Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:29 pm

Simone je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:09 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:04 pm
Zar mu nije menadžer Etto, bivši Dinamov igrač?
Direktor OBN je njegov menadzer
Vlasnik
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:34 pm

Valter je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:17 pm
Jes vala, ne znam što zove Dala (22 godine - 8 golova, prošle godine 4 gola), trebao je zvati Beću (21 godina - 0 golova, prošle godine 1 gol).
Realno Dal je za Becu Messi...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:35 pm

kokoška je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
sri maj 31, 2023 8:50 pm
Da li to znači da Santos definitivno napušta Željezničar?

"Vidite, Željezničar je najveći klub u dosadašnjoj njegovoj karijeri i on je na Grbavici prihvaćen kao da je tu rođen. Odužio se dobrim igrama, profesionalnim odnosom, ali vrijeme je za rastanak. Gospodin Džermin Pašić i Samir Bekrić su uradili sve što je do njih u ovom trenutku i zahvalio bih im se na korektnom odnosu, ali Santos ima mnogo bolje ponude iz inostranstva. Mora se misliti na budućnost. Znam da je sretan što je bio dio tima i što je dao veliki doprinos za izborenu Evropu.To mu je zapravo bio cilj od samog početka"

Zapravo nisu Pašić i Bekrić puno toga mogli uspjeti uraditi za Željezničar kada se pogleda današnji biznis, oni su zapravo bili ucjenjivani a za to je kada sagledamo širu sliku jedini krivac Amar Osim sa svojom upravom koja je Klub svukla na ove grane pa da se i Bekrić i Pašić mole ovog' kvazimenadzera.

Navijač sam kluba i da sam bio u situaciji da nešto odlučujem, na zimu ako Santos nije bio spreman na dogovor, klupirao bih ga i menadzeru stavio tarabu, pa nek po ERESu traži nafake za talentovanog da mu karijera uspije.

Niko nije veći od Želje, zapamti to Buliću i Santose!
slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ovo mu nije menadžer.
Znam.slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:48 pm

Nadam se da naš sportski direktor nije na godišnjem odmoru, jer treba što prije formirati konture nove ekipe, koja je neminovnost,obzirom ba istek ugovora i odlaske.
Umjesto Santosa, dovesti Zaimovića,
Umjesto Armina Hodžića, ako ode, dovesti Sadikovića,
Umjesto Bendera, dovesti Azira Muminovića,
Umjesto Kosorića, dovesti nekog mladog štopera, Također, ja bih i s Durakovićem i Memijom pokušao šta dogovoriti, jer su nam bekovi svi potanki, kao i nekom devetkom koja zna s loptom, koja učestvuje u igri, može raditi visoki presing, ko ne igra isključivo glavom i nije sidraš.
Obavezno zadržati:
Muftić, Drina, Cocalić, Armin Hodžić jr., Mekić, Štilić, Amoah. Tu su negdje i Krpić i Beganović, ostali...teška srca, ali... Hvala.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:50 pm

Ko god mu je menadžer, on neće ostati.
Da su htjeli produžili bi prije.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:52 pm

MU'MIN T.M. je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:48 pm
Nadam se da naš sportski direktor nije na godišnjem odmoru, jer treba što prije formirati konture nove ekipe, koja je neminovnost,obzirom ba istek ugovora i odlaske.
Umjesto Santosa, dovesti Zaimovića,
Umjesto Armina Hodžića, ako ode, dovesti Sadikovića,
Umjesto Bendera, dovesti Azira Muminovića,
Umjesto Kosorića, dovesti nekog mladog štopera, Također, ja bih i s Durakovićem i Memijom pokušao šta dogovoriti, jer su nam bekovi svi potanki, kao i nekom devetkom koja zna s loptom, koja učestvuje u igri, može raditi visoki presing, ko ne igra isključivo glavom i nije sidraš.
Obavezno zadržati:
Muftić, Drina, Cocalić, Armin Hodžić jr., Mekić, Štilić, Amoah. Tu su negdje i Krpić i Beganović, ostali...teška srca, ali... Hvala.
Benzema odgovara ovom opisu, a i evo ide iz Reala, samo ne znam možemo li ponudom isparirati Saudijcima.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:53 pm

MU'MIN T.M. je napisao/la:Nadam se da naš sportski direktor nije na godišnjem odmoru, jer treba što prije formirati konture nove ekipe, koja je neminovnost,obzirom ba istek ugovora i odlaske.
Umjesto Santosa, dovesti Zaimovića,
Umjesto Armina Hodžića, ako ode, dovesti Sadikovića,
Umjesto Bendera, dovesti Azira Muminovića,
Umjesto Kosorića, dovesti nekog mladog štopera, Također, ja bih i s Durakovićem i Memijom pokušao šta dogovoriti, jer su nam bekovi svi potanki, kao i nekom devetkom koja zna s loptom, koja učestvuje u igri, može raditi visoki presing, ko ne igra isključivo glavom i nije sidraš.
Obavezno zadržati:
Muftić, Drina, Cocalić, Armin Hodžić jr., Mekić, Štilić, Amoah. Tu su negdje i Krpić i Beganović, ostali...teška srca, ali... Hvala.
Ne daj Bože kad bi nam ovakvi kreirali transfer politiku, uff

Čuj Memija i Duraković...preko čega ti pratis sport u BiH, Internet explorer?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1500
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:55 pm

Ljudi, nemojte na Upravu i ja sam ih znao kritikovati ali samo se sjetite u kakvo stanje nas je Amar sa svojim ljudima bio doveo i kakvi su to likovi jeza me uhvati, dzelati Zelje. Sjetite se u kakvom stanju smo bili prosle godine da ne idemo dalje. Uvijek sam govorio da Željo treba poštene ljude u Upravi i to je dovoljno s obzirom na potencijal koji klub ima i imamo poštene ljude trenutno ali i ogromne dugove uvijek se sjetite tih dugova i smanjit cete ocekivanja.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 9:59 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:50 pm
Ko god mu je menadžer, on neće ostati.
Da su htjeli produžili bi prije.
Ko iole racionalno razmišlja jasno mu je bilo da mi opet idemo u remont ekipe kad završi ova sezona. Za Santosa sam bio ubijeđen još na polusezoni da ide na kraju sezone. Da smo tad išli da ga pokušamo prodati pitanje je bi li sad bili u Evropi. Ovako, lovu koja se na polusezoni mogla uzeti za Santosa i Hodžića sad ćemo dobiti kroz Evropu, a oni odoše besplatno. Ne možeš biti pametan, ali da moram birati ja bih izabrao ovu varijantu koju je izabrao klub, jer da smo ih prodali na polusezoni vjerovatno bi splasnula i euforija kod navijača, bila slabija posjeta, ostali bez Evrope, i sad bi bili u skroz kontra atmosferi.

P.S. I da smo ih prodali na polusezoni, iste sekunde bi se pojavili lešinari da kruže oko te love.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:03 pm

Kakav ba ovaj Bulić i menadžer, pogotovo Santosov hahahahaha
Znam da se nešto i oko Veleža motao i petljao, pljuvao im po klubu. Yebavali mu Veležovci redom sve, debil klasični, baš debil. Vjerovatno vidio da se priča o Santosu, pa iskoristio priliku da se malo medijski eksponira preko jednog od najvećih, ako ne i najvećeg imena lige trenutno. Bože sačuvaj, baš lik zreo da ga se isprebija, onako krvnički.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:06 pm

Ovi ljudi su uradili jako puno za zelju. Uhvatiti se u kostac sa problemima u vakat kada su dosli NIJE MALA STVAR.

I pazite NE SAMO UHVATIT3 SE SA PROBLEMIMA, VEC SE SUPROSTAVITI AMARU (KERU) I LOPOVIMA TE POKAZATI DA IMAMO ALTERNATIVU.

Dugovi se vracaju, aBd rijest ce se ubrzo i nekog starog duga. Pri tome izboriti evropu. Ovo je GOLEMO.

Molim vas PRESTANITE SA SMJENAMA. KAKO NE SHVATATE DA SAMO NADOGRANJA I JACANJE TRENUTNE STRUKTRUE MOZE BITI OPCIJA?

Samo jacanje sa novim ljudima i NIPOSTO SMJENA!!!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:11 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:53 pm
MU'MIN T.M. je napisao/la:Nadam se da naš sportski direktor nije na godišnjem odmoru, jer treba što prije formirati konture nove ekipe, koja je neminovnost,obzirom ba istek ugovora i odlaske.
Umjesto Santosa, dovesti Zaimovića,
Umjesto Armina Hodžića, ako ode, dovesti Sadikovića,
Umjesto Bendera, dovesti Azira Muminovića,
Umjesto Kosorića, dovesti nekog mladog štopera, Također, ja bih i s Durakovićem i Memijom pokušao šta dogovoriti, jer su nam bekovi svi potanki, kao i nekom devetkom koja zna s loptom, koja učestvuje u igri, može raditi visoki presing, ko ne igra isključivo glavom i nije sidraš.
Obavezno zadržati:
Muftić, Drina, Cocalić, Armin Hodžić jr., Mekić, Štilić, Amoah. Tu su negdje i Krpić i Beganović, ostali...teška srca, ali... Hvala.
Ne daj Bože kad bi nam ovakvi kreirali transfer politiku, uff

Čuj Memija i Duraković...preko čega ti pratis sport u BiH, Internet explorer?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Obojica su bili tu, tako da nisu svemirski brod, ako želimo ići naprijed, osim toga, obzirom da imaš problem s detaljnim čitanjem, probaj još koji put pročitati, možda ti bude jasnije šta je napisano.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:12 pm

blueboy je napisao/la:
sri maj 31, 2023 8:46 pm
volimtezeljo je napisao/la:
sri maj 31, 2023 6:16 pm
Pa treba zasluziti da ti navijaci
"pomazu", iako je svugdje u svijetu normalna stvar kupiti kartu, clansku.. cak i ovo sa brojem nismo prvi u svijetu.
Nekad se to zvalo "transparentno poslovanje", danas je to "prosjacenje" i "neznanje".
Uprava samo nek nastavi sa ovakvim radom i na terenu, a i van njega.
Poprilicno to sve izgleda skromno, za mene ogroman posao. Nema njih 50, nego 4-5 koji rijesavaju sve!
Ne znam da smo nekad u proslosti zivjeli od sponzora i akcije same uprave.


Glavni prihodi transferi, evropska takmicenja i navijaci. Sponzori su tek cetvrti stepen kroz proslost bili.

Prije godinu dana klub je bankrotirao, nenormalan broj sporova, klub bez nekih sansi da licencu dobije, bez prva dva stepena finansiranja.. ostali navijaci i sponzori.
Dovedeni su igraci iz ekipe koja je ispala Santos i Amoah, vraceni da zavrse karijere Stila i Coca, i neki igraci iz prve lige federacije Haracic.
Tek smo ove zime koliko toliko stabilnije se pojacali, nakon dugo vremena imat cemo nesto i od evrope.
Ne mozes zadrzat Santosa i Hodzica zato sto imaju angazmane u boljim i placenijim sredinama. Nismo mogli zadrzati Tomica, Zakarica pisljivog a zbog ove dvojice bi glave skidali.. trebali su ih prodati u decembru sa posudbom.. ako je bilo ponuda.
Od svih igraca jedino je Ivan Lendric ljudski postupio i zahvalio se Zelji sa transferom i odigranim pretkolom. Ostali niko.
Hvala Edisu i Basicu koji su u veoma teskoj situaciji izborili evropi.

Idu nadam se bolji dani.
Taj pišljivi Zakarić je tad bio najbolji igrač lige i u sezoni imao više golova i asistencija nego sva naša trenutna krila zajedno. Da je nama sad onaj Zakarić, ne bih ja sekunde žalio za Santosom.
Ne sporim ja njegov doprinos u tom periodu, puno veci nego Santosov. Isto tako imao je dovoljno mana da ga niko ozbiljan nije mi gledao.
Mogao si ga parama zadrzati. Santosa tesko da mogu pare zadrzati, jer on sanja vece klubove. Mislim da bi se i on mogao brzo vratiti.
Partizan ga uzeo i vrlo brzo poslao nazad. Toliko o njegovim kvalitetima. Ne treba pretjerano zaliti za njima..
Jel moguce da ima 30 godina :shock:
Kontao sam da ima brat bratu 35+
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:13 pm

Sta bih dao za Zajmovica ako ode Santos... Da opet bravure gledam, barem je bilo hajra od njega... Na prste jedne ruke krila od kojih je bilo hajra se može nabrojati.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:32 pm

Bez svježeg keša koji ne ovisi o plasmanu, transferima, Evropi i navijačima, naši koraci naprijed će biti mali i spori. Mi slavimo Evropu koja bez prolaska prvog pretkola nosi realno sitnih 150 hiljada eura. Mirvic gura 100 hiljada eura za Amara Beganovica koji nikakva pljacka nije. Borac i Zrinjski takodjer imaju svoje politicko finansiranje i bez para od Evrope. Mi cekamo zakon o sportu, neke bolje dane, trosimo koliko napravimo i iz ove perspektive opet se borimo za 4. mjesto dogodine. Ova Evropa bi mogla stabilizirati klub, ali igracki i rezultatski nikakav napredak ne ocekujem, cak naprotiv..
 
OldBlue
Postovi: 13
Pridružen/a: sri okt 14, 2020 2:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:39 pm

Pozdrav svima, evo da i ja napišem nešto. Čitam ovih dana portale i forume malo više nego inače i ne mogu sebi da dođem šta sve forumaši ne pišu. Blago govoreći memorija im je poprilično kratka, a ipak su ovo raja koja prate više Želju i logično trebalo bi da više znaju od drugih, zar ne?
Ja sam doživio jednu zanimljivu situaciju, usput govoreći ja redovno idem na Sjever, imam na poslu radnog kolego koji je naš navijač u "papučama" tj gleda Želju na tv-u uglavnom i ne prati sportske portale a forumi su mu glupi i on takav mi je rekao prije Posušja da če ići na tekmu jer "ima šta da gleda" !? i bio je, vidili smo se i pričali smo o zadnjim utakmicama koje je on gledao na MojaTV-iju i kaže mi da bolje Željo sad izgleda nego ranije sa starim trenerom, ne zna tačno ni kako se zove rekao je Adis, a usput bio je na Istoku. Moram priznati da sam se dobro zamislio i moram reći mislim da nam je prvi prioritet ZADRŽATI dokazanog trenera koji zna postaviti igru koja če privući publiku na stadion a i imati odgovarajući rezultat koji to prati.
Ovo je jako važno da ima odgovarajući rezultat, jer iskreno Edis ni prvi mandat nije trebao biti duži od 5 tekmi a ovaj drugi bolje da su bilo koga drugog doveli(makar i Vladu Jagodića) nego njega zato što on ne zna i očigledno neče nikada naučiti da kreira i vodi igru našeg Želje a za druge me nije ni briga. Njegova strategija iz prvog mandata "nabij na krilo Miri" je sada bila "nabij na Santosa" a i Santos kao i Miro ode besplatno i mi kao biva trebamo biti sretni što če oni svoje karijere dići na viši nivo. Podsječam da je Edis i u prvom mandatu rasturio simpatičan broj perspektivnih juniora(Hiroš napr) kao i u drugom mandatu(Kočević, Mucaj, Jaganjac) jer on evidentno ne umije napraviti igrača a znamo koliko i koga je sve imao na raspolaganje da ne nabrajam ne mogu se svih sjetiti. Upravo zbog ovoga treba dati podršku Bašiću, on je izrotirao skoro sve koje je imao na raspolaganju i nekako sam siguran da je u stanju napraviti sasvim solidne igrače od ovih naših juniora(Drina, Beča, Gasal,...) a i momčića koji bi se mogli dovesti i potpisati na 4-5 godina što i jeste jedan od najvažnijih zadaća pravog trenera da napravi pravog igraća od juniora. Svi koji su nekada bili juniori znaju šta ovo znaći i kako je to težak posao ali kada se uspije i junior postane senior onda svi imaju koristi od toga.
U svakom slučaju posao trenera u Želji nije jednostavan i mi kao navijaći bi trebali prepoznati ne samo trud i želju trenera nego i kvalitet rada tj igru i tim bez koga nema rezultata a ni popunjenog stadiona. Imali smo mi i prije "historijskih" tekmi ali onako dobro popunjenih kao protiv Posušja baš i nismo, i zato mislim da mi navijaći ne treba da pametujemo ovima u Upravi, oni rade sasvim korektno i naprimjer za mene puno bolje od recimo tandema Šiljak-Vukotić s obzirom šta imaju na raspolaganju a šta su imali ovi navedeni što se može i empirijski obrazložiti ali nije mi to cilj.
Ovaj sportski tandem Bešić-Bekrić mogao bi biti dobitna kmbinacija u smislu da se napravi dobar balans u ekipi "mladi"-"iskusni" da nam ekipa ima finu igru, stekne samopuzdanje i vrati opet onaj naš pobjednički mentalitet i da nam je CILJ u idučoj sezoni podići prosjek za 1.000 navijaća na stadionu jer samo je to pravi pokazatelj da se dobro radi u klubu a sve ostalo je "pusti vodu".
toliko od mene, nadam se da nisam bio previše naporan :)
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:52 pm

volimtezeljo je napisao/la:
sri maj 31, 2023 10:12 pm
blueboy je napisao/la:
sri maj 31, 2023 8:46 pm
volimtezeljo je napisao/la:
sri maj 31, 2023 6:16 pm
Pa treba zasluziti da ti navijaci
"pomazu", iako je svugdje u svijetu normalna stvar kupiti kartu, clansku.. cak i ovo sa brojem nismo prvi u svijetu.
Nekad se to zvalo "transparentno poslovanje", danas je to "prosjacenje" i "neznanje".
Uprava samo nek nastavi sa ovakvim radom i na terenu, a i van njega.
Poprilicno to sve izgleda skromno, za mene ogroman posao. Nema njih 50, nego 4-5 koji rijesavaju sve!
Ne znam da smo nekad u proslosti zivjeli od sponzora i akcije same uprave.


Glavni prihodi transferi, evropska takmicenja i navijaci. Sponzori su tek cetvrti stepen kroz proslost bili.

Prije godinu dana klub je bankrotirao, nenormalan broj sporova, klub bez nekih sansi da licencu dobije, bez prva dva stepena finansiranja.. ostali navijaci i sponzori.
Dovedeni su igraci iz ekipe koja je ispala Santos i Amoah, vraceni da zavrse karijere Stila i Coca, i neki igraci iz prve lige federacije Haracic.
Tek smo ove zime koliko toliko stabilnije se pojacali, nakon dugo vremena imat cemo nesto i od evrope.
Ne mozes zadrzat Santosa i Hodzica zato sto imaju angazmane u boljim i placenijim sredinama. Nismo mogli zadrzati Tomica, Zakarica pisljivog a zbog ove dvojice bi glave skidali.. trebali su ih prodati u decembru sa posudbom.. ako je bilo ponuda.
Od svih igraca jedino je Ivan Lendric ljudski postupio i zahvalio se Zelji sa transferom i odigranim pretkolom. Ostali niko.
Hvala Edisu i Basicu koji su u veoma teskoj situaciji izborili evropi.

Idu nadam se bolji dani.
Taj pišljivi Zakarić je tad bio najbolji igrač lige i u sezoni imao više golova i asistencija nego sva naša trenutna krila zajedno. Da je nama sad onaj Zakarić, ne bih ja sekunde žalio za Santosom.
Ne sporim ja njegov doprinos u tom periodu, puno veci nego Santosov. Isto tako imao je dovoljno mana da ga niko ozbiljan nije mi gledao.
Mogao si ga parama zadrzati. Santosa tesko da mogu pare zadrzati, jer on sanja vece klubove. Mislim da bi se i on mogao brzo vratiti.
Partizan ga uzeo i vrlo brzo poslao nazad. Toliko o njegovim kvalitetima. Ne treba pretjerano zaliti za njima..
Jel moguce da ima 30 godina :shock:
Kontao sam da ima brat bratu 35+
E sad zamisli sa svim svojim manama lik je prekucavao ligu. Zakarić voli pare, uostalom kao i većina nas, i Santosu sad ponudi ugovor 300.000 eura godišnje da vidiš hoće li ostati.

Sanjati nije zabranjeno nikom, pa ni Santosu, a java mu je da će se relativno brzo opet dovoditi u vezu sa Premijer ligom BiH.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 10:59 pm

exbabilon je napisao/la:
sri maj 31, 2023 10:32 pm
Bez svježeg keša koji ne ovisi o plasmanu, transferima, Evropi i navijačima, naši koraci naprijed će biti mali i spori. Mi slavimo Evropu koja bez prolaska prvog pretkola nosi realno sitnih 150 hiljada eura. Mirvic gura 100 hiljada eura za Amara Beganovica koji nikakva pljacka nije. Borac i Zrinjski takodjer imaju svoje politicko finansiranje i bez para od Evrope. Mi cekamo zakon o sportu, neke bolje dane, trosimo koliko napravimo i iz ove perspektive opet se borimo za 4. mjesto dogodine. Ova Evropa bi mogla stabilizirati klub, ali igracki i rezultatski nikakav napredak ne ocekujem, cak naprotiv..
Nećemo mi imati nikakav igrački i rezultatski napredak ako se nešto dramatično i brzo ne promijeni, što nije realno. Biće i narednih godina ovako borba za treće ili četvrto mjesto i pokušati iznenaditi u kupu. Ove sezone je bio i splet okolnosti jer mnogo ekipa nije igralo domaće utakmice na svom terenu pa smo tu bili u prednosti nad njima i vjerovatno to donekle i iskoristili, ali već slijedeće će biti mnogo teže. Pitari k'o pitari, nikad neće naučiti. Tog Beganovića nisu doveli besplatno prije godinu dana, a sad daju 100.000 eura za igrača koji nije ništa bolji za tih godinu dana. Oni su najbolji primjer kako se pare bacaju u bunar bez ikakvog smisla. Pitanje je da li bi i mi tako radili da imamo više love.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 11:03 pm

MU'MIN T.M. je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:53 pm
MU'MIN T.M. je napisao/la:Nadam se da naš sportski direktor nije na godišnjem odmoru, jer treba što prije formirati konture nove ekipe, koja je neminovnost,obzirom ba istek ugovora i odlaske.
Umjesto Santosa, dovesti Zaimovića,
Umjesto Armina Hodžića, ako ode, dovesti Sadikovića,
Umjesto Bendera, dovesti Azira Muminovića,
Umjesto Kosorića, dovesti nekog mladog štopera, Također, ja bih i s Durakovićem i Memijom pokušao šta dogovoriti, jer su nam bekovi svi potanki, kao i nekom devetkom koja zna s loptom, koja učestvuje u igri, može raditi visoki presing, ko ne igra isključivo glavom i nije sidraš.
Obavezno zadržati:
Muftić, Drina, Cocalić, Armin Hodžić jr., Mekić, Štilić, Amoah. Tu su negdje i Krpić i Beganović, ostali...teška srca, ali... Hvala.
Ne daj Bože kad bi nam ovakvi kreirali transfer politiku, uff

Čuj Memija i Duraković...preko čega ti pratis sport u BiH, Internet explorer?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Obojica su bili tu, tako da nisu svemirski brod, ako želimo ići naprijed, osim toga, obzirom da imaš problem s detaljnim čitanjem, probaj još koji put pročitati, možda ti bude jasnije šta je napisano.
Informiši se, Memija nedavno produzio i dobio poboljšani ugovor sa Zrinjskim...kakav ba Memija, de malo prije želja uključite i realnost u logiku

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 11:19 pm

Andy Bara, Etto, Bulic, OBN...

Pa koliko to Santos zastupnika ima?

Sta je on? Parlament?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija