Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 7:57 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jun 15, 2019 7:55 pm
Badzak je zavaljen samo tako, ali avaj.. nagovarali su ga satima da poturi ledja.
Ako vas sta tjesi, kod pitara nema plata 3 mjeseca
Ja sam cuo da je kod pitara med i mlijeko, a da kod nas nema plata :ganja:
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 7:59 pm

Pa evo sad tek stigoh da poslusam babukinu izjavu.

Ahahahhahahaha joj al se popisa po ovim sto su govorili na ljeto idu igraci sve sami kvalitet, ovi zimus su jeftini samo jer se za Evropu borimo. Ahahhaha

E Amare svaka ti cast na ovom pisu.
Malo si mi drazi.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:01 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jun 15, 2019 7:55 pm
Badzak je zavaljen samo tako, ali avaj.. nagovarali su ga satima da poturi ledja.
Ako vas sta tjesi, kod pitara nema plata 3 mjeseca
Pa ko smije to iznijeti javno? Kod nas ne pusti se voda u wc odmah bude u novinama.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:02 pm

avlami97 je napisao/la:
sub jun 15, 2019 7:24 pm
Zao mi Zelje. Zao mi Badzaka, nije svjestan da s djavolom tikve sadi.

Osvajali trofeje, a stadion nam licio na arheolosku iskopinu. Sruseno pola krova, drvene tribine zapada. Iznad Juga, jad i cemer. Istok zarastao i licio na dzunglu...Semafor, haman iz Titinog vakta. Na Sjeveru stolice nisu bile oprane od njihovog postavljanja. Osvajali titule, KUPove, svake sezone prihodovali lovu od Evrope, legla lova od Dzekinog transfera, prodao se Bekric, Visca, Sehic, Adilovic, Zolotic, Ara Hodzic...A mi u tom periodu nabijemo skoro 5 miliona KM duga Drzavi (sa onih novoutvrdjenih 2,23). Period 2009.-2014.

Znamo ko je tada vedrio i oblacio u Zelji. Znamo cija se tada pikala. Nazalost, i danas se njegova pika.

Niko me ne moze ubijediti da nije moglo drugacije. Niko me ne moze ubijediti, da smo svjesno isli u dugove. Niko me ne moze ubijediti da tada nismo mogli napraviti Stadion u obimu i obliku kakvog sada poznajemo (Istok, renoviran zapad, hibrid, semafor...), umjesto toga, i pored svih finansijskih dobiti od transfera i Evrope, mi se samo Drzavi zavalimo 5 milki, da ne spominjem dobavljace.

I onda dodju neki novi ljudi i sve ono o cemu smo sanjali (iole normalan stadion) nam ispune zelju. Po meni cak i vise od ocekivanog. Ja se nadao samo jednoj normalnoj tribini (Istok). Ovima prvim zasmeta, sto nam stadion vise nije arheoloska iskopina, sto nam travnjak nije kao kod GOSKa (bez uvrede), sto Stana jedini nije prijavljen na PIO, sto se plate isplacuju preko racuna, itd, itd...i javno priznaju (prizna) da su/je otjerali/ju ove graditelje, jer zaBoga mi smo fudbol klab, a ne GP.

Zao mi Zelje. Zao mi Badzaka, jer s djavolom tikve sadi.
+1

Treba sada samo pratiti zaduženja kluba. Ako krenu nova zaduženja, ja ću prvi baklju na teren da ubacim i "uprava napolje". Vrijeme je i da sjever i istok počnu bakljade praviti bar za tjeranje uprava.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub jun 15, 2019 8:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:02 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 15, 2019 7:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 15, 2019 7:42 pm
Jel nas to Ermin izjebo?
Najvjerojatnije
A i za to su nas ubjedjivali da je odlican potez na pola godine potpisati ugovor i da ce klub odluciti hoce li produziti.

Ermine nemoj biti paksu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:02 pm

Smjesno, ako ima novca trenutno u ligi onda su to pitari.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:02 pm

Boga mi je bilo mucno vidjeti Asima, Zaimagu i Bogija na prozivci. Nisam rijeci progovorio jedno pola sata.
Ne mogu vise ove bezmudase gledati, place mi se
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:04 pm

Ljudi dali 100.000 za igraca iz Krupa a fol plate kasne.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:06 pm

Takva je priča bila i jesenas kad smo se okupili na treningu da igračima koju opsujemo, kao pitarima kasne plate, nema ništa od njih, a 200 hiljada bruto Husrefu dadoše sad.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 15, 2019 7:59 pm
Pa evo sad tek stigoh da poslusam babukinu izjavu.

Ahahahhahahaha joj al se popisa po ovim sto su govorili na ljeto idu igraci sve sami kvalitet, ovi zimus su jeftini samo jer se za Evropu borimo. Ahahhaha

E Amare svaka ti cast na ovom pisu.
Malo si mi drazi.
Pa sad ćemo se boriti za opstanak, tako da vjerujem da ćemo to lagano izboriti, a ako smo europu na terenu izborili sa ovim igračima znači da možemo i opstanak.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:08 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:02 pm
Boga mi je bilo mucno vidjeti Asima, Zaimagu i Bogija na prozivci. Nisam rijeci progovorio jedno pola sata.
Ne mogu vise ove bezmudase gledati, place mi se
A najgore je što nam stalno mažu oči, svaki put priče da ćemo se riješiti pojedinaca. Stalno u toku sezone treneri kažu "vidjeli smo na koga ne možemo računati" i na kraju opet ti isti igrači ostaju...

I Osim se popiša po nama, kao jeftinija ekipa ide sad, a onda ćemo da radimo rekonstrukciju...
Ma yebite nas kad možete.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:08 pm

Stadion odnosno poslovni nesmiju biti hipoteka. Ovi kakvi su nema šanse da će vraćati . Milion nije malo to je pola tribine gubimo do nove godine. To je jedan vid prodaje kluba, banke će nas pojesti sa kamatama većim od Amarovih. Ne dajmo Željezničar nek hipoteka bude nešto drugo nek članovi skupštine svaki bude zirant sa po 20 000 km na kredit boli me k... Samo nam stadion ne dirajte lopovi.
Zadnja izmjena: dell21, dana/u sub jun 15, 2019 8:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:09 pm

dell21 je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:08 pm
Stadion odnosno poslovni nesmiju biti hipoteka. Ovi kakvi su nema šanse da će vraćati . Milion nije malo to je pola tribine gubimo do nove godine. To je jedan vid prodaje kluba, banke će nas pojesti sa kamatama većim od Amarovih. Ne dajmo Željezničar nek hipoteka bude nešto drugo nek članovi skupštine svaki gramatike sa po 20 000 km na kredit boli me k... Samo nam stadion ne dirajte lopovi.
Mora biti para za njihove plate, a ovo ostalo im nije u malom mozgu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:10 pm

Kad cemo opet docekati bagera i da se nesto na stadionu uradi... Tuzno brate, a na kakvom sto putu bili da "dobijemo" Evropski stadion.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:13 pm

Imat cemo nekih para i od Bajiceve pozajmice
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:15 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:13 pm
Imat cemo nekih para i od Bajiceve pozajmice
Ako je pozajmica 600 hiljada onda imamo max 30 milja.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:15 pm

dell21 je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:08 pm
Stadion odnosno poslovni nesmiju biti hipoteka. Ovi kakvi su nema šanse da će vraćati . Milion nije malo to je pola tribine gubimo do nove godine. To je jedan vid prodaje kluba, banke će nas pojesti sa kamatama većim od Amarovih. Ne dajmo Željezničar nek hipoteka bude nešto drugo nek članovi skupštine svaki bude zirant sa po 20 000 km na kredit boli me k... Samo nam stadion ne dirajte lopovi.
Ovo ti je " lako je tudjim qu... katran mješat".

Misimović napravio sve ono bez hipoteke sada dolaze lesinari. Slažem se da je hipoteka ovima ravna otpisu imovine. Ako im je kredit rješenje onda 30.06. treba da nas stvarno bude mnogo više. Kasno će biti poslije, kada banke počnu rasprodaju. Ovi sigurno neće moći kredit vraćat. Dakle to ti dodje ko ubistvo Želje.
Ovo se sve smišljeno radi. Željo nam se uništava pred očima. Kada su ovo za 6 mjeseci uspjeli, možete mislit šta nas tek čeka.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:16 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:15 pm
AsharaK je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:13 pm
Imat cemo nekih para i od Bajiceve pozajmice
Ako je pozajmica 600 hiljada onda imamo max 30 milja.
Bolje i to nego nista :D rata za kredit
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:17 pm

Ma Ermin ostaje
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 8:17 pm

Qooler je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:15 pm
dell21 je napisao/la:
sub jun 15, 2019 8:08 pm
Stadion odnosno poslovni nesmiju biti hipoteka. Ovi kakvi su nema šanse da će vraćati . Milion nije malo to je pola tribine gubimo do nove godine. To je jedan vid prodaje kluba, banke će nas pojesti sa kamatama većim od Amarovih. Ne dajmo Željezničar nek hipoteka bude nešto drugo nek članovi skupštine svaki bude zirant sa po 20 000 km na kredit boli me k... Samo nam stadion ne dirajte lopovi.
Ovo ti je " lako je tudjim qu... katran mješat".

Misimović napravio sve ono bez hipoteke sada dolaze lesinari. Slažem se da je hipoteka ovima ravna otpisu imovine. Ako im je kredit rješenje onda 30.06. treba da nas stvarno bude mnogo više. Kasno će biti poslije, kada banke počnu rasprodaju. Ovi sigurno neće moći kredit vraćat. Dakle to ti dodje ko ubistvo Želje.
Ovo se sve smišljeno radi. Željo nam se uništava pred očima. Kada su ovo za 6 mjeseci uspjeli, možete mislit šta nas tek čeka.
Ovim je počela rasprodaja i krčma kluba.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija