Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:31 pm

mozemo se onako punih usta zahvaliti Brki, Selimovicu, Pesti, violini i ostalim bezobraznicima... pa sad moramo gledati ove kvaziigrace, i to sa debelim minusom u kasi....
Država Željo
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:34 pm

Ovdje se vidi manjak kvaliteta za kojeg smo svjesni od početka prvenstva. Realno, oni su u prvih 15 minuta drugog poluvremena pokazali dobru igru nošenu na leđima par kvalitetnih pojedinaca i to je to. Zato su dobili, prvi gol svakako čisti ofsajd.
Nemamo rješenja na klupi osim na sredini, a to nije dovoljno kad ti fali prodornosti i ubojitosti u napadu. Luka se igra hrvanja sa protivničkim stoperima, protiv jačih ekipa i kad dobije duel nema gdje poslati loptu i njegov trud postaje uzaludan.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:34 pm

Zaboravljate ljudi da svaka ekipa generalno pokusava da neutralizira najboljeg igraca iz navale protivnickog tima. Kod nas je to Mustafa koliko god mislili da nije. Tako da mozda previse kritikujemo momka.

P.S Otvorene suteve ne podrazumijevam u ovom komentaru
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:35 pm

Storm brate hajmo redom......

Sjeti se prvog dana kako je došao i na koji način je došao,znači preko svoji botova i portala rušio Misimovića i došao,blamiroa se u inostranim angažmanima i ovdje se nastavljao blamkrati,ali uz to je nastavio i da uništava klub,bogatio se na njemu,drugim riječima živio na račun kluba a klub zaduživao i kod fizički i kod tehnički lica.....
Odlazi... ali ne odlazi još,ne radi ništa ali prima platu urednu

A gledaj druge Tomine priče:
Čovjek se prihvata posla bez ikakvog kukanja,kasni se sa pripremama 10-15 dana,igrački kadar se ne zna do početka prvenstva,dovodi igrače na svoja poznatstva da popuni kadar kojeg kluba ne koštaju ništa,onda iz ovakvog kadra radi dobar posao i ne kuka,ne pravda se nikome,kaže unaprijed šta da očekujemo i tjt

Strana uprave:

Stižu tužbe sa svih strana,nose se ljudi sa tim
Dogovore reprogram sa poreznom,redovno otplaćuju,svaka čast na tom
Riješe dugovanja prema Šerbi,Memiću i Eriću,svaka čast za to
Dogovore reprogram Veselinoviću svaka čast za to


Izabere se dobar NO,UO i dobra skupstina

I nakon toga sve ljudi padaju u vruć trans nakon očrkivano izgubljene tekme jer ko je nešto više očekivao nije normalan


Evo moje poruke za trenere,igrače i upravu

PUNA PODRŠKA MOMCI,HVALA VAM ZA SVE ČIME SE NOSITE I ČIME ĆETE SE NOSITI,NE DOZVOLITE DA DEBELA UBLAHA PONOVO PREMUNTA KLUB !!!!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:36 pm

Iskreno i bez uvrede, lud je svako onaj ko misli da su podjele navijača iza nas i da imamo neku slogu i slična sranja, vi onda definitivno ne čitate komentare sa stranice a i ostale forume, jednostavno taj lik je ostavio brigadu svojih džihadista volontera koji ginu i blate i dalje po Misketovoj upravi, a i ne želim da zvučim pretenciozno i serem po dobrim stvarima koje grupa radi u zadnje vrijeme, ali jednostavno već sad znam ko će povesti tjeranja i skandiranja u skorijem vremenu, a pustili su kamataru šugavom da nas ugasi do kraja. Navijači su i dalje polarizovani i ništa osim investitora i ekstra odličnih rezultata neće smiriti trenutnu situaciju.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:36 pm

Sjecam se nekad 95/96 godine kada igramo.utakmice mi ako zabijemo gol do 60-te minute mozemo ocekivat pozitivan rezultat jer onda padamo fizicki, danas se ponavlja ista situacija.
Ako ga zabijemo u prvom mozda nesto i bude, u nastavku padamo fizicki i tu smo donji.
Tomo moras nesto izmisliti, ovako vise ne ide.
Proala je 1/3 prvenstna mi smo veoma blizu ispadanja, golove ne dajemo, nesto moras mjenjat
Alea iacta est!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:36 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:34 pm
Zaboravljate ljudi da svaka ekipa generalno pokusava da neutralizira najboljeg igraca iz navale protivnickog tima. Kod nas je to Mustafa koliko god mislili da nije. Tako da mozda previse kritikujemo momka.

P.S Otvorene suteve ne podrazumijevam u ovom komentaru
Ja bih rekao da neko ima prevelika očekivanja od njega. On ni blizu nije taj kvalitet da bude najbolji igrač, čak ni u ovakvoj limitiranoj ekipi kakva je naša.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:37 pm

Horor film...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:39 pm

cipiripi je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:28 pm
Qooler je napisao/la:
sri sep 22, 2021 9:56 pm
cipiripi je napisao/la:
sri sep 22, 2021 9:52 pm
Tomin poraz, 60 minuta imas 3 igraca manje
Piši rjeđje.
Ma ja, jedini udarac u okvir gola uputio je bek.
Sto lazete sami sebe
A šta je Tomo tu mogao? Da igra bez beka, kojeg smo jedva skupili?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:39 pm

Samo da dodam ja sam u subotu na Grbavici da im pruzim podrsku a Vi?
Alea iacta est!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:41 pm

I ovo Sarajevo kakvo je bilo večeras, Borac će lagano riješiti za tri dana. Oni nisu i top 4 što sectiče kvaliteta. E, sad zamislite gdje smo mi, realnost je plasman 9.-12. mjesta.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:44 pm

Anketa za igraca utakmice

viewtopic.php?f=103&t=1009
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:47 pm

slika
Dali smo 6 golova u 10 utakmica, još dvije ekipe su dale isto, svi ostali više. Imam 35 godina, Želju pratim barem 25 godina, ovo još nisam zapamtio.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:48 pm

cipiripi je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:39 pm
Samo da dodam ja sam u subotu na Grbavici da im pruzim podrsku a Vi?
+1
 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:49 pm

Razumijem bijes i ljutnju , ali svi koji su ocekivali puno bolju igru i rezultat nek se vrate mjesec i kusur unazad . Klub je bio i sad je na ivici ponora.Roster nam je skroman i objektivno ce bit borba za svaki bod.Nakon svjetske i spektakularne proslave 100 god.kluba ponijela nas je euforija i danas smo vraceni u stvarnost i realnost.Nazalost.Preostaje nam da podrzimo ove igrace , druge nemamo,Strpljenje i sabur.Lose jeste da se ne lazemo, moze biti i gore ako dusmani i mahala imaju uticaj na strukture kluba.Peljto danas produzena ruka pomenutih.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:51 pm

brate, tekstualni prenos zakon. znao sam da cu se iznervirati ako budem gledao :D

treba se samo sjetiti gdje smo trenutno, i kakav nam je cilj za sezonu. Klub nam je haman pred gasenjem, grcamo u dugovima, prije par mjeseci iz ocaja smo mijenjali haman sve u klubu( ili je to zelja bila)

to je to ljudi, nemamo se sta sekirati ili nervirati, pogotovo zbog rezultata u jednoj utakmici makar to derbi bio.

mi nemamo nista u klubu da valja a smeta nam trener...
los jeste al pisaj ga nema svrhe mijenjati. Nazalost trenutno u klubu NEMA talentovanog igraca za prvih 18 a kamo li 11... Nema... jbg tako je. pogledas samo ovog Malica i sve ti bude jasno

Valja nam ovo sve pregrmiti ljudi moji. nece nam pomoci fejsbuk statusi niti piskaranje po forumu nego rad, zdrave zrele ideje i pare
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:55 pm

cipiripi je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:39 pm
Samo da dodam ja sam u subotu na Grbavici da im pruzim podrsku a Vi?
normalno brate moj, i to cu jos povesti sve u familiji sto mogne doci, tu je nasa snaga... da zbijemo redove i pruzimo podrsku Zelji, samo to je bitno
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1820
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:55 pm

Ovo je prvi derbi gdje sam bio skroz ravnodušan na rezultat, ja sam iskreno izgubio vjeru u ovu ekipu kad sam vidio rezultate sa prijateljskih utakmica, i naravno da ću gledati svaku utakmicu do kraja, ali nema smisla trošiti živce kad je očigledno da ljudi i ne mogu i ne znaju bolje od ovoga. 10 mjesto taman.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:57 pm

Gubljenje dobivenih titula u zadnjim kolima, niz od šest uzastopnih poraza, niz od koliko ono utakmica bez pobjede, 15??? Razni anonimusi su nam zadnjih godina prošli kroz klub, od igrača, trenera, ljudi u upravama...nepopunjene uplatnice, neigranje Evrope. Meni se toliko toga skupilo, više pod kožu ne može. I onda na sve ovo slušam kako se brani neki Ivković. Ma ***** i Ivkovića, i Osima, i Selimovića, i Šiljka, i Štilića, Zeca, Bekrića, da nekog ne zaboravim. Znači ne amnestiram više nikog, sve su to ublehe od kojih većina pravom Želji ne bi mogla prismrditi, a godinama nam kroje i prošlost i sadašnjost i budućnost. Mrš svi, stoko!
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 10:59 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:48 pm
cipiripi je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:39 pm
Samo da dodam ja sam u subotu na Grbavici da im pruzim podrsku a Vi?
+1
Ma idemo dalje. Borimo se za ovo što imamo i zahvalni na tome. Krivac šeta Lutvu, sluša moravac i zbira kamate. Nama je da budemo uz Želju. Raduje da vraćamo dugove uz reprogram, tako da za X godina bolje mora doći.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, ghamaz, Gola, Google [Bot], Norsborg, samo_da_repliciram, SIMA_SIMAU, Sky1, South, svabo, Zaki87 i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija