Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2022 11:11 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 28, 2022 10:47 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 28, 2022 9:16 pm
Zaista ne znam cemu se radujete, a smatram da sam upucen...
Radujemo se završetku lige. I završetku ove patnje.
I jest to za radovanja realno hhh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2022 11:32 pm

Sve i da investitor (nebitno o kome se radi) udje, zna li neko koji su nasi uslovi ili dajemo bas sve?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2022 11:51 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 28, 2022 11:32 pm
Sve i da investitor (nebitno o kome se radi) udje, zna li neko koji su nasi uslovi ili dajemo bas sve?
Nek sve uzme, samo nek dođe :r
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 12:00 am

storm_raider je napisao/la:
sub maj 28, 2022 11:32 pm
Sve i da investitor (nebitno o kome se radi) udje, zna li neko koji su nasi uslovi ili dajemo bas sve?
To ti niko ne može reći niti to neko zna, jedino oni koji rade na tome. Vjerujem da su ljudi koji rade na tom projektu sposobni da ispregovaraju da svi imamo koristi od toga i budući partner a i mi a da pritome sve što se gradi i što Željo već posjeduje ostane u našem vlasništvu. Mnogo je načina da se pronađu benefiti i za jednu i za drugu stranu.

Vjerovatno si načuo neku od priča koje se spominju pa zato pitaš. Opet mi nismo u nekoj situaciji da puno dirigujemo, postavljamo uslove i tražimo nešto ogromno. Mislim da smo mi tu u mat poziciji što se toga tiče, uzmi ili ostavi treće opcije nema. Naše je da vjerujemo u njegove časne namjere, to što je navijač baš kao i mi, što živi za ovaj klub kao što živimo i mi i što ima za cilj da nešto napravi.

Naravno da i on mora imati neku garanciju da zaštiti svoje ulaganje, bez obzira na to što je on naš navijač, što voli ovo kao i mi svi, prevelika je lova u igri. Pogotovo jer on dolazi iz uređenog sistema gdje ga i najmanja greška može puno koštati ali ne novčano. Opet kažem nemamo tačnih informacija i sve je rekla kazala. Priča se kako će on dobiti pomoćni a mi ćemo dobiti zauzvrat kamp, onda jedni pričaju da će dobiti dio stadiona na upravljanje na xy godina, onda se priča da će se nešto izgraditi na pomoćnom pa će se prihodi dijeliti i tako dalje te mahalske priče.

Ponovo kažem nismo u opciji da puno manevrišemo i postavljamo neke uslove. Uostalom uskoro će i ta skupština, pa ćemo znati šta i kako će se odvijati, šta mi dobijamo, šta dobija partner, kako je koncipiran ugovor i svi ti detalji koji su za javnost.
Fear of the Maniacs!
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 12:42 am

Diverzant je napisao/la:
sub maj 28, 2022 6:15 pm
svraka je napisao/la:
sub maj 28, 2022 5:59 pm
ono.na je napisao/la:
sub maj 28, 2022 5:39 pm
Cim ovaj broji dane nesto ce biti. Mozda ide najava ulaska Dugalica (sto bi rek'o jedan forumas) jer se ceka kraj sezone. Ako to i bude tacno, kasno se ulazi ako se ocekuje uspjeh u predstojecoj sezoni.
Sta za tebe predstavlja uspjeh sljedece sezone titula, kup ili evropa?
Mislim da je rano sad pričati o bilo kakvom (ne)uspjehu za iduću sezonu. Zavisi od X faktora, prodaje Amira, dolaska dečka iz Amerike itd. Ukoliko se ovo dvoje oboje poklopi, što onda znači možda solidan prelazni rok, mislim da se realno nadati i boriti za Evropu. Ukoliko nista ne bude ni od jednog ni od drugog, mislim da nas nema nigdje iduće sezone i da nam ne gine borba za opstanak.
Taman kad bi u klub usao Jeff Bezos, najveći uspjeh na današnji dan za godinu dana bi bio da smo duzni 0 (nula) KM. Ne moramo igrati evropu ni iduce godine.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 2:35 am

Fićo je napisao/la:
ned maj 29, 2022 12:00 am
storm_raider je napisao/la:
sub maj 28, 2022 11:32 pm
Sve i da investitor (nebitno o kome se radi) udje, zna li neko koji su nasi uslovi ili dajemo bas sve?
To ti niko ne može reći niti to neko zna, jedino oni koji rade na tome. Vjerujem da su ljudi koji rade na tom projektu sposobni da ispregovaraju da svi imamo koristi od toga i budući partner a i mi a da pritome sve što se gradi i što Željo već posjeduje ostane u našem vlasništvu. Mnogo je načina da se pronađu benefiti i za jednu i za drugu stranu.

Vjerovatno si načuo neku od priča koje se spominju pa zato pitaš. Opet mi nismo u nekoj situaciji da puno dirigujemo, postavljamo uslove i tražimo nešto ogromno. Mislim da smo mi tu u mat poziciji što se toga tiče, uzmi ili ostavi treće opcije nema. Naše je da vjerujemo u njegove časne namjere, to što je navijač baš kao i mi, što živi za ovaj klub kao što živimo i mi i što ima za cilj da nešto napravi.

Naravno da i on mora imati neku garanciju da zaštiti svoje ulaganje, bez obzira na to što je on naš navijač, što voli ovo kao i mi svi, prevelika je lova u igri. Pogotovo jer on dolazi iz uređenog sistema gdje ga i najmanja greška može puno koštati ali ne novčano. Opet kažem nemamo tačnih informacija i sve je rekla kazala. Priča se kako će on dobiti pomoćni a mi ćemo dobiti zauzvrat kamp, onda jedni pričaju da će dobiti dio stadiona na upravljanje na xy godina, onda se priča da će se nešto izgraditi na pomoćnom pa će se prihodi dijeliti i tako dalje te mahalske priče.

Ponovo kažem nismo u opciji da puno manevrišemo i postavljamo neke uslove. Uostalom uskoro će i ta skupština, pa ćemo znati šta i kako će se odvijati, šta mi dobijamo, šta dobija partner, kako je koncipiran ugovor i svi ti detalji koji su za javnost.
Moje mišljenje sa navijačke strane

Dvije stvari su sigurne:

Prva da ne bi ulazio kao investitor u ovakav sistem da mi nismo kokuzi i da mozemo njemu diktirati (što poštujem, jer nije on kriv, nego mi -klub)i mi tu nemamo puno za uvjetovati

Druga da će protiv svih tih odluka koje se donesu ili ne donesu na skupstini, biti sačekan na negodovanje od strane dijela navijača koji su i prije par godina bili protiv SISTEMA.

Neće nama investitor ili kako god ga zvali puno toga donijeti kada je mentalitet u pitanju, mahala i sile koje su uvijek nasrtale će i pored toga nastojati da sruše tu pozitivnu pricu oko kluba, jednostavno oni dolaskom bilo koga neće nestati i to u i oko kluba moramo biti svi svjesni. Uređen Fk Željeznicar ne odgovara mnogima u ovoj drzavi, a ponajvise onima koji se samo deklarativno nazivaju "navijačima" i "legendama" Kluba.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 8:08 am

Fićo je napisao/la:
ned maj 29, 2022 12:00 am
storm_raider je napisao/la:
sub maj 28, 2022 11:32 pm
Sve i da investitor (nebitno o kome se radi) udje, zna li neko koji su nasi uslovi ili dajemo bas sve?
To ti niko ne može reći niti to neko zna, jedino oni koji rade na tome. Vjerujem da su ljudi koji rade na tom projektu sposobni da ispregovaraju da svi imamo koristi od toga i budući partner a i mi a da pritome sve što se gradi i što Željo već posjeduje ostane u našem vlasništvu. Mnogo je načina da se pronađu benefiti i za jednu i za drugu stranu.

Vjerovatno si načuo neku od priča koje se spominju pa zato pitaš. Opet mi nismo u nekoj situaciji da puno dirigujemo, postavljamo uslove i tražimo nešto ogromno. Mislim da smo mi tu u mat poziciji što se toga tiče, uzmi ili ostavi treće opcije nema. Naše je da vjerujemo u njegove časne namjere, to što je navijač baš kao i mi, što živi za ovaj klub kao što živimo i mi i što ima za cilj da nešto napravi.

Naravno da i on mora imati neku garanciju da zaštiti svoje ulaganje, bez obzira na to što je on naš navijač, što voli ovo kao i mi svi, prevelika je lova u igri. Pogotovo jer on dolazi iz uređenog sistema gdje ga i najmanja greška može puno koštati ali ne novčano. Opet kažem nemamo tačnih informacija i sve je rekla kazala. Priča se kako će on dobiti pomoćni a mi ćemo dobiti zauzvrat kamp, onda jedni pričaju da će dobiti dio stadiona na upravljanje na xy godina, onda se priča da će se nešto izgraditi na pomoćnom pa će se prihodi dijeliti i tako dalje te mahalske priče.

Ponovo kažem nismo u opciji da puno manevrišemo i postavljamo neke uslove. Uostalom uskoro će i ta skupština, pa ćemo znati šta i kako će se odvijati, šta mi dobijamo, šta dobija partner, kako je koncipiran ugovor i svi ti detalji koji su za javnost.
Nisam nista nacuo, mahalske price odbacujem. Sacekajmo, pisacu kada dodje vrijeme, vise pitam da vidim na sta bismo kao navijaci bili spremni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 8:15 am

2
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 8:28 am

gavran je napisao/la:
ned maj 29, 2022 8:15 am
2

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 9:19 am

A jel se desilo do sad da je neko uložio neke fine pare u neki domaći klub i da ih je uspio vratiti ili još i zaraditi? Godinama unazad je privatni kapital u ligi, od Azmira i tuzlanskih klubova, Mušije, kod Pitara više varijanti u par godina, bila je i ona Zvijezda 09, Čelik se nešto varakao s Turcima, al nejse. Ne računajući pozajmice ala Misimović, koje se vrate čim kakvih para bude u klubu, je li ijedan od ovih "većih" investitora uspio vratiti uloženo i još i zaraditi, vaše neko mišljenje?
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 9:56 am

exbabilon je napisao/la:
ned maj 29, 2022 9:19 am
A jel se desilo do sad da je neko uložio neke fine pare u neki domaći klub i da ih je uspio vratiti ili još i zaraditi? Godinama unazad je privatni kapital u ligi, od Azmira i tuzlanskih klubova, Mušije, kod Pitara više varijanti u par godina, bila je i ona Zvijezda 09, Čelik se nešto varakao s Turcima, al nejse. Ne računajući pozajmice ala Misimović, koje se vrate čim kakvih para bude u klubu, je li ijedan od ovih "većih" investitora uspio vratiti uloženo i još i zaraditi, vaše neko mišljenje?
Od ovih nasih nije niko vratio ulozeno, ali ko je od njih radio ispravno?
Pare su se bacale u bunar, bez ikakve strategije, tako da mislim da ovim gore nabrojanim i nije bio cilj vratiti pare, nego cisto se malo poigrat fudbala.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 10:36 am

Zeljo ima imovinu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 10:53 am

NAJAVA: Posljednjih 90 minuta Željezničara ove sezone

https://1921.ba/najava-posljednjih-90-m ... ezone-8611
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 11:20 am

Masinovodja je napisao/la:
ned maj 29, 2022 9:56 am
exbabilon je napisao/la:
ned maj 29, 2022 9:19 am
A jel se desilo do sad da je neko uložio neke fine pare u neki domaći klub i da ih je uspio vratiti ili još i zaraditi? Godinama unazad je privatni kapital u ligi, od Azmira i tuzlanskih klubova, Mušije, kod Pitara više varijanti u par godina, bila je i ona Zvijezda 09, Čelik se nešto varakao s Turcima, al nejse. Ne računajući pozajmice ala Misimović, koje se vrate čim kakvih para bude u klubu, je li ijedan od ovih "većih" investitora uspio vratiti uloženo i još i zaraditi, vaše neko mišljenje?
Od ovih nasih nije niko vratio ulozeno, ali ko je od njih radio ispravno?
Pare su se bacale u bunar, bez ikakve strategije, tako da mislim da ovim gore nabrojanim i nije bio cilj vratiti pare, nego cisto se malo poigrat fudbala.
Kako ti misliš, da se pozajmice ne trebaju vraćati? Ima jedna pozajmica ona Amarova, koju nikako da vratimo, samo rastu kamate i tako ciklično od 2000-te, a nikako da je vratimo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 12:24 pm

Evo Marcelo ce bit slobodan, mozel upast umjesto Blazevica?
Željezničar ante portas !
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 12:24 pm

exbabilon je napisao/la:A jel se desilo do sad da je neko uložio neke fine pare u neki domaći klub i da ih je uspio vratiti ili još i zaraditi? Godinama unazad je privatni kapital u ligi, od Azmira i tuzlanskih klubova, Mušije, kod Pitara više varijanti u par godina, bila je i ona Zvijezda 09, Čelik se nešto varakao s Turcima, al nejse. Ne računajući pozajmice ala Misimović, koje se vrate čim kakvih para bude u klubu, je li ijedan od ovih "većih" investitora uspio vratiti uloženo i još i zaraditi, vaše neko mišljenje?
Cekajte, jel stvarno mislite da milioneri inace ulazu negdje gdje se pare ne vracaju? Mozda se ne vracaju klubu, ali budite uvjereni da se njima isplatilo. Sta je fazon sa ulaganjem kod nas? Nesredjeno trziste, nepostojanje jasne zakonske regulative vezano za upravljanje klubovima. To je idealno za izvuci kes iz legalnog biznisa ili ubaciti prljavi novac u legalne tokove. Kladionica, sumnjivi transferi...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 1:02 pm

Doffo u Olimpiji, oni mu garant ponudili milju
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 1:34 pm

Diverzant je napisao/la:Ante Blažević potpisao za Levski
E svaka cast.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 1:48 pm

slika
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 29, 2022 3:04 pm

400000razloga je napisao/la:
ned maj 29, 2022 1:48 pm
slika
I kažu neki manjina sa bila protiv tadasnje Uprave, nisu imali prave info, zavelo ih... Joj, Eldine, nisi svjestan sta te čeka od ovog posranog mentaliteta

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 310 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija