Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:14 pm

Al strašno kakav bezobrazluk i neprofesionalizam, fuj. Neprofesionalizam izbija iz svih pora kluba, nevjerovatno. Da j.ebeni live prijenos nisu mogli obezbjediti, Bože sačuvaj. Pa raspali vrapčićani i kobiljoglavci svaku obezbijede live. Kao da su svi navijači Želje skoncentrisani u Hrasnom i na Grbavici, ima raje i u SAD-u, Kanadi, Austriji, Njemačkoj... A kad budu članarine ponovo će biti, budi Željo, mi smo Željini, Željo je naš, uplati članarinu, uzmi sezonsku ovo ono..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:30 pm

Maestro_1921 je napisao/la:Al strašno kakav bezobrazluk i neprofesionalizam, fuj. Neprofesionalizam izbija iz svih pora kluba, nevjerovatno. Da j.ebeni live prijenos nisu mogli obezbjediti, Bože sačuvaj. Pa raspali vrapčićani i kobiljoglavci svaku obezbijede live. Kao da su svi navijači Želje skoncentrisani u Hrasnom i na Grbavici, ima raje i u SAD-u, Kanadi, Austriji, Njemačkoj... A kad budu članarine ponovo će biti, budi Željo, mi smo Željini, Željo je naš, uplati članarinu, uzmi sezonsku ovo ono..
Treba te 2 stvari razdvojiti.
Ne kupujes ti clansku, sezonsku itd zato jer te neko moli ili tjera nego zato sto osjecas pripadnost tu.
Isto tako, imali su priliku da fino zarade da su utakmicu bolje izreklamirali, sto kroz karte sto kroz ppw stream.
Dok god klub ne bude ustrojen kao firma, bice nam ovako, nazalost.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:34 pm

TM87
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:44 pm

Jarane....13minuta, ljudi vode 2:0. Prosle sedmice te makedonski drugoligas dobije 2:0. :oops1:

Al hajmo se furati da smo na pauzi, jer drugi nisu. :D

EDIT:1:2 Hajmoooooo
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:49 pm

Al sto je njihov trener Sehu i Hadziju izvadio prije poluvremena. Hadziju u sudijskoj nadoknadi prvog izvede.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:50 pm

Vjerovatno hoce da mu igraju neki koji inace ne igraju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 6:58 pm

Loše smo počeli, al Bogme ostatak nismo loše igrali, ravnopravni igrali većim dijelom. Hajdar dobar danas, fino je uletio kod gola. Mekić par puta glupo zakomplikovao, melja loptu bespotrebno, imao situaciju dva na jedan sa Križevcem ide na golmana i umjesto da doda malom Benji on se pravi budala, šuta i golman mu brani. Pored toga što bi bilo 2:2 i što bi izjednačili, dobro bi bilo da ga je dao Križevac i zbog samopouzdanja momka, da se oslobodi. Coca par puta pogubljen, baš je nesigurno odreagovao i mogli smo gol primiti, Galić spasio ja mislim. S kakvom lahkoćom igra Amir, ljepota ga je gledati. Šeha se malo poigrao ko i u repki što radi, izašao, vrlo lako smo ga i tu mogli zabiti. Sve u svemu nismo loši, treba u drugom Štilu uvesti, i još par mlađih da šansu dobije.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 7:00 pm

Grbavica je napisao/la:
uto nov 29, 2022 6:49 pm
Al sto je njihov trener Sehu i Hadziju izvadio prije poluvremena. Hadziju u sudijskoj nadoknadi prvog izvede. slika
Sad će se skinuti za nas u drugom poluvremenu 😀
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 7:04 pm

blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 7:00 pm
Grbavica je napisao/la:
uto nov 29, 2022 6:49 pm
Al sto je njihov trener Sehu i Hadziju izvadio prije poluvremena. Hadziju u sudijskoj nadoknadi prvog izvede. slika
Sad će se skinuti za nas u drugom poluvremenu 😀
Nek Amir kaže da ode u wc, ofarbaju ga naši u plavo i daju mu Hajdarov dres. 😂
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 7:06 pm

blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 7:00 pm
Grbavica je napisao/la:
uto nov 29, 2022 6:49 pm
Al sto je njihov trener Sehu i Hadziju izvadio prije poluvremena. Hadziju u sudijskoj nadoknadi prvog izvede. slika
Sad će se skinuti za nas u drugom poluvremenu 😀
😂😂😂

Ma dobili ovacije tribina. Šteta što nisu više popunjene. 😁

Meni nije jasno što mi igramo ovu prijateljsku, koji je povod. Čudno mi da je samo onako. :D
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 8:35 pm

Jeste da je prijateljska, ali se ovo itekako moglo, pa i moralo bolje. Dođemo u završnicu i svaki put se spetljamo, smrljamo nešto i izgubimo loptu pa im otvorimo kontru. Valjda ćemo se riješiti Dženisa ove zime, stvarno ne znam koja je njegova svrha. Opet smo vidjeli da Štila ipak nije razlog zbog kojeg Subašić ne igra desetku i biva zavaljivan po krilima. Štila nije igrao ni protiv Vardara a ni danas, Suba zavaljen na krilima, Edisova tvrdoglavost, neznanje?! Galić opet jako dobar. Šehu malog treba zadržati ove zime, šteta bi bila da ode, kao što je šteta da je bio totalno zapostavljen ove sezone pa bih ga razumio ako bi htio da ide. Drina već standardno dobar. Mekić često pogubljen, koštala nas je njegova sebičnost danas. Da je dodao Križevcu vjerovatno bi bilo 2:2 umjesto 1:2, al eto, da su babi muda... Vjerovatno bi se i oni još više otvorili da je bilo 2:2 na poluvremenu.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 8:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto nov 29, 2022 7:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 7:00 pm
Grbavica je napisao/la:
uto nov 29, 2022 6:49 pm
Al sto je njihov trener Sehu i Hadziju izvadio prije poluvremena. Hadziju u sudijskoj nadoknadi prvog izvede. slika
Sad će se skinuti za nas u drugom poluvremenu 😀
😂😂😂

Ma dobili ovacije tribina. Šteta što nisu više popunjene. 😁

Meni nije jasno što mi igramo ovu prijateljsku, koji je povod. Čudno mi da je samo onako. :D
Ma nije to samo prijateljska citava im delegacija bila oko 100 ljudi. Ima tu valjda neka pozadina
Cuva Bog Zelju svog!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 8:55 pm

Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 8:57 pm

Steta sto se ova utakmica nije bolje iskoristila.
Po ko zna koji put smo mogli vidjeti Edisovo ne znanje i gluposti.
Krizevac, Sehic i Efendic su ove polusezone morali dobiti vise minuta.
Zajebancija i navijanje na sjeveru nije izdalo.
Djeca sa bubnjevima su mi napunila glavu, ali neka ih, na proljece ocekujem jos najmanje 5 bubnjeva
Alea iacta est!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 9:11 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto nov 29, 2022 7:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 7:00 pm

Sad će se skinuti za nas u drugom poluvremenu 😀
😂😂😂

Ma dobili ovacije tribina. Šteta što nisu više popunjene. 😁

Meni nije jasno što mi igramo ovu prijateljsku, koji je povod. Čudno mi da je samo onako. :D
Ma nije to samo prijateljska citava im delegacija bila oko 100 ljudi. Ima tu valjda neka pozadina
To se i ja nadam.
Inače fejl veliki. Ali eto opet moglo je bolje, ali razumijem i što nije. :D
 
Lopta
Postovi: 223
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 9:18 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:55 pm
Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
https://www.transfermarkt.com/aldin-efe ... ler/909626
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 9:24 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:55 pm
Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 9:37 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
uto nov 29, 2022 6:14 pm
Al strašno kakav bezobrazluk i neprofesionalizam, fuj. Neprofesionalizam izbija iz svih pora kluba, nevjerovatno. Da j.ebeni live prijenos nisu mogli obezbjediti, Bože sačuvaj. Pa raspali vrapčićani i kobiljoglavci svaku obezbijede live. Kao da su svi navijači Želje skoncentrisani u Hrasnom i na Grbavici, ima raje i u SAD-u, Kanadi, Austriji, Njemačkoj... A kad budu članarine ponovo će biti, budi Željo, mi smo Željini, Željo je naš, uplati članarinu, uzmi sezonsku ovo ono..
Nudjeno je TV kućama, niko nije htio prenos.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 9:49 pm

Fini su bili golobradi mladići, ima tu materijala, šteta što nema nikog na klupi da to iskoristi.
Fear of the Maniacs!
 
Mulalic Edis
Postovi: 543
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:05 pm

Izasao sam u 38. minuti jer je bila terminska utakmica bez naboja i žara, a takve ne volim. Plus nema Manijaka i prehladno je. Fudbal se igra isključivo zbog navijača.
Dakle, prava prijateljska tekma, termin u Vistafonu, hvala Konji. Shodno tome, komentar o desavanjima na terenu je suvisan.
Hoce li se neko iz kluba oglasiti u vezi porezne?
Zadnja izmjena: Mulalic Edis, dana/u uto nov 29, 2022 10:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Grande Miske 💪

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija