Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:34 pm

Kad vidiš kakav odnos prema klubu imaju naše "legende" u zadnjih 20 godina sve ti je jasno zašto smo tu gdje jesmo.
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:40 pm

Sutra hrabro pa ko koga prevari :)
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:51 pm

storm_raider je napisao/la:
uto sep 21, 2021 10:31 pm
Zavrsio je on svoje, a mi trebamo zavrsiti tu pricu.

A Bekric mi nikada nece biti legenda, covjek je rusio Slavka, isto sada radi i Ivkovicu. Strasno mi je kada neko kaze - dao je Zelji. Nije niko Zelji nista "dao", osim nas navijaca. Svi su oni to debelo naplatili. Da ne spominjem Bekricev transfer na Amarov privatni racun.
Drago mi je cuti to za Stilica.Nek ide, sretno mu bilo.

Sto se tice rumenog papka, nikad se nije ni treba vracati u klub.Davno je on pokazao svoje pravo lice.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 10:52 pm

Bekric bi da je covjek sam sebi svako jutro trebao opaliti samar i nikas vise ne krociti na Grbavicu nakon onog sa Slavkom...nismo sebi jos bili ni dosli nakon one kradje titule i Radnika..a on je poletio da kaze *jesam vam rekao* i kako je on upravu..A o doprinosu da ne govorimo..kako Storm kaze sve je on to dobro naplatio...pa bio je pozivan u repku kao igrac Zelje jos dok smo tovarili na sredini tabele...
Ali dobro je Z. Radmilovic rekao..ovo vise nije drustvo, ovo je dijagnoza..Ljudi su spremni zbog kafe i pica hodati preko mrtvih..i nikad kraja..uvijek su tu neki glumci ali sam uglavnom istim ulogama..Stanic, Nedo, Bekric imacemo sad Stilica i tako u nedogled..Pa ce se pojedinci i uglaviti u OP ili vec jesu..tako da osim losih fudbalera, izvozicemo i lose ljude i karaktere

Ivkovic je jednom starijem intervju rekao: Igrac je najveca kurva, znam jer i sam sam bio igrac.. Zato samo podrska, jer sad uletio je u bordel sa kakvim ljudinama ima posla.. i neka je rekao ovo za Stilica, neka nije dao Bekricu ni 5 minuta...Niko prije Zelje, ocito to nisu, nit ce ikad shvattiti..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
400000razloga
Postovi: 230
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:14 pm

"Biće Željo opet šampion, opet šampion".
Stana je malo zaboravio tekst, ali se dobro snašao.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:17 pm

NAJAVA: Naš stogodišnjak na Gradskom stadionu Koševo

https://1921.ba/najava-nas-stogodisnjak ... osevo-8325
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:30 pm

Prvo, ne znam Stilica licno i nisam mu nikakav jaran.
Drugo, to da tuzi klub i niko mu nece nista reci - hahaha. Da se nismo pretvorili u Japance preko noci?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 12:11 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 1:18 am

Svaka cast momci
Željezničar ante portas !
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 1:22 am

SARAJEVSKA JALIJA ZA SVOG ŽELJU NAVIJA !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 6:53 am

slika
E gledaj ovih FB strucnjaka.
Nas najveci problem je sto se javno misljenje formira na osnovu objava i komentara po drustvenim mrezama.
Nikada nisam bio za prodaju kluba ali jedva cekam da se pojavi taj investitor upravo zbog ovakvih stvari.
Onda mogu qrcu mom objavljivati ovakve statuse,i yebavati mater treneru na zapadu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 6:56 am

E tako se to radi kad te kolju sudije. Ne preko tastatura, ne psovkama na stadionu, sačekaš ga, zapališ mu auto, pa nek mu kupi drugo ovaj ko ga je poslao na zadatak. Ovaj više neće suditi po zadatku, a ostalima je ovo jaka poruka. Ovo smo mi Bandiću trebali uraditi, a on došao da ti sudi prvo kolo protiv Borca i još ti se smije na psovke. Bravo Red Army!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 8:07 am

blueboy je napisao/la:
sri sep 22, 2021 6:56 am
E tako se to radi kad te kolju sudije. Ne preko tastatura, ne psovkama na stadionu, sačekaš ga, zapališ mu auto, pa nek mu kupi drugo ovaj ko ga je poslao na zadatak. Ovaj više neće suditi po zadatku, a ostalima je ovo jaka poruka. Ovo smo mi Bandiću trebali uraditi, a on došao da ti sudi prvo kolo protiv Borca i još ti se smije na psovke. Bravo Red Army!
Boga mi mangupski i konkretno, svaka cas RAja!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 8:13 am

Mirek11 je napisao/la:
sri sep 22, 2021 8:07 am
blueboy je napisao/la:
sri sep 22, 2021 6:56 am
E tako se to radi kad te kolju sudije. Ne preko tastatura, ne psovkama na stadionu, sačekaš ga, zapališ mu auto, pa nek mu kupi drugo ovaj ko ga je poslao na zadatak. Ovaj više neće suditi po zadatku, a ostalima je ovo jaka poruka. Ovo smo mi Bandiću trebali uraditi, a on došao da ti sudi prvo kolo protiv Borca i još ti se smije na psovke. Bravo Red Army!
Boga mi mangupski i konkretno, svaka cas RAja!
Pogresno je ovo raditi na utakmicama jer ce ispastati klubovi. Organizovati se red armi manijaci oni gore robijasi i gradjani pred savez da i sjebati im sve seme
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 8:35 am

Ovo je pocetak kraja Velezove price, najdeblji kraj ce izvuci taj klub.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 8:49 am

ubaceni element je napisao/la:
sri sep 22, 2021 8:35 am
Ovo je pocetak kraja Velezove price, najdeblji kraj ce izvuci taj klub.
Ili to, ili ce biti obrnuto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 8:53 am

slika

Zeljo na Mt. Everestu. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 8:56 am

Politika i to j.ebena politika.

Savezu smeta jak Velez, jak Zeljo, jako Sarajevo.

Zrinjskom i Tuzli ne smiju nista.

Sljedece je Sarajevo, sve se ovo radi SISTEMSKI. Bosnjaci koji su u Savezu su se prodali radi svojih interesa i Vico sa Valjicem vodi glavnu politiku.
Nedavno je Vico u jednoj emisiji najavio sistematizaciju radnih mjesta u Savezu, dakle ostace samo podobni.

Ovo ako ne ujedini navijace i klubove nece nista. Ono sinoc je bio horor i skolski primjer kako jedan sudija moze upropastiti utakmicu.

U jednu ruku mi je drago sto je nas klub u ovakvoj situaciji pa sada nismo nikome KONKURENTNI. Neka nas u nasim belajim neka prodju dvije tri godine dok se ne stabilizujemo, jer sve dok je Vico u Savezu i dok je ovakvo sudjennje, svaka borba protiv takvog sistema bi bila "pisanje uz vjetar". Ovako ne ganjamo nikakve rezultate, nema nikakvih trofejnih imeprativa, i misljenja sam da cemo uveliko biti postedjeni pvakvih situacija.

Ako me pitate da li treba stati iza Veleza, Sarajeva, Sirokog, Slobode reci cu da TREBA jer sve nas ovo isto sutra ceka.
Alea iacta est!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 9:28 am

Zna li neko do kada imaju Štilić, Zec i kamatar ugovore? Meni je žao zašto sve osobe koje su mogle pomoći klubu i biti dio uspješne priče završe na način kao kamatar ili evo Štilić. Kosorić ispao jedini korektan, odradio sve što je mogao u interesu kluba, potisao novi ugovor i neka je. Štilić dakle drugog dana trenažnog procesa otišao i više se nije javio. Ne znam koji razlog da jeste u pitanju, on nema opravdanja. Zašto to isto nije uradio i Kosorić , već je ostao uz klub kada je bilo najteže. Ako mu fali kamatar, eno mu ga u Trebinju. Ne razumjem zašto se Štiliću nudi novi ugovor. Zeca se što prije riješiti. Poslije kamatara najviše je Zec uništio klub. Njegova minuta igranja je najskuplja u historiji Željezničara.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 22, 2021 9:48 am

Zec je ispao najkorektniji... Oprostio nekoliko plata, pristao na smanjenje iste.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Loris1971 i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija