Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 5:22 pm

:baklja: :zeljeznicar1: :baklja:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 5:46 pm

majke mi ovom Culicu degenek ne gine...


slika


meni je ova jedna od ljepsih
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 6:10 pm

slika
Krivina Jug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 6:16 pm

Vezano za ove komentare da Ivkovic ne postuje klub jer nije obukao kosulju, ne zaboravite da covjek nije otisao na sahranu majci zbog Zelje. Nemojte da padate na te sitne fore iz iste kuhinje koja nas je i dovela do ovakve situacije. Da dam siri kontekst, Zeljo je u najgoroj situaciji nakon rata, 57 je aktivnih tuzbi, a nove pristizu svakodnevno. Amar Osim, koji cesto nije dolazio na treninge je i dalje pod ugovorom. Njegov, Zecov i Stilin ugovor nose 40% plate na mjesecnoj bazi. To su katastrofalne, anti-klupske odluke. Znate svi sve, sto puta se pisalo, samo glup covjek nije do sada "progledao". Dug je ogroman. Neka nam je Bog dragi na pomoci. Samo zajedno mozemo kroz ovo proci. Naucimo iz svojih gresaka.

Zao mi je samo sto klub ne moze da isprati ove izvranredne napore Manijaka.

PS. Idemo dobiti anamo one i pokazati zasto smo mi mi, a oni oni. Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 6:39 pm

Storme, fakat mislis da mene moze neko uzeti na bilo kakve fore? Cinjenica je da nije ispistovo nesto sto je trebao. I tu nemam dileme. A oko sloge i zajednicke borbe za izlazak iz nebuloza u kojima jesmo se slazem 100%
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 6:57 pm

Veteran1965 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 6:39 pm
Storme, fakat mislis da mene moze neko uzeti na bilo kakve fore? Cinjenica je da nije ispistovo nesto sto je trebao. I tu nemam dileme. A oko sloge i zajednicke borbe za izlazak iz nebuloza u kojima jesmo se slazem 100%
Lako je meni za tebe, nisi mi ni pao na pamet kada sam pisao to iznad. Ispostovao je bitnije od toga, hajde da ne vagamo. Slazem se, ali slozit ces se i sa mnom siguran sam. Bitnije od toga je sve ono drugo sto sam napisao iznad.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 7:37 pm

Senad1921 je napisao/la:
pon sep 20, 2021 6:10 pm
slika
Vazduh trepti kao da nebo gori
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 7:49 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned sep 19, 2021 6:46 pm
Ja sam prvi galamio i napominjao da ima pravo na 5 izmjena, jer se vidjelo kako padamo nakon promašenog penala,a on ništa ne mjenja. Nakon par minuta je neko ko je sjedio direktno iza klupe takođe spomenuo izmjene, i Tomo se okrenuo i rekao doslovno "koga da uvedem,koga?" Mišljenja sam da kakvi god bili ti momci na klupi, to su njegovi igrači, dio njegovog tima, i na žalost trenutno boljih nema. Dalje ne bih se složio da Bekrić(ili bilo ko sa klupe) ne bi mogao kvalitetno izdržati zadnjih 10-15 minuta. Ušao bi umjesto našeg, već umornog igrača, na Veležove već umorne igrače, koji su btw prije 3 dana imali jaku i tešku tekmu sa Zrinjskim, a izgledali su svježije od nas.
Nekako vidim da smo se počeli polarizovati ovdje oko trenera. Samo nam još to u cijelom belaju fali. Ipak dopustimo ovdje da neko ko ima kritiku na njegov način rada, i igru to iznese a da mu se odmah ne kopaju oči, i da se automatski ne proglašava Amarovim pušikurcem, ili šta već. Po meni mjesta za kritiku ima, i treba biti realan. Kao prvo sinoć se morao obući svečanije a ne duks i kačket. Imaš jarane tu privilegiju da si na klupi institucije koja slavi 100-ti rođendan, a izgledaš kao da si u šetnju kreno.
Što se igre tiče, mi nismo sinoć šuta po golu imali, osim jednog koji je više bio dodavanje lopte golmanu.(Luka u drugom pol.) Ono čime bar ja jesam i više nego zadovoljan je borbenost i želja momaka, koja je nekada dovoljna za pobjedu, a nekada(kao sinoć) nije. Svjesni smo da kvaliteta fali i na terenu, i na klupi, ali isto tako da je u ovom momentu to najbolje što imamo, i mora se podržati bolje na žalost nemamo.
Još oko Turkovića, sjedio je par redova iza mene, nisam ga nešto čuo ni vidio da se kurči, ali možda nisam ni dovoljno pažnje obraćao.
Sjajno rezimirano.
Što se tiče igrača sa klupe, meni pomalo ne pije vode da naš drugi tim gubi od Takova, Glasinca i sl. Odnosno da se ispravim ne pije u potpunosti. Kad se treba ubaciti nekog u igru protiv Veleža, onda je to pojedinac koji ulazi među prvi tim i svojim karakteristikama možda i može unijeti neki pomak u igri. Da je Juričić igrao protiv Takova ne znači da bismo dobili, ali to isto ne znači da ne zaslužuje kasnije mjesto u prvih 11 zbog tog poraza. Ivković njih gleda svaki dan i zna koliko pružaju na treningu, zato je njegova najmjerodavnija od svih nas, ali često se to zaboravlja.
Po mom mišljenju je nebuloza tjerati Ivkovića radi nezadovoljstva njegovim rezultatima. Pa mi nismo ni znali ko će nam igrati do prije 10-15 dana prije početka sezone, pripreme ovdje uradili, nema teoretske šanse da igramo Europu i u takvim okolnostima tjeraš trenera zbog rezultata i hoćeš nekog novog? Mi jednostavno moramo mahalati i moramo nekog tjerati jer time se osjećamo bitnim.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:02 pm

Evo Mulalić napustio Dečić.
Ako otjeraju Ivkovića (ne bih volio, ali mislim da će se to desiti brzo) samo Mulalić može voditi ovakvu ekipu u ovakvoj situaciji, jer je on lud, a ovima i treba neka takva šifra da ih naloži da poderu dupe.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:02 pm

Da nisam gledao utakmicu protiv Ilijasa rekao bih ovo ili ono, ali nakon te utakmice ko god je bio vidio je da su nam izmjene loše. Žao mi je dva tri mlada momka na čelu sa Hamzom što se pokusavaju sa polovnim uigravati ali jebiga takav trenutak.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:03 pm

samo_plavo je napisao/la:
pon sep 20, 2021 8:02 pm
Evo Mulalić napustio Dečić.
Ako otjeraju Ivkovića (ne bih volio, ali mislim da će se to desiti brzo) samo Mulalić može voditi ovakvu ekipu u ovakvoj situaciji, jer je on lud, a ovima i treba neka takva šifra da ih naloži da poderu dupe.
Pa ako otjera se Ivkovic mi smo bas onda skalamerija klasična.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:06 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon sep 20, 2021 8:03 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon sep 20, 2021 8:02 pm
Evo Mulalić napustio Dečić.
Ako otjeraju Ivkovića (ne bih volio, ali mislim da će se to desiti brzo) samo Mulalić može voditi ovakvu ekipu u ovakvoj situaciji, jer je on lud, a ovima i treba neka takva šifra da ih naloži da poderu dupe.
Pa ako otjera se Ivkovic mi smo bas onda skalamerija klasična.
Pa ja se nadam da smo (tačnije da su) naučili iz prethodne greške i da su se pojedinci opametili... Vidjet ćemo, ali ako se izgubi derbi vidjet ćete kakve priče i tekstovi kreću...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:16 pm

Ljudi pišite komentare samo u korist Ivkovića po facebooku,ovo je nenormalno kakvu ofanzivu vodi brkata somina iz Trebinja zajedno sa svojim portalima
 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:49 pm

Niti portali niti pojedinci oko bilo koga ne postavljaju niti smjenjuju trenera.Imas novu Skupstinu i dopunjen Uo ciji je to posao.
E sad cemo vidjeti taj UO za koji sam misljenja da se iz temelja mora promjeniti a ne kao rekonstruisati.. Vidjet cemo jesu li stare navike i prethodne akrobacije sa trenerima jos uvijek hronicna bolest starih clanova UO a uz njih i novih clanova
Da vidimo principjelnost na prvom iskusenju.Nakon toga sve ce nam se samo kazati.
Jasno je ko dan da uloga grupe pogotovo nakon spektakla za vikend postaje vrlo uticajna..Jasno je da pojedine interesne grype zele da smjene trenera i da se ceka sta ce se desiti na derbiju.
Vidjet cemo.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 8:50 pm

Mislim da ogromna većina navijača stoji iza trenera i ekipe, jer stvarno daju i više nego što mogu. Ali dopustite...ako je moje mišljenje, kao nekoga ko je i igrao lopte nekada, ko ima ni sam ne znam koliko odgledanih tekmi u životu, da ne vidim Boju na prednjem veznom, jer mu to i nije prirodna pozicija, ne znači da sam protiv trenera ili struke uopšte. Ili ako mislim da Subašić ne može igrati krilo, zašto bi bio protiv trenera? Ide se ponekad iz krajnosti u krajnost. Trebinjcu nema povratka ni u kojoj opciji, a manageri poludili, pa truju li truju. Nevjerovatno kako mi i kada se mala "mrvica" mogućnosti za napredak pojavi sami sebe ponovo na dno guramo....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 9:01 pm

Ako grobari Želje uspiju sad otjerati Ivkovića koga god dovedemo do zime će ga otjerati, pa onda još jednog (bez obzira na rezulatate - a uz njihovu pomoć će biti katastofalni - već viđeno) pa na ljeto dolazi spasioc Lutvo za trenera sa svojim šetačem.
Zato sad nije bitan toliko Ivković nego puno više - Željo, isto ko kad su neki mislili da oni samo tjeraju Misimovića a popušio Željo
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 9:10 pm

Šetač Lutve da ima i malo mozga, poduzeo bi sve da pomogne ovim ljudima, a ne da ponovo rovari okolo....za situaciju u kojoj smo je glavni krivac.I ako ne daj Bože bude još lošije, njegova krivica samo može rasti. Raja nije glupa, konta sve. Šupljacima i lažima on više ne može nikoga prevariti. On je svoje sa Željom završio za sva vremena
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 9:12 pm

Samo me zanima da li je toliki sadista lik .. pored svega
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Ethis
Postovi: 133
Pridružen/a: uto jul 27, 2021 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 9:16 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon sep 20, 2021 9:12 pm
Samo me zanima da li je toliki sadista lik .. pored svega
Misliš li da on sebe smatra krivim za bilo šta???
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 20, 2021 9:18 pm

E cuj Mulalic za trenera. Jedan jako glup lik, glup kao igrac a glup i kao trener. Bezmozgas klasicni.
Okej, borac je bio, voli Zelju, emotivac. Kao takav nam treba na tribini i to mu je maksimum sto bi ga trebalo vezivati za Zelju.
Ko fudbaler je bio ispod prosjeka, ko trener je jos gori... Hvala, dovidjenja i prijatno. Daleko ti kuca od Grbavice bila.
Krivina Jug

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija