Moderator/ica: storm_raider

 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:26 pm

Skupstina tj. predstavnici iste otici kod gosp.Misimovica zamoliti ga da preuzme klub , dati mu sva olastenja i odrjesene ruke da nas vrati u kolosjek.U skladi s tim hitno projeniti statut u smislu da se omoguci da Misimovic moze raditi i djelovati bez opstrukcija u buducnosti
Istice nam vrijeme , pod hitno ovo.uraditi
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:28 pm

Ove stvari koje Ceric radi su odlicne za stabilan klub. Imam osjecaj da jedini nesto radi i pokusava, stvara od Zelje brend i komercijalizuje ga. Ove ostale ublehe iz UO ne bih ni komentariso, oni nista i ne rade da bi se komentarisali. Ceric je najmanji krivac 1 kroz 1.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:32 pm

Poslušajte Ivicu Osima. Pogledajte video do kraja. Glasna manjina je otjerala najbolju poslijeratnu Upravu, zarad vlastitih lopovluka. Sadašnji su nam obećali svašta, a dali jedno veliko ništa.

phpBB [video]


phpBB [video]
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:38 pm

tm87alem je napisao/la:
pon maj 17, 2021 12:09 pm
Taman sad da vidimo ko će od navijača pomoći klub koji voli i za koji navija? Može li nas 1000 skupiti po 700 KM i isplatiti šefa svega i svačega u klubu'? Pod uslovom da je to ta cifra, a i ona je vjerovatno oboriva na sudu i kad se tačno utvrde sve činjenice, ali samo sa ljudima koji će pravedno to sve voditi, taj i druge postupke ka ozdravljenju našeg jedinog Želje. Za početak, isplatiti mu zaostale plate do kraja ugovora, a za ostalo neka čeka sudski epilog, samo što sa pravim ljudima u i oko kluba, neće biti otkazivanja punomoći advokatima koji zastupaju Klub. Ako je ta cifra cca. 200.000 KM (do kraja ugovora i zaostale plate), onda se to puno lakše može isplatiti. Naravno, uz atmosferu i povjerenje koje smo imali za vrijeme ekipe koju je predvodio Senad, a tada su navijači sponzorisali tribinu Istok sa 700.000 KM. Sve se može kad se hoće. Najgore od svega je što željovci šute, a ne vidim nikog ko želi da se uhvati ukoštac sa nagomilanim problemima, zato nam i jeste "Del Boy" na čelu Kluba, na sramotu svih nas! Moramo se pokrenuti, zarad opstanka nečeg što jako volimo i što je neraskidivi dio svih nas!

ŽELJEZNIČAR!
Mislim da bi to i najpoštenije bilo da kamatara isplate navijači, jer oni su i kumovali ovome. Iako nisam podržavao ulazak kamatara na onakav način, pristao bi na ovo što ti pišeš.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:45 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 17, 2021 12:19 pm
tm87alem je napisao/la:
pon maj 17, 2021 12:09 pm
Taman sad da vidimo ko će od navijača pomoći klub koji voli i za koji navija? Može li nas 1000 skupiti po 700 KM i isplatiti šefa svega i svačega u klubu'? Pod uslovom da je to ta cifra, a i ona je vjerovatno oboriva na sudu i kad se tačno utvrde sve činjenice, ali samo sa ljudima koji će pravedno to sve voditi, taj i druge postupke ka ozdravljenju našeg jedinog Želje. Za početak, isplatiti mu zaostale plate do kraja ugovora, a za ostalo neka čeka sudski epilog, samo što sa pravim ljudima u i oko kluba, neće biti otkazivanja punomoći advokatima koji zastupaju Klub. Ako je ta cifra cca. 200.000 KM (do kraja ugovora i zaostale plate), onda se to puno lakše može isplatiti. Naravno, uz atmosferu i povjerenje koje smo imali za vrijeme ekipe koju je predvodio Senad, a tada su navijači sponzorisali tribinu Istok sa 700.000 KM. Sve se može kad se hoće. Najgore od svega je što željovci šute, a ne vidim nikog ko želi da se uhvati ukoštac sa nagomilanim problemima, zato nam i jeste "Del Boy" na čelu Kluba, na sramotu svih nas! Moramo se pokrenuti, zarad opstanka nečeg što jako volimo i što je neraskidivi dio svih nas!

ŽELJEZNIČAR!

Ma nije sergija pa da mu se skuplja od random ljudi i daje, nek se bori i rukama i nogama... Lik ko da hljeba nema jesti pa se bori za zaostalih par plata od 6-7 stoja a ne hejbet plata po 8-10 hiljada + kamata
Slažem se. Od muke sam ovo napisao. S tim da i Jasku dođemo određenu cifru (ne znam koju, sigurno nije mali iznos), sve u svemu "veselo nam je pravo", ali mislim da nije bezizlazna situacija, kako je neki žele predstaviti i da možemo mukotrpnim radom "svi za jednog, jedan za sve", izaći na "zelenu granu".
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 2:47 pm

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 3:15 pm

Ovo je smiješno šta nam se radi, ismijavaju nas. Ne mogu da shvatim kako smo mogli dovesti Baku, čovjeka koji nam je toliko loših stvari napravio, prevaranta, kladioničara, dok smo u tolikim dugovima.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 3:51 pm

Karma je fakat čudo. Krčmarević nas vodio 5 utakmica, a od toga 3 u Evropi (dvije pobjede protiv Narve i poraz protiv Apolona iz Limasola) i prve dvije u prvenstvu (obje gostujuće) pobjeda protiv GOŠKA i poraz od Čelika identičnim rezultatom od 1:0 i odmah "navijači" ulaze u tunel da pokažu kako on nije za Želju.

Baka nas vodio 4 tekme - 1 remi i 3 poraza. Tada se govorilo kako mijenjamo trenere kao na traci, a u stvari mijenjali ih "navijači" u tunelu "vaspitnim" razgovorima. Krčma gospodin, odmah podnio ostavku, jer je vidio da bagra želi preuzeti Klub, što im se nakon par mjeseci i ostvarilo i to proslavili kao Dan pobjede Željezničara uz šampanjac.

Željin krah je počeo pučem na Bradini 2000. godine, kada je Željo bio lider na tabeli i koračao ka tituli.. Stariji znaju o čemu se radi. Tada nam dolazi "Amar zna" uz enormnu platu i za ono i za ovo vrijeme. Lovu od karata sa prebukiranog Koševa protiv Newcastla rastalio sa najtrofejnijim Željinim izdankom poznatijim kao Violina. Željo je tada zaradio najviše love u dotadašnjoj historiji, a mi uvaljeni do balčaka i od tada, pa sve do sada se pokušavamo vaditi, a svi znamo da majka ne kara zbog kockanja nego zbog vađenja. Drugi mandat "Amar zna" nas je još više gurnuo u dubiozu svojim nezakonitim poslovanjem i prijavljivanjem samo Srđana Stanića na PIO/MIO.

Došla je garnitura ljudi koja je sva ssranja pokušala sanirati uz gradnju stadiona i probala napraviti sportski rezultat. U dosta stvari su ostvarili zapažene rezultate, ali opet dolazi "Amar zna" i vraća nam Stanića da nam objasni šta je Željo.

Mnogi spominju da treba krenuti od nule. No, nažalost od nule mi ne možemo krenuti, jer smo u debelom minusu. Možda, ali samo možda, bi Misimović mogao popraviti trenutnu situaciju i to pod uslovom da se "Amar zna" i sve njegove pristalice ušute i ne progovore ni jedne jedine riječi do kraja svog života. U suprotnom, Željo treba tražiti provjerenog i u praksi dokazanog Stečajnog upravnika. Ako ga ne pronađemo, neka nam je dargi Bog na pomoći,
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 3:57 pm

AsharaK je napisao/la:
pon maj 17, 2021 1:28 pm
Ove stvari koje Ceric radi su odlicne za stabilan klub. Imam osjecaj da jedini nesto radi i pokusava, stvara od Zelje brend i komercijalizuje ga. Ove ostale ublehe iz UO ne bih ni komentariso, oni nista i ne rade da bi se komentarisali. Ceric je najmanji krivac 1 kroz 1.
gledajuci sv sto radi covjek makar NESTO pokusava pokrenuti i bez promjene statuta mozemo ove "male stavr" tipa ovi start upovi a za pare sponzore investitore treba promjeniti statut a to koce draguljce i sampanj ekipa a ceric se tome nemoze oduprijeti sam.zato skupstinari pod 1 otjerati kancer gore pomenuti draguljce i kamarila mu i onda ce sve biti bolje.na gospodina Misimovica zaboravite nije covjek lud da nas po drugi put vadi iz govana,kada je on htio s draguljcetom saradjivati ovaj ga je otjerao.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 4:07 pm

Da bar svi nesto rade ko sto radi Ceric mi ne bi bili u ovakvoj dubiozi, a frajer ce bit kriv za sve
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 4:44 pm

Omar500 je napisao/la:slika
Nista smo ako kozaru ne predjemo
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
staaarinavijac
Postovi: 607
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 5:10 pm

Ako bi u klub htio doći neko bolji od Misimovića , OK ,ako ne , onda obavezno Misimović.
Ko god je protiv dolaska Misimovića ili za ostanak AO zaslužuje da bude počasni član bordobijelih i najpoštenije je da se preseli na Jezero i harlauče na onoj vjetrometini.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 5:35 pm

avlami97 je napisao/la:
pon maj 17, 2021 3:51 pm
Karma je fakat čudo. Krčmarević nas vodio 5 utakmica, a od toga 3 u Evropi (dvije pobjede protiv Narve i poraz protiv Apolona iz Limasola) i prve dvije u prvenstvu (obje gostujuće) pobjeda protiv GOŠKA i poraz od Čelika identičnim rezultatom od 1:0 i odmah "navijači" ulaze u tunel da pokažu kako on nije za Želju.

Baka nas vodio 4 tekme - 1 remi i 3 poraza. Tada se govorilo kako mijenjamo trenere kao na traci, a u stvari mijenjali ih "navijači" u tunelu "vaspitnim" razgovorima. Krčma gospodin, odmah podnio ostavku, jer je vidio da bagra želi preuzeti Klub, što im se nakon par mjeseci i ostvarilo i to proslavili kao Dan pobjede Željezničara uz šampanjac.

Željin krah je počeo pučem na Bradini 2000. godine, kada je Željo bio lider na tabeli i koračao ka tituli.. Stariji znaju o čemu se radi. Tada nam dolazi "Amar zna" uz enormnu platu i za ono i za ovo vrijeme. Lovu od karata sa prebukiranog Koševa protiv Newcastla rastalio sa najtrofejnijim Željinim izdankom poznatijim kao Violina. Željo je tada zaradio najviše love u dotadašnjoj historiji, a mi uvaljeni do balčaka i od tada, pa sve do sada se pokušavamo vaditi, a svi znamo da majka ne kara zbog kockanja nego zbog vađenja. Drugi mandat "Amar zna" nas je još više gurnuo u dubiozu svojim nezakonitim poslovanjem i prijavljivanjem samo Srđana Stanića na PIO/MIO.

Došla je garnitura ljudi koja je sva ssranja pokušala sanirati uz gradnju stadiona i probala napraviti sportski rezultat. U dosta stvari su ostvarili zapažene rezultate, ali opet dolazi "Amar zna" i vraća nam Stanića da nam objasni šta je Željo.

Mnogi spominju da treba krenuti od nule. No, nažalost od nule mi ne možemo krenuti, jer smo u debelom minusu. Možda, ali samo možda, bi Misimović mogao popraviti trenutnu situaciju i to pod uslovom da se "Amar zna" i sve njegove pristalice ušute i ne progovore ni jedne jedine riječi do kraja svog života. U suprotnom, Željo treba tražiti provjerenog i u praksi dokazanog Stečajnog upravnika. Ako ga ne pronađemo, neka nam je dargi Bog na pomoći,
Po tebi je Krcmarevic otisao zbog navijaca? Zar nije sam rekao da je razlog raskorak veliki izmedju ambicija i realnosti, onoga sto imamo u tom trenutku?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 6:21 pm

staaarinavijac je napisao/la:
pon maj 17, 2021 5:10 pm
Ako bi u klub htio doći neko bolji od Misimovića , OK ,ako ne , onda obavezno Misimović.
Ko god je protiv dolaska Misimovića ili za ostanak AO zaslužuje da bude počasni član bordobijelih i najpoštenije je da se preseli na Jezero i harlauče na onoj vjetrometini.
Misimovic se nece vratiti.Tu opciju trebamo iskljuciti.Nazalost....
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 6:22 pm

Grbavica je napisao/la:
pon maj 17, 2021 4:44 pm
Omar500 je napisao/la:slika
Nista smo ako kozaru ne predjemo
Idemo na jesen u top 3
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2720
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 6:26 pm

gavran je napisao/la:
pon maj 17, 2021 6:22 pm
Grbavica je napisao/la:
pon maj 17, 2021 4:44 pm
Omar500 je napisao/la:slika
Nista smo ako kozaru ne predjemo
Idemo na jesen u top 3
Da stvari budu jos glasnije i teže na toj slici samo Velež trenutno igra u najjačem rangu, a taj niz napravljen nakon sto su imali situaciju kakvu mi imamo sada. Samo sto kod njih je bilo tako pa je dosao covjek i izvukao ih iz blata, a kod nas je bilo sve okej dok nije dosao čovjek i gurnuo nas tu gdje smo. Dva čovjeka, drugačije ambicije i ciljevi. Jebiga.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 7:37 pm

Smanjiti broj igraca na 22 i srezati troskove prvog tima, jer mozemo imati bolju ekipu od ove dosta, za duplo manje para.
Dovest trenera koji ne prima 110k godisnje + Bonuse. Dovest nove ljude da vode klub koji su sposobni. Evo kako ja to sebi zamisljam.

Dolasci: Irfan Hadzic, Memija, Mekic, Maksimovic, Vicko Sevelj, Sipovic, Tatar, Malic (vraca se sa posudbe)

Odlasci: Ikic, Miletic, Veselinovic, Stilic, Kosoric, Bekric, Fejzic, Eric, Alispahic, Blazevic, Milicevic, Lendric, Mujezinovic, Juricic, Ramovic, Celikovic, Sabanadzovic, Muftic
Veselinovic i Stilic sigurno odlaze.
Nadam se da ce sjesti sa Juricicem, Mileticem Blazevicem itd sa igracima koji imaju jos ugovor i dogovoriti raskid ugovora koji bi obje strane zadovoljio. Mnogi hvale Juricica ali momak je grozan on puno zuji malo meda daje, nikad dvoboj nije dobio a da ne pricam o njegovoj kontroli lopte.

Memija: Varazdin ispada i Memija u zadnje vrijeme sve manje igra kod njih znaci bivsi a za nasu ligu top igrac.

Milicevic: Mora na gol jer ne moze biti gori od ovih sto imamo i od ovih sto nam liga moze ponuditi.

Sipovic: Kloc ali cim sa nama trenira on ce podpisati za nas i u svakom slucaju je bolji od Kosorica ali sve je to u pet deka.

Sevelj: Kapiten Hajduka 2, odradio pripreme sa prvim timom i igrao je par puta za prvi tim. Dobar igrac puno bolji od Ikica a Hajduku 2 je ovo zadnja sezona i njemu jos istice ugovor.

Mekic: Za nasu ligu dobar igrac i jeftin.

Maksimovic: Odlazi iz TC sigurno jer nesto ga ne mirisu tamo a meni je top igrac i uz to jeftin.

Tatar: Za Gorazde dao 11 gola i 9 asistencija u 24 tekme. Brz igrac i dobru kontrolu lopte ima. Jeftiniji od Veselinovic tri puta a bolji milion puta.

Hadzic: Dokazan igrac u nasoj ligi koji zna zabiti i radilica je a jos je navijac Zelje. Bolji od Lendrica i Juricica a uz to je jeftin i kako stvari stoje bivsi igrac Lokomotive.

Bojo, Sinisa i Bender: Losi igraci ali sumnjam da ce se sa njima raskinuti ugovor tako da sam ih ostavio na spisku. I trebaju nam igraci jbg ne mozes sve nogirati a bojo ima jos dobre Managere tako ga mozda nekom i uvalimo kao Hajdarevica.

Malic: Nadam se da smo sa njim uboli i da ce biti bolji od Sehica.

Sehic: Mlad, brz igrac, kondicija mu je top i dobar kao rezervni bek, jest da ispada cesto ali kod njega se moze nadat za napredak eh sad to sto ga neki navijaci ne mogu smisliti ocima i stalno na njega prebacuju krivicu za sve, to je druga stvar.

Vrhovac: Solidan stoper fino je odigrao ovih par tekmi i tuzno je to sto je dedo Kosoric igrao vise od njega.

Zec: Mozda trenutno nas najbolji igrac ali bi ga koristio kao jokera jer je sklon povredama.

Juniori: Gasal, Durakovic, Kulasin, Milicevic, (Hrelja i Subasic) su dobri igraci koji su zasluzili minutaze i koji su sigurno bolji od ovih igraca koje sad imamo. Mislim da ce nas oni naredne sezone pozitivno iznenaditi. Drina i Beca su dobra zamjena mozda i iznenade i budu vise nego dobra zamjena.


GK: Milicevic, Bender
CB: Sevelj, Sipovic, Drina, Vrhovac
LB: Sehic, Malic
RB: Memija, Sinisa
DM: Bojo, Beca
ZM: Mekic, Durakovic
AM: Maksimovic, Subasic
RW: Gasal, Hrelja
LW: Tatar, Kulasin
CF: Zec, Irfan Hadzic

Milicevic
Memija Vrhovac Sevelj Malic
Mekic Durakovic
Gasal Maksimovic Tatar
Hadzic

Ova jeftina ekipa bi se 100% borila za evropu i dala zadnji atom snage na terenu. Kad se budu vratili navijaci to ce nam biti dodatna finacijska inekcija i uz ovu jeftinu ekipu nebi trebalo biti problema vracati dugove.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 7:57 pm

slika

Gledaj Veselog, trenutno boljih krila ima u Brojleru
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23614
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 8:03 pm

:rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 8:31 pm

blueboy je napisao/la:
pon maj 17, 2021 7:57 pm
slika

Gledaj Veselog, trenutno boljih krila ima u Brojleru
Gledaj Vranješa što je zagrabio shishu
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot], PlavaDobrinja1921, Refa1921, SamoNapad, SIMA_SIMAU, ubaceni element i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija