Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:24 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:13 pm
Nemoj nam Bekrija molim te dovoditi Maksimovića iz Slobode, eto ko Boga te molim, mani se konekcija brčko srebrenik 🥹

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Nije los za rotacije,moze pokriti par pozicija ,spominjao se odlazak u Borac...
 
Diverzant
Postovi: 1766
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:35 pm

Uh Sheldon i Rodrigo isti dan pišu, sutra će sunce. Dobar je rodrigo, radikalan sto je najbitnije zato ga i cijenim.
Sheldone, buraz jedva si dočekao da drina padne u formi da bi ga mogao pljuvati. Kazes Edisu se zamjeralo sto je gurso acu ispred drine, pa normalno da jeste kad je aco bio kriminalan do bola, a drina kad ga je zamjenio odigrao vrhunski. Sad kad je drina zajedno sa cocalicem pao u formi, a Aco odigrao onaj derbi vrhunski, pa normalno da ce aci dati priliku kad je boljoj formi.
Vrati onaj potpis Acin haver ili jos bolje mrzitelj drine, od pocetka sezone si se momku svezao za vrat i ne pustas. Sjecas se dobro da si i sam napisao da si pogriješio za drinu, nemoj da trazim taj post. Hvalis cocalica kao najbolji stoper lige, pa ovu polusezonu je odigrao kao najgori stoper lige. Samo sam realan, cocalica dosta cijenim i drag mi je i kao igrac i kao osoba. Ako vec zelis da budes objektivan, kao sto govoris budi onda za sve, a ne selektivno kako ti gdje paše
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 01, 2023 9:53 pm
E oni produžili sa Hajdarevićem ugovor.
Je li realno?
:zid: :doktor: :pivo:
Treba jos Begana vezati dugogodisnjim ugovorom
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 340
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:42 pm

blueboy je napisao/la:
čet jun 01, 2023 9:47 pm
Sheldon je napisao/la:
čet jun 01, 2023 9:07 pm
Sezona je zavrsena, vrijeme je da malo stavimo na papir ucinak na terenu (van njega drugom prilikom, samo cu pohvaliti upravu).

Igraci:

Bender - nadam se da nas napusta, grozan je bio ovu sezonu, generalno ispodprosjecan golman i za ove nase uslove
Mufta - solidno na proljece, nije za prvog golmana ako imamo ozbiljne ambicije (ponavljam se). To sto smo mu produzili ugovor vjerovatno znaci da je i iduce sezone prvi izbor. Lose.
Najbolja opcija je dovesti kvalitetnog golmana (koliko mozemo obzirom na uslove), a da Karic uci od njega i lagano se priprema za guranje u vatru.

Galic - neka prosjecna ocjena, moze i mora bolje, ali i on se dize u zadnje vrijeme. Ovcina ako dodje odlicno, mislim da imamo prioritetnijih pozicija
Sehic - pokazao da moze uskociti sa klupe, miran, ne kosta puno, zadrzati
Jasar - sretno mu rodjenje djeteta. Od tog dana znacajno bolje igra, defanzivno otpocetka na nivou.
Uz dolazak Ovcine, imamo 4 beka, ne dirati vise nista. Prioritet su neke druge pozicije.
Coca - najbolji stoper lige, malo je lutao ovu polusezonu, ali i dalje je to zvijer
Drina - ne napreduje. Probati ga mozda na zadnjem veznom, kao Nyemu u vakat. Aco u penziji bolje igra, pa ga i Nermin stavlja u prvih 11. Edisu su pojedini to zamjerali, ovim putem isticem licemjerje.
Nadam se stoperu, moze i Zukanovic.

Hodza - odlican prvu polusezonu, drugu malo slabije, posljednjih par utakmica igra dosta bolje. Ne znam sta ce biti sa njim. Karic iz Tuzle, vidjet cemo…
Meka - odlican drugu polusezonu, drzao je sam vezu jedno vrijeme
Hajdar - produzio, slicno kao za Sehu
Beca - raskid

Treba nam jedan dobar veznjak ako svi ostanu, dvojica ako Armin ode.

Amoah - odlican, ovo je njegova polusezona bila, nakon sto se vratio u tim.
Drljo - u Tuzli dosta dobar, mislim da ima nesto u njemu. Nadam se da ce nam ovo biti krila iduce sezone.
Santos - sretno i hvala za sve. Najbolji igrac ove sezone.
Nadam se da se Gasal oporavio od ozljede, probati naci neko mlado krilo (lijevo).
Stila - tata! I sa 36 u top 5 igraca u ligi.
Began - hvala za sve, mislim da kosta puno za ono sto nudi

Haracic - nije kvalitet, sretno i hvala
Krpic - ne znam sta da mislim, nadam se da ce proraditi
Ara - sretno.
Kao drugog napadaca gurati Krizevca.

Treneri:
Edise hvala za sve. Drzao si Europu u igri sa smijesnim kadrom, nije vise islo.
Nermin, mislim da ima potencijala, ali trenutno i nisam bas najzadovoljniji. Malo siri post o njemu u danima koji dolaze.

Uprava:
Hvala za spasavanje Želje.
Niste normalni cega ste se prihvatili, evo opet ima nezadovoljnih. Sto bi se reklo nekad, NI MILIMETRA!

Nadam se novom jugu uskoro. Ciji ce model biti, koja ce vlast pomoci u izgradnji istog i slicna, manje bitna pitanja, me ne zanimaju. Nadam se desetogodisnjim za jug!
Da se nadovežem:

Edise hvala što si nas držao blizu Evrope, kako reče kolega sa smiješnim kadrom.

Nermine hvala što si je izborio sa smiješnim kadrom i smjestio nas na treće mjesto koje većina ovdje nije ni sanjala, ispred miliona, aviona, kamiona...

Upravo hvala i vama što ste se riješili Edisa u posljednji momenat, da niste, sad bi i vi bili bivši.
Naravno, bravo za upravu sto su prepoznali momenat i na vrijeme reagovali. Samo ne znam kako bi to bili bivsi? Ko bi ih smijenio, zasto bi to radio, i ko bi dosao umjesto njih?

Ruku na srce, kradje tokom citave sezone koje su se desavale dok je Edis bio na klupi (sloboda 1:1, borac i zrinjski kuci, leotar u gostima, sarajevo negdje u zenici), su se vratile protiv Posusja i Veleza. Jos nam Cenan pokloni gol… Daj boze da duplu proslavimo sa Nerminom i da je on stvarno taj.

Pod smijesnim kadrom mislio sam na prvu polusezonu gdje je Amoah dosao u pola sezone, a prvih 11 cinili Malic, Hajdar, Haracic, ako ne Malic onda Vego…

Ugaseni Zeljo ispred milijardera koji trose rekordne sume za nasu ligu - NEPROCJENJIVO!

Daj Boze neko normalno udaljeno mjesto u prvom pretkolu pa da se pohodi.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:43 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 19, 2023 9:56 am
Ne zamjeram Edisu nista jucer, ne vidim sta je jos mogao uraditi. Mozda Bekrica ubaciti? :D Stvarno su se branili dobro sa 9 igraca.

Uskoro jedne lijepe vijesti, za nekih mjesec. Tice se Istoka.
Majke ti storme šta bi s ovim? U dva navrata si isto ovo napisao, baš mi je ostalo u glavi.
Odavno se kanim da ti citiram ovaj post, al sve čekam neće li šta bit. :D
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 340
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:46 pm

Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:35 pm
Uh Sheldon i Rodrigo isti dan pišu, sutra će sunce. Dobar je rodrigo, radikalan sto je najbitnije zato ga i cijenim.
Sheldone, buraz jedva si dočekao da drina padne u formi da bi ga mogao pljuvati. Kazes Edisu se zamjeralo sto je gurso acu ispred drine, pa normalno da jeste kad je aco bio kriminalan do bola, a drina kad ga je zamjenio odigrao vrhunski. Sad kad je drina zajedno sa cocalicem pao u formi, a Aco odigrao onaj derbi vrhunski, pa normalno da ce aci dati priliku kad je boljoj formi.
Vrati onaj potpis Acin haver ili jos bolje mrzitelj drine, od pocetka sezone si se momku svezao za vrat i ne pustas. Sjecas se dobro da si i sam napisao da si pogriješio za drinu, nemoj da trazim taj post. Hvalis cocalica kao najbolji stoper lige, pa ovu polusezonu je odigrao kao najgori stoper lige. Samo sam realan, cocalica dosta cijenim i drag mi je i kao igrac i kao osoba. Ako vec zelis da budes objektivan, kao sto govoris budi onda za sve, a ne selektivno kako ti gdje paše
Nije bilo nikad u potpisu mrzitelj Drine, bilo je Acin haver, Kobasevicev jaran. Ne mrzim nikoga, pogotovo ne Zeljino dijete koje brani boje naseg kluba. Cinjenica je da se Drina digao bio u odnosu na neke grozne partije i opet se utopio u neko sivilo. Sa Acom odbrana dosta sigurnija, a Coca jeste bio kriminalan, ali od Drine sam ocekivao da dosad bude lider odbrane, zlatna koka. Ovim tempom, jako tesko.
Ako bude tako ide u potpis Drina najbolji stoper Zelje od rata, bar godinu dana.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:49 pm

TheBlue je napisao/la:
čet jun 01, 2023 8:56 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 8:50 pm
Mislim da bi se i navijači trebali nešto pitati oko Juga, ipak je to navijačka tribina, posebna. To se i 2017. uzelo u obzir kad se planirao taj projekat juga. Možda bi klub mogao provesti neku anketu, bar među članovima kluba, pa da se vidi ko je za koju opciju. Ako je krov pola cijene Juga iz 2017., onda mislim da bi se većina složila da se napravi taj Jug, a da se malo sačeka sa krovom, nego da se pravi ovaj generični. Manijaci su zaslužili takvu tribinu, to je sigurno. Imali bismo vjerovatno najljepšu navijačku tribinu u regionu.
Ja licno mislim da se navijaci, sa bilo koje tribine ne bi trebali pitati nista u klubu, pa tako ni za stadion i gradnju.

Ok je cuti misljenje ili savjet, ali da se navijaci pitaju za nesto, je totalno neozbiljno i amatreski. Mozda mi i jesmo na tom amaterskom nivou, ali ako cemo pricati o ozbiljnom klubu, onda je suvisno bilo sta komentarisati na tu temu.

Upravi klub na upravljanje, navijacima tribina za navijanje....
Navijaci su ukljuceni oko novog projekta tribine...na sastancima sa vlastima i tako to...
Ne znam kako to forumasi ovdje ne znaju...
Ili misle da smo navijaci samo mi forumasi
 
Diverzant
Postovi: 1766
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:05 pm

Sheldon je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:46 pm
Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:35 pm
Uh Sheldon i Rodrigo isti dan pišu, sutra će sunce. Dobar je rodrigo, radikalan sto je najbitnije zato ga i cijenim.
Sheldone, buraz jedva si dočekao da drina padne u formi da bi ga mogao pljuvati. Kazes Edisu se zamjeralo sto je gurso acu ispred drine, pa normalno da jeste kad je aco bio kriminalan do bola, a drina kad ga je zamjenio odigrao vrhunski. Sad kad je drina zajedno sa cocalicem pao u formi, a Aco odigrao onaj derbi vrhunski, pa normalno da ce aci dati priliku kad je boljoj formi.
Vrati onaj potpis Acin haver ili jos bolje mrzitelj drine, od pocetka sezone si se momku svezao za vrat i ne pustas. Sjecas se dobro da si i sam napisao da si pogriješio za drinu, nemoj da trazim taj post. Hvalis cocalica kao najbolji stoper lige, pa ovu polusezonu je odigrao kao najgori stoper lige. Samo sam realan, cocalica dosta cijenim i drag mi je i kao igrac i kao osoba. Ako vec zelis da budes objektivan, kao sto govoris budi onda za sve, a ne selektivno kako ti gdje paše
Nije bilo nikad u potpisu mrzitelj Drine, bilo je Acin haver, Kobasevicev jaran. Ne mrzim nikoga, pogotovo ne Zeljino dijete koje brani boje naseg kluba. Cinjenica je da se Drina digao bio u odnosu na neke grozne partije i opet se utopio u neko sivilo. Sa Acom odbrana dosta sigurnija, a Coca jeste bio kriminalan, ali od Drine sam ocekivao da dosad bude lider odbrane, zlatna koka. Ovim tempom, jako tesko.
Ako bude tako ide u potpis Drina najbolji stoper Zelje od rata, bar godinu dana.
Vidis da mozes kad hoces
I moram te ispraviti za post iznad
Nije mulalic bio sa haracicem, nego sa beganovicem u spicu citavu polusezonu, mislim da tu treba završiti bilo kakvu pricu o njegovom trenerskom znanju. Taj haracic je dao dva gola posušju u gostima i gol na debiju u prvoj polusezoni, donio veoma vazne bodove ali je strucnjsk i dalje gurao beganovica u napad
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:19 pm

Ma vala Uprava u kojoj je ljigavac Kerim Balić ne može biti dobra, jednostavno ne može.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Diverzant
Postovi: 1766
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:22 pm

Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu

Edit: serem se na svaku stranku i na svakog lidera, da ne bi mene svrstavali u te vaše stranačke torove
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:26 pm

Jel neko upucen da li neko od juniora biti priključen prvom timu ,od ovih sto su izlazna generacija?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:27 pm

Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:22 pm
Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu
Hebo vas i SDA i NiP i SDP i NS i svi ostali... Ja bih STATUTOM zabranio da bilo ko iz UO, NO, Skupštine bude aktivni član neke političke stranke. Nemate pojma koliku štetu nam je nanijela seb. koju je upravo taj vodao po stadionu. Stidim se što je u Upravi mog kluba čovjek koji javno brani kriminalce, falsifikatore, koji je mentalna konzerva itd. Pa hajde bar da imamo koristi, bar milion godišnje od njega direktno, pa da znam zašto to trpimo, ali ovako...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:31 pm

kvalitet je napisao/la:
Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:22 pm
Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu
Hebo vas i SDA i NiP i SDP i NS i svi ostali... Ja bih STATUTOM zabranio da bilo ko iz UO, NO, Skupštine bude aktivni član neke političke stranke. Nemate pojma koliku štetu nam je nanijela seb. koju je upravo taj vodao po stadionu. Stidim se što je u Upravi mog kluba čovjek koji javno brani kriminalce, falsifikatore, koji je mentalna konzerva itd. Pa hajde bar da imamo koristi, bar milion godišnje od njega direktno, pa da znam zašto to trpimo, ali ovako...
Pa što onda svaki mjesec pljuješ ciljano samo po Kerimu? Je l' to samo Kerim u klubu politički aktivan ili dio neke partije.Bekrić na funkciji sportskog direktora a javno po drustvenim mrezama podržava NiP, itd.A znamo ko je vlast u KS i čiji nam ministri u salonu vise svaki mjesec radi samopromocije,a znamo i ko je lider NiPa, isti onaj koga je ta Seb vodala ko pudlicu po Sarajevu,a on je hvalio dotle da je molio tv kuce da se ne režu snimci sa tv emisija gdje je hvali da bi se okoristio.
Kreni redom po svima u Klubu, i ja sam za to da u klubu imamo apolitične ljude, iako je to u danasnjem drzavnom sistemu skoro nemoguce. :D

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:35 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:27 pm
Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:22 pm
Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu
Hebo vas i SDA i NiP i SDP i NS i svi ostali... Ja bih STATUTOM zabranio da bilo ko iz UO, NO, Skupštine bude aktivni član neke političke stranke. Nemate pojma koliku štetu nam je nanijela seb. koju je upravo taj vodao po stadionu. Stidim se što je u Upravi mog kluba čovjek koji javno brani kriminalce, falsifikatore, koji je mentalna konzerva itd. Pa hajde bar da imamo koristi, bar milion godišnje od njega direktno, pa da znam zašto to trpimo, ali ovako...
Koliku je štetu nanijela? Milion, dva? Generalni sponzor odustao? Santos nije htio potpisat zbog nje? Vico nam se naklatio na kosti?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:35 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:31 pm
kvalitet je napisao/la:
Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:22 pm
Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu
Hebo vas i SDA i NiP i SDP i NS i svi ostali... Ja bih STATUTOM zabranio da bilo ko iz UO, NO, Skupštine bude aktivni član neke političke stranke. Nemate pojma koliku štetu nam je nanijela seb. koju je upravo taj vodao po stadionu. Stidim se što je u Upravi mog kluba čovjek koji javno brani kriminalce, falsifikatore, koji je mentalna konzerva itd. Pa hajde bar da imamo koristi, bar milion godišnje od njega direktno, pa da znam zašto to trpimo, ali ovako...
Pa što onda svaki mjesec pljuješ ciljano samo po Kerimu? Je l' to samo Kerim u klubu politički aktivan ili dio neke partije.

Bekrić na funkciji sportskog direktora a javno po drustvenim mrezama podržava NiP, itd.

Kreni redom po svima u Klubu, i ja sam za to da u klubu imamo apolitične ljude, iako je to u danasnjem drzavnom sistemu skoro nemoguce. :D

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Kritikovao sam i kad su ovi iz trojke skupljali političke poene na nama. Evo cijeli dan se kanim da napišem nešto i za ublehu magodu, razumijem da moramo sarađivati, ali nisko padamo, a obećanja vise negdje u zraku i nikad se ne ispune. Isto smo tako nekad griješili s Koldžom. Više puta smo iskorišteni za političku promociju, odvratno, mora se na to paziti...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:37 pm

exbabilon je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:35 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:27 pm
Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:22 pm
Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu
Hebo vas i SDA i NiP i SDP i NS i svi ostali... Ja bih STATUTOM zabranio da bilo ko iz UO, NO, Skupštine bude aktivni član neke političke stranke. Nemate pojma koliku štetu nam je nanijela seb. koju je upravo taj vodao po stadionu. Stidim se što je u Upravi mog kluba čovjek koji javno brani kriminalce, falsifikatore, koji je mentalna konzerva itd. Pa hajde bar da imamo koristi, bar milion godišnje od njega direktno, pa da znam zašto to trpimo, ali ovako...
Koliku je štetu nanijela? Milion, dva? Generalni sponzor odustao? Santos nije htio potpisat zbog nje? Vico nam se naklatio na kosti?
Malo prošetaj, pričaj s ljudima i izvan Sarajeva, spomeni, pa ćeš sve čuti... Željo iznad politika, partija itd, ali dok nam ne dođe haver, de ba...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:52 pm

MATORI je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:49 pm
TheBlue je napisao/la:
čet jun 01, 2023 8:56 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 8:50 pm
Mislim da bi se i navijači trebali nešto pitati oko Juga, ipak je to navijačka tribina, posebna. To se i 2017. uzelo u obzir kad se planirao taj projekat juga. Možda bi klub mogao provesti neku anketu, bar među članovima kluba, pa da se vidi ko je za koju opciju. Ako je krov pola cijene Juga iz 2017., onda mislim da bi se većina složila da se napravi taj Jug, a da se malo sačeka sa krovom, nego da se pravi ovaj generični. Manijaci su zaslužili takvu tribinu, to je sigurno. Imali bismo vjerovatno najljepšu navijačku tribinu u regionu.
Ja licno mislim da se navijaci, sa bilo koje tribine ne bi trebali pitati nista u klubu, pa tako ni za stadion i gradnju.

Ok je cuti misljenje ili savjet, ali da se navijaci pitaju za nesto, je totalno neozbiljno i amatreski. Mozda mi i jesmo na tom amaterskom nivou, ali ako cemo pricati o ozbiljnom klubu, onda je suvisno bilo sta komentarisati na tu temu.

Upravi klub na upravljanje, navijacima tribina za navijanje....
Navijaci su ukljuceni oko novog projekta tribine...na sastancima sa vlastima i tako to...
Ne znam kako to forumasi ovdje ne znaju...
Ili misle da smo navijaci samo mi forumasi
:pljesak:
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2023 12:36 am

rodrigo87 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 8:26 pm
Sky1 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 8:09 pm
rodrigo87 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:37 pm
Koliko spominjes Misimovica, pomislio bi covjek da je Perez bio na celu kluba. Ne vadite ga iz usta ko da nam je donio 100 trofeja i kompletan stadion. NAVIJACI MISIMOVICA
Ljudino, banuj se sam. Zlonamjeran si i bezobrazan, svi mi čestiti, pošteni navijači kojima je Željo na prvom mjestu vrlo dobro znamo koje gosp. Misimović. Ustani kad spominješ gosp. Misketa. Provaljeni ste davno i hvala Bogu klub ide ka ozdravljenu što vama svakako nije drago nimalo, a sad razguli.
Gdje ti je Senad da nas spasi od gasenja zadnje 2 godine? GDJE? Aha, tada smo mi zlonamjerni jedini vjerovali da jedinstvom mozemo spasiti nas klub. Trosili privatno vrijeme, novac, svaki od nas, za mnoge neke sitne stvari koje se i ne primjete, ali bar znamo da smo uspjeli i svaki od nas je ponosan na to. A do tada, vi dobronamjerni mastajte da se vrati vas SPASITELJ!
E jbg. Ko nije htio POTPISATI reprogram za licencu i ko nas je SPASIO i posudio novac za istu.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2023 1:15 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet jun 01, 2023 7:58 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet jun 01, 2023 7:09 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 6:10 pm

Šta bi, je l' istina? :ganja:
U sustini nije napisao nista pogresno, a nije ni slagao. Santos bi produzio ugovor kao i prije oni koji nisu produzili tipa Graovca, Stevanovica (bio Miske tu, pa odose jbg), Tomic, Ikic, Pavic.
Nismo u mogucnosti davati ogromne plate, placati obestecenja, velike naknade. To nismo bili u mogucnosti ni kad su veliki idoli bili tu, ne znam zasto danas neko prikazuje ljude u UO nesposobnima..

A sta da kazemo za tvoje informacije da su tuzlaci nezainteresovani, da nas cek prazan tusanj, o napadu hordi sa viber grupe? Nisi neko ko treba prozivati za informacije, drzi se Hadzikica i pitanja "kako cemo pobjediti ekipu koja ima takvog golmana".

Mi smo ove sezone ujedinjeni samo zato sto nema ni Senada, a ni Amara u klubu. Nas je samo zanimao Zeljeznicar, zato i jeste ovakva posjeta i sloga. Nadam se da ce to tako ostati i da nece biti ozivljavanje ni jednog, a ni drugog u FKZ.

I ova verzija juga je dovoljno blizu terena, dovoljno nageta prema terenu, jos nam iz kluba niko nista nije potvrdio. Dzaba se raspravljate, za nas je ovo nemoguca misija.
Dzaba trubis drug, nisu isti!

Jedan nas svukao u ravan, umalo uništio, upropastio.

Drugi nas do te mjere unaprijedio da jos ubiremo plodove njegovog rada.

Nisu isti, nikad biti neće.
Koliko dugo jos moramo slusati plac vas par na ovom forumu za tim "sistemom"? kme kmeee da je Miske tu, da se vratiti u jesen 2018 (to dusmanu ne bih pozelio, najgora jesen ikad)
Ili ovih drugih plac za nekim "sistemom" u omladinskom pogonu? kme kmeee da se vrstiti u doba Jamaka, Hodzica (da nas Bog sacuva slicnih perioda)

Okrenite se Zeljeznicaru u kojem nece vise biti Senada, a ni Amara.
Uzivajte u konferencijskoj ligi.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2023 1:18 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:31 pm
kvalitet je napisao/la:
Diverzant je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:22 pm
Hahahaahahahahahahahahahahaahahahahaha
Joj kerime promijeni stranku molim te, da te malo manje pljuju
Rekao bih da bi trebo do ovih pravednih, onda bi bio najbolji na svijetu
Hebo vas i SDA i NiP i SDP i NS i svi ostali... Ja bih STATUTOM zabranio da bilo ko iz UO, NO, Skupštine bude aktivni član neke političke stranke. Nemate pojma koliku štetu nam je nanijela seb. koju je upravo taj vodao po stadionu. Stidim se što je u Upravi mog kluba čovjek koji javno brani kriminalce, falsifikatore, koji je mentalna konzerva itd. Pa hajde bar da imamo koristi, bar milion godišnje od njega direktno, pa da znam zašto to trpimo, ali ovako...
Pa što onda svaki mjesec pljuješ ciljano samo po Kerimu? Je l' to samo Kerim u klubu politički aktivan ili dio neke partije.Bekrić na funkciji sportskog direktora a javno po drustvenim mrezama podržava NiP, itd.A znamo ko je vlast u KS i čiji nam ministri u salonu vise svaki mjesec radi samopromocije,a znamo i ko je lider NiPa, isti onaj koga je ta Seb vodala ko pudlicu po Sarajevu,a on je hvalio dotle da je molio tv kuce da se ne režu snimci sa tv emisija gdje je hvali da bi se okoristio.
Kreni redom po svima u Klubu, i ja sam za to da u klubu imamo apolitične ljude, iako je to u danasnjem drzavnom sistemu skoro nemoguce. :D

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Hahahahaha, evo citam ovo za Bekrica i stvarno ne mogu vjerovati sta pises.
Inace, slazem se sa forumasem koji je napisao da clanovi UO i ostalih organa Kluba ne bi trebali imati ikakve veze sa politikom. Jednostavno, nije to Zeljeznicar.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Sky1 i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija