Moderator/ica: storm_raider

 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 8:49 pm

Treba vec veceras poduzet HITNE mjere!
Otkaz Bruno i Bekric makar malo svjetla u ovako mracno doba za klub.Tu ne mozes nista izgubit samo dobit.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 8:52 pm

Nada je jedina da neko ne dobije licencu 🤣
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 8:52 pm

pitan je Akrapović i o Aljaberu da li je on mogao dobiti priliku na ovom meču: “Vi bi trebali bolje od mene znati da su Štilić, Mekić i Radovac imaju bolju kvalitetu i tu priče prestaju.”

Crkni keru, pišam ti se na sve trofeje koje imaš i statistiku
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:00 pm

Ljudi treba ovdje neko da ima rec dosta ,a ja očekujem to od ove nove uprave ,ako misle ista dobro klubu.Otkazi!
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:09 pm

Evo krenuo je Oro president hitni prema klubu da ih dočeka i naruži.
 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:10 pm

E moj Zeljo na sta si spao da ti kamenjari skandiraju druga liga...
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:28 pm

Zamolio bih admina da me momentalno banuje inače ću sav ružni vokabular upotrijebiti prema svim uposlenicima kluba.
Molim vas ban me jer ne želim da imam mogućnost da se logujem nikada više...imate 10 minuta a onda ću krenuti redom
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:30 pm

Stari ljudi kažu: "Ko zna zašto je to dobro".
Naredne sezone 2024/25 iz Premier lige ispadaju četiri tima pošto sezona 2025/26 počinje sa 10 premierligaša. Mi smo toliko devastirana momčad da ako bi i ostali u ligi ove sezone teško da bi to uspjeli naredne kada ispadaju četiri ekipe. Dobra stvar je da i u Premier ligu za narednu sezonu ulazi Sloboda a osim nas bi ispala Zvijezda koja ide u ligu RS. Tako bi u Federalnoj imali neke šanse da se brzo vratimo, nekim gostujućim pobjedama možda povratimo dio samopouzdanja i u nekom miru pokušamo formirati momčad za naredni period. Kada bi ispali naredne sezone sa nama bi ispao/li još neki od trenutnih premijerligaša i povratak bi bio dodatno otežan.

Na prvu sve ovo izgleda tužno al toliko smo obezglavljeni da možda ipak nije loše jednu sezonu preskočiti Zrinjski, Borac, Posušje, Velež, Široki ... Igrao je Željo sezonu 1977/78 u drugoj ligi a sedam godina kasnije igrao je čuvenu sezonu u kupu UEFA-a.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:43 pm

Valter je napisao/la:
pet apr 19, 2024 9:30 pm
Stari ljudi kažu: "Ko zna zašto je to dobro".
Naredne sezone 2024/25 iz Premier lige ispadaju četiri tima pošto sezona 2025/26 počinje sa 10 premierligaša. Mi smo toliko devastirana momčad da ako bi i ostali u ligi ove sezone teško da bi to uspjeli naredne kada ispadaju četiri ekipe. Dobra stvar je da i u Premier ligu za narednu sezonu ulazi Sloboda a osim nas bi ispala Zvijezda koja ide u ligu RS. Tako bi u Federalnoj imali neke šanse da se brzo vratimo, nekim gostujućim pobjedama možda povratimo dio samopouzdanja i u nekom miru pokušamo formirati momčad za naredni period. Kada bi ispali naredne sezone sa nama bi ispao/li još neki od trenutnih premijerligaša i povratak bi bio dodatno otežan.

Na prvu sve ovo izgleda tužno al toliko smo obezglavljeni da možda ipak nije loše jednu sezonu preskočiti Zrinjski, Borac, Posušje, Velež, Široki ... Igrao je Željo sezonu 1977/78 u drugoj ligi a sedam godina kasnije igrao je čuvenu sezonu u kupu UEFA-a.
Ovo samo može napisati ko je trenutno član struktura kluba ili neko njemu blizak. Ja stvarno ne znam jel mi gledamo utakmice zajedno pa se ja toliko ne razumijem u fudbal pa da je sve bajno i da treba da klimamo ovima koji su u klubu?
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:53 pm

super1 je napisao/la:
pet apr 19, 2024 9:43 pm
Valter je napisao/la:
pet apr 19, 2024 9:30 pm
Stari ljudi kažu: "Ko zna zašto je to dobro".
Naredne sezone 2024/25 iz Premier lige ispadaju četiri tima pošto sezona 2025/26 počinje sa 10 premierligaša. Mi smo toliko devastirana momčad da ako bi i ostali u ligi ove sezone teško da bi to uspjeli naredne kada ispadaju četiri ekipe. Dobra stvar je da i u Premier ligu za narednu sezonu ulazi Sloboda a osim nas bi ispala Zvijezda koja ide u ligu RS. Tako bi u Federalnoj imali neke šanse da se brzo vratimo, nekim gostujućim pobjedama možda povratimo dio samopouzdanja i u nekom miru pokušamo formirati momčad za naredni period. Kada bi ispali naredne sezone sa nama bi ispao/li još neki od trenutnih premijerligaša i povratak bi bio dodatno otežan.

Na prvu sve ovo izgleda tužno al toliko smo obezglavljeni da možda ipak nije loše jednu sezonu preskočiti Zrinjski, Borac, Posušje, Velež, Široki ... Igrao je Željo sezonu 1977/78 u drugoj ligi a sedam godina kasnije igrao je čuvenu sezonu u kupu UEFA-a.
Ovo samo može napisati ko je trenutno član struktura kluba ili neko njemu blizak. Ja stvarno ne znam jel mi gledamo utakmice zajedno pa se ja toliko ne razumijem u fudbal pa da je sve bajno i da treba da klimamo ovima koji su u klubu?
Molim te o čemi ti to pišeš, vidi se da ti je današnji rezultat pomutio razum pa pogrešno iščitavaš postove.
Na žalost moguča realnost me je natjerala da i ovako postavim stvari.

A što se ostalog tiče METLA TREBA DA RADI JOŠ VEČERAS. PRVO BEKRIĆ; PA BRUNO; PA ...
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:55 pm

Koliko je veceras cim izadju iz autobusa Bruni dati otkaz, mozemo bez trenera do kraja sezone. Svakako igramo kao da ga nemamo.

Imamo li sada upravu sa mudima pa da otjeraju ovog majmuna s klupe kao i rumenu ublehu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1744
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 9:57 pm

Nek Babaluk igra do kraja sezone samo da ne gledam ova dva karinasa sto su nam kao napadaci
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 10:39 pm

Evo za sutra zakazana sjednica, nadam se da Bruno i Bekricu dobijaju nogu.
Vratiti Basica pod hitno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 10:51 pm

Nikakvo vraćanje Bašića, od njega je sve i krenulo, 118 poraza u gostima, jedini premijerligaš koji je ispao u 16-ini finala kupa itd, itd
Neka Alihodžić završi sezonu, imat će komotnu situaciju. Ako šta uspije biće spominjan, ako ne niko ga neće kriviti.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 10:53 pm

Bruno pod hitno otkaz mora dobiti, on uz tuceta kolovodju nas odvedose u drugu ligu. Vece bi iznenadjenje bilo da ostanemo nego prosle godine kad smo europu izborili. Ja kad gledam raspored ne znam koga ove zene mogu pobjedit.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 10:53 pm

Najveća greška pored ulaska u ovu sezonu za katastrofa rosterom je tjeranje Bašića, kasnije odlazak Edisa i dovođenje arapa. Daj Bože da se izvučemo ali jako teško. Bruno veze s vezom nema. Ha gubio ha vodio kod njega je sve nekako bezlično bez glave i repa.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 10:54 pm

svabo je napisao/la:
pet apr 19, 2024 8:04 pm
Boli raju kita za Želju. Da je drukčije, 3000 ljudi bi došlo večeras u 12 na Grbavicu da im yebe majku kroz majku.
100%
Samo piskaramo po forumima, portalima
Postali smo tastatura navijači
Za ovo trenutno stanje najveći smo krivci mi, NAVIJAČI.
Svi mi koji po stoti put zažmirimo i pravimo se da je sve ok, a klub u živom blatu
Preblaga reakcija je dovela do svega ovoga
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 11:03 pm

Ne ulazi mi u glavu kako igraci ne kontaju da smo 11 na tabeli i da ispadamo iz lige, oni to tako lezerno dozivljavaju da je nevjerovatno. Al neka bit ce zeljo i poslije njih.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 250
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 11:13 pm

UO i kad je došao mislim da nije baš bio impresioniran trenerom i stanjem na tabeli, pobjeda u Modriči, pa hajde i derbi su to malo smirili.

U klubu je atmosfera bila, tako da se danas ide po pobjedu u Posušje, što i treba da bude prirodno stanje. Sačekajmo jutro, ali ja mislim da će biti kraj saradnje.

Pitanje je šta i kako dalje, odnosno ko ima muda da zasjedne na klupu?
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 19, 2024 11:23 pm

cikoradovic je napisao/la:
pet apr 19, 2024 11:13 pm
UO i kad je došao mislim da nije baš bio impresioniran trenerom i stanjem na tabeli, pobjeda u Modriči, pa hajde i derbi su to malo smirili.

U klubu je atmosfera bila, tako da se danas ide po pobjedu u Posušje, što i treba da bude prirodno stanje. Sačekajmo jutro, ali ja mislim da će biti kraj saradnje.

Pitanje je šta i kako dalje, odnosno ko ima muda da zasjedne na klupu?
A kako će biti oduševljeni, kada ja kao laik vidim da čovjek ne zna izmjere uraditi. Kada god je izmjene uradio mi smo lošiji bili 5 puta. Nije se znalo ko šta igra, mešćini svi sve igraju a niko na kraju ništa. Možda se nije snašao u ovoj ligi ali ako je ovako i druge klubove vodio onda on veze sa životom nema.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija