Moderator/ica: storm_raider

 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:24 pm

cala je napisao/la:
čet dec 02, 2021 10:45 am
Kakvo je stanje s novim dresovima, hocel ostat sta do subote?
Cim se rasproda ova kontingent, uplacuje se sa drugi.
Mislim da nije od ovog ostalo ovih velicina nista M, L, XL, XXL sve je to otislo...
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:32 pm

Šta bi sa onom pričom da je u prošloj sezoni Štila baš pomogao klubu i ekipi kada je bilo gusto, kad nije bilo para i plata? Zar ga nisu neki pravdali time?
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:53 pm

Što kaže santakruz... Humanitarni klub ćemo postati sa tim povratnicima konstantno nesto glumimo vracamo ozivljavamo, a svi guzicom vrata zatvorise
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 2:02 pm

Štilić je prošle godine dosta puta i davao i posuđivao mlađim igračima prošle godine koji su tu bili sa strane ne puno ali dovoljno da prežive. Sam se ponudio da se cifra koja se njemu duguje uplati kasnije ili u ratama dok se stabilizujemo i da on ne treba biti prioritet jer ima dosta novca kojeg je zaradio vani i to nije bio nikakav problem samo da ispoštuju njega jer se založio i saigrače. Čovjek je založio nekoliko puta svoj obraz i svoje ime za dobrobit kluba, čelni ljudi su ga izigrali i prevarili kao i ostatak ekipe i u tome je problem. Ne branim ga, nije fer ni sa njegove strane a ni sa druge strane tj. od upravnog odbora. Da je barem ispričao kako je tačno bilo, ljudi bi stali iza njega i ne bi baš ovako završilo, ovako je bukvalno proglašen izdajnikom i bit će dočekan na nož ako se vrati sa riječima gdje je bio kad nije bilo novca.

Cocalić je nekim ljudima već rekao da je spreman igrati besplatno. Ne vidim razlog odmah da se pljuje čovjek, star, ne treba nam. Nisu svi ljudi, igrači i treneri - Amar Osim koji svaki svoj mandat naplati masno a iza sebe ostavi kaos. Ima i dalje pravih Željovaca koji su voljni pomoći tu spada Cocalić, Šehić koji će se vratiti sigurno i još par njih. S obzirom da nam je igrački kadar deficitaran sam po sebi, Cocalić i Štilić bi bili prava pojačanja i dodatni upgrade za ove momke. Uz ove razgovore sa investitorom, dolaskom njih dvojice i pobjedom protiv Širokog apetiti bi porasli sigurno jer stvarno mislim da možemo puno više ali da nam to ne treba biti muss pa da se na kraju razočaramo kao sa Edisom onomad. Nije isto vraćati Jamaka, Asima Zeca, Stanića, Bogičevića i vraćati Štilića, Višću, Cocalića, Zukanovića, Dialibu, Šehića i tako dalje.

Bilo kako bilo, svi na Grbavicu!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 2:40 pm

kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am
Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
"Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost"

Ne sjećam se nekog snažnog otpora prije, tokom i nakon čuvene sjednice. Svi mi snosimo dio krivice, @Kospa ispravno govori.
Koliko je taj otpor pogadjao te uhljupe tada najbolje pokazuju prijetnje,ostavljanje kojekavih poruka na brisacima.....ima toga more....
Ja licno imam preko 50 tih i takvih prijetnji,prozivanja po drugim forumima,.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 2:41 pm

Po meni Cocalić je ostao kod nas dužan makar jednu sezonu dobru. Na ružan način smo se rastali sa njim onda a po meni je jako dobar igrač bio, u teškim vremenima za klub finansijski je igrao i na kraju je napravio dobru karijeru vani. Bio kapiten klubova u dvije lige puno jače od naše. Ko osporava njegov igrački kvalitet nek se vrati malo na naš trenutni igrački kadar i vidi da je nama Kosorić još uvijek "stub" odbrane a karijere njih dvojice se ne mogu poredit a ni igrački kvaliteti, na stranu što je Aco jako korektan lik za razliku od mnogih u zadnje vrijeme...
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 2:53 pm

priča o Štili je trenutno nepotrebna.Sada trebamo pričati i hajcati da nas što više dođe na utakmicu u nedelju.Svaki navijač je važan ,svaka KM je važna.Nakon dugog vremena imamo par pozitivnih vijesti i treba nastaviti raditi. Veliki broj ljudi radi u tišini da ovaj klub bude normalan i dobro organizovan sa mogućnošću da investitor to prepozna.


Svi na Grbavicu !!!
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:06 pm

santakuruz je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:40 pm
Prica oko Stilica i Cocalica pokazuje da nista nismo naucili. Od njih dvojice necemo imati nista ako je istina da postoji sansa da zaigraju. Stilic je bio u katastrofalnoj formi i jos ostao bez trenaznog procesa. Bila bi to patnja i za njega i za nas. Cocalic ni na svom vrhuncu nije bio neki aman kvalitet, osrednji igrac. Sad ga vracati kad realno nema vise gdje osim mozda u neku egzotiku, nece Zelji apsolutno nista dobrog donijeti. Od povratnika nema fajde. Moramo prestati biti humanitarna ustanova i poceti ozbiljno raditi, dovoditi igrace koji su profesionalci, zeljni uspjeha, koji se zbog sebe zele razvijati i napredovati. Dosta je vise igraca koji vole Zelju. Valjda kontaju kad nekog volis, mozes ga kar.ti koliko hoces.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Druze od Graovca mi nismo imali igrača koji je blizu Cocalicu. To prvo i osnovno. Cuj neki kvalitet, eto nek su Kosoric i Bogicevic kvaliteti. A Livaja i Boccacini pogotovo. De malo realnosti. Covjek je imao 10.godina u inostranstvu. Svugdje igrao i svugdje bio pouzdan. I nije igrao u klubovima koji su bas bezveze.
Druga je stvar sto bi Vrhovac od njega imao koristi, mogao bi ga isprofilisati i donijeti mu sigurnost koju uz Kosorica sigurno nece imati. Dakle jeftin, naš iskusan i karakteran a i dobro kvalitetan. Tako da ne lupaj
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:14 pm

A koji mu je motiv da odigra dobro, pozrtvovano? Ti igraci se u nasu ligu vracaju bez bilo kakvog motiva, nakon toliko godina su napokon kod kuce i kontaju da se vracaju u puno slabiju ligu od onih gdje su igrali i da se moze lagano, bez nekog posebnog truda biti na visokom nivou. Oni dolaze da odmaraju i da usput malo igraju lopte. Uvjerili smo se bezbroj puta da od povratnika nema nista jer nasi igraci nisu profesionalci. Cim predje BH granicu u njima proradi onaj balkanski mentalitet koji je destruktivan i po njega i po okolinu. Samo mladi igraci zeljni dokazivanja i eventualno neko iskusniji ko ima motiv ici u inostranstvo pa se bori za anganzman.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:22 pm

mi nikako da naučimo iz prošlosti. jel malo zraka udahnemo nama g.uzica zine za nepovjerovati. bez obzira da li nam dosao amerikanac ili ne, treba nastaviti sa ovim kursom kojim smo krenuli. znaci bez dovođenja starijih igrača, reorganizacija omladinskog pogona i pravljenje mlade i brze ekipe. svaka cast i Cocaliću i Stiliću i Zukanoviću i Višći i mnogim bivsim igracima, al po mom misljenju dosta povratnika. moramo biti i strpljivi jer rezultati neće doći preko noći.
nije ni čudo što nam se amar ponavlja svakih 5-6 godina jer samo zelimo neki instant rezultat
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:34 pm

Fićo je napisao/la:
čet dec 02, 2021 2:02 pm
Štilić je prošle godine dosta puta i davao i posuđivao mlađim igračima prošle godine koji su tu bili sa strane ne puno ali dovoljno da prežive. Sam se ponudio da se cifra koja se njemu duguje uplati kasnije ili u ratama dok se stabilizujemo i da on ne treba biti prioritet jer ima dosta novca kojeg je zaradio vani i to nije bio nikakav problem samo da ispoštuju njega jer se založio i saigrače. Čovjek je založio nekoliko puta svoj obraz i svoje ime za dobrobit kluba, čelni ljudi su ga izigrali i prevarili kao i ostatak ekipe i u tome je problem. Ne branim ga, nije fer ni sa njegove strane a ni sa druge strane tj. od upravnog odbora. Da je barem ispričao kako je tačno bilo, ljudi bi stali iza njega i ne bi baš ovako završilo, ovako je bukvalno proglašen izdajnikom i bit će dočekan na nož ako se vrati sa riječima gdje je bio kad nije bilo novca.

Cocalić je nekim ljudima već rekao da je spreman igrati besplatno. Ne vidim razlog odmah da se pljuje čovjek, star, ne treba nam. Nisu svi ljudi, igrači i treneri - Amar Osim koji svaki svoj mandat naplati masno a iza sebe ostavi kaos. Ima i dalje pravih Željovaca koji su voljni pomoći tu spada Cocalić, Šehić koji će se vratiti sigurno i još par njih. S obzirom da nam je igrački kadar deficitaran sam po sebi, Cocalić i Štilić bi bili prava pojačanja i dodatni upgrade za ove momke. Uz ove razgovore sa investitorom, dolaskom njih dvojice i pobjedom protiv Širokog apetiti bi porasli sigurno jer stvarno mislim da možemo puno više ali da nam to ne treba biti muss pa da se na kraju razočaramo kao sa Edisom onomad. Nije isto vraćati Jamaka, Asima Zeca, Stanića, Bogičevića i vraćati Štilića, Višću, Cocalića, Zukanovića, Dialibu, Šehića i tako dalje.

Bilo kako bilo, svi na Grbavicu!
Sve rečeno!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:39 pm

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 1:12 pm
kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am


Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
"Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost"

Ne sjećam se nekog snažnog otpora prije, tokom i nakon čuvene sjednice. Svi mi snosimo dio krivice, @Kospa ispravno govori.
Ne, ne snosimo i oni koji su upozoravali su trpili napade i prozivanja, to se zna. Sa druge strane, ukoliko ti licno osjecas krivicu, hajde makar nesto. Dobar znak, obzirom na sve sto si pisao. Samo sada nemoj relativizirati, jer to nece proci. Kada vec citiras Dzefersonovu inacicu o nepravdi i otporu, onda treba reci da su neki upozoravali na nepravdu. Neki su je zagovarali.

@Kospa i pored najljepse namjere grijesi ovdje i objasnio sam u drugom postu zasto.

Trenutno imamo ljepse stvari o kojima se mora pisati. Svi na Grbavicu!
Ha-ha-ha! Džaba se vadiš, piskarali ste na forumu, a kad je trebalo konkretno, niste ništa uradili ili niste smjeli uraditi. Čak ste i one koji se nisu pojavili na sjednici pravdali govoreći kako im se prijeti. Ako se povučeš i piskaraš samo (ti kažeš upozoravaš), a ne uradiš ništa konkretno, ne vrijedi ti ni to piskaranje. Krećem od sebe, ne od tebe. Ali, ponavljam, i oni koji gledaju, a ništa ne rade, krivi su. Možemo raspravljati o tome u kojoj mjeri, ali jesu. Za mene su najveći krivci oni koji su izabrani na toj sjednici, pa oni koji se nisu usprotivili tome, odnosno nisu se pojavili na sjednici, pa naše "legende", pa tek onda piskarala s foruma, uključujući mene. Ružno je što u ovom trenutku to pišem, ali ne mogu da prešutim na relativiziranje, na koncept "samo je moje ispravno" i "mi smo uvijek bili u pravu". A što se tiče mog pisanja nekada, nije drugačije. Kriv sam što sam rekao da im se možda treba pružiti šansa, jer su pokazali da im se nije smjela pružiti šansa nikada. Za one koji se nisu pojavili na sjednici i danas kažem da su dezerteri.

Što se tiče štile, ja sam protiv. Pokazao je svoje lice kada je odbio da trenira.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:46 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sri dec 01, 2021 4:37 pm
Je li istina da je nedo t zv igracina i menadjercina ima udjela nekog u dovodjenju generalnog sponzora???
Koliko imam info, istina je! On poznaje ovog Krstića i valjda ga je molio da budu sponzori i postali su! Ovo zna Nurko najbolje, jer Nedo mu nije dao da ga spominje, već da kaže prijatelj kluba. Nedavno je i najavio nešto slično i evo ostvarilo se! Znam, mnogi ga ne mogu smisliti, ali ako je ovo istina, svaka čast! Samo naprijed, ide plava mašina, malo je sporija nego inače, ali i to će uskoro biti drugačije, akobogda.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 3:50 pm

santakuruz je napisao/la:
čet dec 02, 2021 3:14 pm
A koji mu je motiv da odigra dobro, pozrtvovano? Ti igraci se u nasu ligu vracaju bez bilo kakvog motiva, nakon toliko godina su napokon kod kuce i kontaju da se vracaju u puno slabiju ligu od onih gdje su igrali i da se moze lagano, bez nekog posebnog truda biti na visokom nivou. Oni dolaze da odmaraju i da usput malo igraju lopte. Uvjerili smo se bezbroj puta da od povratnika nema nista jer nasi igraci nisu profesionalci. Cim predje BH granicu u njima proradi onaj balkanski mentalitet koji je destruktivan i po njega i po okolinu. Samo mladi igraci zeljni dokazivanja i eventualno neko iskusniji ko ima motiv ici u inostranstvo pa se bori za anganzman.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Pa druze to struka treba da procijeni. Ne mi zaime Boga.
A mislim da ako mu nije motiv igranje za klub u kojem je proveo dosta vremena, koji mu je valjao i za koji navija i da neki svoj pecat u stogodisnjaku, da nekad neko kad napise knjigu o ovom svemu, nadje se ime Edina Cocalica ja ne znam. Ali eto opet to nije do nas.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 5:00 pm

Samo bi budala odbila Cocalica u trenutnoj situaciji.
Slazem se da nam okosnica ekipe trebaju biti mladi, ambiciozni igraci koji zele puno vise, ali i ti mladi igraci trebaju nekoga ko im moze nesto pokazati, necemu ih nauciti, i tako dalje i tako blize.
Cocalic svojim iskustvom moze pomoci i Vrhovcu a i Drini, ali onda se postavlja pitanje sta sa Acom ako Coca potpise.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 5:25 pm

kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 3:39 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 1:12 pm
kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:43 pm


"Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost"

Ne sjećam se nekog snažnog otpora prije, tokom i nakon čuvene sjednice. Svi mi snosimo dio krivice, @Kospa ispravno govori.
Ne, ne snosimo i oni koji su upozoravali su trpili napade i prozivanja, to se zna. Sa druge strane, ukoliko ti licno osjecas krivicu, hajde makar nesto. Dobar znak, obzirom na sve sto si pisao. Samo sada nemoj relativizirati, jer to nece proci. Kada vec citiras Dzefersonovu inacicu o nepravdi i otporu, onda treba reci da su neki upozoravali na nepravdu. Neki su je zagovarali.

@Kospa i pored najljepse namjere grijesi ovdje i objasnio sam u drugom postu zasto.

Trenutno imamo ljepse stvari o kojima se mora pisati. Svi na Grbavicu!
Ha-ha-ha! Džaba se vadiš, piskarali ste na forumu, a kad je trebalo konkretno, niste ništa uradili ili niste smjeli uraditi. Čak ste i one koji se nisu pojavili na sjednici pravdali govoreći kako im se prijeti. Ako se povučeš i piskaraš samo (ti kažeš upozoravaš), a ne uradiš ništa konkretno, ne vrijedi ti ni to piskaranje. Krećem od sebe, ne od tebe. Ali, ponavljam, i oni koji gledaju, a ništa ne rade, krivi su. Možemo raspravljati o tome u kojoj mjeri, ali jesu. Za mene su najveći krivci oni koji su izabrani na toj sjednici, pa oni koji se nisu usprotivili tome, odnosno nisu se pojavili na sjednici, pa naše "legende", pa tek onda piskarala s foruma, uključujući mene. Ružno je što u ovom trenutku to pišem, ali ne mogu da prešutim na relativiziranje, na koncept "samo je moje ispravno" i "mi smo uvijek bili u pravu". A što se tiče mog pisanja nekada, nije drugačije. Kriv sam što sam rekao da im se možda treba pružiti šansa, jer su pokazali da im se nije smjela pružiti šansa nikada. Za one koji se nisu pojavili na sjednici i danas kažem da su dezerteri.

Što se tiče štile, ja sam protiv. Pokazao je svoje lice kada je odbio da trenira.
Ti tri dana ovako, pa jedan onako.. budi realan bate, ti si prizivao, reci jesam, pojeo govno idemo dalje... Nije niko drugi kriv nego ljudi koji su nas haman ugasili, zna se ko su, na cast im.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Manipulator
Postovi: 175
Pridružen/a: čet nov 18, 2021 7:18 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 5:40 pm

Ma kakav crni Nedo Turkovic.. bezveze covjeka upetljavate u ovo sve, on je samoproglaseni clan "zadnje amarove sampionske generacije" i neka ostane na tome.
Mozda u buducnosti influenser i to je to. Valjda se poceo pojavljivati na utakmicama bez pojedinaca..
Nakon potpisa Memije za Zrinski, pola juga je vodao sa sobom na utakmicu..
Mislim da je to njegov maksimum.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 6:02 pm

kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 3:39 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 1:12 pm
kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:43 pm


"Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost"

Ne sjećam se nekog snažnog otpora prije, tokom i nakon čuvene sjednice. Svi mi snosimo dio krivice, @Kospa ispravno govori.
Ne, ne snosimo i oni koji su upozoravali su trpili napade i prozivanja, to se zna. Sa druge strane, ukoliko ti licno osjecas krivicu, hajde makar nesto. Dobar znak, obzirom na sve sto si pisao. Samo sada nemoj relativizirati, jer to nece proci. Kada vec citiras Dzefersonovu inacicu o nepravdi i otporu, onda treba reci da su neki upozoravali na nepravdu. Neki su je zagovarali.

@Kospa i pored najljepse namjere grijesi ovdje i objasnio sam u drugom postu zasto.

Trenutno imamo ljepse stvari o kojima se mora pisati. Svi na Grbavicu!
Ha-ha-ha! Džaba se vadiš, piskarali ste na forumu, a kad je trebalo konkretno, niste ništa uradili ili niste smjeli uraditi. Čak ste i one koji se nisu pojavili na sjednici pravdali govoreći kako im se prijeti. Ako se povučeš i piskaraš samo (ti kažeš upozoravaš), a ne uradiš ništa konkretno, ne vrijedi ti ni to piskaranje. Krećem od sebe, ne od tebe. Ali, ponavljam, i oni koji gledaju, a ništa ne rade, krivi su. Možemo raspravljati o tome u kojoj mjeri, ali jesu. Za mene su najveći krivci oni koji su izabrani na toj sjednici, pa oni koji se nisu usprotivili tome, odnosno nisu se pojavili na sjednici, pa naše "legende", pa tek onda piskarala s foruma, uključujući mene. Ružno je što u ovom trenutku to pišem, ali ne mogu da prešutim na relativiziranje, na koncept "samo je moje ispravno" i "mi smo uvijek bili u pravu". A što se tiče mog pisanja nekada, nije drugačije. Kriv sam što sam rekao da im se možda treba pružiti šansa, jer su pokazali da im se nije smjela pružiti šansa nikada. Za one koji se nisu pojavili na sjednici i danas kažem da su dezerteri.

Što se tiče štile, ja sam protiv. Pokazao je svoje lice kada je odbio da trenira.
Ne vadim se, niti imam potrebu da se vadim (zasto imam osjecaj da se ti vadis sa "svi smo krivi"?), nisam ja taj koji je prizivao ovo zlo, vec sam pisao protiv njega. Konkretno, bio sam ispred Skupstine kada je trebala biti, sta je jos trebalo uraditi? Postoje razlicite vrste borbi, nije jedina borba "na sake". Kada je "piskaranje" u pitanju (doduse, ti mozda i "piskaras", ja svoje pisanje ne smatram takvim), pozivalo se i molilo na pamet i inteligentno rjesenje, dok si ti zelio da mijenjas pod svaku cijenu samo da Amar dodje. Oni koji su pozivali na pamet i inteligentna rjesenja su napadani, prozivani, sve da bi im se meta na celo stavila.

Postoji vise nivoa propagande i ti to dobro znas, obzirom da si bio dio iste samim time sto si agitovao indirektno za unistavanje zdravih temelja kluba, a direktno da Amar dodje, a Senad bude otjeran. Treba zivjeti sa tim. Ima ovdje na forumu sve crno na bijelo, ljudi jako dugo ovo citaju i znaju. Toliko o relativiziranju da smo "svi krivi". Neki nismo krivi i molili smo, kumili za nadogradnju. Prvi bismo podrzali da Senad bude otjeran, ako bi dosao neko bolji. Neki ste zeljeli iz ko zna kojih pobuda da po svaku cijenu Amar dodje, iako se znalo da ce odmah legalizovati tih "400 000 KM". Pa mozda i nije po svaku cijenu (ne pisem o tebi, ne znam te). "Svi smo krivi", jah. Ha-ha-ha!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 7:07 pm

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 6:02 pm
kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 3:39 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 1:12 pm


Ne, ne snosimo i oni koji su upozoravali su trpili napade i prozivanja, to se zna. Sa druge strane, ukoliko ti licno osjecas krivicu, hajde makar nesto. Dobar znak, obzirom na sve sto si pisao. Samo sada nemoj relativizirati, jer to nece proci. Kada vec citiras Dzefersonovu inacicu o nepravdi i otporu, onda treba reci da su neki upozoravali na nepravdu. Neki su je zagovarali.

@Kospa i pored najljepse namjere grijesi ovdje i objasnio sam u drugom postu zasto.

Trenutno imamo ljepse stvari o kojima se mora pisati. Svi na Grbavicu!
Ha-ha-ha! Džaba se vadiš, piskarali ste na forumu, a kad je trebalo konkretno, niste ništa uradili ili niste smjeli uraditi. Čak ste i one koji se nisu pojavili na sjednici pravdali govoreći kako im se prijeti. Ako se povučeš i piskaraš samo (ti kažeš upozoravaš), a ne uradiš ništa konkretno, ne vrijedi ti ni to piskaranje. Krećem od sebe, ne od tebe. Ali, ponavljam, i oni koji gledaju, a ništa ne rade, krivi su. Možemo raspravljati o tome u kojoj mjeri, ali jesu. Za mene su najveći krivci oni koji su izabrani na toj sjednici, pa oni koji se nisu usprotivili tome, odnosno nisu se pojavili na sjednici, pa naše "legende", pa tek onda piskarala s foruma, uključujući mene. Ružno je što u ovom trenutku to pišem, ali ne mogu da prešutim na relativiziranje, na koncept "samo je moje ispravno" i "mi smo uvijek bili u pravu". A što se tiče mog pisanja nekada, nije drugačije. Kriv sam što sam rekao da im se možda treba pružiti šansa, jer su pokazali da im se nije smjela pružiti šansa nikada. Za one koji se nisu pojavili na sjednici i danas kažem da su dezerteri.

Što se tiče štile, ja sam protiv. Pokazao je svoje lice kada je odbio da trenira.
Ne vadim se, niti imam potrebu da se vadim (zasto imam osjecaj da se ti vadis sa "svi smo krivi"?), nisam ja taj koji je prizivao ovo zlo, vec sam pisao protiv njega. Konkretno, bio sam ispred Skupstine kada je trebala biti, sta je jos trebalo uraditi? Postoje razlicite vrste borbi, nije jedina borba "na sake". Kada je "piskaranje" u pitanju (doduse, ti mozda i "piskaras", ja svoje pisanje ne smatram takvim), pozivalo se i molilo na pamet i inteligentno rjesenje, dok si ti zelio da mijenjas pod svaku cijenu samo da Amar dodje. Oni koji su pozivali na pamet i inteligentna rjesenja su napadani, prozivani, sve da bi im se meta na celo stavila.

Postoji vise nivoa propagande i ti to dobro znas, obzirom da si bio dio iste samim time sto si agitovao indirektno za unistavanje zdravih temelja kluba, a direktno da Amar dodje, a Senad bude otjeran. Treba zivjeti sa tim. Ima ovdje na forumu sve crno na bijelo, ljudi jako dugo ovo citaju i znaju. Toliko o relativiziranju da smo "svi krivi". Neki nismo krivi i molili smo, kumili za nadogradnju. Prvi bismo podrzali da Senad bude otjeran, ako bi dosao neko bolji. Neki ste zeljeli iz ko zna kojih pobuda da po svaku cijenu Amar dodje, iako se znalo da ce odmah legalizovati tih "400 000 KM". Pa mozda i nije po svaku cijenu (ne pisem o tebi, ne znam te). "Svi smo krivi", jah. Ha-ha-ha!
Itekako se i ja ne slazem da su svi krivi, ja sam konkretno javno kritikovao i dobio prijetnje. Onda sam shvatio da mi ne treba da se sukobljavam sa ljudima koji navijaju za isti klub kao ja, al sam dao do znanja da se ne slazem s tim. Mogli smo se samo podijeliti kao navijači Partizana i imate veće sukobe na svim stranama. Platili smo skupo školu i sad svi trebamo biti zajedno i zaboraviti na sve nesuglasice i nadati se boljim stvarima u skorije vrijeme.
FCŽ
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 8:11 pm

Jacksparrow je napisao/la:
čet dec 02, 2021 7:07 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 6:02 pm
kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 3:39 pm


Ha-ha-ha! Džaba se vadiš, piskarali ste na forumu, a kad je trebalo konkretno, niste ništa uradili ili niste smjeli uraditi. Čak ste i one koji se nisu pojavili na sjednici pravdali govoreći kako im se prijeti. Ako se povučeš i piskaraš samo (ti kažeš upozoravaš), a ne uradiš ništa konkretno, ne vrijedi ti ni to piskaranje. Krećem od sebe, ne od tebe. Ali, ponavljam, i oni koji gledaju, a ništa ne rade, krivi su. Možemo raspravljati o tome u kojoj mjeri, ali jesu. Za mene su najveći krivci oni koji su izabrani na toj sjednici, pa oni koji se nisu usprotivili tome, odnosno nisu se pojavili na sjednici, pa naše "legende", pa tek onda piskarala s foruma, uključujući mene. Ružno je što u ovom trenutku to pišem, ali ne mogu da prešutim na relativiziranje, na koncept "samo je moje ispravno" i "mi smo uvijek bili u pravu". A što se tiče mog pisanja nekada, nije drugačije. Kriv sam što sam rekao da im se možda treba pružiti šansa, jer su pokazali da im se nije smjela pružiti šansa nikada. Za one koji se nisu pojavili na sjednici i danas kažem da su dezerteri.

Što se tiče štile, ja sam protiv. Pokazao je svoje lice kada je odbio da trenira.
Ne vadim se, niti imam potrebu da se vadim (zasto imam osjecaj da se ti vadis sa "svi smo krivi"?), nisam ja taj koji je prizivao ovo zlo, vec sam pisao protiv njega. Konkretno, bio sam ispred Skupstine kada je trebala biti, sta je jos trebalo uraditi? Postoje razlicite vrste borbi, nije jedina borba "na sake". Kada je "piskaranje" u pitanju (doduse, ti mozda i "piskaras", ja svoje pisanje ne smatram takvim), pozivalo se i molilo na pamet i inteligentno rjesenje, dok si ti zelio da mijenjas pod svaku cijenu samo da Amar dodje. Oni koji su pozivali na pamet i inteligentna rjesenja su napadani, prozivani, sve da bi im se meta na celo stavila.

Postoji vise nivoa propagande i ti to dobro znas, obzirom da si bio dio iste samim time sto si agitovao indirektno za unistavanje zdravih temelja kluba, a direktno da Amar dodje, a Senad bude otjeran. Treba zivjeti sa tim. Ima ovdje na forumu sve crno na bijelo, ljudi jako dugo ovo citaju i znaju. Toliko o relativiziranju da smo "svi krivi". Neki nismo krivi i molili smo, kumili za nadogradnju. Prvi bismo podrzali da Senad bude otjeran, ako bi dosao neko bolji. Neki ste zeljeli iz ko zna kojih pobuda da po svaku cijenu Amar dodje, iako se znalo da ce odmah legalizovati tih "400 000 KM". Pa mozda i nije po svaku cijenu (ne pisem o tebi, ne znam te). "Svi smo krivi", jah. Ha-ha-ha!
Itekako se i ja ne slazem da su svi krivi, ja sam konkretno javno kritikovao i dobio prijetnje. Onda sam shvatio da mi ne treba da se sukobljavam sa ljudima koji navijaju za isti klub kao ja, al sam dao do znanja da se ne slazem s tim. Mogli smo se samo podijeliti kao navijači Partizana i imate veće sukobe na svim stranama. Platili smo skupo školu i sad svi trebamo biti zajedno i zaboraviti na sve nesuglasice i nadati se boljim stvarima u skorije vrijeme.
Sve ok, bilo - proslo, neka nam je Zeljo dobro, ne bih ni reagovao da nisam procitao kako su svi krivi. Idemo dalje, neka Zeljo bude dobro. Svi na Grbavicu i da ispratimo naseg Zelju na zimsku pauzu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], rodrigo87 i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija