Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 7:52 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:33 am
ti.ZE1921 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:15 am
Nalic nije uopste u razmatranju. Pregovara se jednim velikim imenom za ove prostore.Polako se okuplja nova struja ljudi, koji znaju sta hoce i imaju viziju. Ubrzo cemo se ocistiti trenutnog sljama koji imamo.. na hajr!
Ima li istine u ovome ili je patka?
Ovo u rangu grimovih bajki :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:24 am

Istina 100% mozda
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:30 am

Imao je momak do sad neke insajderske koje su se ispostavile tacnim :D
Željezničar ante portas !
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:56 am

Ne rekosmo smo im sta smo trebali 🤣🤣
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 11:03 am

Ništa od povratka...
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 11:27 am

"Vidjet ćemo kako će čelnici Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine ovaj put postupiti. Kako saznaje Klix.ba, danas će biti održan sastanak na čelu sa predsjednikom saveza Vicom Zeljkovićem na kojem će biti donesena odluka.

Da li će se držati svojih pravila i neće dozvoliti Borcu da igra pred publikom, jer prisustvo navijača nije dozvoljeno u oba bh. entiteta, ili će napraviti presedan i zbog Borca pogaziti svoje principe?"
Ma gasi ligu ***** ti sve, fuj. Šta se tu ima raspravljati koje pm, ako jedan entitet nije dao dozvolu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 11:30 am

Raptor44 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 11:27 am
"Vidjet ćemo kako će čelnici Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine ovaj put postupiti. Kako saznaje Klix.ba, danas će biti održan sastanak na čelu sa predsjednikom saveza Vicom Zeljkovićem na kojem će biti donesena odluka.

Da li će se držati svojih pravila i neće dozvoliti Borcu da igra pred publikom, jer prisustvo navijača nije dozvoljeno u oba bh. entiteta, ili će napraviti presedan i zbog Borca pogaziti svoje principe?"
Ma gasi ligu ***** ti sve, fuj. Šta se tu ima raspravljati koje pm, ako jedan entitet nije dao dozvolu.
Ligu su prekinuli kada smo imali deset pozitivnih. Nista me ne cudi vise.
Cim njihov predsjednik najavljuje da im se pusti 2-3 hiljade navijaca, bice da je to gotova stvar.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 11:44 am

Koliko danas se treba umrežiti sa svim simpatizerima i navijačima, svi forumi i navijačke platforme, pogotovo raja iz Sarajeva. Ukoliko vidimo da se par sati prije početka utakmice u BL formira korteo i da idu na stadion, momentalno trebamo i mi na Grbavicu, pa onda da vidimo taj šugavi savez i njegov naredni potez. Ili će kategorično reći već danas ili sutra da nema ništa od navijača, ili ćemo slušati skandiranja srpskim ratnim zločincima sa tribina dok mi sjedimo u kući a Željo igra na praznom stadionu.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 12:12 pm

IlProfessore je napisao/la:
čet maj 20, 2021 11:44 am
Koliko danas se treba umrežiti sa svim simpatizerima i navijačima, svi forumi i navijačke platforme, pogotovo raja iz Sarajeva. Ukoliko vidimo da se par sati prije početka utakmice u BL formira korteo i da idu na stadion, momentalno trebamo i mi na Grbavicu, pa onda da vidimo taj šugavi savez i njegov naredni potez. Ili će kategorično reći već danas ili sutra da nema ništa od navijača, ili ćemo slušati skandiranja srpskim ratnim zločincima sa tribina dok mi sjedimo u kući a Željo igra na praznom stadionu.
Ma mi smo generalno najgluplji narod na svijetu. Navikli smo samo pljuvat po svemu, a ne uradit nikad ništa konkretno. U državi u kojoj se ljudi ne znaju izborit za neka minimalna prava ti očekuješ da se navijači dogovaraju
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 12:16 pm

AsharaK je napisao/la:
čet maj 20, 2021 10:30 am
Imao je momak do sad neke insajderske koje su se ispostavile tacnim :D
Ozbiljna trenerska imena nas zaobilaze u sirokom luku.
Jedino ako Zorana Mamica premuntaju,njemu sada pase sve samo da ne ide van BiH.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 12:31 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:16 pm
AsharaK je napisao/la:
čet maj 20, 2021 10:30 am
Imao je momak do sad neke insajderske koje su se ispostavile tacnim :D
Ozbiljna trenerska imena nas zaobilaze u sirokom luku.
Jedino ako Zorana Mamica premuntaju,njemu sada pase sve samo da ne ide van BiH.
Sta ce Mamic daj sampanjca.
 
RK Gradacac
Postovi: 47
Pridružen/a: sri jan 25, 2017 3:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 12:36 pm

blueboy je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:40 pm
slika

slika

slika

Zbog ovoga gore, mnogo draže bi mi bilo da Borac osvoji titulu. U borbi za titulu između dva kluba, draže mi je da je osvoji klub s kojim imamo manje rivalstvo, klub koji nas nije pokušao ugasiti u više navrata, klub čiji se predstavnici ne smiju nakon urušavanja krova na stadionu.

S druge strane imamo navijače koji izražavaju žal što stadion nije potpuno izgorio u ratu. Sjećam se komentara da bi u slučaju da se zarati prvo ispalili granatu na Grbavicu pa tek onda prema Trebeviću.

Zbog svega ovoga, Borac. Najdraže bi mi bilo da sutra mi dobijemo, a uhljupi kiksaju, pa da opet Borac bude prvi.
Malo je reci da nasjedas na provokacije. Ovakve se stvari rade bas samo sa ciljem da se isprovocira protivnik i da mu se poljulja moral. Ali na stranu to, jedno je prica i provokacija a sasvim drugo kad dodje stani pani. Dodje li do rata opet ces stajati rame uz rame sa njima, dok ovi iz Banjaluke jedva cekaju da te zakolju. Sjecas li se nereda u Banjaluci kada je lik s pistoljem trcao po terenu?
ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 12:41 pm

RK Gradacac je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:36 pm
blueboy je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:40 pm
slika

slika

slika

Zbog ovoga gore, mnogo draže bi mi bilo da Borac osvoji titulu. U borbi za titulu između dva kluba, draže mi je da je osvoji klub s kojim imamo manje rivalstvo, klub koji nas nije pokušao ugasiti u više navrata, klub čiji se predstavnici ne smiju nakon urušavanja krova na stadionu.

S druge strane imamo navijače koji izražavaju žal što stadion nije potpuno izgorio u ratu. Sjećam se komentara da bi u slučaju da se zarati prvo ispalili granatu na Grbavicu pa tek onda prema Trebeviću.

Zbog svega ovoga, Borac. Najdraže bi mi bilo da sutra mi dobijemo, a uhljupi kiksaju, pa da opet Borac bude prvi.
Malo je reci da nasjedas na provokacije. Ovakve se stvari rade bas samo sa ciljem da se isprovocira protivnik i da mu se poljulja moral. Ali na stranu to, jedno je prica i provokacija a sasvim drugo kad dodje stani pani. Dodje li do rata opet ces stajati rame uz rame sa njima, dok ovi iz Banjaluke jedva cekaju da te zakolju. Sjecas li se nereda u Banjaluci kada je lik s pistoljem trcao po terenu?
Sjecamo se i pune kocije likova naoruzanih do zuba kako prolazi ispod Juga na lavoru.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 12:59 pm

Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
 
Studenti1921
Postovi: 22
Pridružen/a: sub maj 15, 2021 12:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 1:22 pm

U susret narednom meču, ukupna gol razlika protiv Zrinjskog i gol razlika iz mečeva samo Pod bijelim brijegom.


slika

slika
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 1:31 pm

Evo oficijalno svetosavci pustili 3 hiljade karata za meč Borca, na potezu je šugavi i kriminalni savez, ali i naša lopovska i uhljupska uprava i apatični navijači i simpatizeri FKŽ.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 2:26 pm

Idemo i mi svi na Grbavicu protiv Krupe, pa da vidimo KO CE NAM ZABRANIT.

Vico ne j.ebe ni 1 % ovaj Savez. On je produzena ruka Dodika i njegov jedini cilj je da razjebe Savez i da dokaze i pokaze kako je BiH ne funkcionalna drzava i kako je entitet RS "bolji dio drzave".
Ovim nam svima pisaju po faci i govore kako mogu raditi sta hoce i da ce se ponasati kao "samostalna drzava" u medjunarodno priznatoj drzavi BiH.
Alea iacta est!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 2:49 pm

Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 2:50 pm

Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Jest da nece u Belgiju.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 3:20 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 2:49 pm
Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.
Sjetim se scene iz filma Karaula: I ja bih da karam Vesnu Zmijanac al mi nesto ne ide. :)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija