Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 10:52 am

Sheldon je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:10 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri sep 21, 2022 3:29 pm
cikazubo je napisao/la:
sri sep 21, 2022 2:13 pm
Desava li se ista iza kulisa, jesmo li blizi Mirvicu ili dionicama ?
I zasto je utihnula prica oko Eldina?
Eldin je propao, tako je bar rekao gospodin Misimovic. Kome god da smo blizi, svakako gubimo pomocni pa je svejedno.
E jes nas zavuko, kao levate neke.
Razumijem da neće, ali eto nekako smo previše vremena potrošili tu.

Zna li se kad bi mogli imati skupštinu na kojoj će odlučiti za koju smo opciju?
 
Norsborg
Postovi: 305
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 11:37 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 22, 2022 10:52 am
Sheldon je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:10 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri sep 21, 2022 3:29 pm


I zasto je utihnula prica oko Eldina?
Eldin je propao, tako je bar rekao gospodin Misimovic. Kome god da smo blizi, svakako gubimo pomocni pa je svejedno.
E jes nas zavuko, kao levate neke.
Razumijem da neće, ali eto nekako smo previše vremena potrošili tu.

Zna li se kad bi mogli imati skupštinu na kojoj će odlučiti za koju smo opciju?
Nije nas Eldin razvukao nego mi njega.
Jednostavno, nije odradjeno ono što je dogovoreno.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 12:02 pm

Norsborg je napisao/la:
čet sep 22, 2022 11:37 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 22, 2022 10:52 am
Sheldon je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:10 am


Eldin je propao, tako je bar rekao gospodin Misimovic. Kome god da smo blizi, svakako gubimo pomocni pa je svejedno.
E jes nas zavuko, kao levate neke.
Razumijem da neće, ali eto nekako smo previše vremena potrošili tu.

Zna li se kad bi mogli imati skupštinu na kojoj će odlučiti za koju smo opciju?
Nije nas Eldin razvukao nego mi njega.
Jednostavno, nije odradjeno ono što je dogovoreno.
:rofl:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 12:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 22, 2022 10:52 am
Sheldon je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:10 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri sep 21, 2022 3:29 pm


I zasto je utihnula prica oko Eldina?
Eldin je propao, tako je bar rekao gospodin Misimovic. Kome god da smo blizi, svakako gubimo pomocni pa je svejedno.
E jes nas zavuko, kao levate neke.
Razumijem da neće, ali eto nekako smo previše vremena potrošili tu.

Zna li se kad bi mogli imati skupštinu na kojoj će odlučiti za koju smo opciju?
Ne znam detalje, uprava je strasno netransparentna po ovom pitanju. Ni habera od njih po pitanju investitora. I ovo za Eldina je Senad u intervju onako usputno dodao, kao nismo se htjeli mijesati u toku pregovora da ne bude propalo zbog nas, ali sad mozemo. To je izjavio za novu. Ja stvarno ne vidim kako mozemo sacuvati pomocni, jer jedan investitor bi samo u sportski segment ulagao, a ovo Misimovicevo ne znam ni sta ni kako, a vrijeme prolazi. Imala je uprava fino vremena da se spasi pomocni, a oni samo sute i sute. Uradili su odlicne stvari zaista ali gubitak pomocnog ce biti neoprostiv za sva vremena. Ako u tisini nalaze rjesenje za njega onda ok, ali bojim se da je ovo drugo u pitanju. Moralo se raditi na alternativama jer se znalo ako propadne Eldin da nece biti dobro. Pa cak i Senad kaze da im zamjera to, kao trebali su uporedo s pregovorima sa Eldinom pripremati klub za njegovu ideju. Ne znam, frustrira me sve ovo, a 31.12. je preblizu.
 
Diverzant
Postovi: 1776
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 12:57 pm

svraka je napisao/la:
čet sep 22, 2022 10:13 am
neroazzuro je napisao/la:
čet sep 22, 2022 1:36 am
Ne smjenjuju više uprave?
Prosla Amarova smjenjena i skupstina citava.
a misli frajer da je grupa otjerala misimovica, a ne amar osim sa unaprijed razrađenim scenarijem
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 3:50 pm

Sheldon je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:23 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 22, 2022 10:52 am
Sheldon je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:10 am


Eldin je propao, tako je bar rekao gospodin Misimovic. Kome god da smo blizi, svakako gubimo pomocni pa je svejedno.
E jes nas zavuko, kao levate neke.
Razumijem da neće, ali eto nekako smo previše vremena potrošili tu.

Zna li se kad bi mogli imati skupštinu na kojoj će odlučiti za koju smo opciju?
Ne znam detalje, uprava je strasno netransparentna po ovom pitanju. Ni habera od njih po pitanju investitora. I ovo za Eldina je Senad u intervju onako usputno dodao, kao nismo se htjeli mijesati u toku pregovora da ne bude propalo zbog nas, ali sad mozemo. To je izjavio za novu. Ja stvarno ne vidim kako mozemo sacuvati pomocni, jer jedan investitor bi samo u sportski segment ulagao, a ovo Misimovicevo ne znam ni sta ni kako, a vrijeme prolazi. Imala je uprava fino vremena da se spasi pomocni, a oni samo sute i sute. Uradili su odlicne stvari zaista ali gubitak pomocnog ce biti neoprostiv za sva vremena. Ako u tisini nalaze rjesenje za njega onda ok, ali bojim se da je ovo drugo u pitanju. Moralo se raditi na alternativama jer se znalo ako propadne Eldin da nece biti dobro. Pa cak i Senad kaze da im zamjera to, kao trebali su uporedo s pregovorima sa Eldinom pripremati klub za njegovu ideju. Ne znam, frustrira me sve ovo, a 31.12. je preblizu.
Isti sam.
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 4:35 pm

Nisam nikakav insajder i gledajuci citav niz dogadzaja u zadnjih 10tak godina izgleda da mi da je glavni kocnicar klupskog oporavka ustvari vlast e sad ne znam opstinska, gradska, kantonalna ili mozda federalna.
Ili svi pomalo potpomognuti violinom, amarom I citavim nizom ljudi iz kluba koji su radili za svoj interes a protiv klupskog.
Sto mislim da je vlast.
Zato sto prostor ispod istoka smrdi vec godinama a u meantime neko zavrsi papire, zgradu i krenuce sa poslom na 5 metara od tog istoka bez jednog parking mjesta.
Ovo govorim zato sto neko rece mi smo krivi sto nismo obezbjedili nesto Eldinu. A to nesto je pretpostavljam vjerovatno papirologija da se pocne graditi na pomocnom sta je vec isplanirano ne znam.
NISMO mi krivi sto Eldin nece kao sto nije ni on kriv.
Ljudi koji su se nameracili da uzmu pomocni od kluba su napravili ili ce napraviti situaciju da ce uzeti klupsku imovinu da namire klupska dugovanja a istovremeno blokiraju bilo kakav napredak kluba u tom pogledu i oni su krivi.
I to je koliko vidim i cujem za par mjeseci dok je bruka vecih duznika u raznim bransama okolo.
Sta je ciniti.
Klub mora naci nacin i novac da se kutarise duga (poreznog) koji je omca oko vrata.
Sto se tice vlasti, raditi na dovodzenju vlasti koja ce potpisati papirologiju. Moze se to klub ima 100 000 simpatizera i to treba iskoristiti.
Ne popustiti sadasnjim kriminalcima i domacim izdajnicima da se dug povecava ili da se dijelovi klupske imovine oduzimaju u bilo koje i u bilo cije ime. Ako treba i sljedecih 50 godina sve dok klub ne mogne raditi sa tom imoviniom sta je najbolje u interesu kluba.
Hocemo juznu tribinu !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 5:04 pm

Ako budemo pametni, ako zanemarimo vlastite sujete i interese, ako stavimo Želju na prvo mjesto, ako shvatimo da ima pametnijih, organizovanijih, ljudi koji znaju šta žele i šta mogu u životu mi ćemo riješiti naše najveće izazove veoma brzo. Odnosno, da budem precizniji ukoliko prihvatimo realnost današnjeg vremena i načina života, imamo šansu da se riješimo dugova, i pritisaka koji se tiču imovine kluba.
Nadam se da će skupština imati dovoljno znanja, snage i da će odliti pritiscima i donijeti odluku u interesu Želje....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 5:25 pm

Ko su ti ljudi?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Norsborg
Postovi: 305
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 6:37 pm

Stuart2 je napisao/la:
čet sep 22, 2022 4:35 pm
Nisam nikakav insajder i gledajuci citav niz dogadzaja u zadnjih 10tak godina izgleda da mi da je glavni kocnicar klupskog oporavka ustvari vlast e sad ne znam opstinska, gradska, kantonalna ili mozda federalna.
Ili svi pomalo potpomognuti violinom, amarom I citavim nizom ljudi iz kluba koji su radili za svoj interes a protiv klupskog.
Sto mislim da je vlast.
Zato sto prostor ispod istoka smrdi vec godinama a u meantime neko zavrsi papire, zgradu i krenuce sa poslom na 5 metara od tog istoka bez jednog parking mjesta.
Ovo govorim zato sto neko rece mi smo krivi sto nismo obezbjedili nesto Eldinu. A to nesto je pretpostavljam vjerovatno papirologija da se pocne graditi na pomocnom sta je vec isplanirano ne znam.
NISMO mi krivi sto Eldin nece kao sto nije ni on kriv.
Ljudi koji su se nameracili da uzmu pomocni od kluba su napravili ili ce napraviti situaciju da ce uzeti klupsku imovinu da namire klupska dugovanja a istovremeno blokiraju bilo kakav napredak kluba u tom pogledu i oni su krivi.
I to je koliko vidim i cujem za par mjeseci dok je bruka vecih duznika u raznim bransama okolo.
Sta je ciniti.
Klub mora naci nacin i novac da se kutarise duga (poreznog) koji je omca oko vrata.
Sto se tice vlasti, raditi na dovodzenju vlasti koja ce potpisati papirologiju. Moze se to klub ima 100 000 simpatizera i to treba iskoristiti.
Ne popustiti sadasnjim kriminalcima i domacim izdajnicima da se dug povecava ili da se dijelovi klupske imovine oduzimaju u bilo koje i u bilo cije ime. Ako treba i sljedecih 50 godina sve dok klub ne mogne raditi sa tom imoviniom sta je najbolje u interesu kluba.
Zaboravio sam i to napomenuti.
Postoji i treći, vanjski faktor za neuradjeno.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 22, 2022 7:46 pm

Zna li neko zašto nema iza mreže?
Nije bilo ni protiv Igmana i protiv Sloge
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 2:57 pm

Diverzant je napisao/la:
čet sep 22, 2022 12:57 pm
svraka je napisao/la:
čet sep 22, 2022 10:13 am
neroazzuro je napisao/la:
čet sep 22, 2022 1:36 am
Ne smjenjuju više uprave?
Prosla Amarova smjenjena i skupstina citava.
a misli frajer da je grupa otjerala misimovica, a ne amar osim sa unaprijed razrađenim scenarijem
Sjeti se samo yebavanjima majke u p.i.c.k.u ljudima na sjeveru i istoku.......
Prvi put u istoriji kluba da navijaci jedni drugim yebu mater....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 682
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 3:15 pm

Zna se koji su "bivši navijači" širili propagandu za Amara i protiv tadašnje uprave na jugu, nije ih puno bilo ali je i grupa tada bila u lošem stanju pa su pali pod njihov uticaj nažalost, iako većina nije bila za...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 3:37 pm

Btw...
Stize nam cestitka od brkate ublehe....
Kamate opet....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 3:45 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet sep 23, 2022 3:37 pm
Btw...
Stize nam cestitka od brkate ublehe....
Kamate opet....
Koliko bi samo znacio jedan novinarski članak "Amar Osim ponovo tužio Klub i traži potraživanja sa kamatama"

Mrena sa očiju mnogih bi još dodatno bila skinuta, ali nemamo novinare da smiju ući u tu problematiku, nažalost.
 
milanribar
Postovi: 682
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 3:53 pm

Nije ponovo, traži kamate od stare presude...
Javi se poslije svake utakmice, kad vidi da smo prihodili fino od ulaznica, da pita hoćel bit šta...
Hvala mu na svemu...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 4:00 pm

milanribar je napisao/la:
pet sep 23, 2022 3:53 pm
Nije ponovo, traži kamate od stare presude...
Javi se poslije svake utakmice, kad vidi da smo prihodili fino od ulaznica, da pita hoćel bit šta...
Hvala mu na svemu...
Dug je isplacen ali on i dalje potrazuje kamatu koja iznosi 66 000 km...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 4:36 pm

Izgleda da nam je ovaj mali Švicarac oštetio LED panel iza gola na jugu. Ako stvarno jeste, baš me zanima kako ćemo naplatiti i od koga za štetu..
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 5:17 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet sep 23, 2022 4:00 pm
milanribar je napisao/la:
pet sep 23, 2022 3:53 pm
Nije ponovo, traži kamate od stare presude...
Javi se poslije svake utakmice, kad vidi da smo prihodili fino od ulaznica, da pita hoćel bit šta...
Hvala mu na svemu...
Dug je isplacen ali on i dalje potrazuje kamatu koja iznosi 66 000 km...
i rukama i nogama...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2022 5:20 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pet sep 23, 2022 4:36 pm
Izgleda da nam je ovaj mali Švicarac oštetio LED panel iza gola na jugu. Ako stvarno jeste, baš me zanima kako ćemo naplatiti i od koga za štetu..
Koji Svicarac?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija