Moderator/ica: storm_raider

 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 4:30 pm

Zuka masjtore sretno u Grčkoj i vidimo se uskoro aBd.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 4:30 pm

Sve Zuka ne valja a ode u Grcku superligu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 4:38 pm

Ne dade mu Edis da igra u Želji, pa on ode u Grčku. :rofl:

Nemojte ni u Želju kad vam sve propadne.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 5:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto avg 16, 2022 4:38 pm
Ne dade mu Edis da igra u Želji, pa on ode u Grčku. :rofl:

Nemojte ni u Želju kad vam sve propadne.
nidje veze, eto trebao je odjebat sve i cekati da neko iz Zelje normalno poprica sa njim
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Norsborg
Postovi: 298
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 5:10 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto avg 16, 2022 3:21 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
I ovo smo mi, ovo je Željo. Ode konkurentima ali mi ne zaboravljamo njen učinak.
Hvala i od mene.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 5:21 pm

A kakvim konkurentima?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 5:41 pm

Nemojte govoriti za Zuku ako ne znate. Dobio je korektnu ponudu od UO kluba, međutim to nije zadovoljilo njegovu ambiciju. Prvi sam, i podržavam priču da se Zuka, Štila, Coca, sutra Šeha, pa i Džeko vraćaju, i da za njih mora biti mjesta u klubu, posebno nakon završetka karijere. Međutim želja mora biti obostrana.
Istava sam da se klub transparentno oglasi i informiše šta mu je ponuđeno, i šta je odbio...uz ironični smješak.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Lopta
Postovi: 223
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 5:54 pm

Veteran1965 je napisao/la:
uto avg 16, 2022 5:41 pm
Nemojte govoriti za Zuku ako ne znate. Dobio je korektnu ponudu od UO kluba, međutim to nije zadovoljilo njegovu ambiciju. Prvi sam, i podržavam priču da se Zuka, Štila, Coca, sutra Šeha, pa i Džeko vraćaju, i da za njih mora biti mjesta u klubu, posebno nakon završetka karijere. Međutim želja mora biti obostrana.
Istava sam da se klub transparentno oglasi i informiše šta mu je ponuđeno, i šta je odbio...uz ironični smješak.
I ja imam iste informacije i po meni je Zukanovic tu sam sebe ukopao. Ja licno nakon ovoga sam misljenja da ne treba da dodje u Zelju i ne bi volio da ga vidim u nasem dresu do kraja karijere. Covjek se plasira kao veliki zeljovac, zaradio je milione tokom karijere u italiji i turskoj. Nudio se zelji i onda govorio ljudima kako trebaju da pitaju edisa zasto on ne moze u zelju, a sada kada je dosla zvanicna ponuda njemu je kao malo para. Razumio bih to u slucaju Krpica koji je zaradio 10 puta manje novca od Zukanovica u karijeri i njemu realno treba neki transfer na zalasku karijere da sebi osigura finu buducnost. Zukanovic nakon te price da je zeljovac je morao potpisati kad mu je data ponuda. Zna se da je zeljo u losoj situaciji i da nemamo uslove da ponudimo neke astronomske plate. Cocalic je dokazao koliki je zeljovac kad je dosao da igra u najgorem poslijeratnom periodu kluba i izmedju ostalog odbio ponudu veleza ove sezone. Zukanovic je samo dokazao da je obicni mahalac. Prvo si unosio nesklad medju navijace pljujuci edisa jer ne mozes da dodjes u klub a onda kad mozes onda ti je zinula guzica za parama i neces. A zaradio si toliki novac u karijeri. Jednostavno mi nije jasno kako neko moze nakon svega toga prizivati njega da zavrsi karijeru u nasem klubu. Da je njegova ljubav prema klubu iskrena i 100 000 maraka razlike njemu ne pravi nikakvu veliku razliku i bio bi sigurno najbogatiji igrac premijer lige sto se tice para koje je zaradio u karijeri a ne da se svadja i sitnicari za svaku marku.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 6:24 pm

Bio sam jedan od inicijatora da se sa njim obavi razgovor, i nađe priča da ako nije napravio karijeru na početku, da je bar završi u Želji. I da obzirom na sva iskustva u klubu ostane i nakon karijere. Sve mu je ponuđeno, i on zbog par milja odbije. Očito je da nije za nas...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 6:42 pm

Od svih bivsih jedino Seha i Visca ce se vratit. Edin ce zavrsit u mlsu 100%
Cuva Bog Zelju svog!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 6:44 pm

Ma kakav Zuka , ispade na kraju da samo kes gleda , kakve emocije , sretno mu i ne dosao vise nikad
Srcu draga, boja PLAVA !
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 8:44 pm

Zuka nije nikada bio aman zaman Zeljovac, a niti se Zeljo bas lijepo odnosio prema njemu. Sve je to na ho ruk bilo sve ove godine.
A sto se tice ponude, ponudili su kolko su mogli, pruzili se koliko je jorgan dug. A pofino je duzi kod nekih sada igraca, vjerovatno je to malo uticalo na sve. Po mom misljenju je malo p.ickasto da gleda novac da zaradi u Zelji. Ali ja to dozivljavam malo drugacije, meni je Zeljo nesto drugo...
Krivina Jug
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6653
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 9:12 pm

Norsborg je napisao/la:
uto avg 16, 2022 5:10 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto avg 16, 2022 3:21 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
I ovo smo mi, ovo je Željo. Ode konkurentima ali mi ne zaboravljamo njen učinak.
Hvala i od mene.
Nece valjda kod njanja?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 9:13 pm

Fićo je napisao/la:
uto avg 16, 2022 11:49 am
Jasno je da ne želi da radi kao trener/sportski direktor dok nema para u klubu. I to je suština cijele priče.
Koji ce nam qrac poslije kada bude para.......
Yebat ga...
Tada cemo imati da platimo profesionalnog sportskog direktora sa modernim shvatanjima fudbala.....
Sto puta sam ponovio,samo mi navijaci volimo Zelju a svi ostali zive od Zelje...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 9:20 pm

Kad bi odigrali dvije dobre tekme sad, npr 4 boda da uzmemo, mi bi se ravnopravno mogli uključiti u borbu za vrh tabele.

Od početka govorim da imamo ekipu koja može biti u TOP 4 bez problema. Stvorili "smo" priču, uključujući i Sablju, da imamo pitu od 3 marke, a to je ustvari samo izvlakuša za Edisovo neznanje (neću dalje, da ne kvarim atmosferu).

Imamo ekipu da se borimo ravnopravno sa svakom ekipom u ligi, pogotovo sa Borcem, Tuzlom, Veležom i sl. Gledao sam sve utakmice do sada svih ekipa, ne da nismo puno lošiji, nego smo i bolje ekipe od ovih koje se busaju pretjerano.

O Edisu ću zadržati komentar, samo ću reći da kod mene kao navijača nema apsolutno nikakvog kredita u slučaju kiksa bilo gdje.

Ko sudi s Borcem?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 9:24 pm

Lopta je napisao/la:
uto avg 16, 2022 5:54 pm
Veteran1965 je napisao/la:
uto avg 16, 2022 5:41 pm
Nemojte govoriti za Zuku ako ne znate. Dobio je korektnu ponudu od UO kluba, međutim to nije zadovoljilo njegovu ambiciju. Prvi sam, i podržavam priču da se Zuka, Štila, Coca, sutra Šeha, pa i Džeko vraćaju, i da za njih mora biti mjesta u klubu, posebno nakon završetka karijere. Međutim želja mora biti obostrana.
Istava sam da se klub transparentno oglasi i informiše šta mu je ponuđeno, i šta je odbio...uz ironični smješak.
I ja imam iste informacije i po meni je Zukanovic tu sam sebe ukopao. Ja licno nakon ovoga sam misljenja da ne treba da dodje u Zelju i ne bi volio da ga vidim u nasem dresu do kraja karijere. Covjek se plasira kao veliki zeljovac, zaradio je milione tokom karijere u italiji i turskoj. Nudio se zelji i onda govorio ljudima kako trebaju da pitaju edisa zasto on ne moze u zelju, a sada kada je dosla zvanicna ponuda njemu je kao malo para. Razumio bih to u slucaju Krpica koji je zaradio 10 puta manje novca od Zukanovica u karijeri i njemu realno treba neki transfer na zalasku karijere da sebi osigura finu buducnost. Zukanovic nakon te price da je zeljovac je morao potpisati kad mu je data ponuda. Zna se da je zeljo u losoj situaciji i da nemamo uslove da ponudimo neke astronomske plate. Cocalic je dokazao koliki je zeljovac kad je dosao da igra u najgorem poslijeratnom periodu kluba i izmedju ostalog odbio ponudu veleza ove sezone. Zukanovic je samo dokazao da je obicni mahalac. Prvo si unosio nesklad medju navijace pljujuci edisa jer ne mozes da dodjes u klub a onda kad mozes onda ti je zinula guzica za parama i neces. A zaradio si toliki novac u karijeri. Jednostavno mi nije jasno kako neko moze nakon svega toga prizivati njega da zavrsi karijeru u nasem klubu. Da je njegova ljubav prema klubu iskrena i 100 000 maraka razlike njemu ne pravi nikakvu veliku razliku i bio bi sigurno najbogatiji igrac premijer lige sto se tice para koje je zaradio u karijeri a ne da se svadja i sitnicari za svaku marku.
To je to. Svi su takvi, možda ima neki izuzetak.
Ok ja i razumijem, dosta ljudi hoće što više da zaradi, ali nemoj pričati ništa i glumiti.
Ja vjerujem da nije imao ovo u Grčkoj da bi i prihvatio. Svi prihvate kad izvise negdje tamo.
E onda ako nigdje ne valjaš, sumnjam da i ovdje valjaš.

Ali helem nejse, nek ide komentarisati Peteva. Poslije ovog ne bi ga nikada više zvao.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 9:51 pm

Slažem se u potpunosti. Kad bude bilo para biće još Mehmeda koji će htjeti da dođu i da rade. Bitno je da maske padaju i da znamo ko nam je prijatelj i koga zanimaju samo pare.

Smatram da je potpuno pogrešno što uzimamo za referencu to što je neko bio igračka ili trenerska legenda ili što je okorjeli navijač. Emocije isključivo ostaviti po strani i raditi strogo profesionalno!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2022 11:50 pm

Hodzu i Hamzu u subotu na sve moguce nacine sacuvati od treceg kartona!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
proha
Postovi: 39
Pridružen/a: ned maj 21, 2017 3:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2022 12:18 am

fcz je napisao/la:
uto avg 16, 2022 11:50 pm
Hodzu i Hamzu u subotu na sve moguce nacine sacuvati od treceg kartona!
Hamzi je bezveze dao karton. Hodzic je dobio zuti kod prekrsaja iz kojeg su gol zabili. Na snimku onaj start izgleda na loptu. Neka odrade poluvrijeme aBd bez zutog i izmjena. Drina moze na njegovo mjesto, a Kosoric na stopera. Valjda moze izgurati, a Seha umjesto Hamze.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2022 12:59 am

proha je napisao/la:
sri avg 17, 2022 12:18 am
fcz je napisao/la:
uto avg 16, 2022 11:50 pm
Hodzu i Hamzu u subotu na sve moguce nacine sacuvati od treceg kartona!
Hamzi je bezveze dao karton. Hodzic je dobio zuti kod prekrsaja iz kojeg su gol zabili. Na snimku onaj start izgleda na loptu. Neka odrade poluvrijeme aBd bez zutog i izmjena. Drina moze na njegovo mjesto, a Kosoric na stopera. Valjda moze izgurati, a Seha umjesto Hamze.
Kartoni su nidje veze (sta tek reci za onaj Hajdarov na kraju) ali sta je tu je. Pisu se.

Ako je Amoah spreman nek odigra cak 90' umjesto Hamze. A Hodzu mijenjati Becom, on trkom ne zaostaje puno.

Sve vise uvidjam da bi nam, uz spica i rezervnog desnog beka, jos jedan spreman veznjak legao k'o saka na oko. Hajdar-Hodza-Stila je najbolje sto imamo, Beca je super backup i nadam se zalog za buducnost, Suba je ocito "prekrsten" u krilo a svakako moze igrati samo Stilinu poziciju u vezi, svilenka u duksu boje ciklusa i ne racunam... A sezona je duga.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija