Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 8:41 pm

Bjezi... nije mi do zajebancije :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 8:46 pm

Durgo je napisao/la:
sri okt 27, 2021 8:41 pm
Bjezi... nije mi do zajebancije :)
Samo ti otvori sampanjac. :D

Sta nam uradise od kluba...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 9:21 pm

Veteran1965 je napisao/la:Samo da podsjetim na priču iz Juna/Jula:
1. Samo da se ne ugasimo
2. Da li ćemo uopšte ući u sezonu
3. Da li ćemo sastaviti ekipu, apriprema izgleda nema
4. Koja je to budala od trenera koja će u ovom momentu doći i preuzeti Želju
5. Da je samo ostati u ligi, sve ostalo je nebitno
Neka me neko razuvjeri da ovako nije pisano i razgovarano među svim navijačima Želje ovog ljeta. Sa strahom i zebnjom smo čekali početak lige. I da ne komentarišem ekipu, igru, rezultate i poziciju ove jeseni osvrnuću se na samo jedan detalj sa današnje utakmice. Jesmo bili šuplji nazad, definitivno, ali ne sjećam se utakmice kada smo mi kreirali ovoliki broj akcija iz kojih smo došli do 100% šansi, dali jedan gol, a mogli još nekoliko.
Jednostavno smo takva ekipa, da ne znaš šta ćeš vidjeti na prvoj narednoj utakmici u odnosu na predhodnu. Evidentan ozbiljan nedostatak kvaliteta, ali za sada dovoljan da se ne ispadne. Za sve ostalo tu je uvijek liga prvaka....koga zanima...a mi ćemo uvijek i vazda uz Želju, pa šta nam Bog dragi da...
Upravo tako.

A i svako ne slavimo kup, niti nas on interesuje, tako da nema potrebe da se nerviramo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 9:34 pm

Ipe ugasi komentare na zvaničnoj, majke ti, gurbeti grobara i ljubitelja graha s mesom neće odustati, postalo je bolesno šta se piše a pozadina svega se zna.
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 9:46 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 9:34 pm
Ipe ugasi komentare na zvaničnoj, majke ti, gurbeti grobara i ljubitelja graha s mesom neće odustati, postalo je bolesno šta se piše a pozadina svega se zna.
Vjeruj brate da sam ja zvanicnu otpratio zbog komentara,ne može se to podnijeti šta se sve piše
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 10:22 pm

Govna sa duplog i sampanjac ekipa su nas doveli gdje jesmo... sabura samo... za 5 godina ce biti bolje ili cemo se ubiti... znaci mi titule ne mozemo sanjati ni za 3-4 godine u najboljem slucaju....

Svaka im cast svima....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 11:00 pm

Posjeta opet losa moralo je bolje, ali neko napisa, iskreni su uvijek tu. Tako je i bilo. I da gubis 10 0, s Juga bi se pjesma cula MI TE VOLIMO :zeljeznicar1: igru necu komentarisati.

Ps. Moze li mi neko iz moderacije promijeniti user na forumu, da ne misli neko da pisem aktivno i na drugom dusmanskom portalu, iako sam se odmah ogradio od njega? Vidim da su se raspisali, a medju njima i neki debil koji je kopirao user, pretpostavljam namjerno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 27, 2021 11:15 pm

mamba21 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 11:00 pm
Posjeta opet losa moralo je bolje, ali neko napisa, iskreni su uvijek tu. Tako je i bilo. I da gubis 10 0, s Juga bi se pjesma cula MI TE VOLIMO :zeljeznicar1: igru necu komentarisati.

Ps. Moze li mi neko iz moderacije promijeniti user na forumu, da ne misli neko da pisem aktivno i na drugom dusmanskom portalu, iako sam se odmah ogradio od njega? Vidim da su se raspisali, a medju njima i neki debil koji je kopirao user, pretpostavljam namjerno.
Napisi privatno sta zelis tacno. :)

A i ne znam zasto citate placenike i pseudonovinare, cast ono malo normalne raje sto ni sama ne zna odakle tamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 12:34 am

RIKI je napisao/la:
sri okt 27, 2021 9:46 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 9:34 pm
Ipe ugasi komentare na zvaničnoj, majke ti, gurbeti grobara i ljubitelja graha s mesom neće odustati, postalo je bolesno šta se piše a pozadina svega se zna.
Vjeruj brate da sam ja zvanicnu otpratio zbog komentara,ne može se to podnijeti šta se sve piše
I sve isti pišu, i sve je ista priča kako je Ivkovic placenik, kako ne ubacuje "našu djecu" a danas stavi na go takvog i onda isti danas pisu kako nema logike da u kupu stavljamo neiskusnog golmana, drugi prizivaju Mulalica samo eto da ne bude Ivkovic jer je placenik a to sto su istog tog Mulalica tjerali jer de facto i nije nista uspio sa velikim imenima u sastavu a danas bi kao uspio nesto vise sa ovim najjeftinijim rosterom, druge lozi agresiva Mulalica, pisu kako Ivkovic treba pocet tekmu sa Zecom a veze to nema o stanju u klubu i zdravstvenom stanju Zeca da nije spreman ni za 30 min. Uglavnom komentarisu osobe koje ispoljavaju ciljano otrovne strijele ka klubu ili totalno nemaju veze s vezom sta se desava u klubu niti su pogledali utakmicu od kako im je babuka otisao, cak pisu "ipak je jedan amar" -ovo mene najvise boli jer biti navijac kluba i ne biti realan i svjestan da je taj covjek doveo klub danas do ovoga iz vise navrata svojim zlonamjernim uticajem, to nikada necu shvatiti. Ocito naš i njihov Željo nije isti, što neko gore napisa razloge nas niko nije htio trenirati pa čak ni onaj Nedim Jusufbegovic lik što po arenama komentarise, i on nas je odbio, i dodju sad pametuju kao trener glavni krivac sto smo taraba a na ivici opstanka smo kao klub generalno.

Mentalitet i kraj, kao i u svemu.
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 12:12 pm

Jako dobra utakmica za neutralne posmatrače. Na 1-2 smo imali mrtvi zicer gdje je ćelo trebao bolje reagovati, protiv ovako jake ekipe nema mjesta za te promašaje. Imali smo i promjenu na golu gdje je dečko imao nesreću da prvi ozbiljniji udarac primi go i onda je samopouzdanje na nuli od tog trenutka.
Mislim da je previše očekivat ovakvu Tuzlu sa ovom širinom dobiti dva puta u 10tak dana, jednostavno nije nam trebala ova utakmica.
Neko spominje pružanje šanse juniorima. Gasal dobija jako puno šanse u zadnje vrijeme i osim utakmice protiv Borca, ostalo je jako skromno odigrao. Treba ga istrpiti vidi se da ima materijala ali treba da nedostatke nadomjesti borbenošću ako misli redovno šansu dobijati.
Sve u svemu opet dosta šansi stvaramo na Grbavici i puno bolje igramo nego u gostima. Sa par ciljanih pojačanja ova ekipa može napravit dobar rezultat ako bude strpljenja i sluha među publikom...
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 12:42 pm

storm_raider je napisao/la:
sri okt 27, 2021 11:15 pm
mamba21 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 11:00 pm
Posjeta opet losa moralo je bolje, ali neko napisa, iskreni su uvijek tu. Tako je i bilo. I da gubis 10 0, s Juga bi se pjesma cula MI TE VOLIMO :zeljeznicar1: igru necu komentarisati.

Ps. Moze li mi neko iz moderacije promijeniti user na forumu, da ne misli neko da pisem aktivno i na drugom dusmanskom portalu, iako sam se odmah ogradio od njega? Vidim da su se raspisali, a medju njima i neki debil koji je kopirao user, pretpostavljam namjerno.
Napisi privatno sta zelis tacno. :)

A i ne znam zasto citate placenike i pseudonovinare, cast ono malo normalne raje sto ni sama ne zna odakle tamo.
nek se zove svraka
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 1:09 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 458
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 1:28 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
čet okt 28, 2021 12:34 am
RIKI je napisao/la:
sri okt 27, 2021 9:46 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 9:34 pm
Ipe ugasi komentare na zvaničnoj, majke ti, gurbeti grobara i ljubitelja graha s mesom neće odustati, postalo je bolesno šta se piše a pozadina svega se zna.
Vjeruj brate da sam ja zvanicnu otpratio zbog komentara,ne može se to podnijeti šta se sve piše
I sve isti pišu, i sve je ista priča kako je Ivkovic placenik, kako ne ubacuje "našu djecu" a danas stavi na go takvog i onda isti danas pisu kako nema logike da u kupu stavljamo neiskusnog golmana, drugi prizivaju Mulalica samo eto da ne bude Ivkovic jer je placenik a to sto su istog tog Mulalica tjerali jer de facto i nije nista uspio sa velikim imenima u sastavu a danas bi kao uspio nesto vise sa ovim najjeftinijim rosterom, druge lozi agresiva Mulalica, pisu kako Ivkovic treba pocet tekmu sa Zecom a veze to nema o stanju u klubu i zdravstvenom stanju Zeca da nije spreman ni za 30 min. Uglavnom komentarisu osobe koje ispoljavaju ciljano otrovne strijele ka klubu ili totalno nemaju veze s vezom sta se desava u klubu niti su pogledali utakmicu od kako im je babuka otisao, cak pisu "ipak je jedan amar" -ovo mene najvise boli jer biti navijac kluba i ne biti realan i svjestan da je taj covjek doveo klub danas do ovoga iz vise navrata svojim zlonamjernim uticajem, to nikada necu shvatiti. Ocito naš i njihov Željo nije isti, što neko gore napisa razloge nas niko nije htio trenirati pa čak ni onaj Nedim Jusufbegovic lik što po arenama komentarise, i on nas je odbio, i dodju sad pametuju kao trener glavni krivac sto smo taraba a na ivici opstanka smo kao klub generalno.

Mentalitet i kraj, kao i u svemu.
e da nas ima na tribinama koliko ima komentara, gdje bi nam kraj bio
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 2:22 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 7:35 pm
Samo da podsjetim na priču iz Juna/Jula:
1. Samo da se ne ugasimo
2. Da li ćemo uopšte ući u sezonu
3. Da li ćemo sastaviti ekipu, apriprema izgleda nema
4. Koja je to budala od trenera koja će u ovom momentu doći i preuzeti Želju
5. Da je samo ostati u ligi, sve ostalo je nebitno
Neka me neko razuvjeri da ovako nije pisano i razgovarano među svim navijačima Želje ovog ljeta. Sa strahom i zebnjom smo čekali početak lige. I da ne komentarišem ekipu, igru, rezultate i poziciju ove jeseni osvrnuću se na samo jedan detalj sa današnje utakmice. Jesmo bili šuplji nazad, definitivno, ali ne sjećam se utakmice kada smo mi kreirali ovoliki broj akcija iz kojih smo došli do 100% šansi, dali jedan gol, a mogli još nekoliko.
Jednostavno smo takva ekipa, da ne znaš šta ćeš vidjeti na prvoj narednoj utakmici u odnosu na predhodnu. Evidentan ozbiljan nedostatak kvaliteta, ali za sada dovoljan da se ne ispadne. Za sve ostalo tu je uvijek liga prvaka....koga zanima...a mi ćemo uvijek i vazda uz Želju, pa šta nam Bog dragi da...
Odgovram tebi jer se slazem u potpunosti.
Ja bih samo par stvari dodao u vezi igre i kritika pojedinim igracima i Tomi.
Meni se svidja kako Tomo radi. Stoje neke krtike ali definitivno i on mijenja i formacije i pozicije i sad zasad stojimo mnogo bolje nego smo ocekivali. Sa ovim promjenama on ce vidjeti tacno sta koji igrac moze i u kojim sve formacijama i na kojim pozicijama moze odraditi posao.
Krenut cu od Muftica. Kada dati sansu decku nego u kupu. Imao jenpeh da je odmah primio dva gola za koja nije kriv i samopouzdanje je odmah dole. Iako ja smatram da je veci talenat Nikola ima nesto i u Mufticu i vjerujm Tomi. Ne mogu ja bolje znati od Tome i Kene. Ono sto sam vidio sinoc je da ke njegova najveca mana sto nema snage u rukama. Jedina greska je opet snazna lopta koju nijne mogao ukrotiti. Drago mi je sto Tomo kaze da ce jedan od dva mlada golaman na posudbu na polisezoni. To sam ja stalno govorio i dok je Amar bio. Muficu treba snaga u rukuama i sansa. Po meni to je pola godine godina da braji negdje i onda kod nas.
Subasic dok ne dobije pravu sansu na njegovoj prirodnoj poziciji nemojte ga kritikovati. Idealna je prilika sad kad nema Boje. Subasic moze igrati i desno i to pobekad u nekim tkatikama. Prije svega kad je sporija podloga. Lijevo ko sinoc i zadnjih par tekmi ne moze igrati. Moze bljesnuti sa nekim potezom ali igrati kvalitetno na toj strani ne moze. Ocekivao sam sinic kad je presao na 451 formaciju da zemijeni strane Sedadu i Zdunicu ali Tomo je to tek uradio na poluvremenu sa Gasalom. Drago mi je da smo vidjeli i Zdunica lijevo i definitvno je on bolje rjesenje na tom krilu od Mustafe sto sam i govorio ranije.
Volio bih vidjeti i jednu tekmu bez Mustafe i Blazevica. Sinoc je po meni bila prilika da i Music mali dobije sansu. Dijete je talenat a mi na toj strani imamo dva po meni najlosija igraca od ovih sto igraju.
Bekirca bih zamolio da se penzionise na polusezoni.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 2:34 pm

gavran je napisao/la:
čet okt 28, 2021 12:42 pm
storm_raider je napisao/la:
sri okt 27, 2021 11:15 pm
mamba21 je napisao/la:
sri okt 27, 2021 11:00 pm
Posjeta opet losa moralo je bolje, ali neko napisa, iskreni su uvijek tu. Tako je i bilo. I da gubis 10 0, s Juga bi se pjesma cula MI TE VOLIMO :zeljeznicar1: igru necu komentarisati.

Ps. Moze li mi neko iz moderacije promijeniti user na forumu, da ne misli neko da pisem aktivno i na drugom dusmanskom portalu, iako sam se odmah ogradio od njega? Vidim da su se raspisali, a medju njima i neki debil koji je kopirao user, pretpostavljam namjerno.
Napisi privatno sta zelis tacno. :)

A i ne znam zasto citate placenike i pseudonovinare, cast ono malo normalne raje sto ni sama ne zna odakle tamo.
nek se zove svraka
:rofl:

Poslusat cu prijedlog gospodina gavrana. @storme neka bude svraka, da prosirimo porodicu ptica na forumu :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 2:43 pm

Udruženje Plavi fond u narednom periodu, želi vršiti dodjelu sredstava porodicama preminulih navijača Kluba. Sredstva će se odobravati i socijalno ugroženim porodicama, navijačima FK Željezničar.

Ukoliko poznajete takve slučajeve, molimo Vas da nas kontaktirate putem poruke na FB stranici (https://www.facebook.com/PlaviFond21) ili emaila plavifond@gmail.com. U poruci naznačite ime i prezime člana porodice i neki kontakt podatak.

Uslovi dodjele sredstava, lista kriterija, biti će objavljeni u toku naredne sedmice.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 3:19 pm

Fanzi je napisao/la:
čet okt 28, 2021 2:43 pm
Udruženje Plavi fond u narednom periodu, želi vršiti dodjelu sredstava porodicama preminulih navijača Kluba. Sredstva će se odobravati i socijalno ugroženim porodicama, navijačima FK Željezničar.

Ukoliko poznajete takve slučajeve, molimo Vas da nas kontaktirate putem poruke na FB stranici (https://www.facebook.com/PlaviFond21) ili emaila plavifond@gmail.com. U poruci naznačite ime i prezime člana porodice i neki kontakt podatak.

Uslovi dodjele sredstava, lista kriterija, biti će objavljeni u toku naredne sedmice.




:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 3:20 pm

svraka je napisao/la:
čet okt 28, 2021 2:34 pm
gavran je napisao/la:
čet okt 28, 2021 12:42 pm
storm_raider je napisao/la:
sri okt 27, 2021 11:15 pm


Napisi privatno sta zelis tacno. :)

A i ne znam zasto citate placenike i pseudonovinare, cast ono malo normalne raje sto ni sama ne zna odakle tamo.
nek se zove svraka
:rofl:

Poslusat cu prijedlog gospodina gavrana. @storme neka bude svraka, da prosirimo porodicu ptica na forumu :D
Promjenjeno, udji sam da potvrdis da je sve ok. svraka username, tvoj password koji je vec je isti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 3:43 pm

storm_raider je napisao/la:
čet okt 28, 2021 3:20 pm
svraka je napisao/la:
čet okt 28, 2021 2:34 pm
gavran je napisao/la:
čet okt 28, 2021 12:42 pm


nek se zove svraka
:rofl:

Poslusat cu prijedlog gospodina gavrana. @storme neka bude svraka, da prosirimo porodicu ptica na forumu :D
Promjenjeno, udji sam da potvrdis da je sve ok. svraka username, tvoj password koji je vec je isti.
Moze. Hvala ti.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 28, 2021 3:46 pm

Sa zmije na kokos
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija