Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:35 pm

I kad se prica o igracima koji se mogu prodat, svi zanemaruju Vrhovca, a momak ima samo 22 godine ...
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:43 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:34 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:18 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:17 pm
Kad bi mogao investitor jel rekao ista
Kaze da ocekuje do kraja januara, haman su pregovori bas u punoj fazi
Da li se zna ko su i odakle su investitori??jesu li jos u opticaju oni austrijanci??
Ma samo da sve bude hairli.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:48 pm

O Ramovicu niko ni rijeci


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:52 pm

Tryg je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:48 pm
O Ramovicu niko ni rijecislika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislim da je Ramovic povrijedjen jos uvijek i da ce on uskoro potpisati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 1:02 pm

Prolit cemo uhljupe
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 1:04 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:34 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:18 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:17 pm
Kad bi mogao investitor jel rekao ista
Kaze da ocekuje do kraja januara, haman su pregovori bas u punoj fazi
Da li se zna ko su i odakle su investitori??jesu li jos u opticaju oni austrijanci??
Gavran zna 100%...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 1:31 pm

Stilic je eklatantan primjer zasto generalno nisam za polovnjake, povratnike i vracanje istih u tim.

Nikad necemo napredovati dok igracima ne bude jasno receno da se u klub iz inostranstva mozes vratiti samo ako si profesionalac, imas kvalitet koji nam je potreban i vracas se u Zelju da RADIS, a ne da se sprdas i glumis zvijezdu. To pod jedan i zato je Miro Stevanovic otisao dalje, zasto je Krpic otisao dalje, zato je i Zakaric otisao dalje ma sta rekli o njemu itd. Svi su prije toga bili vani, vratili se u nasu ligu, ali su dosli da rade, budu profesionalci i opet napreduju. Stilic je dosao da drka ku.rac, da se tako izrazim.

Pod dva, ne mozes ni otici u neki sklj klub vani, biti tu nogiran i eto mene nazad u Zelju. Pa onda mnogi kazu, neka ga, dobar je on za nas. Ma za sta je dobar? Ne moze da igra u ispodprosjecnom evropskom klubu, ali zato moze kod nas, pa se onda mi pitamo kako ne moze ovo ili ne zna ono!? To su igraci kojima je limit vec odredjen i od njegovom povratka se nema nista osim sto uzima mjesto i platu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 1:54 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:35 pm
I kad se prica o igracima koji se mogu prodat, svi zanemaruju Vrhovca, a momak ima samo 22 godine ...
Vrhovca smo mi priželjkivali i ranije dok je igrao u Čeliku.
I sigurno možemo uzeti pare na njemu jer ima fin pregled igre i finu loptu. To nema mnogo štopera i može se od njega početi graditi napad.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 1:54 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:52 pm
Tryg je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:48 pm
O Ramovicu niko ni rijecislika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislim da je Ramovic povrijedjen jos uvijek i da ce on uskoro potpisati.
Taman nam i treba povrijeđen. Savršeno se uklapa u naš profil igrača.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 1:56 pm

Po mom misljenju vracanje Stilica jos jedan bezpotreban problem za ekipu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 2:04 pm

Imali ko da mi kupi dvije karte za sutra ,dao bi mu pare ....
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 2:05 pm

Koliko sam se samo radovao kad se je vratio...rekoh wow..evo sad ce Stila biti nas Sasa Ilic...ali ocito jos jedan fudbaler bez mozga i karaktera koji ne moze prepoznati u kakvom se momentu njegov klub nalazi i sta je sve mogao uraditi za sebe i sve nas...nista me vise ne moze rastuziti kao ovakve stvari iako se pojavljuju iz dana u dan..ali ne mogu se pomiriti s tim koliko smo kao drustvo atrofirali..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 2:22 pm

Puno je komplikovanije oko Stilica nego sto znate. Nemojte na prvu skakati. Ipak mislim da je bolje da ga se ne vraca, pogotovo nakon ovog ljeta gdje je bio prva violina po kaficima. Bio bi kao TSS.

Investitori ce dolaziti kroz 3-4 sedmice na razgovore u klub. Trebali su za 100godisnjicu, ali zbog ulaska novih ljudi u klub odlucili su da je bolje dok se malo stabilizuje sad sve.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 2:28 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:52 pm
Tryg je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:48 pm
O Ramovicu niko ni rijecislika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislim da je Ramovic povrijedjen jos uvijek i da ce on uskoro potpisati.
Kako uvijek može biti povrijeđen u pm
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 2:52 pm

Ramovic nije povrijeđen, uradio je jedan zahvat prije par mjeseci. Imao je sitni problem koji mu je pravio problem, sad je sve uredu. Trenira sa privatnim trenerom.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 3:04 pm

Ako šta znače brojevi na kartama, ja uzeo dvije maloprije, 498 i 499.
Ko god može nek ne čeka sutra i nek ode danas i uzme, prodat će se ovo brzo, dosta raje je bilo.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 4:59 pm

Pomozi.ba i FK Željezničar u humanitarnoj misiji povodom 100. rođendana

Udruženje Pomozi.ba i FK Željezničar, povodom 100 godina "Gospodina", 10. oktobra zajednički organizuju fundraising događaj na stadionu Grbavica.

Ovo je ujedno i prvi humanitarno-sportski događaj te vrste koji organizuje Udruženje Pomozi.ba, a ideja je da stotinu dječaka, za stotinu godina, rođenih 2010. godine iz sarajevskih škola nogometa igraju revijalnu utakmicu protiv prvotimaca Željezničara, saopćeno je iz tog udruženja.

Stotinu dječaka protiv jedanaest Željinih, za 100 godina plavog tima, a sav prihod od ulaznica koje će biti puštene u prodaju po cijeni od 5 KM, ići će u Pomozi.ba fond za liječenje oboljelih bh. građana.

Generalni sponzor ovog događaja će svaki gol prvotimaca plaćati duplo više nego gol dječaka, a na Grbavici će biti promovisan i humanitarni broj za liječenje Udruženja Pomozi.ba.

Na ovaj način Pomozi.ba i FK Željezničar žele prirediti istinski spektakl u kome će uživati svi građani tako što će gledati utakmicu sa stotinu dječaka na nogometnom terenu, sa istinskom željom da daju gol Željezničaru.

Pomozi.ba i FK Željezničar pozivaju sve građane i društveno odgovorne kompanije da budu dio ovog događaja kako bi zajednički pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 5:12 pm

Sustina oko Stile jenu onom sto je Tomo rekao treniraj i dogovaraj se pa sta bude. Cak i igraj pa ako sta ispadne idi. Ostalo sto se tice pregovaranja ne znamo i fakat nemam potrebu da komantsrisem jer moze biti i Stila u pravu a i klub tj oni sto su mu nudili opcije.
Ramovic je druga prica skroz. Istekao ugovor, bio povrijedjen i sad se pregovara opet i ok. Ne znam sto ljudi poistovjecuju ova dva slucaja. Kod Rame nema slucaja nikakvog. Dobro bi nam dosao takav igrac i na Bojinoj i Sedinoj poziciji.
Tomi puna podrska. Raja ocekivala valjda da razbijemo Veleza. Ljudi dvije sezone sa istim sastavom. Imaju dvije jednake ekipe. U onakvoj armosferi koju nisu osjetili ni nasi najstariji igraci sem Ace pripremio je ekipu odlicno psihicki. Bili smo blize pobjedi. Imam i ja neke opcije uglavi koje mislim da bolje bile. Npr Sedad u sredini itd ali covjek skautira i ima neke svoje logike. Ja bi volio evo ds ga neko pita zasto Sedad ne igra u sredini ili zasto Zdunic ne pocne umjesto Mujezonovica, zasto Drinu nije uveo umjesto Blazevica u Sirokom gdje je puhalo na sve strane. Moram pohvaliti Blazevica za Velez. Mnogo bolja igra nego u ranijim tekmama. Ali sve su to sintnice koje mozda ne bi nists znacile. Negdje bi nam donijele tri negdje mozda nijedan a vkerovatno bi ipak bilo sve isto.
Gasal, Durakovic i ekipa, Tomo sto posto u pravu. Doveli su ga u situaciju da ih ne smije staviti sad ni u kupu protiv Han Bile.
Bekric. Njemu ja ne mogu nikako zaboraviti Slavku i onaj odnos prema klubu u tom periodu. Nista njemu klub ne duguje. Da opsujem prvi out. **** vas on
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 6:41 pm

kao sto i rekoh, nama je pun qrac sladunjave romantike, ljubavi,legendi itd. Bas nam treba ovakva cvaka ko Tomo....
Kad je u pitanju teren, svima je jasno da je cilj opstanak ove sezone, opet je tu Tomo sasvim dovoljan jer ne moze puno kiksati .

U derbiju hrabro i u pamet, tu nikad boj nije dobijalo ljuto oruzje vec srce u junaka :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 7:11 pm

Ma derbi kako god da zavrsi, nase je da dobijemo ono sto moramo a to je Leotar...
Ovo gore na lavoru ce biti povuci potegni, malo ce im Peljto navuci i to je to.
Tomi podrska, pa kako god da bude.

Obicni uhljupi s' Koseva!
Krivina Jug

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija