Moderator/ica: storm_raider

 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:21 pm

Uzeli bi glat da nismo crvene dobili. Sarajevo veze nema, rozman sto duze da ostane u klubu.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:22 pm

Niko da spomene Galića, momak gine na terenu, srce ostavio vcrs.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:23 pm

Blueee1921 je napisao/la:
ned apr 14, 2024 10:13 pm
Da glupko hiros ne uradi sta je uradio, dobili bi ih dva razlike
Tačno bih ih opet dobili , jer oni stvarno veze nemaju, ali kad imaš budalu koja nas umalo koštala ispadanja iz lige, dobro i ovo ostade!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:23 pm

svabo je napisao/la:
ned apr 14, 2024 11:21 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 14, 2024 11:16 pm
Muftic, Karic i Krpic najbolji...svaka cast Selimovicu kad je usao, jest ih brat tukao :)
Da je dobio crveni, sad bi bilo drvlje i kamenje na njega, kako je malouman itd. Idemo iz krajnosti u krajnost.
Nikad u zivotu, **** igraca bez muda.
Ali Hiros je ispao papak malo je rec, kako je dosao vise tekmi nije igrao.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:24 pm

mula je napisao/la:
ned apr 14, 2024 11:09 pm
Mogu samo reci Hiroše stidi se. Složio si nam ga kad nam je najviše trebalo. Ničim izazvano je dobio crveni karton i ta glupost nas je tako skupo koštala. Koliko sam ljut na njega toliko sam ponosan na ove momke koji su iznijeli utakmicu do kraja.
U prvim redovima Muftic, Karic, Radinovic, Krpic, Galić kapa do poda. Svaka čast
Sto je najgore, to nije nesto sto nam se desava prvi put, da sasvim nepotrebno u ranoj fazi utakmice dobijamo direktne crvene kartone. To su uradili i Selimovic i Galic.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Blueee1921
Postovi: 237
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:27 pm

teatrale36 je napisao/la:
ned apr 14, 2024 11:23 pm
Blueee1921 je napisao/la:
ned apr 14, 2024 10:13 pm
Da glupko hiros ne uradi sta je uradio, dobili bi ih dva razlike
Tačno bih ih opet dobili , jer oni stvarno veze nemaju, ali kad imaš budalu koja nas umalo koštala ispadanja iz lige, dobro i ovo ostade!
Ma zadovoljan sam i ja na kraju, ali da je onoliko bez mozga neko
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23658
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:49 pm

Dobro je..., velika glupost Hirosa.

I ovo sa izlaskom sa stadiona se mora jednom za sva vremena rijesiti, 40 minuta sam cekao. Od druga mi dijete od 5 godina prerovise nepotrebno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2024 11:51 pm

Ja bih se ubio kad vidim ko sve uzima velike pare od nogometa u obje ekipe, čast izuzecima.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23658
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 12:01 am

Ne mogu nista za sudiju lose reci, ova nasa 2 crvena su apsolutno opravdana. Kod njih nisam vidio sta je bilo, ali vidim da je papak udario nekoga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 12:25 am

Sky1 je napisao/la:
ned apr 14, 2024 11:22 pm
Niko da spomene Galića, momak gine na terenu, srce ostavio vcrs.
Meni su on i Karic ubjedljivo najbolji na terenu bili. Muftic je imao jednu vrhunsku odbranu koliko se ja sjecam, ali je stvarno bio dominantan u 16m i sve je lopta kupio.

Karic je uzeo dosta lopti a Galic i on su ja mislim najvise pretrcali na terenu. Poslije zavrsetka utakmice, mislim da je upravo Galic otisao na sjever i poderao onu parolu sto su smradovi ostavili. Kapitenski potez brate :palacgore:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 12:38 am

Tryg je napisao/la:
ned apr 14, 2024 10:17 pm
Al da nasu dva ponajbolja igraca naprave ovakve amaterske greske nije mi jasno. I sta mi ocekujemo vise. Ova dva crvena pokazuju sav nas amaterizam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
E vala ako ti je Cocalic ponajbolji, pisaj ti nas...Bivsi igrac, kao i Stila, samo im to jos niko nije rekao.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 12:39 am

Galic je preporodjen u ovom dijelu sezone, bravo Gala.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 579
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 4:47 am

Ako se Hiros nije izvinio pred saigracima u svlacionici ili ne uradi to ujutro, onda treba da kao iole profesionalan klub sankcionisemo to nekom mjerom. Ali, vise poznati kao kasaba a ne profesionalni klub, za ocekivati je klan, otpor i sunovrat ekipe ako se digne ona stvar Hirosu i time za sobom povede Stilica, Cocalica i ostale starosjedioce koji se za 2 sedmice mogu pobrinuti da trener bude bivsi. Uz sve to jedan osvrt Turkovica i eto javnog linca na sve osim Hirosa. U tome lezi problem nase ekipe. U mentalitetu klupskih povratnika.

Igra dobra, da smo ostali kompletni bili bi blizi pobjedi. Ovi su katastrofa, jedna dvije ozbiljne sanse. Zali Boze Arapa i prosutih bodova. Kostur graditi oko Karica, crnogoraca i usput vec sad traziti igrace za potpis do Juna, kako bi se u pripreme uslo kompletno.

Ne znam sta bi bilo da mi imamo igrace sa dobrim platama i dobrom kvalitetom, uz svu ovu podrsku navijaca. Grupna faza bi bila nadomak. Nadajmo se investitoru.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 5:06 am

Hajmo malo od muhe medvjeda napraviti, bas bi nam dobro dosla jos jedna afera i sranje jbt. Jedan Ronaldo opali lika u MMA stilu i nikom nista, Jovic osamari lika iz cista mira u Serie A, da ne spominjem kad Zizu patosira covjeka u finalsu svjetskog, al posto smo mi ipak preozbiljan nivo za sve ostale, kod nas se to treba po kratkom postupku tjerati vec naredno jutro.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 579
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 6:22 am

ubaceni element je napisao/la:
pon apr 15, 2024 5:06 am
Hajmo malo od muhe medvjeda napraviti, bas bi nam dobro dosla jos jedna afera i sranje jbt. Jedan Ronaldo opali lika u MMA stilu i nikom nista, Jovic osamari lika iz cista mira u Serie A, da ne spominjem kad Zizu patosira covjeka u finalsu svjetskog, al posto smo mi ipak preozbiljan nivo za sve ostale, kod nas se to treba po kratkom postupku tjerati vec naredno jutro.
Niko ne kaze da se tjera. Kazem da ako bi bila neka mjera, odmah ide belaj u svlacionici jer su primadone. Moja metoda bi bila prosle su ti dvije utakmice suspenzije, sad ce naredne jos 2 s klupe ulaziti, pa da skonta zasto. Opet kazem, napisao sam, ako se nije izvinio ili objasnio ekipi u svlacionici.

Druga stvar, derbi koji mi igramo, finansijski nije na nivou Ronaldovih i Jovicevih derbija. Ali derbi koji mi igramo je historijski i navijacki prvenstveno, u top 20-25 gradskih derbija u Evropi. Ne kvalitetom i pokazanim, ali historijom i navijanjem da. Dodamo tome stanje na tabeli, vaznost je jos veca. Zato on treba da veceras skonta da je pojeo g*vno i da mu je ovo kompliment jer nam je bitan igrac.

Pozdrav prijatelju.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 6:56 am

Izvini brt, samo sam se nadovezao na tvoj post, ne mislim da ti bas to govoris, ali vjeruj da sam cuo i procitao dosta koji govore otjeraj odmah. Mi bismo konstantno nekog tjerali, do juce je to bio Muftic npr. Standardne musterije Stilic, Mekic, za neke i Galic, itd da ne spominjem. Slag je bio Jasarevic, pa smo onda nakon onih par utakmica plakali i kmecali za njim kad se povrijedio.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 7:09 am

Iz utakmice u utakmicu gajim sve veci optimizam da glat ostajemo. Kad sam vidio sinoc trku i zalaganje jasno mi je bilo da nece biti problema. Mislim da su i igraci zbili redove medjusobno. Brunu sam hvalio prosli derbi medjutim nije kalibar trenera za najveci klub u drzavi. Manijaci su sinoc na nivou bili i to nenormalnom. Sjedio sam na sjeveru blizu sektora za gostujuce navijace, ljudi se culi nisu. Prosjek gledalaca po utakmici u sezoni gdje se borimo za opstanak je 7k, e to je Željezničar. Da nije bilo derbija od 20k ljudi, glat bi bili 11 ekipa na tabeli a najbolja posjeta. Izvuci ovu sezonu ali kasnije pamet u glavu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5236
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 7:53 am

Može li neko postaviti situaciju kod Cocalićevog crvenog kartona. Najbliži našem golu je bio Radinović i i moguće je da bi ušao u šut igraču.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 8:42 am

Prvo ovaj izboreni bod ni na trenutak ne smije skrenuti **** sa onoga što je uradio Hiroš. Ko si ba ti ... ispadaš faca a nas potopi od 19 minute. Mora biti i više nego maksimalno sankcionisan od strane kluba iako veliku krivicu snosi i struka. Pa kako psihološki pripremate utakmicu i igrače, jasno je da će biti provokacija al i da ti je.be sve po spisku moraš biti iznad toga jer se ove utakmice ne igraju radi tebe. Niz Cocinih kikseva se nastavlja, znao sam kritikovati Drinu a ovaj ispade haman gori. Al opet glavni krivac je Hiroš jer poslije onog BEZOBRAZLUKA uvijek slijede dodatni problemi. Mali Karić u prvom par grešaka, u drugom odličan. I ostali koji su ostali u igri borbeni. Poslije svih dešavanja bod velik.

Organizacija oko ulaska naših navijača nepotrebno loša. Pola sata pred početak utakmice kada atmosfera treba biti na vrhuncu na tribinama nema par hiljada gledalaca. Slažem se sa pojačanim kontrolama, al to se trebalo iskomunicirati bolje i puštati (i kontrolisati) i naše navijače od 17h a ne tek poslije 18h iako je klub u objavi stavio da je ulazak na sjever i jug od 17h (kapije stadiona za tribine jug, zapad i sjever se otvaraju u 17:00 sati i apelujemo na sve navijače da na tribine uđu što ranije). Ovo oko otvaranja kapija nije do kluba.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2024 9:28 am

avlami97 je napisao/la:
pon apr 15, 2024 7:53 am
Može li neko postaviti situaciju kod Cocalićevog crvenog kartona. Najbliži našem golu je bio Radinović i i moguće je da bi ušao u šut igraču.
Jeste najbliži bio Radinović ima slika, poletio je da nam da drugi crveni i uništio utakmicu do kraja. Užasan izbor sudije za derbi...

Bruno je dobre izmjene napravio da sačuvamo bod a oni nisu ništa specijalno uspjeli napravit s igračem više osim 1-2 šanse.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija