Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 6:24 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 7:08 pm

@ponosannavas

Evo danas igrao Kocevic za juniore i odma tri bobe. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 8:03 pm

Neka zanimljiva emisija na fejsu. Pričao i Ivković u periodu dok je bio trener u Hrvatskoj, a o nekim tekmama u Jugi
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 8:06 pm

Maximus olympicus se zove emisija, ali prođe evo...do 20h trajala
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 9:51 pm

salle86 je napisao/la:
pon sep 27, 2021 2:43 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 27, 2021 12:27 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon sep 27, 2021 11:46 am
Da dodam nesto na ovaj gore moj post. Iz Borca su rekli da je sa Vicom sjedio u lozi novi predjsenik i investiror pitara i da nije bilo nikakvih problema. Ovdje ce ga ispusit Velwz na kraju a pitarsko maslo nije za Ramazana. Oni pljuju a bez ikakvih reakcija koje imaju vece kazne, ali zato podrska Rodjenim da oni sjebu sve. Tamo u savezu su jos pitari na funkcijama, odDzemidzica pa nadalje
Oni to neće moći sjebati sami. Ova inicijativa 4R čini mi se već je pala, jer se niko nije oglasio osim Veleža. Kod nas navijači konstantno prozivaju Savez i na tome im svaka čast, ali iz kluba se niko ne oglašava, možda i zato što ni nama niko nije pomagao kad smo bili u sličnom problemu. Ova tri igrača koja su dobila kartone, i bolje je da ih očiste u BL, jer tamo nemamo šta tražiti svakako.
Klasični balinluk. Svi smo mi skupa ali vazda se gura jedan da izgine, pa ako proguli skupa smo mi, ako pogine zamokri ga ko ga *ebe
Tako je, nažalost.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 10:02 pm

Još jednom ću ponoviti, i molim vas da ne budemo naivni, i da se ne ponašamo kao djeca. Inicijativa je šupljak, i to žešći. torpedo je tražio glupane da se upecaju, i Velež je popušio foru. Pogledajte, Husić se nije nigdje oglasio. Papak, ali pametan. Sloboda hinjski šuti. MI ni tamo, ni vamo, pa torpederski novinari lože, i pišu u naše ime.
Uzdati se samo u vlastite resurse, ma kakvi bili, to je to što imamo na žalost. Ne zabpravite da smo mi nekada bili nosioci ideje o registrovanju udruženja premijerligaša, torpedo najglasniji bio protiv toga...pametnom dosta...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 11:01 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon sep 27, 2021 11:38 am
Znaci nema spominjanja cetnika i sl. Mi se moramo izdici iznad nacionalnog. Doduse sinoc se odmah utisao taj povik ali nema veze. Nema nacoonalno sa ovim veze. Srbi ako bidi htjeli da sjebu sport mogu to mnogo lakse nego sudijama. Ne smijemo prelaziti granice radi nase raje. Ima tu na tribinama nase raje koji se ne osjecaju ugodno kad se nacionalno spominje. Mi moramo vratiti nase ideale, a poceli smo ih vracati. Zelju su zato volili u cijeloj Jugi. Nema na tekmi nista. Zavrsi se to na drugi nacin kad imas prave ljude u upravi
E ja se iskreno poserem na sve i jednog "našeg čovjeka" koji se osjeti prozvanim kada se skandira četnicima, pripadnicima pravoslavnog fašističkog pokreta koji su prolili rijeke nesrpske krvi kroz historiju, na najbrutalnije načine. Itekako ovo stanje u savezu ima veze sa nacionalnim, u suprotnom ne bi dodikov sestrić bio na toj poziciji i ne postoji bolji način za ubijanje bh. fudbala, pa između ostalog i interesovanja raje za Željezničar od sudijskih lakrdija i kasapljenja na najgore moguće načine. Isto se radi i sa reprezentacijom. Cilj je samo jedan - ogaditi fudbal jedinom državotvornom narodu i otjerati ga sa stadiona, tribina, znajući da su to mjesta na kojima se akumulira i širi patriotski naboj i nacionalni osjećaji i odgajaju budući naraštaji koji će sutradan životima braniti svoju Grbavicu, svoju državu i svoj narod ukoliko naše komšije pokušaju ono što su pokušavali prethodnih 200 godina.
Ne postoji više juga, ne postoje stara vremena, nema Željezničar ništa od par lajkova iz susjednih država već od domaćih ljudi, prema tome budite uvjereni da jedan po jedan klub iz gradova koji su naseljeni većinski bošnjačkim stanovništvom dolazi na red za obračun i srozavanje na dno od strane dodikovog sestrića.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 27, 2021 11:51 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 27, 2021 7:08 pm
@ponosannavas

Evo danas igrao Kocevic za juniore i odma tri bobe. :D
Nije samo on. Npr igra i mali kadet Pasic i kad gledamo i ove sto su usli pola pola ih je kad gledamo broj 2003 i 2004 godista i mladje, a prije svega je do trenera. Stvarno gotivim Omera ko covjeka ali nikad mi se nije svidjao ko trener. On je pomocni trener i tako treba graditi svoju karijeru. Evo ko ovsj Marenci. Covjek skontao da nije on taj ko je autoritet i ko moze presjeci, na kog ne moze niko uticati i mozda vremenom i dobije autoritet kad se procuje da dosta zna. Treba jos vise gurnuti ovih mladjih, a drugu polusezonu gurnuti sve 2004 i jos ponekog 2005, a 2003 ako mislis da se nekog isplati cekati posudis, a ako ne otpustis. Jedino ako nekog zadrzi Tomo das mu da igra sto vise
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 12:02 am

IlProfessore je napisao/la:
pon sep 27, 2021 11:01 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon sep 27, 2021 11:38 am
Znaci nema spominjanja cetnika i sl. Mi se moramo izdici iznad nacionalnog. Doduse sinoc se odmah utisao taj povik ali nema veze. Nema nacoonalno sa ovim veze. Srbi ako bidi htjeli da sjebu sport mogu to mnogo lakse nego sudijama. Ne smijemo prelaziti granice radi nase raje. Ima tu na tribinama nase raje koji se ne osjecaju ugodno kad se nacionalno spominje. Mi moramo vratiti nase ideale, a poceli smo ih vracati. Zelju su zato volili u cijeloj Jugi. Nema na tekmi nista. Zavrsi se to na drugi nacin kad imas prave ljude u upravi
E ja se iskreno poserem na sve i jednog "našeg čovjeka" koji se osjeti prozvanim kada se skandira četnicima, pripadnicima pravoslavnog fašističkog pokreta koji su prolili rijeke nesrpske krvi kroz historiju, na najbrutalnije načine. Itekako ovo stanje u savezu ima veze sa nacionalnim, u suprotnom ne bi dodikov sestrić bio na toj poziciji i ne postoji bolji način za ubijanje bh. fudbala, pa između ostalog i interesovanja raje za Željezničar od sudijskih lakrdija i kasapljenja na najgore moguće načine. Isto se radi i sa reprezentacijom. Cilj je samo jedan - ogaditi fudbal jedinom državotvornom narodu i otjerati ga sa stadiona, tribina, znajući da su to mjesta na kojima se akumulira i širi patriotski naboj i nacionalni osjećaji i odgajaju budući naraštaji koji će sutradan životima braniti svoju Grbavicu, svoju državu i svoj narod ukoliko naše komšije pokušaju ono što su pokušavali prethodnih 200 godina.
Ne postoji više juga, ne postoje stara vremena, nema Željezničar ništa od par lajkova iz susjednih država već od domaćih ljudi, prema tome budite uvjereni da jedan po jedan klub iz gradova koji su naseljeni većinski bošnjačkim stanovništvom dolazi na red za obračun i srozavanje na dno od strane dodikovog sestrića.
Sa prvom recenicom se i mogu sloziti ali sa ostalim nikako. Nije ni Vico ni Dodik kriv sto smo mi u kurcu sto nemamo marke i sto je u struktirama saveza sve sami sljam iz bosnjackog naroda. I prva recenica je upitna jer na tribinama je bilo svakakvih povika, a ljudi se pronalaze jer se ovdje naselilo svakakvih papaka pa ih tako provocira mozda neki pitar u mahali i bez obzira sto navijaci nisu tako mislili jbg ne osjecaju se ugodno. Nije ovo Juga, ali itekako Zeljo ima respekt u svakom dijelu bivse drzave a i mnogo vise Zelju vole normalni ljudi i u RSu i zapdnoj Hercegovini. Na kraju krajeva tome nije mjesto na stadionu. Ne mogu dalje elaborirat fakat. Nismo mi isti ko oni jednostavno. Zeljo je uvijek bio poseban i takav treba ostati.
Velez je 20 godina bio na dnu i sad kao Vico ga unistava. Sarajevu trebala pobjeda da bidi prvaci u martu. Zeljo ovakav sa skrpljenim sastavom dva boda iza Borca kojeg gura cijeli savez
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 12:44 am

Veteran1965 je napisao/la:
pon sep 27, 2021 10:02 pm
Još jednom ću ponoviti, i molim vas da ne budemo naivni, i da se ne ponašamo kao djeca. Inicijativa je šupljak, i to žešći. torpedo je tražio glupane da se upecaju, i Velež je popušio foru. Pogledajte, Husić se nije nigdje oglasio. Papak, ali pametan. Sloboda hinjski šuti. MI ni tamo, ni vamo, pa torpederski novinari lože, i pišu u naše ime.
Uzdati se samo u vlastite resurse, ma kakvi bili, to je to što imamo na žalost. Ne zabpravite da smo mi nekada bili nosioci ideje o registrovanju udruženja premijerligaša, torpedo najglasniji bio protiv toga...pametnom dosta...
Ihh, ispade onda da nema nikog ko će iskreno dići glas za bolji savez...to znači da smo donji svi zajedno

Možda ova nova struktura pitara bude drugačija :p
hajmo rajice prljave stolice
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 1:05 am

Eh da znate ko nas je ostavio u ligi kad su nas igrači htjeli tužiti...
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 1:37 am

Haklapuc je napisao/la:
uto sep 28, 2021 1:05 am
Eh da znate ko nas je ostavio u ligi kad su nas igrači htjeli tužiti...
Pitari nisu garant, a Hasić nije nema teorije haha
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 7:32 am

positive je napisao/la:
uto sep 28, 2021 12:44 am
Veteran1965 je napisao/la:
pon sep 27, 2021 10:02 pm
Još jednom ću ponoviti, i molim vas da ne budemo naivni, i da se ne ponašamo kao djeca. Inicijativa je šupljak, i to žešći. torpedo je tražio glupane da se upecaju, i Velež je popušio foru. Pogledajte, Husić se nije nigdje oglasio. Papak, ali pametan. Sloboda hinjski šuti. MI ni tamo, ni vamo, pa torpederski novinari lože, i pišu u naše ime.
Uzdati se samo u vlastite resurse, ma kakvi bili, to je to što imamo na žalost. Ne zabpravite da smo mi nekada bili nosioci ideje o registrovanju udruženja premijerligaša, torpedo najglasniji bio protiv toga...pametnom dosta...
Ihh, ispade onda da nema nikog ko će iskreno dići glas za bolji savez...to znači da smo donji svi zajedno

Možda ova nova struktura pitara bude drugačija :p
To je jasno od prvog dana....
I nikada pitar ne moze biti drugaciji od onoga sto zaista jeste......Šupak...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:05 am

Smrad....nastavi niz...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:18 am

IlProfessore je napisao/la:
pon sep 27, 2021 11:01 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon sep 27, 2021 11:38 am
Znaci nema spominjanja cetnika i sl. Mi se moramo izdici iznad nacionalnog. Doduse sinoc se odmah utisao taj povik ali nema veze. Nema nacoonalno sa ovim veze. Srbi ako bidi htjeli da sjebu sport mogu to mnogo lakse nego sudijama. Ne smijemo prelaziti granice radi nase raje. Ima tu na tribinama nase raje koji se ne osjecaju ugodno kad se nacionalno spominje. Mi moramo vratiti nase ideale, a poceli smo ih vracati. Zelju su zato volili u cijeloj Jugi. Nema na tekmi nista. Zavrsi se to na drugi nacin kad imas prave ljude u upravi
E ja se iskreno poserem na sve i jednog "našeg čovjeka" koji se osjeti prozvanim kada se skandira četnicima, pripadnicima pravoslavnog fašističkog pokreta koji su prolili rijeke nesrpske krvi kroz historiju, na najbrutalnije načine. Itekako ovo stanje u savezu ima veze sa nacionalnim, u suprotnom ne bi dodikov sestrić bio na toj poziciji i ne postoji bolji način za ubijanje bh. fudbala, pa između ostalog i interesovanja raje za Željezničar od sudijskih lakrdija i kasapljenja na najgore moguće načine. Isto se radi i sa reprezentacijom. Cilj je samo jedan - ogaditi fudbal jedinom državotvornom narodu i otjerati ga sa stadiona, tribina, znajući da su to mjesta na kojima se akumulira i širi patriotski naboj i nacionalni osjećaji i odgajaju budući naraštaji koji će sutradan životima braniti svoju Grbavicu, svoju državu i svoj narod ukoliko naše komšije pokušaju ono što su pokušavali prethodnih 200 godina.
Ne postoji više juga, ne postoje stara vremena, nema Željezničar ništa od par lajkova iz susjednih država već od domaćih ljudi, prema tome budite uvjereni da jedan po jedan klub iz gradova koji su naseljeni većinski bošnjačkim stanovništvom dolazi na red za obračun i srozavanje na dno od strane dodikovog sestrića.
Ti kad skontas da ljudi koje podrzvas se drze za rukicu s tim s kojima imas problem i ne samo ti vec svi odmah ce nam svima biti lakse.

P.S F5 bi se mogao spremiti.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:22 am

Zasto F5 :D hehe
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:30 am

Mogao bi F5, nije dugo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:35 am

inicijativa 4R mi se uopće ne sviđa jer ne možemo dobiti ništa a možemo izgubiti puno.Razlog je jednostavan pitari ali i Velež će nas na kraju povaliti kao bezbroj puta do sada...
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:42 am

Iz Han Bile ce nas docekati sa mnogo postovanja. Urucit ce nam i poklon za stogodisnjicu. Trebamo otici u dobrom sastavu, izgleda da bi mogao i Zec zaigrati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 28, 2021 8:47 am

storm_raider je napisao/la:
uto sep 28, 2021 8:30 am
Mogao bi F5, nije dugo.
Za kad da stavimo alarm za pracenje zvanicne? :kafa:

:violina:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 147 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija