Moderator/ica: storm_raider

 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 458
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 7:05 am

Ma ostaje arena do kraja vicinog mandata tj još 5 godina
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 8:08 am

Maestro_1921 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 10:10 pm
I šta bi sa onim potpisima u toku reprezentativne pauze? Jesu li radile olovke?
Zagubio Tuce olovku.

Kakav ce to fejl biti ako oba odu, a covjek prije skoro pola godine zvanicno najavio da potpisuju. :D
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 9:42 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 31, 2023 8:08 am
Maestro_1921 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 10:10 pm
I šta bi sa onim potpisima u toku reprezentativne pauze? Jesu li radile olovke?
Zagubio Tuce olovku.

Kakav ce to fejl biti ako oba odu, a covjek prije skoro pola godine zvanicno najavio da potpisuju. :D
Ja vjerujem da u svakom slučaju nijedan od njih neće ostati kod nas nakon ljeta, samo je fol hoćemo li čvaknuti šta para.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:00 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 30, 2023 8:28 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 6:45 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 30, 2023 6:33 pm


Cisto sumnjam.Evo samo na forumu imas 4-5 likova koji i dalje pljuju Misketa i smeta im i to sto je covjek posudio pare da funkcionisemo.

I dalje se kamatar uzdize, samo su se malo pritajili sada.
Previše idemo u jednu ili drugu krajnost. Ako neko "ne gotivi" niti jednog niti drugog, i to je problem. Shvatite da nismo u autoritarizmu i da shodno našim znanjima, iskustvima, pa i informacijama imamo različite poglede na neke stvari, i to bi trebalo biti normalno. Ne bi trebalo nikoga prozivati zbog toga, i automatski svrstavati na neku "drugu" stranu. Svako kontra mišljenje ili kritiku doživljavati kao napad na nekoga ili na nešto.
Sada se ponovo po hiljaditi put aktivirala stara tema i dilema, ali isto je i kada diskutujemo i o treneru, omladinskom pogonu, sportskom direktoru, kapitenu, igračima. Uvijek tražimo neke "teorije zavjere" i interes. A mislim da u većini ima veoma malo toga, bar što se nas običnih navijača tiče.
Nema tu krajnosti.Samo postoji ispravnost i logika s jedne strane i interesi i spletkarenje s druge strane.

Zbog toga to treba iznova i iznova ponavljati, sve dok ne postane norma.Zasto??
Zato sto je i dalje i previse likova kojima je kamatar nesto i nesto znaci i previse likova, poput tebe, koji su se malo pritajili relativizirajuci stvari u stilu "mir, mir niko nije kriv".E pa nece da moze.Barem ne kod mene.
Logika kaže da su mnogi posuđivali Želji pare, nekima od njih smo i sada dužni i to ne male pare (da ne imenujem ljude, zna se ko su) i oni nisu uzimali kamate, a neki od njih se pljuju po ovom forumu, jer nisu klimali Misimoviću. Ovdje se bajka pravi zbog 10 milja kamata koje eto nisu naplaćene, kao da je milion. I naravno te ljude niko nije ni spomenuo ovdje, a cifre su veće od 130 hiljada, i nije se posuđivalo jednom, nego više puta.
I stoti put ponavljam ovdje ne interesuje me ni Amar ni Senad, i moj stav je da nema mjesta ni za jednog u Želji. Naravno različiti su razlozi, kod jednog kriminal, a kod drugog ipak neke druge stvari.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:06 am

Grbavica je napisao/la:
čet mar 30, 2023 9:08 pm
Ja ne kontam sto bi se bilo ko iz upravljackih struktura kluba moro razumiti u "loptu". Valjda nam trebaju ljudi koji ce neke pare donijeti, napraviti i organizovati klub tako da ovi na terenu i oko njega imaju sve potrebne uslove za dobre hehe rezultate u skladu sa renomeom kluba.
Na kraju krajeva sta znaci to "razumije se u loptu"? Bio fudbaler? Ima uefinu licencu? Igra termin sa rajom petkom?
Apsolutno irelevantno.

Kad smo vec kod lopte, sta bi sa tim produzenjima ugovora? Prodje i rodjendan, prodje i dosta dana od rodjendana a potpisa nigdje...
Pa eto imaš najbližeg komšiju torpedo, koji ima solidne budgete (za naše uslove odlične) pa vidiš kako to izgleda kada klub vode uspješni manageri koji ne znaju ama baš ništa o lopti. I koje niko u nogometnim krugovima u Bosni i Hercegovini ne doživljava ozbiljno. Mirvić je pare napravio u Americi, Ajla je bila više nego ozbiljan manager u prejakim firmama (P&G, iNovine, TDR) i vidite gdje su, šta i kako rade.
pogledajte i najuspješnije klubove i u regiji i u Europi (koji nisu pod šapom politike i vlasti) ko ih vodi, a što je ključno ko su ključni operativci.
Ne treba nešto posebno znati kada je marketing u pitanju, i komunikacija sa sponzorima, ali upravljanje, prelazni rokovi, igrači, savez, UEFA, nemoj mi samo reći da to mogu ljudi koji nerazumju sport voditi i upravljati.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:09 am

Treba stalno ponavljati. Ko god je na strani Amara je protiv Zelje! Tacka! Covjek je svjesno isao da unisti klub zarad svojih nekih interesa. S druge strane Misimovic sve sto je radio je radio u interesu kluba. Mozda to za neke stvari u tom trenutku nije bilo najjasnije ali dugorocno bi sa svakim potezom uprave u tom periodu, klub profitirao.
Njih dvojicu posmatrati samo kroz prizmu pozajmica je maliciozna i sluzi samo da se umanji uticaj Amara u unistavanju kluba. Pozajmiti pare je ok, desava se i desavace se sigurno. I ne samo u Zelji. Nije ok nemati nikakve dokaze da su pare posudjene, koliko je posudjeno, koliko je vraceno i koliko je kamate vec naplaceno. To je kriminal! I dok neko ne zaglavi u zatvoru zbog toga imacemo ovako hinje koje po forumima i birtijama podlo uvlace posten narod u razne malverzacije da umanje lopovluk Amara i njegove ekipe.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:11 am

Veteran1965 je napisao/la:
pet mar 31, 2023 10:06 am
Grbavica je napisao/la:
čet mar 30, 2023 9:08 pm
Ja ne kontam sto bi se bilo ko iz upravljackih struktura kluba moro razumiti u "loptu". Valjda nam trebaju ljudi koji ce neke pare donijeti, napraviti i organizovati klub tako da ovi na terenu i oko njega imaju sve potrebne uslove za dobre hehe rezultate u skladu sa renomeom kluba.
Na kraju krajeva sta znaci to "razumije se u loptu"? Bio fudbaler? Ima uefinu licencu? Igra termin sa rajom petkom?
Apsolutno irelevantno.

Kad smo vec kod lopte, sta bi sa tim produzenjima ugovora? Prodje i rodjendan, prodje i dosta dana od rodjendana a potpisa nigdje...
Pa eto imaš najbližeg komšiju torpedo, koji ima solidne budgete (za naše uslove odlične) pa vidiš kako to izgleda kada klub vode uspješni manageri koji ne znaju ama baš ništa o lopti. I koje niko u nogometnim krugovima u Bosni i Hercegovini ne doživljava ozbiljno. Mirvić je pare napravio u Americi, Ajla je bila više nego ozbiljan manager u prejakim firmama (P&G, iNovine, TDR) i vidite gdje su, šta i kako rade.
pogledajte i najuspješnije klubove i u regiji i u Europi (koji nisu pod šapom politike i vlasti) ko ih vodi, a što je ključno ko su ključni operativci.
Ne treba nešto posebno znati kada je marketing u pitanju, i komunikacija sa sponzorima, ali upravljanje, prelazni rokovi, igrači, savez, UEFA, nemoj mi samo reći da to mogu ljudi koji nerazumju sport voditi i upravljati.
Baš tako, bravo
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:22 am

Veteran1965 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
čet mar 30, 2023 9:08 pm
Ja ne kontam sto bi se bilo ko iz upravljackih struktura kluba moro razumiti u "loptu". Valjda nam trebaju ljudi koji ce neke pare donijeti, napraviti i organizovati klub tako da ovi na terenu i oko njega imaju sve potrebne uslove za dobre hehe rezultate u skladu sa renomeom kluba.
Na kraju krajeva sta znaci to "razumije se u loptu"? Bio fudbaler? Ima uefinu licencu? Igra termin sa rajom petkom?
Apsolutno irelevantno.

Kad smo vec kod lopte, sta bi sa tim produzenjima ugovora? Prodje i rodjendan, prodje i dosta dana od rodjendana a potpisa nigdje...
Pa eto imaš najbližeg komšiju torpedo, koji ima solidne budgete (za naše uslove odlične) pa vidiš kako to izgleda kada klub vode uspješni manageri koji ne znaju ama baš ništa o lopti. I koje niko u nogometnim krugovima u Bosni i Hercegovini ne doživljava ozbiljno. Mirvić je pare napravio u Americi, Ajla je bila više nego ozbiljan manager u prejakim firmama (P&G, iNovine, TDR) i vidite gdje su, šta i kako rade.
pogledajte i najuspješnije klubove i u regiji i u Europi (koji nisu pod šapom politike i vlasti) ko ih vodi, a što je ključno ko su ključni operativci.
Ne treba nešto posebno znati kada je marketing u pitanju, i komunikacija sa sponzorima, ali upravljanje, prelazni rokovi, igrači, savez, UEFA, nemoj mi samo reći da to mogu ljudi koji nerazumju sport voditi i upravljati.
Uzimati komsije za primjer i nije bas relevantno. Do sad bi svakom normalnom trebalo biti jasno da oni od ulaska Tana i te ekipe nisu sportski projekat uopste. Evo ukratko, zbog cega bi neki milioner koji ima poslove po zapadu i Americi usao kao investitor na nase trziste u jedan fudbalski klub? Liga jedna od najgorih u Europu, infrastruktura nikakva, marketinska moc nikakva, interes za ligu u drzavi jadan i izvan granica ga nema. Znaci imas proizvod koji nema gotovo nikakav potencijal i neko dodje da investira u taj proizvod. Sta moze biti motiv? S obzirom da ti likovi posluju na zapadu a tamo je malo teze doci do kesa i crnih fondova, treba ti nesto sto ce ti to olaksati. Zato dodjes u BiH, nesredjeno trziste, sportski kolektivi tek dodatno nesredjeni, nisu nas pod lupom inspekcija i kontrola i vrlo lako mozes dolaziti do kesa ili ubacivati prljavi novac u opticaj. Zbog toga imas jake menadzere koji poznaju poslovanje u BiH i znaju sve fazone.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:37 am

S druge strane smatrati da klub treba da vode samo ljudi koji "poznaju fudbal" je strasno povrsno. Ko to misli, nema pojma o poslovanju. U klubu treba da postoji neko ko vodi sportski segment i ko je zaduzen za prvi tim, omladinski pogon, trenere, transfere, skauting. Ta ekipa mora poznavati fudbal. Medjutim u ozbiljnom klubu, sportski segment je mozda samo jedna trecina kluba. Svi imate neke strane klubove za koje navijate. Pogledajte upravljacke i operativen strukture tih klubova. Finansijski eksperti eksperti za marketing, pravnici, biznismeni raznih profila su kicma kluba. Oni obezbjedjuju funkcionisanje i sve ono sto je potrebno sportskom segmentu. Sportski segment odgovara njima. Nema nigdje na svijetu kluba gdje je sportski direktor glavni, ili ne daj boze trener kao sto smo mi imali slucaj. Klub je ozbiljna firma koja godisnje vrti stotine miliona maraka (ozbiljni klubovi). Za to bogami moras biti puno vise od poznavaoca fidbala.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:40 am

Pa dobro, zašto onda mi tražimo investitora? Ovako nam dobro? Ili bi i mi prali neke pare? Mislim ja gledam isključivo sa sporske i zakonske strane.
U ovu regiju je dobro ulagati, jer za smješnu investiciju možeš veoma brzo napraviti povrat, i zarađivati nešto. Doduše sitno, ali ipak profit. A moramo se porediti sa torpedom, jer tu mi živimo, i okruženje i takav pristup je dio i nas, volili mi to ili ne. Ključno je da klubovi u bilo kojem sportu, bez ljudi iz sporta u upravljačkim strukturama izgledaju smješno, i nikada ništa ne mogu napraviti. Niti rezultatski, niti finansijski.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:42 am

A upravljačke strukture nisu samo finansije, pravna služba, ili marketing. Mnogo toga čini jedan klub ozbiljnim, a to što imaš para i neke "wow" managere na funkcijama ti ne pomaže da te u savezu smatraju smješnim i sprdaju se sa tobom, što su nama u jednom periodu radili. Vrijeđali nam inteligenciju.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1583
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 10:47 am

Veteran1965 je napisao/la:
pet mar 31, 2023 10:42 am
A upravljačke strukture nisu samo finansije, pravna služba, ili marketing. Mnogo toga čini jedan klub ozbiljnim, a to što imaš para i neke "wow" managere na funkcijama ti ne pomaže da te u savezu smatraju smješnim i sprdaju se sa tobom, što su nama u jednom periodu radili. Vrijeđali nam inteligenciju.
Meni se čini da ti baš organski ne podnosiš gospodina Misimovića i čim se on spomene ti se javljaš sa svojim "stavovima" OK je imate svoje mišljenje ali meni nešto ne štima u tvojim "stavovima" Menadžeri itekako nam trebaju, ti uzeo Ajlu za primjer, pa žena vodila trafike i po tebi je ona ozbiljan menadžer, svašta. Ne bojte se Miske se neće vratiti, rekao je i kako bi se vratio ali trenutno to je nemoguća opcija, tako da mirno spavajte, vi koji ga ne volite.
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 11:45 am

Veteran1965 je napisao/la:Pa dobro, zašto onda mi tražimo investitora? Ovako nam dobro? Ili bi i mi prali neke pare? Mislim ja gledam isključivo sa sporske i zakonske strane.
U ovu regiju je dobro ulagati, jer za smješnu investiciju možeš veoma brzo napraviti povrat, i zarađivati nešto. Doduše sitno, ali ipak profit. A moramo se porediti sa torpedom, jer tu mi živimo, i okruženje i takav pristup je dio i nas, volili mi to ili ne. Ključno je da klubovi u bilo kojem sportu, bez ljudi iz sporta u upravljačkim strukturama izgledaju smješno, i nikada ništa ne mogu napraviti. Niti rezultatski, niti finansijski.
Mi imamo potencijal zbog imovine vrijedne preko 20 miliona KM. A vidi sad ovo, jedina uprava koja je nakon rata znacajno uvecala vrijednost te imovine je Misimoviceva ekipa. Zbog toga smo interesantni investitorima ali isto tako moramo biti jako oprezni kome padamo u sake. Da je ostao Misimovic sa svojom ekipom, 100% danas ne bi molili investitore da nas uzmu. A sta bi se desavalo sa investitorim u nasem slucaju, imali smo naznake sa Cericem. U tom trenutku mi nismo imali klub i zbog toga se moglo desiti da udje jedan Ceric. Ali smo tad imali vrhunski rijesen sportski segment sa Amarom na celu. Eto ti najbolji primjer koliko je bitno imati ljude koji se razumiju u fudbal

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 11:50 am

Veteran1965 je napisao/la:A upravljačke strukture nisu samo finansije, pravna služba, ili marketing. Mnogo toga čini jedan klub ozbiljnim, a to što imaš para i neke "wow" managere na funkcijama ti ne pomaže da te u savezu smatraju smješnim i sprdaju se sa tobom, što su nama u jednom periodu radili. Vrijeđali nam inteligenciju.
Jel ti treba nacrtati zbog cega su se sprdali s nama? Taj nacin rada je bio svima trn u oku. Odjednom se pojavi neko ko hoce da radi 100% cisto, bez ikakvih talova i malverzacija. I ko pokaze da je tako moguce raditi. Zbog toga su od "legendi i zaljubljenika u Zelju" krenule opstrukcije koje su isle i do nogometnog saveza

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 12:02 pm

blueboy je napisao/la:
pet mar 31, 2023 9:42 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 31, 2023 8:08 am
Maestro_1921 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 10:10 pm
I šta bi sa onim potpisima u toku reprezentativne pauze? Jesu li radile olovke?
Zagubio Tuce olovku.

Kakav ce to fejl biti ako oba odu, a covjek prije skoro pola godine zvanicno najavio da potpisuju. :D
Ja vjerujem da u svakom slučaju nijedan od njih neće ostati kod nas nakon ljeta, samo je fol hoćemo li čvaknuti šta para.
Ma da, razumljivo skroz.

Vjerujem da niko ne očekuje da ostanu. Ni u boljoj situaciji ne bi mogli.
Bitno je da se šta zaradi.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 12:51 pm

Veteran1965 je napisao/la:
pet mar 31, 2023 10:42 am
A upravljačke strukture nisu samo finansije, pravna služba, ili marketing. Mnogo toga čini jedan klub ozbiljnim, a to što imaš para i neke "wow" managere na funkcijama ti ne pomaže da te u savezu smatraju smješnim i sprdaju se sa tobom, što su nama u jednom periodu radili. Vrijeđali nam inteligenciju.
Uzmi svaki ozbiljan evropski klub i pogledaj mu upravljačku strukturu. U svakom od njih je najmanje ljudi koji "znaju loptu". To su ljudi koji znaju poslovne tokove, konekcije sa sponzorima, savezom, Fifa-om i Uefa-om, posao im da ljudima iz sportskog dijela obezbijede uslove koji su im potrebni. Jedan Laporta ili Perez i najbliži njihovi suradnici iz Uprave nikad nisu igrali lopte. A imaš ljude koji znaju loptu i oni se drže sportskog dijela i odgovaraju ovim gore za rezultat.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 1:16 pm

blueboy je napisao/la:
pet mar 31, 2023 12:51 pm
Veteran1965 je napisao/la:
pet mar 31, 2023 10:42 am
A upravljačke strukture nisu samo finansije, pravna služba, ili marketing. Mnogo toga čini jedan klub ozbiljnim, a to što imaš para i neke "wow" managere na funkcijama ti ne pomaže da te u savezu smatraju smješnim i sprdaju se sa tobom, što su nama u jednom periodu radili. Vrijeđali nam inteligenciju.
Uzmi svaki ozbiljan evropski klub i pogledaj mu upravljačku strukturu. U svakom od njih je najmanje ljudi koji "znaju loptu". To su ljudi koji znaju poslovne tokove, konekcije sa sponzorima, savezom, Fifa-om i Uefa-om, posao im da ljudima iz sportskog dijela obezbijede uslove koji su im potrebni. Jedan Laporta ili Perez i najbliži njihovi suradnici iz Uprave nikad nisu igrali lopte. A imaš ljude koji znaju loptu i oni se drže sportskog dijela i odgovaraju ovim gore za rezultat.
Kad neko kaže “znaju loptu”, to ne znači nužno da su bili fudbaleri ili sportisti. Dakle, nije dovoljno da je neko dobar menadžer, poslovođa… nego da uz to ima osjećaj za sport, u ovom slučaju fudbal. Jer fudbalski klub ipak nije klasična firma, riječ je o vrlo specifičnom subjektu gdje ti rezultati (kako sportski, tako i poslovni) ne ovise nužno o ispunjavanju nekih privrednih parametara. Dakle, treba neko (tačnije više njih) ko razumije fudbal, ko shvata FIFA-in i UEFA-in sistem, ko shvata trgovinu igračima u sportu, sportska sponzorstva i slično. Za to je ipak potrebno neko iskustvo u sportu, ponavljam ne nužno igračko. Eto, ukratko.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 1:29 pm

Veteran1965 je napisao/la:
pet mar 31, 2023 10:00 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 30, 2023 8:28 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 6:45 pm


Previše idemo u jednu ili drugu krajnost. Ako neko "ne gotivi" niti jednog niti drugog, i to je problem. Shvatite da nismo u autoritarizmu i da shodno našim znanjima, iskustvima, pa i informacijama imamo različite poglede na neke stvari, i to bi trebalo biti normalno. Ne bi trebalo nikoga prozivati zbog toga, i automatski svrstavati na neku "drugu" stranu. Svako kontra mišljenje ili kritiku doživljavati kao napad na nekoga ili na nešto.
Sada se ponovo po hiljaditi put aktivirala stara tema i dilema, ali isto je i kada diskutujemo i o treneru, omladinskom pogonu, sportskom direktoru, kapitenu, igračima. Uvijek tražimo neke "teorije zavjere" i interes. A mislim da u većini ima veoma malo toga, bar što se nas običnih navijača tiče.
Nema tu krajnosti.Samo postoji ispravnost i logika s jedne strane i interesi i spletkarenje s druge strane.

Zbog toga to treba iznova i iznova ponavljati, sve dok ne postane norma.Zasto??
Zato sto je i dalje i previse likova kojima je kamatar nesto i nesto znaci i previse likova, poput tebe, koji su se malo pritajili relativizirajuci stvari u stilu "mir, mir niko nije kriv".E pa nece da moze.Barem ne kod mene.
Logika kaže da su mnogi posuđivali Želji pare, nekima od njih smo i sada dužni i to ne male pare (da ne imenujem ljude, zna se ko su) i oni nisu uzimali kamate, a neki od njih se pljuju po ovom forumu, jer nisu klimali Misimoviću. Ovdje se bajka pravi zbog 10 milja kamata koje eto nisu naplaćene, kao da je milion. I naravno te ljude niko nije ni spomenuo ovdje, a cifre su veće od 130 hiljada, i nije se posuđivalo jednom, nego više puta.
I stoti put ponavljam ovdje ne interesuje me ni Amar ni Senad, i moj stav je da nema mjesta ni za jednog u Želji. Naravno različiti su razlozi, kod jednog kriminal, a kod drugog ipak neke druge stvari.
E pa vidis te "neke druge stvari" je jedno lijepo upakovano relativiziranje s tvoje strane.Relativiziranje za koje nemas nikakvo pokrice i koje ostavlja sumnju.To je problem.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 1:47 pm

slika
Rijetko nasmijan lik :ganja:
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 31, 2023 1:55 pm

slika

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija