Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 11:45 am

ponosannavas je napisao/la:
sub jun 19, 2021 10:53 am
Koliko sam samo pricao oko skupstine i promjene pravila dok je bila uprava koju je Amar otjerao. Tu je kljuc svega bio, ali nazalost ovdje me jos napadali ko biva gdje cu kritikovati. Sa @vrbanjusom sam najvise raspravljao.
Isto sam spominjao da moramo imati neko udruzenje navijaca ali mi koji vec godinama nismao na jugu. Stare kajle. To je druga opcija bila jer klub nikad tj nijedna uorava nikad nije probala okupiti sve najbolje ljude koji bi se rotirali na pozicijma, gdje bi nadgranju kadra radili, da se niko ne umori a da su ukljuceni svi. Transparentno. Nikad ne bi mogli bit preglasani od supaka kojih ima u svim segmentima zivota pa sto ih ne bi bilo medju nasim navijacima. Ali kome pricati. Dok se to ne uradi nema nama naprijed ako ne mislimo prodati klub
Nazalost, Skupstina je osim da bude korektivno tijelo, uglavnom bila masina za dizanje ruku. Cast pojedincima, ali to je vecinski bio skup statista bez rijeci i inicijative.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 1:41 pm

@storm upravo tako zato sam i govorio. Ljudi kojima je bilo stalo da se prave vazni da su dio neke strukture a veze nemaju.
@Asharak nije ni lose kakvi smo. Mislim ima djece fine ali da je bolja organizacija mi bi bili daleko najbolji. Da se ja pitam Joldic i Zeric bi radili nesto drugo. Jolda moze biti samo pomocni trener. I Zerici obojica. Ovaj momak iz pionira je super. Ima finih trenra i sa jos mladjima sto rade.
Jolda pogresne gura. Mi se lozimo dobili pitare 1:0 a kod pitara u prosjeku mladji godinu igraci bili u juniorima u drugom dijelu prvenstva. Ako si zasro u prvom dijelu (to je najvise do Jolde takticki bilo ali i sto su se digli ovi nosioci koji su bili i u prvom timu a on ih nije znao motivisati, sto je opet do trenera) onda si u drugom trebai gurati 2003 pa i 2004 godista. Nas najbolji odbrambeni 2004 ode u Slobodu na polusezoni i oni ga gurnu sa 2002 u juniore iako se bore za titulu a kod nas igrao kod Zere za kadete a Zera vristi samo. Gledali ste na Zlatiboru Jolda pocne u napadu sa onim 2003 malim a onda udje onaj Jaganjac dijete visocije, brze, bolji sa loptom a godinu mladji. E tako je nekad gurao onog Ahmica nekog a Beca mu sjedio i sl. Pricao sam o tom. Joldica treba sklonit iz juniora i Zeru sa kadeta. Mozda dovest nekog, ali od ovih sto au tu Cica i Sehovic su za njih Pep i Murinjo sto se tice djece
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 2:58 pm

ponosannavas je napisao/la:
sub jun 19, 2021 1:41 pm
@storm upravo tako zato sam i govorio. Ljudi kojima je bilo stalo da se prave vazni da su dio neke strukture a veze nemaju.
@Asharak nije ni lose kakvi smo. Mislim ima djece fine ali da je bolja organizacija mi bi bili daleko najbolji. Da se ja pitam Joldic i Zeric bi radili nesto drugo. Jolda moze biti samo pomocni trener. I Zerici obojica. Ovaj momak iz pionira je super. Ima finih trenra i sa jos mladjima sto rade.
Jolda pogresne gura. Mi se lozimo dobili pitare 1:0 a kod pitara u prosjeku mladji godinu igraci bili u juniorima u drugom dijelu prvenstva. Ako si zasro u prvom dijelu (to je najvise do Jolde takticki bilo ali i sto su se digli ovi nosioci koji su bili i u prvom timu a on ih nije znao motivisati, sto je opet do trenera) onda si u drugom trebai gurati 2003 pa i 2004 godista. Nas najbolji odbrambeni 2004 ode u Slobodu na polusezoni i oni ga gurnu sa 2002 u juniore iako se bore za titulu a kod nas igrao kod Zere za kadete a Zera vristi samo. Gledali ste na Zlatiboru Jolda pocne u napadu sa onim 2003 malim a onda udje onaj Jaganjac dijete visocije, brze, bolji sa loptom a godinu mladji. E tako je nekad gurao onog Ahmica nekog a Beca mu sjedio i sl. Pricao sam o tom. Joldica treba sklonit iz juniora i Zeru sa kadeta. Mozda dovest nekog, ali od ovih sto au tu Cica i Sehovic su za njih Pep i Murinjo sto se tice djece
Kakav je onaj momak trener u pionirima? Gledam svi ga hvale, možda bi ga već trebalo gurnut prema juniorima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 4:57 pm

Ode koDže haman u Fener
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 5:22 pm

Bice ovdje svega...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 5:29 pm

Tacno prije mjesec dana sam pisao kako treba zaganjati Vicka iz Hajduka 2 jer je dobar i jeftin, i evo sad potpisao za jufke. Ovaj prelazni rok ima bas dosta jefinih i finih igraca ali jbg kad smo u ovakvoj situaciji da nikog do sada nismo doveli.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 6:56 pm

Tare1921 je napisao/la:
sub jun 19, 2021 5:29 pm
Tacno prije mjesec dana sam pisao kako treba zaganjati Vicka iz Hajduka 2 jer je dobar i jeftin, i evo sad potpisao za jufke. Ovaj prelazni rok ima bas dosta jefinih i finih igraca ali jbg kad smo u ovakvoj situaciji da nikog do sada nismo doveli.
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... icu-666326
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 7:06 pm

Tare1921 je napisao/la:
sub jun 19, 2021 5:29 pm
Tacno prije mjesec dana sam pisao kako treba zaganjati Vicka iz Hajduka 2 jer je dobar i jeftin, i evo sad potpisao za jufke. Ovaj prelazni rok ima bas dosta jefinih i finih igraca ali jbg kad smo u ovakvoj situaciji da nikog do sada nismo doveli.
Definitivno nesto na sta bi trebalo obratiti paznju...o ovome smo ranije pisali..kad je najbolja tema ovog foruma bila aktivna...Pratiti igrace koji zavrsavaju juniorski staz i velikim ekipama regiona, narocito druge ekipe..nazalost poprilican broj tih igraca iz drugih timova bi nama bio pojacanje..Druga ekipa Osijeka od prosle godine bi bila u vrgu nase lige, da ne napisem i nesto gore..Petrak, Landeka, Graovac, Toni Jovic itd...svi su bili medju najboljim igračima ovdje, Graovac cak i reprezentativac..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 8:44 pm

Amar Osim bi u narednih nekoliko dana trebalo da postane novi šef stručnog štaba Leotara, saznaje MeridianSportBH
https://meridianbetsport.ba/featured/me ... -lige-bih/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 9:29 pm

avlami97 je napisao/la:
sub jun 19, 2021 8:44 pm
Amar Osim bi u narednih nekoliko dana trebalo da postane novi šef stručnog štaba Leotara, saznaje MeridianSportBH
https://meridianbetsport.ba/featured/me ... -lige-bih/
ma nismo mi te srece a izgleda onaj branislav krunic ce im na klupu nazalost.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 9:35 pm

Bolje je u perspektivi Tomo , Marenzi, i domaći trener iz OPa i ovaj UO nego Dotični problemi iz skupštine i njihovi poltroni sa svojim "idolom".

Ni milimetar!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 9:45 pm

AdmirA je napisao/la:Bolje je u perspektivi Tomo , Marenzi, i domaći trener iz OPa i ovaj UO nego Dotični problemi iz skupštine i njihovi poltroni sa svojim "idolom".

Ni milimetar!
Ovaj UO nije ni za sta dobar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 19, 2021 11:56 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 12:06 am

Najjaci su ovi sto postove zavrsavaju sa "Zeljo je vazan, Zeljo u srcu, samo je Zeljo bitan, briga me za Amara ili Misimovica"... ali obavezno dobro popljuje jednog od te dvojice.
Podjele su tu, od pocetka 2019. i bit ce jos dugo. Nazalost, ovi sto pljuju po Amaru su po forumima brojniji i nemaju granica.
Dzaba sto je Misimovic u intervjuu rekao, ranije smo se vec svi dogovorili da se pokupimo iz kluba kad skrsimo sve pare sto smo zatekli. Niko nas nije otjerao ali cemo ipak angazovati brigade drekavaca da sire pricu da smo otjerani. I bi tako. Drekavci dobise i novi forum da orgijaju i zadatak da sve svale na Amara. Naravno, nazvase ga po svom idolu i nalogodavcu MS Prvi. Kad Dzeko bude blizu transfera ili kad Amir promjeni klub ili se ozbiljno priblizi trenutak prodaje nekog dijela imovine eto njima idola nazad. Drekavci vec pripremaju teren pricom o postenju i transparentnosti jednog i jedinog jer ko drugi zna bolje od njega trositi pare koje se zateknu u klubu.
Naravno, nije ni Amarovo maslo za Ramazana ali ni priblizno stete nije nanio klubu i navijacima koliko su drekavci sa otvorenom mrznjom prema klubu samo zato sto im neprezaljeni nije vise tu.
Da se ne bi ja razlikovao od drugih i od drekavaca, red je da i ja zavrsim sa: briga mene i za ovog i za onog, svi su prolazni samo je Zeljo vjecan, sve sto pisem je iz ljubavi prema Zelji.
O tome upravo pricam. Dok god je ovakvih neartikulisanih podmetanja direktno naredjenih od gospodina Kamatara i druzbe okupljenje oko jeftinog sampanjca, Zeljeznicar ce biti u komatoznom stanju. Naravno da je ovo jos jedan lazni nick Beganovica, Haracica, Celavog Konobara i slicnih morbidnih oblika zivota. Nulti prioritet je sve nih staviti na stub srama, pa na koncu toga poceti deratizaciju kluba. Nazalost, obzirom da navedeni gledaju samo svoj interes, ali to je jedini put ka sanitaciji stete. Prvenstveno ovakvima zabraniti pristup klubu i neko je spomenuo to; napraviti Crni Zid i njihova imena i prezimena tu napisati; neka se zna ko nece nikada prici klubu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 12:12 am

Koga briga vise za price Amar ili Senad? Mi u velikom kurcu, okrenimo se tome kako da spasimo klub, Misimovic je daleko i nije vise ni blizu, a uskoro ni Amar nece bit.

Forza ljoŽe
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 12:39 am

AsharaK je napisao/la:
sub jun 19, 2021 11:56 pm
https://www.youtube.com/watch?v=ix1nu765yRs&t=906s
Dobro zbori Toma...ima pri kraju...kada kaže..igrač je najveća kurva, znam jer i ja sam bio igrač..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 12:47 am

Tomo je jako pametan,prepametan, iznenadio sam se
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 12:57 am

Ova prica o Maradoni, pri kraju o igračima i pristupu, odgoju djece privatno u danasnje vrijeme...izgleda da covjek bas ima smisla kada je riječ o radu sa mladima..
Na kraju ovog podcasta gore...kaže voditelj iduće gostovanja kad sjede na klupu nekog velikog kluba..eto ga
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 1:02 am

Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 20, 2021 2:07 am

Kad se sve sabere i oduzme možda i najbolje rješenje, niti je iz cijeg tabora niti je navodno bilo ciji igrac.

Iako je trener trenutno najmanji problem, kako god dobra stvar pa nisu provjerene ublehe poput Cvike Nalica i ekipe.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Dzezvar, Google [Bot], Majkel, salle86 i 278 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija