Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 12:00 am

Majkel je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:59 pm
Napravili poreznog duga za tri godine (2019,2020,2021) 1.7 miliona, oj majku im ***** da im ne *****
Da je bogdom samo porezni dug :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 12:04 am

AsharaK je napisao/la:
sri feb 08, 2023 12:00 am
Majkel je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:59 pm
Napravili poreznog duga za tri godine (2019,2020,2021) 1.7 miliona, oj majku im ***** da im ne *****
Da je bogdom samo porezni dug :D
Pa samo ovo je dovoljno da padne mrak na oči, dalje da ne pričamo :cry:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 12:26 am

Sta se cudite, poznato je da lojavi najvise voli ispod zita. A to vise ne ide tako lako.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Diverzant
Postovi: 1775
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 2:43 am

Ja kakve gluposti pojedini ovde pišu to je za ibreta. Kaze lik da je uprava zasluzna za 12k clanskih, kao u njihovom je mandatu. Pa sto ove godine nisu ni blizu toga broja, nisu jer jedina poveznica koju su imali sa tom akcijom od prosle godine jeste slanje kartica poštom i objave na drustvenim mrežama koliko članova imamo. Za tu brojku je zaslužno udruzenje koje je pokrenulo akciju, a koju su podrzali navijači sa ostalih tribina. Akcija je bila ako ste zaboravili da se prikupi 400.000 KM. 200k kroz članske, 200k kroz karte za derbi. Ovaj gore se zali sto je platio kartu za taj derbi 20KM, a fekalije s kobilje glave ušli dzaba. Pa platio si je zbog te akcije da bi skupili pare za mrtvu licencu, a fekalije su dzaba ušle da se ne bi naslađivali kako nam oni klub spasavaju. A za ono sto si dobio za tu cvaju vrijedilo je stoju, skakanje fekalijama po glavi i poniziš ih na terenu maksimalno. Da me neko pogresno ne shvati, ne pljujem ni po jednom organu kluba, svaka im čast i hvala na svemu sto rade, ali nije to sada tema. Nemoj da oduzimate momcima zasluge koji su maksimalno tu akciju isforsirali i nahajpali da se svak živ učlanio, a da pripisujete ljudima koji nisu neke veze s tim imali zbog svojih animoziteta prema grupi.
Zapitajte se malo gdje bi klub trenutno bio da nije udruzenja navijaca koji su svojim akcijama (opet kazem koje su prihvatili navijaci sa drugih tribina, ali da nije grupa aktivirala akciju ne bi sta imali ni prihvatiti) klubu doprinijeli preko 600k KM
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 6:26 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 07, 2023 10:43 pm
Ako je donešena odluka da nema gostujućih na zamjenskim terenima, onda nema. Ne znam zašto smo zapeli i nešto kao moramo mi biti na derbiju. Ako protiv Borca nisi mogao ići, što bi sad mogao i što bi to sad bilo neregularno.
Nemojte zajebavat kakvih 0-3.

Nije mi bilo ni jesenas jasno što smo zapeli toliko.. Očito oni iskoristili i odgodili do boljih vremena. A sad mogu reći, pa i vi ste htjeli da se odgodi.

Bezveze se jesenas napravi halabuka, derbi mora biti s navijačima oba kluba, ovo ono. Sad nemaš osnova da se žališ. Nikakvog
Pa mogao se i jesenas igrati bez gostujućih navijača, što se onda odgađao, da se oni dohavizaju? Što smo pristali jesenas na odgodu, da bi tri mjeseca kasnije igrali opet bez naših navijača? Treba opet odgoditi dok lavor ne bude spreman.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 6:30 am

Zato sto je njima bojkot, nas par hiljada dodje, ne znam cemu strah svakako smo doveli istrosene igrace kako kazu..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 7:37 am

Majkel je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:59 pm
Napravili poreznog duga za tri godine (2019,2020,2021) 1.7 miliona, oj majku im ***** da im ne *****
Zamisli koliki je tek ukupni dug za taj period.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 7:55 am

blueboy je napisao/la:
sri feb 08, 2023 6:26 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 07, 2023 10:43 pm
Ako je donešena odluka da nema gostujućih na zamjenskim terenima, onda nema. Ne znam zašto smo zapeli i nešto kao moramo mi biti na derbiju. Ako protiv Borca nisi mogao ići, što bi sad mogao i što bi to sad bilo neregularno.
Nemojte zajebavat kakvih 0-3.

Nije mi bilo ni jesenas jasno što smo zapeli toliko.. Očito oni iskoristili i odgodili do boljih vremena. A sad mogu reći, pa i vi ste htjeli da se odgodi.

Bezveze se jesenas napravi halabuka, derbi mora biti s navijačima oba kluba, ovo ono. Sad nemaš osnova da se žališ. Nikakvog
Pa mogao se i jesenas igrati bez gostujućih navijača, što se onda odgađao, da se oni dohavizaju? Što smo pristali jesenas na odgodu, da bi tri mjeseca kasnije igrali opet bez naših navijača? Treba opet odgoditi dok lavor ne bude spreman.
Pa ne znam ni ja. I tad mi je glupo bilo. Samo ta tekma i mi zahtjevamo da nas ima na tribinama. Nelogično skroz.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 7:57 am

Majkel je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:59 pm
Napravili poreznog duga za tri godine (2019,2020,2021) 1.7 miliona, oj majku im ***** da im ne *****
Meni je gore kako je to prošlo pored svih drugih u klubu i kako su vjerovali da se sve uplaćuje.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 8:03 am

zeljoiznadsvega je napisao/la:
pet feb 03, 2023 2:00 pm
slika

Samo da se zna ko je zasluzan za procente od Amira.

"gospoda" stavila klauzulu da ukoliko nije Amar u klubu Zeljo dobije fiksno 150.000 eura, sreca pa je ovaj aneks osporen.
Gospodin amar Kamatar je u jos jednom primjeru dokazao da je obican lihvar koji parazitari na imenu Zeljeznicara, tacnije na prezimenu Osim na koje su slabi svi navijaci Zeljeznicara. Sjecam se ovoga dobro, odnosno u najsitnije detalje poznajem sta je bilo tada. Gospodin Zubanovic se pokusao pozvati na ovu fiktivnu klauzulu.

Ne zaboravite da je kod te gospode sve fiktivno, sjetite se amarovih fiktivnih posudjivanja. Pred ocima mu je pocijepan ovaj papir pa mu je receno da ce Amir otici za novac za koji je na kraju otisao.

Tu je pak doslo do razilazenja izmedju gospodina Misimovica i gospodina Zubanovica sto je kasnije dovelo za posljedicu pisanje po forumima iz sitnih interesa. U tome je prednjacio konobar poznat kao Neandertalac. Mala zajednica parazitnog ekosistema okupljena oko takvih interesa nas je dovela u ovu situaciju.

Strpite se tek ce se saznati mnoge stvari, a na ovome nece ostati.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 8:24 am

volimtezeljo je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:40 pm
neroazzuro je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:20 pm
volimtezeljo je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:18 pm
Gdje su ti donatori i volonteri imam nesto na kuci da zavrsim.. moze i u pp
Drži se ti babuke i propagande protiv Senada, to je tvoj teren. Ovo je malo komplikovanija materija za tebe.
Pokusaj spina, kad ne ide okreni da sam babukin ili antimisketovac, a **** to sto tvoja prica nema logike ili jednostavno nisi nikad ucestvovao u procesima pa ne znas..
Licno me ne zanimaju ti vasi kultovi licnosti Amara i Senada. Zelim im da budu sto dalje od kluba, jer vuku za sobom neke podjele. Imali su dovoljno sansi, sad nek za pocetak kupe polusezonsku kartu ili clansku karticu.
Ovi ljudi su tu godinu dana, usli su u klub sa blokiranim racunima i bez vecih prihoda i sa timom koji se osipa. Animirali navijace sto je dokaz da im raja vjeruje. U njihovom mandatu oboreni su rekordi clanskih, posjeta kao u najvecij euforiji, sportski segment u odnosu na ulozena sredstva perfektno funkcionise, oni se trude, transparentni su, mudri su(nisu prebacili pritisak na ss, odnos prema kamatarima), po meni rade fino.
Mislis da im je kavez bio na pameti kad su vidjeli 70 tuzbi beu porezne uprave na stolu? Kavez nije problem od jucer nego odavno, pa nije do sad zavrsen.
Koliko toliko klub su vratili na neku normalu, nece nista doci preko noci, istina je da nemaju pompeznih najava, ne posudjuje im niko pare, pa sve izgleda malo sporo.

Ps. I vi koji sve znate, pozvao vas je Kovacevic u klub da pomognete
Opet pokusavate podvaliti pricu o kultovima licnosti.
Nemojte to raditi,jer toga nije nikada bilo.
Bili su ljudi koji su neke stvari skontali puno ranije nego ostali.Tacno su upozoravali sta ce se dogoditi,i bili su u pravu.
Bili su ljudi koji su za klub i bili su oni koji su za iskljucivo tu radi licnog interesa.
Nikakvi kultovi licnosti.
Na kraju iza svakog od njih se vidi sta je ostalo na kraju.
Iza nekoga je ostao uredjen stadion,nova tribina,moderan teren.......
Iza drugih su ostali dugovi,dugovi,dugovi i samo dugovi.
Primjer nam je ovaj porezni dug od milion i 700 000.
Neko napisa koliki li je ostali dug.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 8:31 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 08, 2023 7:55 am
blueboy je napisao/la:
sri feb 08, 2023 6:26 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 07, 2023 10:43 pm
Ako je donešena odluka da nema gostujućih na zamjenskim terenima, onda nema. Ne znam zašto smo zapeli i nešto kao moramo mi biti na derbiju. Ako protiv Borca nisi mogao ići, što bi sad mogao i što bi to sad bilo neregularno.
Nemojte zajebavat kakvih 0-3.

Nije mi bilo ni jesenas jasno što smo zapeli toliko.. Očito oni iskoristili i odgodili do boljih vremena. A sad mogu reći, pa i vi ste htjeli da se odgodi.

Bezveze se jesenas napravi halabuka, derbi mora biti s navijačima oba kluba, ovo ono. Sad nemaš osnova da se žališ. Nikakvog
Pa mogao se i jesenas igrati bez gostujućih navijača, što se onda odgađao, da se oni dohavizaju? Što smo pristali jesenas na odgodu, da bi tri mjeseca kasnije igrali opet bez naših navijača? Treba opet odgoditi dok lavor ne bude spreman.
Pa ne znam ni ja. I tad mi je glupo bilo. Samo ta tekma i mi zahtjevamo da nas ima na tribinama. Nelogično skroz.
Po meni bolje za nas bi bilo da se igralo jesenas bilo gdje zbog stanja u kojem su se oni nalazili. Mada mislim da ni sad neće biti loše ako se bude u Kaknju igralo, oni doveli dosta igrača, neuigrani, novi trener plus igra se skoro bez publike, kao prijateljska :)
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 8:45 am

blueboy je napisao/la:
sri feb 08, 2023 8:31 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 08, 2023 7:55 am
blueboy je napisao/la:
sri feb 08, 2023 6:26 am

Pa mogao se i jesenas igrati bez gostujućih navijača, što se onda odgađao, da se oni dohavizaju? Što smo pristali jesenas na odgodu, da bi tri mjeseca kasnije igrali opet bez naših navijača? Treba opet odgoditi dok lavor ne bude spreman.
Pa ne znam ni ja. I tad mi je glupo bilo. Samo ta tekma i mi zahtjevamo da nas ima na tribinama. Nelogično skroz.
Po meni bolje za nas bi bilo da se igralo jesenas bilo gdje zbog stanja u kojem su se oni nalazili. Mada mislim da ni sad neće biti loše ako se bude u Kaknju igralo, oni doveli dosta igrača, neuigrani, novi trener plus igra se skoro bez publike, kao prijateljska :)
Pa mi nismo pristali na odgodu, bilo je saopstenje.
To 0-3 jeste smijesno. Savez je odlucio kako jeste, mi se moramo prilagoditi.
Zadnja dva derbija se Edis nije proslavio igrom, a izvukli smo po bod. Valjda je vakat da odigramo kako treba i budemo na nivou.

Ali prvo Leotar.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 458
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 8:51 am

Majkel je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:59 pm
Napravili poreznog duga za tri godine (2019,2020,2021) 1.7 miliona, oj majku im ***** da im ne *****
prihodi 0 a plate se napucavale ono jaranski
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 9:00 am

Nova Skupstina za 7 dana.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 9:15 am

Dzezvar je napisao/la:
sri feb 08, 2023 8:24 am
volimtezeljo je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:40 pm
neroazzuro je napisao/la:
uto feb 07, 2023 11:20 pm

Drži se ti babuke i propagande protiv Senada, to je tvoj teren. Ovo je malo komplikovanija materija za tebe.
Pokusaj spina, kad ne ide okreni da sam babukin ili antimisketovac, a **** to sto tvoja prica nema logike ili jednostavno nisi nikad ucestvovao u procesima pa ne znas..
Licno me ne zanimaju ti vasi kultovi licnosti Amara i Senada. Zelim im da budu sto dalje od kluba, jer vuku za sobom neke podjele. Imali su dovoljno sansi, sad nek za pocetak kupe polusezonsku kartu ili clansku karticu.
Ovi ljudi su tu godinu dana, usli su u klub sa blokiranim racunima i bez vecih prihoda i sa timom koji se osipa. Animirali navijace sto je dokaz da im raja vjeruje. U njihovom mandatu oboreni su rekordi clanskih, posjeta kao u najvecij euforiji, sportski segment u odnosu na ulozena sredstva perfektno funkcionise, oni se trude, transparentni su, mudri su(nisu prebacili pritisak na ss, odnos prema kamatarima), po meni rade fino.
Mislis da im je kavez bio na pameti kad su vidjeli 70 tuzbi beu porezne uprave na stolu? Kavez nije problem od jucer nego odavno, pa nije do sad zavrsen.
Koliko toliko klub su vratili na neku normalu, nece nista doci preko noci, istina je da nemaju pompeznih najava, ne posudjuje im niko pare, pa sve izgleda malo sporo.

Ps. I vi koji sve znate, pozvao vas je Kovacevic u klub da pomognete
Opet pokusavate podvaliti pricu o kultovima licnosti.
Nemojte to raditi,jer toga nije nikada bilo.
Bili su ljudi koji su neke stvari skontali puno ranije nego ostali.Tacno su upozoravali sta ce se dogoditi,i bili su u pravu.
Bili su ljudi koji su za klub i bili su oni koji su za iskljucivo tu radi licnog interesa.
Nikakvi kultovi licnosti.
Na kraju iza svakog od njih se vidi sta je ostalo na kraju.
Iza nekoga je ostao uredjen stadion,nova tribina,moderan teren.......
Iza drugih su ostali dugovi,dugovi,dugovi i samo dugovi.
Primjer nam je ovaj porezni dug od milion i 700 000.
Neko napisa koliki li je ostali dug.
Poremecaj je kad ti to neko prebaci, a ti nisi ni Amara ni Senada spomenuo. Komentarisao sam rsd ove uprave.. ko o cemu vi o Senadu i Amaru.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 9:15 am

storm_raider je napisao/la:
sri feb 08, 2023 9:00 am
Nova Skupstina za 7 dana.
Ima li kakvih naznaka za nesto pozitivno
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 9:24 am

volimtezeljo je napisao/la:
sri feb 08, 2023 9:15 am
storm_raider je napisao/la:
sri feb 08, 2023 9:00 am
Nova Skupstina za 7 dana.
Ima li kakvih naznaka za nesto pozitivno
Ma pricat ce se o dopunama modela za potencijalne investitore.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 10:11 am

Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 2:43 am
Ja kakve gluposti pojedini ovde pišu to je za ibreta. Kaze lik da je uprava zasluzna za 12k clanskih, kao u njihovom je mandatu. Pa sto ove godine nisu ni blizu toga broja, nisu jer jedina poveznica koju su imali sa tom akcijom od prosle godine jeste slanje kartica poštom i objave na drustvenim mrežama koliko članova imamo. Za tu brojku je zaslužno udruzenje koje je pokrenulo akciju, a koju su podrzali navijači sa ostalih tribina. Akcija je bila ako ste zaboravili da se prikupi 400.000 KM. 200k kroz članske, 200k kroz karte za derbi. Ovaj gore se zali sto je platio kartu za taj derbi 20KM, a fekalije s kobilje glave ušli dzaba. Pa platio si je zbog te akcije da bi skupili pare za mrtvu licencu, a fekalije su dzaba ušle da se ne bi naslađivali kako nam oni klub spasavaju. A za ono sto si dobio za tu cvaju vrijedilo je stoju, skakanje fekalijama po glavi i poniziš ih na terenu maksimalno. Da me neko pogresno ne shvati, ne pljujem ni po jednom organu kluba, svaka im čast i hvala na svemu sto rade, ali nije to sada tema. Nemoj da oduzimate momcima zasluge koji su maksimalno tu akciju isforsirali i nahajpali da se svak živ učlanio, a da pripisujete ljudima koji nisu neke veze s tim imali zbog svojih animoziteta prema grupi.
Zapitajte se malo gdje bi klub trenutno bio da nije udruzenja navijaca koji su svojim akcijama (opet kazem koje su prihvatili navijaci sa drugih tribina, ali da nije grupa aktivirala akciju ne bi sta imali ni prihvatiti) klubu doprinijeli preko 600k KM
Jedino je Uprava zaslužna.
Može pokretati ko hoće akcije, ali ako navijači nemaju povjerenje u Upravu, onda od toga nema ništa. I nisu navijači ostalih tribina podržali akciju, nego su je iznjeli. Dovedite opet Amara, pa pokrenite neku akciju. Ne bi za kifle skupili svome ex-božanstvu.
Čekamo izvinjenje za decembar 2018.

A fekalije se kao pokušavaju urazumiti? Da eto ne bi smrdile. Pa one će smrditi i ovako i onako, samo što još konstanto ispadamo levati.
 
Diverzant
Postovi: 1775
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 10:24 am

A ko si ti da se tebi neko izvinjava? Obzirom kakve gluposti pišeš, ne vidim potrebu da s tobom pricam o bilo čemu
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro_1921, SIMA_SIMAU, Ujko i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija