Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran 1921
Postovi: 20
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 11:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 11:00 am

Šta mislite u ovoj ekipi Štila potpuno spreman i motivisan?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 11:08 am

Veteran 1921 je napisao/la:
uto avg 03, 2021 11:00 am
Šta mislite u ovoj ekipi Štila potpuno spreman i motivisan?
Sumnjam da Stila moze biti spreman i motivisan nakon svega u ovim godinama.
Željezničar ante portas !
 
Veteran 1921
Postovi: 20
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 11:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 11:17 am

Bar onakav kad se vratio, mislim da bi mogli Evropu napasti sa pravim Štilom i ovim mladim momcima.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 11:25 am

A šta je s njim. Jel moguće da je ovako ispalo i da je ovo uradio sebi.

On se izgleda oprostio od fudbala.
 
Veteran 1921
Postovi: 20
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 11:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 11:28 am

Ali baš nikakvih informacija o njemu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 12:13 pm

Veteran 1921 je napisao/la:
uto avg 03, 2021 11:00 am
Šta mislite u ovoj ekipi Štila potpuno spreman i motivisan?
Moje misljenje da nam je Stila itekako potreban.
Njegovo znanje i iskustvo nam trebaju.....
Bili bi sigurno za 40% jaci....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1730
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 12:18 pm

Hajde ba Stila znas da te gotivimo svi
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 12:43 pm

Šta ga džaba prizivate i spominjete... On je svoje odigrao, bar što se Željinog dresa tiče.

Mogao je biti vođa i primjer ovim mladim momcima, ali je čovjek izabrao da se popiša na sve što je uradio i da ga mrze i psuju oni koji su ga nekad u zvijezde dizali i pjesme mu pjevali...

Daleko mu kuća od Grbavice bila, imamo mi momke o kojima ćemo pisati i koje ćemo podržati.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 1:37 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto avg 03, 2021 12:13 pm
Veteran 1921 je napisao/la:
uto avg 03, 2021 11:00 am
Šta mislite u ovoj ekipi Štila potpuno spreman i motivisan?
Moje misljenje da nam je Stila itekako potreban.
Njegovo znanje i iskustvo nam trebaju.....
Bili bi sigurno za 40% jaci....
Isto misljenje. Cak bi se olaksao posao Juricicu da se ne mora spustati svaki put po loptu, cuvati je i cekati da se prikljuce igraci, jer i Stilic to moze, majstor je.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 1:49 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto avg 03, 2021 12:43 pm
Šta ga džaba prizivate i spominjete... On je svoje odigrao, bar što se Željinog dresa tiče.

Mogao je biti vođa i primjer ovim mladim momcima, ali je čovjek izabrao da se popiša na sve što je uradio i da ga mrze i psuju oni koji su ga nekad u zvijezde dizali i pjesme mu pjevali...

Daleko mu kuća od Grbavice bila, imamo mi momke o kojima ćemo pisati i koje ćemo podržati.
Ne bi ja tako raskrstio sa njim dok se ne razjasni šta je bilo tačno zadnju sezonu i zbog čega je toliko nezadovoljstvo bilo, jel istina da je davao pozajmice, kome i da li su mu vraćene...
Znamo da je bila i ta neka ponuda nakon prve sezone za njega iz arapskih zemalja, možda i odatle kreće nezadovoljstvo.
Jer ona prva sezona njegova nakon povratka je najbolja individualna predstava nekog igrača u Želji možda od rata na ovamo...
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 2:44 pm

salemprolic je napisao/la:
uto avg 03, 2021 9:50 am
Manje prepirki ljudi dragi nego svi u isto jedro da pušemo. Mislim da je ovo momenat koji se mora iskoristiti da se izvučemo.
Moj Saleme, znaš šta te s ovakvima čeka?
Ako se ikad izvučemo iz ove finansijske dubioze i porastu nam sportske ambicije kod prve krize rezultata oni će krenuti skandirati "no amar no party". Garantujem ti!
Radi takvih nas i zovu glupim bosancima.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 2:54 pm

Kakav Štila nema od njega ništa više kao ni od Zeca..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 3:14 pm

Tri kola su iza nas sa ovom mladom, neuigranom i nepotpuno spremnom ekipom, osvojana su 4 boda. Mislim da nedovoljno isticmo kako imamo strasno mladu ekipu, punu mladjarije od kojih su se nekolocina nasla tu silom prilika. U posljednje vrijeme prikljucili su se par igraca koji do sada nisu mogli igrati i moze se reci da imamo koiko toliko popunjen roster.
Ne trebamo se umoriti od podrske i guranja ovog mladog tima cija se zelja i volja jasno mogla prepoznati u ova 3 kola.
Onaj osjecaj se nemoze platiti nikakavim novcem kad znas da si dio jedne cijeline koja je bukvalno izvukla ove mlade momke zadnjih 10 minuta i da su na krilima te podrske sa tribina uspjeli izvuci posljednju snagu da odrze prednost na terenu , bas onako kao nekad u neka bas lijepa vremena..
Misljenja sam da ovaj tim niti ima snagu a niti ima potrebe da trenutno ganja pobjede u svakom mecu po svaku cijenu i mi kao navijaci treba da svoja ocekivanja usmjerimo u skladu sa tim. Vazno je da se bodovi sjupljaju na Grbavici i protiv ekipa protov kojih smo favoriti bar na papiru.
Daleko od toga da se treba predavati unaprijed ali nekako da svoju snagu kanalisemo na relativno lakse utakmice i pobjede u njima , jer 3 su bobe i iz proslog kola kao i sa derbija.
Pored znacaja bodova u svakom kolu isto tako za nas su znacajne afirmacije, sticanje iskustva i uigravanje ovih mladih momaka, kako bi neki od njih postali nosici nase igre , a znamo da je dovoljno jedna-dvije dobre sezone mladog igraca za prodaju iz ove zabokrecine i donosi neophodan novac nasem Zelji.
Zato treba nebrojeno puta ponoviti podrska za ovu omladinu, njihov odnos prema grbu je vec prepoznat, samo neka nastave ovako jako, hrabro i pametno , pobjeda a i poraza je bilo uvijek i sa mnogo skupljim jadovima u nasoj bliskoj proslosti !
Nadam se pozitivnom nakon formiranja skupstine i da krenu sa radom jako i bez dlake na jeziku, samo po prijeritetima za naseg Zelju ma ko god se nalazio sa druge strane. Za mene svi koji su tu i koji nisu okrenuli ledja sada kada je najteze,oni su najveci i najodaniji Zeljovci !
Volim te Zeljo !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 4:34 pm

Kažu da je Štilu kod Hadžića satr'o voz, pa sad ne znam..
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 4:38 pm

Draze mu cugati po taverni sa Beranekom i Handzicem
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 6:34 pm

neroazzuro je napisao/la:
uto avg 03, 2021 2:44 pm
salemprolic je napisao/la:
uto avg 03, 2021 9:50 am
Manje prepirki ljudi dragi nego svi u isto jedro da pušemo. Mislim da je ovo momenat koji se mora iskoristiti da se izvučemo.
Moj Saleme, znaš šta te s ovakvima čeka?
Ako se ikad izvučemo iz ove finansijske dubioze i porastu nam hehe ambicije kod prve krize rezultata oni će krenuti skandirati "no amar no party". Garantujem ti!
Radi takvih nas i zovu glupim bosancima.
I ja sam da te ne lažem u ono vrijeme kada su se mijenjali treneri priželjkivao Amara, ne naravno kao kabadahiju koji će rastjerati sve da bi on ušao u klub, nego kao trenera koji će se uklopiti sa tadašnjom upravom. Sada ne bi na to ni pomislio, tog čovjeka je pregazilo vrijeme u svakom smislu i po meni je bolji i perspektivniji trener Admir Adžem. Nije to više vrijeme kada se on na sirovi talenat zajebavao sa Jagodićem, Musemićem, Musom, Ištukom i ostalim. Stasale su neke nove generacije koje fudbal ozbiljnije shvataju, rade na sebi. Ne znam da li bi ga stavio i u top 5 trenutnih trenera u ligi.
Al yebo sad sve to on je nadam se Željina prošlost koju treba pamtiti po trofejima ali i po ovom zadnjem mandatu u kojem je ugrozio postojanje našeg stogodišnjaka.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 6:49 pm

salemprolic je napisao/la:
uto avg 03, 2021 6:34 pm
neroazzuro je napisao/la:
uto avg 03, 2021 2:44 pm
salemprolic je napisao/la:
uto avg 03, 2021 9:50 am
Manje prepirki ljudi dragi nego svi u isto jedro da pušemo. Mislim da je ovo momenat koji se mora iskoristiti da se izvučemo.
Moj Saleme, znaš šta te s ovakvima čeka?
Ako se ikad izvučemo iz ove finansijske dubioze i porastu nam hehe ambicije kod prve krize rezultata oni će krenuti skandirati "no amar no party". Garantujem ti!
Radi takvih nas i zovu glupim bosancima.
I ja sam da te ne lažem u ono vrijeme kada su se mijenjali treneri priželjkivao Amara, ne naravno kao kabadahiju koji će rastjerati sve da bi on ušao u klub, nego kao trenera koji će se uklopiti sa tadašnjom upravom. Sada ne bi na to ni pomislio, tog čovjeka je pregazilo vrijeme u svakom smislu i po meni je bolji i perspektivniji trener Admir Adžem. Nije to više vrijeme kada se on na sirovi talenat zajebavao sa Jagodićem, Musemićem, Musom, Ištukom i ostalim. Stasale su neke nove generacije koje fudbal ozbiljnije shvataju, rade na sebi. Ne znam da li bi ga stavio i u top 5 trenutnih trenera u ligi.
Al yebo sad sve to on je nadam se Željina prošlost koju treba pamtiti po trofejima ali i po ovom zadnjem mandatu u kojem je ugrozio postojanje našeg stogodišnjaka.
Prije nekog vremana sam procitao nesto sto mi se urezalo u sjecanje: "Amar Osim iz 2001. godine je bio 10 godina ispred trenera tadasnje lige. Amar Osim iz 2021. godine je 10 godina iza trenera danasnje lige." Mislim da to sumira sve. I taj trenerski talenat ne bi ni bio upitan, upitno je nazalost sve osim njega. Kabadahijski, na silu, daleko ispod renomea svog prezimena. I ni to ne bi bilo problem. Problem je sto je to sve uradio nasem Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 6:53 pm

Nemojte opet molim vas.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 6:58 pm

Kako ide prijateljska **** Amara..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 03, 2021 7:35 pm

Pritisni F5 osvjezi stranicu 😇
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Haklapuc i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija