Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 5:51 pm

Jug je nama sveta strana i stoga trebamo uraditi sve da bude po projektu iz 2017. Ne mislim da ce donijeti puno više gledalaca pa time i novca ali bi tribina 5 metara od gola na jugu uvećala i to puno broj osvojenih bodova na grbavici. Desetogodišnje ulaznice su se pokazale kao jako dobra stvar stim što bi možda bilo dobro napraviti akciju za sve tribine a novac može ići samo za izgradnju juga. Mislim da bez Misketa ili nekoga sposobnog da napravi euforiju kao on nema ništa od izgradnje. Ima tu dosta elemenata da se posloži FIFA UEFA FSBiH vlade od Federalne do gradske klub sa navijačima i simpatizerima. Ja bih se sad odrekao svih titula sljedećih 10-15 godina kad bi se to moglo mijenjati za jug po 2017 projektu. Nismo ni ove godine ništa osvojili ali smo disali svi ko jedan i ova sezona mi je puno draža od recimo one kad smo uzeli kup a kopali oči jedni drugima.
Znam da su šanse minimalne ali lijepo je sanjati.
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 5:56 pm

Za svaku temu oko FKZ, ali bas svaku, standardni pojedinci uvijek krenu o Misketu. Do kad planirate sve pozitivno pljuvati i govoriti Miske bi bolje?

edit: bez ružnih riječi
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:00 pm

phpBB [video]
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:02 pm

U ovom trenutku besparice prica oko Juga djeluje bas nerealno. Kako god, dobro je da je zapoceta, samo tek kad bude konkretno, sta kako, ko koliko finansira, sta mi trebamo, koliki je nas dio, tad ce imati smisla. Ovako je na predugom stapu. Sumnjam da je politicka foluska, Magoda je tek sjeo u fotelju, nije izborna godina, sve mi izgleda cisto, pa sad..
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:10 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet feb 03, 2023 3:07 pm
KrajPrice je napisao/la:
pet feb 03, 2023 1:50 pm
U svemu ovome i jedna losa vijest, Santos nas napusta!
Nije istina.
Šta bi, je l' istina? :ganja:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:12 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub jan 21, 2023 5:35 pm
Svako danas pise i LAZE na forumima a ljudi se pecaju.
Ne znam iz kojeg se razloga svako malo pustaju ovakve lazne informacije, ali ono sto znam je da je informacija da Santos ne zeli produziti ugovor obicna LAZ!
Ubuduće nemoj ljude etiketirati LAŽOVIMA, fakat nije u redu.

A radiš to i danas, nazivaš ljude BIJEDNICIMA koji smatraju idejni projekat Juzne tribine iz 2018 godine boljim od ovog danasnjeg koji se predlaže. Nemoj, ne treba ti to.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:16 pm

exbabilon je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:02 pm
U ovom trenutku besparice prica oko Juga djeluje bas nerealno. Kako god, dobro je da je zapoceta, samo tek kad bude konkretno, sta kako, ko koliko finansira, sta mi trebamo, koliki je nas dio, tad ce imati smisla. Ovako je na predugom stapu. Sumnjam da je politicka foluska, Magoda je tek sjeo u fotelju, nije izborna godina, sve mi izgleda cisto, pa sad..
Magoda je velika lopina koja uvijek primarno gleda svoj i interes svojih bližnjih. Nedavno je bila inicijativa da Vogošća bude domaćin kupa u rukometu prošlog vikenda, on je tu dosta lobirao i kad sam vidio da su dobili domaćinstvo bio sam uvjeren da će Vogošća uzeti kup, jer znam da taj ništa ne prepušta slučaju.

Ovo što se zakotrljalo oko juga treba uzeti s velikom rezervom dok se ne počne pričati o konkretnim ciframa od vlasti, i tek kad ih vidimo i budemo sigurni da ćemo ih dobiti, onda ganjati ostatak love kroz razne fondove i UEFA-u.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:22 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:12 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sub jan 21, 2023 5:35 pm
Svako danas pise i LAZE na forumima a ljudi se pecaju.
Ne znam iz kojeg se razloga svako malo pustaju ovakve lazne informacije, ali ono sto znam je da je informacija da Santos ne zeli produziti ugovor obicna LAZ!
Ubuduće nemoj ljude etiketirati LAŽOVIMA, fakat nije u redu.

A radiš to i danas, nazivaš ljude BIJEDNICIMA koji smatraju idejni projekat Juzne tribine iz 2018 godine boljim od ovog danasnjeg koji se predlaže. Nemoj, ne treba ti to.
Pa bolan ti si prvi mene vrijedjao ovdje pa si ban dobio nedavno. Bezveze pametujes drugima.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:27 pm

Z_1921 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:22 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:12 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sub jan 21, 2023 5:35 pm
Svako danas pise i LAZE na forumima a ljudi se pecaju.
Ne znam iz kojeg se razloga svako malo pustaju ovakve lazne informacije, ali ono sto znam je da je informacija da Santos ne zeli produziti ugovor obicna LAZ!
Ubuduće nemoj ljude etiketirati LAŽOVIMA, fakat nije u redu.

A radiš to i danas, nazivaš ljude BIJEDNICIMA koji smatraju idejni projekat Juzne tribine iz 2018 godine boljim od ovog danasnjeg koji se predlaže. Nemoj, ne treba ti to.
Pa bolan ti si prvi mene vrijedjao ovdje pa si ban dobio nedavno. Bezveze pametujes drugima.
Opet pokupavaš izmanipulisati i dobiti reakciju, neće ti ovaj put uspjeti. Imaš mahanje 🖐️i pozdravi Milana Tegeltiju :baklja:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:36 pm

rodrigo87 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:26 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:12 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sub jan 21, 2023 5:35 pm
Svako danas pise i LAZE na forumima a ljudi se pecaju.
Ne znam iz kojeg se razloga svako malo pustaju ovakve lazne informacije, ali ono sto znam je da je informacija da Santos ne zeli produziti ugovor obicna LAZ!
Ubuduće nemoj ljude etiketirati LAŽOVIMA, fakat nije u redu.

A radiš to i danas, nazivaš ljude BIJEDNICIMA koji smatraju idejni projekat Juzne tribine iz 2018 godine boljim od ovog danasnjeg koji se predlaže. Nemoj, ne treba ti to.
Bla bla bla, barem ne mijenjam nickove, ne botujem za neku politicku stranku, ne pljujem svoju navijacku grupu. O Santosu ti je fino Bekric ispricao sve, a ti mjauci do prekosutra. A sad trk izdrkaj ga na Misketa, pa se vrati ovdje.
Blablabaj ti dokle hoćeš, imaš sve dozvole za to, osim da ne prijetiš, na laži ne uzvraćaš uvredama itd.

Pa nakon prijetnji upucenih s tvoje strane u privatnim porukama uopste i ne čudi za taakve poteze i dozvolu administracije. Ne zanima me Bekrić, ti si ovdje danima tvrdio da Santos ostaje i nađeš se uvrijeđen kad ti se kaže 'pogriješio si i nemoj to raditi.' To je tvoj problem, nije onog ko ti na to ukaze.

Ako je pljuvanje navijacke skupine istinom sto saam rekao da su glavni krivci i presudni faktor sto se Amar ponovo vratio u klub, ondaa mi je draago da me zbog toga kriviš. Jer i danas to isto mislim, tadašnji jug je jedan od glavnih aktera ulaska šampanjac ekipe i njihovo aminovanje je dovelo tu ekipu u Upravu. Znam, nije ti svejedno, ali staaa ti ja mogu.

Da poštuješ ono što je Misimović pozitivno uradio za klub ne bi koristio te pogrdne nazive, mene je peije svega stid i uzvratiti na to, tako da neću komentarisati.

Kao što poštujem rahmetli predsjednika Admira Džubura zbog njegovih pozitivnih poteza po klub, tako poštujem i svakog drugo, pa tako i predsjednika Misimovica. Sve dok se ne dokaže da su Klub namjerno i planski oštetili.
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u čet jun 01, 2023 6:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:37 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:27 pm
Z_1921 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:22 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:12 pm

Ubuduće nemoj ljude etiketirati LAŽOVIMA, fakat nije u redu.

A radiš to i danas, nazivaš ljude BIJEDNICIMA koji smatraju idejni projekat Juzne tribine iz 2018 godine boljim od ovog danasnjeg koji se predlaže. Nemoj, ne treba ti to.
Pa bolan ti si prvi mene vrijedjao ovdje pa si ban dobio nedavno. Bezveze pametujes drugima.
Opet pokupavaš izmanipulisati i dobiti reakciju, neće ti ovaj put uspjeti. Imaš mahanje 🖐️i pozdravi Milana Tegeltiju :baklja:
Ne pokusavam ja nista, ti i takvi kao sto si ti me ne interesujete. Nego eto onako govorim da ti je bezveze da druge napadas za ono sto sam radis.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:37 pm

Koliko spominjes Misimovica, pomislio bi covjek da je Perez bio na celu kluba. Ne vadite ga iz usta ko da nam je donio 100 trofeja i kompletan stadion. NAVIJACI MISIMOVICA
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:45 pm

Eh da je Miske sad ovdje pa da i jug napravimo.
I to onaj skuplji i bolji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:48 pm

I da ne proslavimo kup
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:48 pm

Al kako baš isti ljudi nakon par sedmica nepisanja se pojave kad se spomene veliki Miske, slučajnost šta li
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:49 pm

rodrigo87 je napisao/la:Koliko spominjes Misimovica, pomislio bi covjek da je Perez bio na celu kluba. Ne vadite ga iz usta ko da nam je donio 100 trofeja i kompletan stadion. NAVIJACI MISIMOVICA
Možeš ti ovo mnogo bolje od 'NAVIJAČI MISIMOVIĆA' :D

Poštovanje ka gospodinu Misimoviću prije svega ne isključuje ljubav prema klubu, to dobro zapamti. I ne uvlači me u relativiziranje manipulatorskih teorija navijači Misimovica i Osima, zna se hvalaa Bogu, šta je svako od njih ostavio iza sebe i koliko je to na štetu ili korist kluba.

Poštujem Badzaka, Vukotica, Misimovića i svakog ko je na bilo koji način svojim doprinosom pomogao klubu Fk Željezničar.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 6:54 pm

Pa ko spominje te ljude, ja sigurno ne. Vi ocigledno ne zelite da se pomirite da Zeljo moze naprijed bez Senada, ali tako je kako je. Svakako, od velike bi pomoci bio da se vrati u klub, ali necemo sad o njegovim nemogucim modelima.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 7:01 pm

rodrigo87 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:54 pm
Pa ko spominje te ljude, ja sigurno ne. Vi ocigledno ne zelite da se pomirite da Zeljo moze naprijed bez Senada, ali tako je kako je. Svakako, od velike bi pomoci bio da se vrati u klub, ali necemo sad o njegovim nemogucim modelima.
Klub ide naprijed i ici ce bez obzira ko je u klubu dok je ovakve atmosfere. Ide jug. :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 7:04 pm

rodrigo87 je napisao/la:Pa ko spominje te ljude, ja sigurno ne. Vi ocigledno ne zelite da se pomirite da Zeljo moze naprijed bez Senada, ali tako je kako je. Svakako, od velike bi pomoci bio da se vrati u klub, ali necemo sad o njegovim nemogucim modelima.
Idalje nastavljaš da obmanjuješ hahaha daj čovječe popusti, fakat, dosta je.

Klub funkcioniše, zahvaljujući poštenim ljudima u Klubu, navijačima i sponzorima, nastavlja da se bori i ide naprijed u odnosu na period šampanjac ekipe. Šta nije jasno?

Tebi je iznošenje nečijeg mišljenja da je idejni projekat iz 2018 godine bolji od ovog današnjeg zapravo da se neko ne može pomiriti da Željo ne može naprijed bez Senada. Hajde molim te dozovi se, vidiš li ti dokle te mržnja prema nekome dovodi.

Ako je nešto po Klub bolje, nebitno je čiji je prijedlog, druga je stvar koliko je u datom trenutku realna opcija sa trenutnom garniturom ljudi u Klubu koji su ili nisu kapacitet da to iznesu na najbolji mogući način. Zato i tražimo da se Klub nadogradi sa kvalitetnim i sposobnim ljudima.

I ja ga ne prizivam da se vrati, jednostavno ne zaslužujemo povratak osobe koju su navijači na najgori način ucjenjama i prijetnjama otjerali sa čela kluba.



Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 7:06 pm

Bageri na jugu do kraja godine. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], SamoNapad i 233 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija