Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 9:53 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:26 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:06 pm
Hoćemo li više ikada imati ovakav način rada? Obavezno pogledati.

phpBB [video]
Hocemo. U sljedece dvije godine ce Zeljeznicar biti privatizovan.
???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 10:08 pm

Kako to rjesavaju navijaci skoro najveceg kluba na svijetu vidjeli smo danas u 17:00. Brukas klub? Imas pare? Da ti mi pokazemo kako se to radi djaba ti amerika i pare, prekinu ljudi utakmicu engelske pl. Boli ih ***** za kazne, savez i sve ostalo.

A mi u nasoj vukojebini gledamo kako nas nekih par mesetara vuku za usi godinama. Sutimo i trpimo i jos im se javljamo na svaku akciju na koju nas pozovu. Koliko smo mi samo zaludjeni svi kolektivno ne mogu da vjerujem. Sta radi jug osim sturog pisanja po zvanicnoj stranici na fb i nakim komentarima bez ikakvih djela.

Pa poslije one sinocnje blamaze trebali smo svi kolektivno na Grbavicu se uputit pa ih sve zajedno nogom nabit. Nek juniori igraju do kraja sezone djaba ce momci igrat uvjeren sam u to.

A mi sutimo i sutimo i sutimo i evo jos sutimo. Znam ja nas, **** ti nas!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 10:10 pm

Zaboravi napisat da su ljudi sigurno u finalu Liga Evrope, 2. na tabeli epl, imaju para ko blata i zive u uredjenoj drzavi gdje dobijes kaznu za opusak na cesti.

Al smo mi eksperti kad treba hodat po stepenicama po ciglanama i slikat se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 10:53 pm

Mi smo kao narod dotučeni u mozak. Šuti nek ne puca
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 11:56 pm

LeoMessi je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:25 pm
Po meni treba zadržati Štilića, Zeca, Ikića, Gasala, Mujezinovića,Boju ali da igra na svojoj prirodnoj poziciji, Stevanovića i Bekrića jer opet jučer kad je ušao dobro se osjetilo i može dati ruke sa klupe, Ramovića ,treba zaganjati ovu našu djecu koja su stasala tipa Mekić,Beganovića, Hirosa vidjet šta je sa Zolotićem ,pa ostaviti i Šabana, Krpiću ističe ugovor i par juniora, probati potpisati Sipovovića otjerati sve i ove pod ugovorom pogotovo Blaževića i Veselog, do kad je Memija potpisao ugovor sa Varazdinom, ima i taj
lijevi bek na posudbi ne može biti gori od ova dva trenutna i ostatak juniori i gas u idućoj sezoni !!!!
Dokle god nam je ta misao u glavi, to ostaviti bekrica, potpisati bivše neke igrače nidokle nećemo... Treba nam 11 igrača mladih jeftinih po mogućnosti naših jer para nemamo a sa ovim postojecim preskupim nidokle nećemo ni iduce sezone
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
BlueMagic
Postovi: 47
Pridružen/a: pon dec 24, 2018 12:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 12:37 am

Najveci grobari kluba uz sampanjac ekipu su govnari sa g.g foruma, svi do jednoga!! Njih ne zanima ni zeljo ni niko, njih zanima samo njihova tarifa, cvancika
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 1:33 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned maj 02, 2021 11:56 pm
LeoMessi je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:25 pm
Po meni treba zadržati Štilića, Zeca, Ikića, Gasala, Mujezinovića,Boju ali da igra na svojoj prirodnoj poziciji, Stevanovića i Bekrića jer opet jučer kad je ušao dobro se osjetilo i može dati ruke sa klupe, Ramovića ,treba zaganjati ovu našu djecu koja su stasala tipa Mekić,Beganovića, Hirosa vidjet šta je sa Zolotićem ,pa ostaviti i Šabana, Krpiću ističe ugovor i par juniora, probati potpisati Sipovovića otjerati sve i ove pod ugovorom pogotovo Blaževića i Veselog, do kad je Memija potpisao ugovor sa Varazdinom, ima i taj
lijevi bek na posudbi ne može biti gori od ova dva trenutna i ostatak juniori i gas u idućoj sezoni !!!!
Dokle god nam je ta misao u glavi, to ostaviti bekrica, potpisati bivše neke igrače nidokle nećemo... Treba nam 11 igrača mladih jeftinih po mogućnosti naših jer para nemamo a sa ovim postojecim preskupim nidokle nećemo ni iduce sezone
Tako smo mislili i prošlo ljeto pa ne uzesmo slobodnog Memiju jer imamo bolje Blaževića pa evo vidimo dokle nas isti dovede jel misliš da je Celikovic bolji zadnji vezni od Zolotica, isto tako kad je Krpic postao slobodan trebalo mu je dati platu od Lendrica i Jurčića zajedno jel ta dvojca nisu dali zajedno golova koliko ima Štilić sam kao vezni i sve i jedno dijete kluba više će makar ginuti na terenu od ovih plaćenika. Svi smo iskazivali nezadovoljstvo kad se Sadikovic vratio pa on ispade najbolje pojačanje u zadnje tri godine, brzo smo zaboravili šta je Štilić radio prošle sezone kad je imao Krpica uz sebe i Dadu iza sebe ili ove sezone da nam je Bekric okrenuo prvi derbi na Kosovu i protiv Zrinjskog u Mostaru a Boga mi i jučer se dobro osjetilo na sredini kad je ušao ,jbg nije nam ni Pavić valjao i ako je za trenutna dva beka Carlos što se tiče centaršuta !!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 1:51 am

Štilić je kapiten, trebao bi cijelu ekipu nosit na svoju leđima, ne suprotno od toga raditi i ponašati se kao curica. Vidjelo se na njemu da ga boli qrc za sve od kornera pa do zalaganja, prvi korner mu u autu završio a ni ostali nisu puno bolji, onda onaj zicer na početku kad ga je Đokanović s pola terena stigao. Mimo ove utakmice, ove sezone ništa nije uradio. S druge strane, igrači bi se trebali najmanje pljuvati iz razloga što oni ne mogu meda, pritom plata nemaju pola godine. Zmija se siječe od glave, igrači su katastrofalni, kriv je onaj koji ih je doveo. Ne može se jedan Bekrić od 40 godina tjerat da trči, 90% ekipe nam je 30+ dok su ovi mlađi antitalenti. Manijaci bi se više trebali pozabaviti klubom i dešavanjima unutar kluba, nije vrijeme za otimanje transparenata. Moramo se probudit dok još ima nada ikakvih.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 6:05 am

Svašta vi pišete koliko vidim, a jedno je sigurno, da nije ni do mentaliteta, ni do naroda, već do datih okolnosti. Ne kažem da ovaj narod nema ekstremno visok prag tolerancije, ali kad su ga svi otpisali i kada su djecoubice, silovatelji i niški specijalci krenuli na goloruke ljude satukla ih je raja vodovodnim cijevima u patikama. Isto tako i Želju je vazda krasio duh buntovništva, radničke klase, sopstvene filozofije, ali zar mislite da je iko lud da ide grlom u jagode, na revolveraše? Pa i ovaj bi forum smjenjivao sve uprave redom da imaš ljude koji hladnim, vatrenim i svim drugim vrstama oružja brani svako tvoje slovo i stav. Ne razumijem kako se uzdate u ljude koji su na sjeveru tražili fizički obračun sa neistomišljenicima.Uzdate se u ljude koji su skandirali "Miske sotono, gotovo je gotovo"? Je li vi stvarno vjerujete u katarzu tih ljudi?
I možete pričati šta hoćete, Željezničar su ogadili mnogima. Vidim po sebi i nekolicini ljudi oko sebe, čak mi je srce titralo pred derbi, ali sam se vrlo brzo vratio u realnost i pomirio sa činjenicom da smo klub pred gašenjem. Ili ja nesvjesno potiskujem bavljenje ovom temom jer postajemo historija i klub koji nema budućnosti, ili sam zaista otupio na emocijama kao dosta ljudi oko mene. Željezničar više nije tema naših razgovora na kafama, chatovima, jednostavno smo se "pomirili" sa sudbinom i to je to. Ne sporim, možda sam neki plastika navijač, simpatizer, zaljubljenik, šta li već, ali to je moje zapažanje, i sutra da se otvore stadioni vjerovatno bih otišao na utakmicu ili dvije da dušu napunim i ne bih kročio dok je moržina u klubu, ali belaj je što će i on i njegova uprava ostati tu još dugo vremena i samim tim će moje interesovanje i nada za ovaj Klub biti ravno nuli, jer ne vidim ko bi moralan i pošten mogao ući umjesto njih. Bio jednom jedan Željezničar.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 7:06 am

sto mi ba brisete postove , pa znate dobro sta su ti tamo liikovi radili protiv ZELJE . vi sve fini a oni seru o vama stalno

pa ti debili sa gg.ba su podjelili navijace . jebemi se za senada misimovica neznam covjeka al brate oni tamo debili su ubili ZELJU .

vi fol fini a oni vam jebu mater i lazu o vama stalno . najgore sto su izmislili da je neko ovde za misimovica , a nije nego ljudi nemogu da gledaju sta debili rade ZELJI
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1322
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 7:41 am

IlProfessore je napisao/la:
pon maj 03, 2021 6:05 am
Svašta vi pišete koliko vidim, a jedno je sigurno, da nije ni do mentaliteta, ni do naroda, već do datih okolnosti. Ne kažem da ovaj narod nema ekstremno visok prag tolerancije, ali kad su ga svi otpisali i kada su djecoubice, silovatelji i niški specijalci krenuli na goloruke ljude satukla ih je raja vodovodnim cijevima u patikama. Isto tako i Želju je vazda krasio duh buntovništva, radničke klase, sopstvene filozofije, ali zar mislite da je iko lud da ide grlom u jagode, na revolveraše? Pa i ovaj bi forum smjenjivao sve uprave redom da imaš ljude koji hladnim, vatrenim i svim drugim vrstama oružja brani svako tvoje slovo i stav. Ne razumijem kako se uzdate u ljude koji su na sjeveru tražili fizički obračun sa neistomišljenicima.Uzdate se u ljude koji su skandirali "Miske sotono, gotovo je gotovo"? Je li vi stvarno vjerujete u katarzu tih ljudi?
I možete pričati šta hoćete, Željezničar su ogadili mnogima. Vidim po sebi i nekolicini ljudi oko sebe, čak mi je srce titralo pred derbi, ali sam se vrlo brzo vratio u realnost i pomirio sa činjenicom da smo klub pred gašenjem. Ili ja nesvjesno potiskujem bavljenje ovom temom jer postajemo historija i klub koji nema budućnosti, ili sam zaista otupio na emocijama kao dosta ljudi oko mene. Željezničar više nije tema naših razgovora na kafama, chatovima, jednostavno smo se "pomirili" sa sudbinom i to je to. Ne sporim, možda sam neki plastika navijač, simpatizer, zaljubljenik, šta li već, ali to je moje zapažanje, i sutra da se otvore stadioni vjerovatno bih otišao na utakmicu ili dvije da dušu napunim i ne bih kročio dok je moržina u klubu, ali belaj je što će i on i njegova uprava ostati tu još dugo vremena i samim tim će moje interesovanje i nada za ovaj Klub biti ravno nuli, jer ne vidim ko bi moralan i pošten mogao ući umjesto njih. Bio jednom jedan Željezničar.
To je to. Al da si ovako napisao prije tri godine post bi bio obrisan, jer o njima se ne smije pisati.
A sada je haman svakako kasno.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 9:56 am

LeoMessi je napisao/la:
pon maj 03, 2021 1:33 am
plavi kanarinac je napisao/la:
ned maj 02, 2021 11:56 pm
LeoMessi je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:25 pm
Po meni treba zadržati Štilića, Zeca, Ikića, Gasala, Mujezinovića,Boju ali da igra na svojoj prirodnoj poziciji, Stevanovića i Bekrića jer opet jučer kad je ušao dobro se osjetilo i može dati ruke sa klupe, Ramovića ,treba zaganjati ovu našu djecu koja su stasala tipa Mekić,Beganovića, Hirosa vidjet šta je sa Zolotićem ,pa ostaviti i Šabana, Krpiću ističe ugovor i par juniora, probati potpisati Sipovovića otjerati sve i ove pod ugovorom pogotovo Blaževića i Veselog, do kad je Memija potpisao ugovor sa Varazdinom, ima i taj
lijevi bek na posudbi ne može biti gori od ova dva trenutna i ostatak juniori i gas u idućoj sezoni !!!!
Dokle god nam je ta misao u glavi, to ostaviti bekrica, potpisati bivše neke igrače nidokle nećemo... Treba nam 11 igrača mladih jeftinih po mogućnosti naših jer para nemamo a sa ovim postojecim preskupim nidokle nećemo ni iduce sezone
Tako smo mislili i prošlo ljeto pa ne uzesmo slobodnog Memiju jer imamo bolje Blaževića pa evo vidimo dokle nas isti dovede jel misliš da je Celikovic bolji zadnji vezni od Zolotica, isto tako kad je Krpic postao slobodan trebalo mu je dati platu od Lendrica i Jurčića zajedno jel ta dvojca nisu dali zajedno golova koliko ima Štilić sam kao vezni i sve i jedno dijete kluba više će makar ginuti na terenu od ovih plaćenika. Svi smo iskazivali nezadovoljstvo kad se Sadikovic vratio pa on ispade najbolje pojačanje u zadnje tri godine, brzo smo zaboravili šta je Štilić radio prošle sezone kad je imao Krpica uz sebe i Dadu iza sebe ili ove sezone da nam je Bekric okrenuo prvi derbi na Kosovu i protiv Zrinjskog u Mostaru a Boga mi i jučer se dobro osjetilo na sredini kad je ušao ,jbg nije nam ni Pavić valjao i ako je za trenutna dva beka Carlos što se tiče centaršuta !!
Ja ti kazem da treba prestati s tom politikom jer svi igrači zadnjih godina su kod nas sto doživjeli neuspjeh u vidu neosvajanja titule haman pa osigurane, neki su imali i perioda neke letargije i nezainteresiranosti, niko haman nije jeftin bio od njih, a nisu igrom i zalaganjem opravdali svoje pare. Treba reći ne, nema vise te politike jer i dosta njih je povezano sa ovim ili onim pa onda kad igra dobro ili ne igra to se veže uz tog nekog s kim je dobar. Treba nam samo najboljih 18 momaka bez klikera u džepu, pa ili cemo nesto profitirati ili nećemo se bar brukati sa nekim imenima a sve 0 bodova.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
neroazzuro
Postovi: 1920
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 10:30 am

Priča o igračima i njihovim predstavama na terenu je bespredmetna, ona je samo posljedica ukupnog stanja u kojem se klub nalazi. A to je ključna stvar, šta će nam biti s kluba. Ja ne vidim kako mi, recimo, sad možemo zadržati pomoćni. Svjesno i planski je klub doveden u dubiozu. Sad je puno jasnija i uplatnica, što ponavljam 100 puta.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 10:40 am

Tim bez muškaraca

Nije problem u derbiju izgubiti, ali biti tako beskrvan, to može samo trenutna postava

Odigran je tokom vikenda još jedan vječiti derbi. Sarajevo je slavilo protiv Željezničara i oni koji vole bordo boju mogu biti itekako ponosni.

Iako su zaslužili, ovo ipak nije priča o pobjednicima. Oni poraženi su djelovali impresivnije s aspekta interesa, želje, snage...

Na terenu su, to je sasvim jasno, potpunim spletom nesretnih okolnosti, grb Željezničara nosili ljudi koji to realno nikako ne zaslužuju.

Znanje je takvo kakvo je, ali ako se stvari neće umotavati u foliju, to je grupa ljudi koja nema m***. I nije problem izgubiti u derbiju, gubili su i mnogo bolji od onih koji sada nose dres gradskih rivala, ali biti tako beskrvan, to može samo trenutna igračka postava Želje. Nemaju redovne plaće i trebaju ih, bez dileme, imati, ali alibija nema.

Derbi je bio najbolja prilika, baš za njih, da se opere bruka koju su priredili navijačima povodom 100 godina postojanja kluba.

Gorak okus što nemaju pobjedu cijelo proljeće mogao je zaliječiti derbi, ali nije. Željo ima mnogo problema i u klubu, ali definitivno nema ekipu koja ima karakter da se barem malo izdigne.

Većini ugovori istječu tokom ljeta, mnogi će otići, a na potezu je klub. Bitkoini neće pomoći pa bi, konačno, bilo krajnje vrijeme da i oni koji vode klub pokažu m***.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 10:59 am

Kako mislis oni koji vole da pokazu muda....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 11:05 am

Fascinantno je koliko je lako oblikovati javno mnjenje. Pazite ovu dijagonalu: Amar je osvajao Titule, Senad nije osvajao titule. Tom logikom: Zujo je osvajao titule, Krcmarevic nije osvajao titule. Senadovo je do fudbalskog terena sve, Amarovo je na terenu sve i nista van istoga.

Istina je da je gospodin Misimovic podijelio navijace, ja cu to napisati ako vec niko nece. Podijelio ih je na one koji navijaju za kriminal Amara Osima i njegove svite i na one koji zele legalnog Zeljeznicara.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 11:55 am

ma podjele su samo u glavama sampanjac ekipe.... svako ko ima imalo razuma nema podjela ima samo Zeljo i to je to.... a u ovom trenitku jedini ko gubi je Zeljo jer ima ne sposobne ljude koji njime upravljaju... kako to rjesiti.... ne znam, mozda nekim peticijama aktivnih clanova, mozda peticijama svih navijaca ako je i to moguce... uglavnom se mora zauzeti stav i pustiti glas ma koliko bio tih ili glasan... sutnjom svi odobravamo
Država Željo
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 12:01 pm

Zeljo vise nikome nije interesantan, to mislim u smislu da neko dodje u klub i investira. Ko je lud da baca pare na neki mahalski klub (mi smo postali mahala teska), nas nema nigdje u sljedece 3-4 godine.
Sve vise navijaca dize ruke od Kluba, rukovodstvo ni da se oglasi....doveli su nam nekog primaca u guzicu za predsjednika, neke tokene, tagocve nam predstavljaju a klub tone sve dublje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 12:30 pm

phpBB [video]
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 03, 2021 12:38 pm

Ljeto za "restart "kadra
U trenutnom kadru jako je mali broj Željinih nogometaša koji su opravdali povjerenje stručnog štaba i navijača. No, kako stvari stoje, mnogi igrači će ionako napustiti Grbavicu predstojećeg ljeta, tako da ekipu evidentno očekuje svojevrstan “restart”.

Ugovori, naime, ističu čak petnaestorici fudbalera (prema podacima na Transfermarktu), a među njima su: Irfan Fejzić, Sinan Ramović, Anel Šabanadžović (kraj posudbe), Frane Ikić, Eldar Šehić, Samir Bekrić, Mehmed Alispahić, Jasmin Čeliković (kraj posudbe), Ivan Lendrić, Luka Miletić, Filip Erić, Petar Bojo, Vedad Muftić, Salko Nargalić i Ivan Milićević (kraj posudbe).

Na ove igrace sto isticu ugovori jos bih dodao:Aleksandar Kosoric,Mladen Veselinovic,Ante Blazevic,Mustafa Mujezinovic.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija