Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 8:31 am

Durgo je napisao/la:
uto sep 21, 2021 5:54 am
djoxxx1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 11:15 pm
Senad1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 9:18 pm
E cuj Mulalic za trenera. Jedan jako glup lik, glup kao igrac a glup i kao trener. Bezmozgas klasicni.
Okej, borac je bio, voli Zelju, emotivac. Kao takav nam treba na tribini i to mu je maksimum sto bi ga trebalo vezivati za Zelju.
Ko fudbaler je bio ispod prosjeka, ko trener je jos gori... Hvala, dovidjenja i prijatno. Daleko ti kuca od Grbavice bila.
Jel realno da sam ovo procitao? Njegove trenerske kvalitete necu komentarisati, ali ovako vrijedjati Edisa Mulalica. Kad si ti poceo pratiti Zelju?
I ja sam iznenadjen negativno...
Cemu ovakav komentar?
A što ste iznenađeni? Prvi put da je neko napisao komentar od A do Ž za nekoga ko je bio u našem Klubu kao igrač i kao trener.

Čovjek je limitiran kao balkon. Kao igrač ništa u svom životu nije napravio vrijedno spomena. Udarao i kršio, to jeste, ali njegovo fudbalsko znanje je na niskom nivou. Mislim da u svojoj karijeri nikad nije iz prve uspio odigrati pas.
Trenersko znanje je ho-ruk, možda je nešto i naučio malo, ali mozak nije u mogućnosti korigovati.

Da ovo sve zanemarimo i kažemo da kakim, ja mu oprositi ne mogu ono huškanje kada nije došao na sastanak sa tadašnjom Upravom, a po portalima pisalo da su ga otjerali bez ikakvog razloga kao kera. Raja se odmah upalila, jer su i tada počeli huškati ovi isti degenerici koji sada rade na tjeranju Tome. Ima tu mnogo stvari pored navedenog, preko kojih se ne bi trebalo preći, ali sad je tu drugi Predsjednik, poslušnik i kako vrijeme prolazi vidljivo obična marioneta onoga koji ga je doveo...
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 8:34 am

kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:16 am
storm_raider je napisao/la:
pon sep 20, 2021 11:11 pm
Pa imali bismo novu Juznu tribinu.
Da je ostao i da nije bilo korone - vjerovatno. Ovako, s koronom, ekonomskom krizom - teško. Ako pričamo realno, oslobođeni mitova i sličnog. S tim da danas ne bismo pričali o ovim ogromnim dugovima, problemima, Amarovom urušavanju kluba itd, nego bismo vjerovatno pričali o infrastrukturi, borbi za vrh tabele…

@Veteran1965 sve što pišeš u posljednje vrijeme - potpisujem. I za Tomu i za Amara i za sve ostalo.
Ni za juznu tribinu NE GOVORIS ISTINU!
Covjek je javno rekao:
"Ako klub ne mogne napraviti juznu tribinu JA CU!
Jedino ako TI misls da je covjek lazov, onda OK!
Cuj, mitova, jos vas nije popustilo?
 
milanribar
Postovi: 671
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 8:40 am

Durgo je napisao/la:
uto sep 21, 2021 5:54 am
djoxxx1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 11:15 pm
Senad1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 9:18 pm
E cuj Mulalic za trenera. Jedan jako glup lik, glup kao igrac a glup i kao trener. Bezmozgas klasicni.
Okej, borac je bio, voli Zelju, emotivac. Kao takav nam treba na tribini i to mu je maksimum sto bi ga trebalo vezivati za Zelju.
Ko fudbaler je bio ispod prosjeka, ko trener je jos gori... Hvala, dovidjenja i prijatno. Daleko ti kuca od Grbavice bila.
Jel realno da sam ovo procitao? Njegove trenerske kvalitete necu komentarisati, ali ovako vrijedjati Edisa Mulalica. Kad si ti poceo pratiti Zelju?
I ja sam iznenadjen negativno...
Cemu ovakav komentar?
E to su nasi navijaci. Covjek bukvalno bez mrlje u karijeri kod nas, najborbeniji igrac poslije rata, osvojio sve ko igrac, ko trener nas vodio kad smo bili u raspadu, otjeran nakon dva remija, ode u Crnu Goru odvede neki Dečić u evropu i onda neko ovako napise...
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 8:52 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 11:15 pm
Senad1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 9:18 pm
E cuj Mulalic za trenera. Jedan jako glup lik, glup kao igrac a glup i kao trener. Bezmozgas klasicni.
Okej, borac je bio, voli Zelju, emotivac. Kao takav nam treba na tribini i to mu je maksimum sto bi ga trebalo vezivati za Zelju.
Ko fudbaler je bio ispod prosjeka, ko trener je jos gori... Hvala, dovidjenja i prijatno. Daleko ti kuca od Grbavice bila.
Jel realno da sam ovo procitao? Njegove trenerske kvalitete necu komentarisati, ali ovako vrijedjati Edisa Mulalica. Kad si ti poceo pratiti Zelju?

Realno je. Recimo da sam poceo pratiti Zelju od 97 aktivno, od tada do sada ne znam jesam li propustio 10 utakmica na Grbavici. Doceko sam Mulalica kad je dosao iz neke nizerazredne ekipe iz Njemacke. Ispratio sve njegove kikseve od Levskog, Derbija, pa nadalje... Sjecam ga se da je pruzo ponekad dobre partije ali samo kad je uz njega bio dobar stoper, Alihodzic, Vugdalic i sl. Kad je on bio taj koji je nosio odbranu bili smo rupa za busenje i nismo znali sta je pobjeda. Sjecam se ko i sada da je jedini stoper koji nije nikada dao gol iz kornera ili iznio loptu do centra terena.
Kao trener, moze nesto na frku i naboj uzeti npr one derbije i sl. Ali kad je kao igrac bio los, sta on moze nauciti nekoga sa trenerske klupe? Sta on moze ponuditi nekom igracu? O ponasanju u mandatu dok je bio trener u Zelji ne treba ni trositi rijeci. Neka ga s nama na tribini, hvala mu za sve i to je to.
Krivina Jug
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 451
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:10 am

a brzo se zaboravilo kako je i došao na klupu Želje. sapunjao je dasku pokojnom Odi od dana kada je postao njegov pomoćnik
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:12 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
uto sep 21, 2021 9:10 am
a brzo se zaboravilo kako je i došao na klupu Želje. sapunjao je dasku pokojnom Odi od dana kada je postao njegov pomoćnik

A da ne spominjemo situaciju sa Capljicem... Nacin na koji je izgubio Evropu i kakve je uslove traze tj premije za neke utakmice...
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:15 am

A realno Edis sa 10 puta boljom ekipom nije uspio napraviti rezultat,ne vidim da kako bi ga sa ovom ekipom napravio..
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:17 am

milanribar je napisao/la:
uto sep 21, 2021 8:40 am
Durgo je napisao/la:
uto sep 21, 2021 5:54 am
djoxxx1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 11:15 pm


Jel realno da sam ovo procitao? Njegove trenerske kvalitete necu komentarisati, ali ovako vrijedjati Edisa Mulalica. Kad si ti poceo pratiti Zelju?
I ja sam iznenadjen negativno...
Cemu ovakav komentar?
E to su nasi navijaci. Covjek bukvalno bez mrlje u karijeri kod nas, najborbeniji igrac poslije rata, osvojio sve ko igrac, ko trener nas vodio kad smo bili u raspadu, otjeran nakon dva remija, ode u Crnu Goru odvede neki Dečić u evropu i onda neko ovako napise...

Ne znam da li sam dobar navijac ili ne, na stadionu nikada ne psujem, nisam naklonjen nikada ni jednoj upravi ili treneru, gledam stvari realno. Obavljam svoju navijacku duznost, kupujem clanske, stvari u fan shopu, podrzavam ekipu dok traje utakmica, dolazim na utakmice bilo skim da Zeljo igra. Ostale stvari necu ni spominjati, a na ovom forumu ima desetak ljudi koji mogu reci sta sam sve uradio za Zelju i gdje sam sve bio. E sada, ti kao neki bolji navijac moze li uslikati te clanske karte i stvari iz fan shopa pa da vidimo ko je taj: e to su nasi navijaci.
Krivina Jug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:38 am

kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:35 am
storm_raider je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:18 am
kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:16 am


Da je ostao i da nije bilo korone - vjerovatno. Ovako, s koronom, ekonomskom krizom - teško. Ako pričamo realno, oslobođeni mitova i sličnog. S tim da danas ne bismo pričali o ovim ogromnim dugovima, problemima, Amarovom urušavanju kluba itd, nego bismo vjerovatno pričali o infrastrukturi, borbi za vrh tabele…

@Veteran1965 sve što pišeš u posljednje vrijeme - potpisujem. I za Tomu i za Amara i za sve ostalo.
Bez korone i pisem. Sada je u domeni sve "sta bi bilo - kad' bi bilo", ali poznavajuci mogucnosti, tako bi bilo. Nas je vise dotuklo tjeranje tih ljudi, nego korona. S' tim da tada pojedincima nije bio dovoljna prica o infrastrukturi, borbi za vrh tabele..., ali dobro, svako svoje sa sobom neka nosi. Zaboraviti necemo.
Neću da opet pokrećem istu priču, ali i dalje stojim da se onako nije moglo nastaviti, da su bile potrebne promjene (ti si to volio zvati nadogradnja, ali o istom pričamo), a sve kako bi Željo napredovao.

Naravno da nisam, niti je iko normalan bio za tjeranje svih, pogotovo ne na onaj način, iako i dalje mislim da su se Miske & co. trebali i morali nastaviti boriti sve do one famozne Skupštine. I danas vjerujem da da ne bi bili smijenjeni na sjednici da su se pojavili i sve iznijeli.

O Amarovom urušavanju kluba smo svi već govorili stotinama puta i za njega bi vrata Želje trebala biti zauvijek zatvorena. Isplatiti ga, ako možemo tužiti i dobiti ga, ako ne, raskrstiti poslije kraja ugovora.

Helem, sve se zna, ali brojni upadaju u istu zamku kao s Amarom. Isto kao da se nismo opametili. Amar je skoro svima bio kao brat rođeni, od njega smo napravili mit i vidi kako je završilo. Danas, mit pravimo od nekih drugih ljudi. Nebitno ko si, bezuslovne podrške nema. Ako si u Želji, svakodnevno se moraš dokazivati, iznova. Npr. Tomo, iako smo daleko od toga da od njega pravimo mit, zašto da ga ne kritikujemo? To ne znači pljuvačinu i tjeranje, isto kao što nekada kritika Misketu nije značila tjeranje svih tih ljudi. To se treba razdvojiti.

Bezuslovnu podršku ima samo ŽELJO, mi svi ostali smo svakako prolazni.
Ja sam tada pisao o evoluciji, a ne o revoluciji, ili ti - "nadogradnja". I to samo ako cemo tjerati mak na konac. I tada sam smatrao, a danas je to potvrdjeno, da smo mogli i onako nastaviti. To je i tada bilo prezivljavanje, ali konacan rezultat je bitan. Tada bismo mozda uboli koji trofej (po algoritmu vjerovatnoce desilo bi se to), ali ono sto bismo sigurno imali je izgradnja Juzne tribine i mnogi drugi projekti koji bi ostali potomstvu u amanet. Ovako ostavljamo potomstvu da bije "nase bitke" (zvuci poznato i ponavlja se kroz generacije u svakom segmentu naseg drustva). Ja to ne zelim. Jako je bitno nasljedje. Konacan rezultat.

Preskocicu o Amaru, ali samo cu napisati da smo kao forumasi pretrpili nepravde od mnogih koji ce ne-znam-kako nas pogledati u lice. Neke prijetnje su cak prijavljene policiji. Gorcine u nama nema, nema ni radosti zbog toga sto su maske pale, ima samo zal i razocarenje. Da ne pisem nebuloze..., stomak mi se prevrce od tih lazi.

Vezano za ovaj dio o Tomi. To je jako tanka linija, a mislim da ces je shvatiti. Tjeranja ovdje nece biti zato sto je plan opstanak u Ligi, a ne titula kao sto je bilo obecano sa bivsim trenerom koji nas je doveo do borbe za opstanak. Kada je konstruktivna kritika u pitanju, forum je tu zbog toga. Samo, kada sam spomenuo tanku liniju, a mnogo navijaca prati ovaj forum (ovdje je daleko najveca otvorena forumska baza Zeljovaca), treba paziti da se ne daje municija frakcijama koji su Zelju posmatrali kao bankomat, a tjeranje sposobnih ljudi (citaj: unistavanje Kluba i buducnosti istoga) zalili jeftinim sampanjcem.

Bezuslovna podrska je nasem Zelji i svemu sto je interes naseg Zelje u mikro i makro sferi. Mikro-interes naseg Zelje je opstanak u Ligi, a makro-interes je nazalost da prezivimo. Mi jesmo prolazni, ali jos jednom, hajde da u amanet ostavimo bolje stanje nego smo zatekli. To je valjda smisao zivota i dio Zeljine filozofije.

Sabura i pameti malo, ovo sve je test nase zrelosti i dok ne sazrijemo ucicemo iste lekcije, ciklicno. Vece organizacije od nas su ove djecije bolesti davno odlezale, njihovi problemi su mnogo veci. Do nas je.

Zivio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:47 am

Jebeeeem te sarajvoooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:49 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 21, 2021 7:37 am
AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:48 am
Sutra ce pressica biti bas vesela :D
Jel to nesto specijalno ili ? :D
Pored trenera i igraca bit ce prisutan i predsjednik, mozda bude kakvih lijepih rijeci, a mozda i ruznih ko zna. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:51 am

Sta je sa kartama za derbi..Gdje su informacije za prodaju..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 9:53 am

Okolele je napisao/la:
uto sep 21, 2021 9:51 am
Sta je sa kartama za derbi..Gdje su informacije za prodaju..?
Nista jos zvanicno nema. Al mora bit u toku dana.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:37 am

U koliko je press?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:43 am

11:00
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:54 am

Realno je da ne igramo nešto dobro. Ima tu i do trenera i do igrača.
Ali kako sam već prije rekao, nije mi ovo za tjeranje ali jest za kritiku.

Vidim i po ovim podkastima ga kritikuju. Sumnjam da tu ima neke namjere, dok kod pojedinih novinara ima i to je vidljivo iz aviona.
Samo mi nije jasna namjera. Zašto tjerati Tomu, jer ne igramo nešto top i nismo u borbi za trofej da bi se sabotirao zbog tog.

Stvarno ne znam, ali derbi će vjerovatno biti preloman za nekog od trenera dal njihovog, dal našeg.
Mada generalno kako igramo i oni i mi, jedino gol može pasti slučajno. Još će i teren težak biti :D
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:59 am

storm_raider je napisao/la:
uto sep 21, 2021 9:38 am
kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:35 am
storm_raider je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:18 am


Bez korone i pisem. Sada je u domeni sve "sta bi bilo - kad' bi bilo", ali poznavajuci mogucnosti, tako bi bilo. Nas je vise dotuklo tjeranje tih ljudi, nego korona. S' tim da tada pojedincima nije bio dovoljna prica o infrastrukturi, borbi za vrh tabele..., ali dobro, svako svoje sa sobom neka nosi. Zaboraviti necemo.
Neću da opet pokrećem istu priču, ali i dalje stojim da se onako nije moglo nastaviti, da su bile potrebne promjene (ti si to volio zvati nadogradnja, ali o istom pričamo), a sve kako bi Željo napredovao.

Naravno da nisam, niti je iko normalan bio za tjeranje svih, pogotovo ne na onaj način, iako i dalje mislim da su se Miske & co. trebali i morali nastaviti boriti sve do one famozne Skupštine. I danas vjerujem da da ne bi bili smijenjeni na sjednici da su se pojavili i sve iznijeli.

O Amarovom urušavanju kluba smo svi već govorili stotinama puta i za njega bi vrata Želje trebala biti zauvijek zatvorena. Isplatiti ga, ako možemo tužiti i dobiti ga, ako ne, raskrstiti poslije kraja ugovora.

Helem, sve se zna, ali brojni upadaju u istu zamku kao s Amarom. Isto kao da se nismo opametili. Amar je skoro svima bio kao brat rođeni, od njega smo napravili mit i vidi kako je završilo. Danas, mit pravimo od nekih drugih ljudi. Nebitno ko si, bezuslovne podrške nema. Ako si u Želji, svakodnevno se moraš dokazivati, iznova. Npr. Tomo, iako smo daleko od toga da od njega pravimo mit, zašto da ga ne kritikujemo? To ne znači pljuvačinu i tjeranje, isto kao što nekada kritika Misketu nije značila tjeranje svih tih ljudi. To se treba razdvojiti.

Bezuslovnu podršku ima samo ŽELJO, mi svi ostali smo svakako prolazni.
Ja sam tada pisao o evoluciji, a ne o revoluciji, ili ti - "nadogradnja". I to samo ako cemo tjerati mak na konac. I tada sam smatrao, a danas je to potvrdjeno, da smo mogli i onako nastaviti. To je i tada bilo prezivljavanje, ali konacan rezultat je bitan. Tada bismo mozda uboli koji trofej (po algoritmu vjerovatnoce desilo bi se to), ali ono sto bismo sigurno imali je izgradnja Juzne tribine i mnogi drugi projekti koji bi ostali potomstvu u amanet. Ovako ostavljamo potomstvu da bije "nase bitke" (zvuci poznato i ponavlja se kroz generacije u svakom segmentu naseg drustva). Ja to ne zelim. Jako je bitno nasljedje. Konacan rezultat.

Preskocicu o Amaru, ali samo cu napisati da smo kao forumasi pretrpili nepravde od mnogih koji ce ne-znam-kako nas pogledati u lice. Neke prijetnje su cak prijavljene policiji. Gorcine u nama nema, nema ni radosti zbog toga sto su maske pale, ima samo zal i razocarenje. Da ne pisem nebuloze..., stomak mi se prevrce od tih lazi.

Vezano za ovaj dio o Tomi. To je jako tanka linija, a mislim da ces je shvatiti. Tjeranja ovdje nece biti zato sto je plan opstanak u Ligi, a ne titula kao sto je bilo obecano sa bivsim trenerom koji nas je doveo do borbe za opstanak. Kada je konstruktivna kritika u pitanju, forum je tu zbog toga. Samo, kada sam spomenuo tanku liniju, a mnogo navijaca prati ovaj forum (ovdje je daleko najveca otvorena forumska baza Zeljovaca), treba paziti da se ne daje municija frakcijama koji su Zelju posmatrali kao bankomat, a tjeranje sposobnih ljudi (citaj: unistavanje Kluba i buducnosti istoga) zalili jeftinim sampanjcem.

Bezuslovna podrska je nasem Zelji i svemu sto je interes naseg Zelje u mikro i makro sferi. Mikro-interes naseg Zelje je opstanak u Ligi, a makro-interes je nazalost da prezivimo. Mi jesmo prolazni, ali jos jednom, hajde da u amanet ostavimo bolje stanje nego smo zatekli. To je valjda smisao zivota i dio Zeljine filozofije.

Sabura i pameti malo, ovo sve je test nase zrelosti i dok ne sazrijemo ucicemo iste lekcije, ciklicno. Vece organizacije od nas su ove djecije bolesti davno odlezale, njihovi problemi su mnogo veci. Do nas je.

Zivio.
:palacgore:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:00 am

AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 10:43 am
11:00
Ima li live negdje slučajno?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:00 am

kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:00 am
AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 10:43 am
11:00
Ima li live negdje slučajno?
Evo trazim al mislim da nema
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:04 am

AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:00 am
kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:00 am
AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 10:43 am
11:00
Ima li live negdje slučajno?
Evo trazim al mislim da nema
Klix

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija