Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 7:17 pm

Po tankoj se liniji hoda... U zadnje 3 godine nije bilo skoro pa ni slova o katastrofalnim igrama, a gledaj sada. Zastititi klub.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 7:19 pm

Čestitam svima 6500. stranicu na forumu :zeljeznicar1:
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1820
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 7:21 pm

Brate da dođe Klopp šta ćemo dobiti drugačije, kad ljudi ne znaju igrati fudbala. Uvijek smo bili prvaci u smjenjivanju trenera, dokaz koliko nemamo pojma kao narod o ovom sportu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 7:27 pm

storm_raider je napisao/la:
pet sep 24, 2021 7:17 pm
Po tankoj se liniji hoda... U zadnje 3 godine nije bilo skoro pa ni slova o katastrofalnim igrama, a gledaj sada. Zastititi klub.
Koliko su puta Amara pitali da li razmislja o ostavci ili nisu smjeli. Fuj.

ZASTITI KLUB OD DUSMANA. PODRSKA.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3186
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 7:58 pm

slika

Inače članak je na sporcentru, naslov "Na Grbavici spremaju otkaz Ivkoviću, već uspostavljeni kontakti s Edisom Mulalićem"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 8:07 pm

storm_raider je napisao/la:
pet sep 24, 2021 7:17 pm
Po tankoj se liniji hoda... U zadnje 3 godine nije bilo skoro pa ni slova o katastrofalnim igrama, a gledaj sada. Zastititi klub.
Bjednici raspali.

Imali najgori niz, nisu pisali nista.
Mi smo bas glupavi. Opet bi nas babuka naguzio.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 8:37 pm

Opet se namjerno skreće pažnja na rezultate, a znali smo da će nam ovako biti. Prelahko upadamo u zamke Željinih "dušebrižnika".
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 8:47 pm

Mi smo najneorganizovaniji klub u ligi. Samo kod nas se uvažavaju mišljenja ljudi kojima je IQ u deficitu. Zbog ovakvih je i morž došao i zbog ovakvih će opet kroz par godina doći. Pitari se evo već godinama peglaju sa direktoricom i ne mogu joj opepelit, a kod nas se nekolicina seljobera sa 8 razreda osnovne škole pita nešto. Sve dok je tako, ovako će nam biti kako je. Seljačine koje se razumiju u fudbal k'o Mara u kriv qrac pametuju i pljuju sve što stignu, a mi 12 igrača u rosteru imamo.

Jedini izlaz - privatizacija
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 9:31 pm

Mene samo zanima je li raja svjesna koje su naše ambicije bile prije početka prvenstva. Mi se nalazimo tamo gdje smo trebali biti i gdje zaslužujemo i gdje ćemo biti na kraju prvenstva ako se nešto veliko ne desi..
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:14 pm

mamba21 je napisao/la:
pet sep 24, 2021 7:27 pm
storm_raider je napisao/la:
pet sep 24, 2021 7:17 pm
Po tankoj se liniji hoda... U zadnje 3 godine nije bilo skoro pa ni slova o katastrofalnim igrama, a gledaj sada. Zastititi klub.
Koliko su puta Amara pitali da li razmislja o ostavci ili nisu smjeli. Fuj.

ZASTITI KLUB OD DUSMANA. PODRSKA.
Zanimljivo da ti ovo pišeš. Svaka čast!
Tomo je najbolje što nam se moglo desiti. Svi moramo raditi na podršci, čovjeku koji je baš naivno ušao u ovo i koji srcem radi. Zanimljivo je kako je (iako Željo odskače malo) u ovoj zemlji toliko ljudi koji ne mogu ili neće da shvate osnovne stvari oko sebe. I onda se pitamo što nam je država ovakva. Zato jer smo glupi ( u prosjeku )!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:15 pm

Veoma je jednostavno, dozvolite da vam deda koji pedesetak godina prati Zeljeznicar da savjet. Otidjite kod gospodina Misimovica i molite, kumite da pomogne i da se vrati u klub. Siguran sam da nece odbiti iskrene navijace. To je jedini nacin i jedina osoba koja se moze izboriti sa ovim probisvjetom. Dovoljno je nezavisan, oraha u dzepu uopste nema, voli Zeljeznicar i zivi istinske, univerzalne vrijednosti. Idite mu na vrata organizovano i molite ga.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:16 pm

Glupost je bilo ostaviti rumenog papka u klubu i Acu, likovi su uvijek bili spremni na izdaju. Jedna od vecih gluposti je ostavljanje sadasnjeg predsjednika i Nurku. Omladinski pogon se mora ocistiti od Zerica, Jahica, Bogicevica, pod hitno...
Ako vec se misli praviti ozbiljan klub, ako ne onda trebamo biti spremni da cemo u dva poteza dozivljavati podmetanja sampanjac ekipe i da ce druzina uvijek imati info u kakvom smo stanju i sta ciniti i dalje.
Klub se mora cistiti svaki dan, pocevsi od sutra.
Guso vec jase, pljuje i iznosi lazi, Bekric je iz njega glavni.
A kamatar ko kamatar i dalje ceska jajca i smije se kako je iznad kluba.

Rumeni seljacicu, jesi li dobio upute od Serbe sta dalje treba raditi?
Krivina Jug
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:17 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pet sep 24, 2021 9:31 pm
Mene samo zanima je li raja svjesna koje su naše ambicije bile prije početka prvenstva. Mi se nalazimo tamo gdje smo trebali biti i gdje zaslužujemo i gdje ćemo biti na kraju prvenstva ako se nešto veliko ne desi..
Nije ničega svjesna. Ne zna šta mu je djete danas u školi učilo, a zna šta treba Želji. Molim ljude koji se pitaju u Želji, da ignorišu kometare neupućenih i zlonamjernih. Većina pravih navijača je svjesna svega oko sebe. Možda nisu najglasniji ali su najbitniji. Samo ignore i neka uprava i trener rade svoj posao.
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:22 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:15 pm
Veoma je jednostavno, dozvolite da vam deda koji pedesetak godina prati Zeljeznicar da savjet. Otidjite kod gospodina Misimovica i molite, kumite da pomogne i da se vrati u klub. Siguran sam da nece odbiti iskrene navijace. To je jedini nacin i jedina osoba koja se moze izboriti sa ovim probisvjetom. Dovoljno je nezavisan, oraha u dzepu uopste nema, voli Zeljeznicar i zivi istinske, univerzalne vrijednosti. Idite mu na vrata organizovano i molite ga.
Uz dužno poštovanje, ja sam neko ko bi najviše volio da se vrati Misimović, a ti si neko ko je po meni uvjek u pravu, ipak ne možemo postavljati tako stvari. Ako Željo zavisi od jednog čovjeka, neka se sutra ugasimo. Pokazali smo da ne zavisimo. On jeste najbolje rješenje, al mi moramo dalje i nikad ne smijemo ovisiti o jednom čovjeku.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:31 pm

Raznoraznih struja je u i oko kluba... Nije bezveze ni ova sto je dovela Ivkovica. Cak mislim da je Marenzi glavni, sto se tice terena.. On vodi glavnu rijec
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:37 pm

Podrska TOMI, ne zato sto je vrhunski trener, vec sto ZLOCINCI trebaju da se napuse Austrijskog kancelara....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:48 pm

Qooler je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:22 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:15 pm
Veoma je jednostavno, dozvolite da vam deda koji pedesetak godina prati Zeljeznicar da savjet. Otidjite kod gospodina Misimovica i molite, kumite da pomogne i da se vrati u klub. Siguran sam da nece odbiti iskrene navijace. To je jedini nacin i jedina osoba koja se moze izboriti sa ovim probisvjetom. Dovoljno je nezavisan, oraha u dzepu uopste nema, voli Zeljeznicar i zivi istinske, univerzalne vrijednosti. Idite mu na vrata organizovano i molite ga.
Uz dužno poštovanje, ja sam neko ko bi najviše volio da se vrati Misimović, a ti si neko ko je po meni uvjek u pravu, ipak ne možemo postavljati tako stvari. Ako Željo zavisi od jednog čovjeka, neka se sutra ugasimo. Pokazali smo da ne zavisimo. On jeste najbolje rješenje, al mi moramo dalje i nikad ne smijemo ovisiti o jednom čovjeku.
Zeljeznicar zavisi od jednog covjeka zato sto su tako Zeljeznicarevi navijaci htjeli, svjesno ili nesvjesno, apsolutno je nebitno postalo. Gospodin Misimovic moze spasiti Zeljeznicar, kamatara otjerati na sud i sve njegove jatake, izgraditi jak Zeljeznicar sa jakim sponzorima, pa ce i rezultati doci sa igracima kao sto su Miroslav Stevanovic, Goran Zakaric, Sulejman Krpic i ostali. Sve ostalo je prezivljavanje do konacnog gasenja kluba. Na navijacima je da napokon izaberu ono sto je ispravno. Sto je veceras idite kod gospodina Misimovica i molite ga da se vrati. Molite, kumite, on je lud za Zeljeznicarem vise od svih nas, ali ste ga povrijedili i uvrijedili zestoko.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:50 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:48 pm
Qooler je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:22 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:15 pm
Veoma je jednostavno, dozvolite da vam deda koji pedesetak godina prati Zeljeznicar da savjet. Otidjite kod gospodina Misimovica i molite, kumite da pomogne i da se vrati u klub. Siguran sam da nece odbiti iskrene navijace. To je jedini nacin i jedina osoba koja se moze izboriti sa ovim probisvjetom. Dovoljno je nezavisan, oraha u dzepu uopste nema, voli Zeljeznicar i zivi istinske, univerzalne vrijednosti. Idite mu na vrata organizovano i molite ga.
Uz dužno poštovanje, ja sam neko ko bi najviše volio da se vrati Misimović, a ti si neko ko je po meni uvjek u pravu, ipak ne možemo postavljati tako stvari. Ako Željo zavisi od jednog čovjeka, neka se sutra ugasimo. Pokazali smo da ne zavisimo. On jeste najbolje rješenje, al mi moramo dalje i nikad ne smijemo ovisiti o jednom čovjeku.
Zeljeznicar zavisi od jednog covjeka zato sto su tako Zeljeznicarevi navijaci htjeli, svjesno ili nesvjesno, apsolutno je nebitno postalo. Gospodin Misimovic moze spasiti Zeljeznicar, kamatara otjerati na sud i sve njegove jatake, izgraditi jak Zeljeznicar sa jakim sponzorima, pa ce i rezultati doci sa igracima kao sto su Miroslav Stevanovic, Goran Zakaric, Sulejman Krpic i ostali. Sve ostalo je prezivljavanje do konacnog gasenja kluba. Na navijacima je da napokon izaberu ono sto je ispravno. Sto je veceras idite kod gospodina Misimovica i molite ga da se vrati. Molite, kumite, on je lud za Zeljeznicarem vise od svih nas, ali ste ga povrijedili i uvrijedili zestoko.
Stavi tacku na to, nece se vratiti nikad...
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 11:26 pm

Durgo je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:37 pm
Podrska TOMI, ne zato sto je vrhunski trener, vec sto ZLOCINCI trebaju da se napuse Austrijskog kancelara....
Javno po društvenim mrežama se vidi odakle puše vjetar, i za čije interese. Izdrži Željo!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 11:34 pm

Za svaki slucaj, da se zna ko je agitovao za dovodjenje kamatara Amara Osima i u istome protiv gospodina Senada Misimovica. Na klixovom forumu poznat kao MensurM (https://forum.klix.ba/memberlist.php?mo ... e&u=310517), dok na orgu kao CVAJA. Da li nekome nesto predstavlja to?
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, MiroslavKruzik, SIMA_SIMAU i 225 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija