Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 7:02 pm

IlProfessore je napisao/la:
sub maj 08, 2021 3:31 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:17 am
Meni je nevjerovatno kako sve ovo blago prolazi i kod ljudi i kod medija, jednostavno kao da je sve ovo normalno. Trebalo bi ga gori na sve strane, svi alarmi da urlaju, a sve je tako mirno i spokojno. To je ono sto treba najvise da zabrine
Nije nevjerovatno, ovo je urnek po kojem nam razvaljuju i ogađuju državu već 30 godina, od YUTEL-a do dana današnjeg. To je konzistentno, mediji formiraju javno mišljenje, terorišu, truju, izmišljaju afere, crtaju mete na čelo. Za stvari koje su prije radili uz genocide sada im je dovoljno samo nekoliko "nezavisnih analitičara", "regionalnih televizija", printanih medija i rezultat je tu, ali ovaj narod je kratkovid na najmax, ne vidi dalje od svoje nosine.

Identična stvar je urađena FK Željezničaru. Kad se samo sjetim silnih članaka, pričama o diktaturi, bukvalno rafaljnom paljbom svih medija po jednom čovjeku, priloga po televizijskim emisijama, posebno od strane šugave FTV i još milion drugih. Tada su nam "razvukli pamet našu", relativizirali dvije strane i obična raja koja nije imala dovoljno informacija je ipak birala da šuti i da ne pametuje previše, jer "šta ako je istina sve ono što nam govore mediji zadnjih nekoliko godina o Želji?"
Kao što više ne trebaju puške da se uništi jedan narod, tako više ne trebaju ni dekreti šugavih komunista o prisilnom odlasku u Torpedo da bi se ugasio i srušio jedan klub, iz temelja.
Ali eto, raduje me činjenica da makar na osnovu Kluba neko preispita "nezavisne medije" i njihove ciljeve, možda nam se skida koprena sa očiju.
Neuki i neobrazovani moj druže...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 7:26 pm

Durgo je napisao/la:
sub maj 08, 2021 6:54 pm
Amar927 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 6:09 pm
Žestoka poruka predsjedniku Željezničara: Podnesi ostavku, ti ne znaš šta je klub



Bivši predsjednik Željezničara Kemal Kozarić oglasio se nakon što su FK Željezničar i Medeama iz Gane potpisali trogodišnji ugovor o partnerstvu.

Kozarić je razočaran tim dešavanjima:

– Poštovana redakcijo, ovo što sam pročitao na portalu Faktor, kojeg izuzetno cijenim i redovno čitam, je za rubriku “Vjerovali ili ne” i ne mogu da vjerujem. Da nisam ljut i razočaran, slatko bih se nasmijao, zato želim da javno dam svoj komentar kao bivši predsjednik FK Željezničara.

Mislio sam da je neka šala, jer mnogi navijači drugih timova, posebno FK Sarajeva prave viceve na račun trenutnog stanja u FK Željezničaru s pravom i može im se. U doba najveće poslijeratne krize, gdje tim ne zna za pobjedu 12 kola, gdje smo u ovoj polusezoni posljednji na tabeli, gdje sve strukture kluba i svi prijatelji kluba bi trebali da traže rješenje za izlazak iz krize, gdje navijači doživljavaju razočarenje za razočarenjem, predsjednik kluba online (prvi put u historiji), niko ne zna ni čime se bavi, javlja nam uzbuđeno da je uspostavio neku virtuelnu vezu sa klubom iz Gane – kaže ogorčeni Kozarić.

Bivši predsjednik Želje dalje izražava nevjericu u ono što je Samir Cerić objavio.

– Svaka čast tom klubu, ali, živ bio, gdje ti živiš (znam u Londonu). Umjesto da ponudiš ostavku ili narediš da igramo sa juniorskom ekipom do kraja prvenstva da se više ne brukamo, predsjednik priča o tokenima, digitalizaciji, možda ćemo igrati i virtuelno prvenstvo ili PES i to nakon još jedne izgubljene utakmice odigrane na Grbavici. FK Željezničar je klub sa bogatom historijom i bilo je i uspjeha i padova, ali ovakvu krizu nismo vidjeli poslije rata.

Klub je u velikoj krizi igračkoj, finansijskoj, ljudi koji vode očito da nemaju viziju i da ne razumiju šta navijačima znači svaki poraz u godini gdje klub obilježava 100 godina postojanja. Može biti loša sezona, bilo ih je, pravi navijači vole klub i kada klubu ne ide, ali rukovodstvo kluba, Skupština, Upravni odbor mora da preuzme odgovornost i da ponudi plan i program kako izaći iz ove situacije. Sa klubom iz Gane sigurno nećemo. Zato gospodine Ceriću, dođite na Grbavicu, pogledajte navijače u oči i recite šta nas čeka u narednoj sezoni ili se zahvalite jer FK Željezničar je svetinja. Za Želju se ne navija, Željo se voli. Ne igrajte se sa strpljenjem navijača, oni su sigurno najbolji i najvjerniji navijači, ali i oni znaju gdje je granica tolerancije. Mi smo Željini, Željo je naš – poručio je nakraju Kozarić.
Jel to ovaj, sto je govorio da smo drustvo jednog lica, i da su otjerani svi koji misle svojom glavom? Dok su ustvari otjerani kriminalci i lopovi...

Saucesnik ovog stanja, kao i mnogi drugi...


https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/36 ... _lica.html
jeste jeste... sad se fol buni i pametuje... kosa se na glavi dize od pametovanja... jos da se i Brankovic javi da i on koju postenu kaze...
Država Željo
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 7:28 pm

Logično da se sada javlja svako ko misli da ima šta da kaže , makar bio ničim izazvan, ... prave od Želje reality show ..
 
400000razloga
Postovi: 230
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 7:34 pm

Kozarić pljucka onako kako je i navikao, a čitava njegova karijera je odličan primjer onoga za šta optužuje ovog jadnog lika iz Londona.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 7:42 pm

Zapratite bracu
slika
Tobejarabi
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 10:04 pm

Sta je misevi, opet Misimovic dijeli petobe da pisete...
Zapamtite, daj pobjede 23.12.2018!!!
Krivina Jug
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 10:14 pm

Srijeda Velez

Sto bi Storm rekao prekini niz
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 10:29 pm

Dva niza... Velez nije izgubio 16 utakmica, mi nismo pobijedili 13. Idemo mi njih uzeti, pa sta bude...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 10:35 pm

mamba21 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:14 pm
Srijeda Velez

Sto bi Storm rekao prekini niz
E daboga ne prekinuli niz u srijedu. Od svih klubova u ovoj šlj ligi, pogodoto šta ljudi rade u ovih zadnjih par godina, najpozitivniji klub (ko mi prije "dana pobjede").
Eto puno su nam bolji i veći prijatelji pitari, borac, šb, zrinja pa trebamo Velež za.ebati.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:05 pm

SanMan je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:35 pm
mamba21 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:14 pm
Srijeda Velez

Sto bi Storm rekao prekini niz
E daboga ne prekinuli niz u srijedu. Od svih klubova u ovoj šlj ligi, pogodoto šta ljudi rade u ovih zadnjih par godina, najpozitivniji klub (ko mi prije "dana pobjede").
Eto puno su nam bolji i veći prijatelji pitari, borac, šb, zrinja pa trebamo Velež za.ebati.
Treba ih zayebati jer su oni nas zayebali,jos as prebili na terenu,i uz sve to klicali na tribinama smrtnom svom neprijatelju urlikajuci bit ce zeljo qrac sampion.Oprosta i zaborava nema
Prije ce ti i borac i zrinjski i siroki priskociti u pomoc nego ovi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:11 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:05 pm
SanMan je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:35 pm
mamba21 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:14 pm
Srijeda Velez

Sto bi Storm rekao prekini niz
E daboga ne prekinuli niz u srijedu. Od svih klubova u ovoj šlj ligi, pogodoto šta ljudi rade u ovih zadnjih par godina, najpozitivniji klub (ko mi prije "dana pobjede").
Eto puno su nam bolji i veći prijatelji pitari, borac, šb, zrinja pa trebamo Velež za.ebati.
Treba ih zayebati jer su oni nas zayebali,jos as prebili na terenu,i uz sve to klicali na tribinama smrtnom svom neprijatelju urlikajuci bit ce zeljo qrac sampion.Oprosta i zaborava nema
Prije ce ti i borac i zrinjski i siroki priskociti u pomoc nego ovi.
Bio sam tada u Mostaru, igrali su kao da im zivot zavisi od te, tada za njih apsolutno nebitne tekme. Docekali su nas gore nego sto su nas Zenicani ikada docekali. Sokiran sam bio tim animozitetom. Tada Vrapcici nisu izgledali kao danas, dobro se sjecam livade gdje smo igrali i truhle zeljezne ograde kroz koju su pljuvali svakog naseg igraca koji bi izvodio korner ili aut. Tada su mi se dobro zgadili, prije toga sam Velez gotivio.

PREKINI NIZ!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:17 pm

Pa dobro velezovci su tad htjeli da titula dodje u Mostar i dosla je.
Sada aBd napokon prekinuti crni niz, pa protiv Borca igrati rastereceno na poraz. Svaki drugi scenarij je za samaranja.
Nikada zaboraviti slavlje velezovaca protiv nas i pitara tokom penala za Zrinjski protiv radnika.
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:23 pm

Senad1921 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:17 pm
Pa dobro velezovci su tad htjeli da titula dodje u Mostar i dosla je.
Sada aBd napokon prekinuti crni niz, pa protiv Borca igrati rastereceno na poraz. Svaki drugi scenarij je za samaranja.
Nikada zaboraviti slavlje velezovaca protiv nas i pitara tokom penala za Zrinjski protiv radnika.
I to sto kazes .....i ove gore naguziti.....zbog iste stvari poslije penala u bjeljini.....pa neka kmece.......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:32 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:23 pm
Senad1921 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:17 pm
Pa dobro velezovci su tad htjeli da titula dodje u Mostar i dosla je.
Sada aBd napokon prekinuti crni niz, pa protiv Borca igrati rastereceno na poraz. Svaki drugi scenarij je za samaranja.
Nikada zaboraviti slavlje velezovaca protiv nas i pitara tokom penala za Zrinjski protiv radnika.
I to sto kazes .....i ove gore naguziti.....zbog iste stvari poslije penala u bjeljini.....pa neka kmece.......

Iskreno se nadam da aBd velez ostaje bez evrope a pitari bez titule, pa ce drugi put razmisliti o svojim postupcima.

@Storme

Ma Kozaric je nebitan lik totalno, covjek od kojeg Zeljo nema koristi godinama se nadje da pametuje. Jednostavno izignorisati ljude koji navijaju za odredjene ljude a ne za Zelju.
Krivina Jug
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:34 pm

Ja sam ubjedjen da bi nas ovi Afrikanci rasuli :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:38 pm

Ma da smo mi u ostalim segmentima normalan klub, mozda bi ovaj potez i bio pozitivan, ali ovako su ovi iz Gane Mancester za nas.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:39 pm

Bez obzira na sve tačno navedeno nema šansi da želim da pitari, borac, šb, zrinja budu ispred Veleža. Šta su nam sve ovi ostai i skandirali, radili i željeli rođeni su mila majka.
Razlozi možda baš i nisu samo sportski al eto
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:48 pm

SanMan je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:39 pm
Bez obzira na sve tačno navedeno nema šansi da želim da pitari, borac, šb, zrinja budu ispred Veleža. Šta su nam sve ovi ostai i skandirali, radili i željeli rođeni su mila majka.
Razlozi možda baš i nisu samo sportski al eto

Sta su ti to manje skandirali i vrijedjali od Ultrasa ili Lesinara? Jebavali AO od do, vrijedjali klub, gadjali kamenjem kako navijace tako i igrace, slavili poraze Zelje vise nego svoju pobjedu.
Gamad je to crvena, ko ne vjeruje u Boga ne vjeruje ni u ljude...
Krivina Jug
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 11:57 pm

AsharaK je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:34 pm
Ja sam ubjedjen da bi nas ovi Afrikanci rasuli :D
Definitivno, nisu za podcjenjivanje. Evo kako se tamo odnose prema sudijama :

slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
400000razloga
Postovi: 230
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 09, 2021 12:07 am

Naravno da treba zeznuti Veleža, kao i sve druge.
Syebali su nam titulu (skupa sa još nekim faktorima), kad je Đurbuzović bio trener, oni kao ne priznaju tvorevinu kao što je Zrinjski za rivala, nego samo Želju i Sarajevo, pa im za desetak dana Zrinjski proslavi titulu na njihovom novom stadionu. A onda trener Zrinjskog Branko Karačić pokupi igrače i odvede ih da nastave slavlje (kako je tada izjavio) u "naš Mostar". Dok se "oni bave Željom i Sarajevom" u međuvremenu Zrinjski postaje prepoznatljivi brend, Mostara, Hercegovine i šire.
Ali sve to nije ni bitno kad ćemo mi svakako izgubiti od svih. Znači naši rezultati neće uticati na konačnu tabelu, mi smo u toj priči "neutralan". Kao Mustafa Nadarević u filmu "NAFAKA".
Možda u nekim drugim vremenima, ako do tad mi ne prestanemo biti ikakav brend.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, SIMA_SIMAU i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija