Moderator/ica: storm_raider

 
SanMan
Postovi: 1225
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 6:54 pm

Pa ako hoćemo da izgubimo treba staviti stare a ne mlade. Ovi stari će sigurno izgubiti a sa mladima još nije sigurno.
Fejzić....Kosorić...Alispahić...Štilić ..Bekrić....Zec trener obavezno AO
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 7:07 pm

Ma stavi Erića na gol i odbranu što je dosad igrala i to je automatski 3:0 za Borac.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 7:27 pm

SanMan je napisao/la:
sub maj 15, 2021 6:54 pm
Pa ako hoćemo da izgubimo treba staviti stare a ne mlade. Ovi stari će sigurno izgubiti a sa mladima još nije sigurno.
Fejzić....Kosorić...Alispahić...Štilić ..Bekrić....Zec trener obavezno AO
Upravo obrnuto, stare ni slučajno. Ne bih bio iznenađen da ove stare Pitari premiraju tipa Štilića, Bekrića ... a nit je Borac toliko jak, nit su ove naše pi.čke toliko loše da kada malo više zapnu ne mogu pobijediti Borac. Zato im ni slučajno ne omogučiti da sutra igraju, još bi i sutra na svoj našoj muci trebali uzeti pare. Ako budu igrali onda je i Memiću obečana premija u slučaju uspjeha.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 7:29 pm

i Zecu naravno ne dati da igra
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 8:10 pm

Studenti1921 je napisao/la:
sub maj 15, 2021 12:42 pm
Pozdrav, prvi put pišemo iako smo se prijavili nedavno. Mi smo neformalna grupa studenata koja želi da neki način doprinese našem klubu. U klub smo poslali mail sa našim prijedlozima za uređenje i rad kluba (nakon nekih nasih analiza rada klubova u okruženju), konkretan odgovor nismo dobili. Međutim, pokrenuli smo Instagram i Twiter profil gdje ćemo prezentovati neke statističke podatke i zanimljivosti. Ovo je samo od jedan projekata koje smo planirali za ovu godinu kako bi barem nekako doprijenili boljoj atmosferi i imidžu Kluba. Nadam se da ćete nas podržati na Instagramu i Twiteru. Lijep pozdrav svima !
Molba : ako neko zna gdje se moze vidjeti statistika nakon odigranih utakmica samo neka nam javi da bi i taj segment ispratili. Također za sve sugestije i prijedloge u vezi ovoga projekta tu smo.

Primjer jednog od prikaza sadržaja ;
Broj primljenih pogodaka po sezonama :

slika
Dobrodosli! @jovanmaksimovic, mozes li im pomoci malo?

Evo tema sa kojom vam predlazem da pocnete: viewtopic.php?f=51&t=152

Slobodno podijelite ovdje prijedloge koje ste poslali klubu, a na sto nikada niste dobili odgovor. Vjerujem da bi mnogima to bilo zanimljivo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 8:11 pm

Zar nije Stilic jednom poslao Borac u drugu ligu sa dva gola..07 iil 8...
Drugi put castite, tako nekako je bilo
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 9:59 pm

Sutra ako ne pustimo mora biti neko samaranje od cistacice do nadzornog odbora, sve redom i to nek sampanjac samara njemu su velike ruke...
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 10:10 pm

Ja ga j.bem ko pusti sutra. Ide prva pobjeda ove godine. Forumaši uživajte .
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 10:40 pm

slika

slika

slika

Zbog ovoga gore, mnogo draže bi mi bilo da Borac osvoji titulu. U borbi za titulu između dva kluba, draže mi je da je osvoji klub s kojim imamo manje rivalstvo, klub koji nas nije pokušao ugasiti u više navrata, klub čiji se predstavnici ne smiju nakon urušavanja krova na stadionu.

S druge strane imamo navijače koji izražavaju žal što stadion nije potpuno izgorio u ratu. Sjećam se komentara da bi u slučaju da se zarati prvo ispalili granatu na Grbavicu pa tek onda prema Trebeviću.

Zbog svega ovoga, Borac. Najdraže bi mi bilo da sutra mi dobijemo, a uhljupi kiksaju, pa da opet Borac bude prvi.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 10:43 pm

milanribar je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:10 pm
Ja ga j.bem ko pusti sutra. Ide prva pobjeda ove godine. Forumaši uživajte .
Znaci u redu je da ne zapinju za Zelju ali za pitare trebaju zapeti?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 10:45 pm

Izgleda da su stvarno dosla zadnja vremena, ne mogu da vjerujem da se neko moze predstavljati
navijacem Zelje i javno i otvoreno se radovati ako Zeljo izgubi. Ne znam, mozda je do mene i do
nase generacije koja ove godine proslavlja 50 godina navijackog staza ( sto je pola Zeljinog zivota).
Mozda je vrijeme da se mi, djuturumi, usutimo, povucemo u misije rupe, da se poklopimo usima i da
pocnemo aplaudirati novim i puno mladjim narastajima i priklonimo se njihovoj filozofiji i shvatanju
pojma " Zeljo ". Mozda su dosla vremena da je pile pametnije od kokoske, a da se ljubav prema Zelji
mjeri intenzitetom mrznje prema nekim drugim, potpuno irelevantnim klubovima .Mozda je vrijeme da
i ja otvorim IG, pa da mi Srdjan Stanic objasni sta je Zeljo. Nikad !!! Idemo se sutra potuci s Borcem,
koji je trenutno daleko, daleko jaci od nas, ali, mi smo Zeljo i to ne smijemo zaboraviti ni u ovako teskim
trenucima, mozda i najtezim od osnivanja. Mi smo Zeljo, sunce vam kalaisano, ako cemo nekom otimati
titule, to ce biti nasim pobjedama, a ne porazima. Idemo sutra hrabro, muski, kao sto prilici zeljovcima,
pa sta bude. NAPRIJED, ZELJO, LJUBAVI MOJA !
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 10:55 pm

Ujko je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:45 pm
Izgleda da su stvarno dosla zadnja vremena, ne mogu da vjerujem da se neko moze predstavljati
navijacem Zelje i javno i otvoreno se radovati ako Zeljo izgubi. Ne znam, mozda je do mene i do
nase generacije koja ove godine proslavlja 50 godina navijackog staza ( sto je pola Zeljinog zivota).
Mozda je vrijeme da se mi, djuturumi, usutimo, povucemo u misije rupe, da se poklopimo usima i da
pocnemo aplaudirati novim i puno mladjim narastajima i priklonimo se njihovoj filozofiji i shvatanju
pojma " Zeljo ". Mozda su dosla vremena da je pile pametnije od kokoske, a da se ljubav prema Zelji
mjeri intenzitetom mrznje prema nekim drugim, potpuno irelevantnim klubovima .Mozda je vrijeme da
i ja otvorim IG, pa da mi Srdjan Stanic objasni sta je Zeljo. Nikad !!! Idemo se sutra potuci s Borcem,
koji je trenutno daleko, daleko jaci od nas, ali, mi smo Zeljo i to ne smijemo zaboraviti ni u ovako teskim
trenucima, mozda i najtezim od osnivanja. Mi smo Zeljo, sunce vam kalaisano, ako cemo nekom otimati
titule, to ce biti nasim pobjedama, a ne porazima. Idemo sutra hrabro, muski, kao sto prilici zeljovcima,
pa sta bude. NAPRIJED, ZELJO, LJUBAVI MOJA !
bravo majstore... hajdee Zeljoo
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 11:08 pm

Ujko je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:45 pm
Izgleda da su stvarno dosla zadnja vremena, ne mogu da vjerujem da se neko moze predstavljati
navijacem Zelje i javno i otvoreno se radovati ako Zeljo izgubi. Ne znam, mozda je do mene i do
nase generacije koja ove godine proslavlja 50 godina navijackog staza ( sto je pola Zeljinog zivota).
Mozda je vrijeme da se mi, djuturumi, usutimo, povucemo u misije rupe, da se poklopimo usima i da
pocnemo aplaudirati novim i puno mladjim narastajima i priklonimo se njihovoj filozofiji i shvatanju
pojma " Zeljo ". Mozda su dosla vremena da je pile pametnije od kokoske, a da se ljubav prema Zelji
mjeri intenzitetom mrznje prema nekim drugim, potpuno irelevantnim klubovima .Mozda je vrijeme da
i ja otvorim IG, pa da mi Srdjan Stanic objasni sta je Zeljo. Nikad !!! Idemo se sutra potuci s Borcem,
koji je trenutno daleko, daleko jaci od nas, ali, mi smo Zeljo i to ne smijemo zaboraviti ni u ovako teskim
trenucima, mozda i najtezim od osnivanja. Mi smo Zeljo, sunce vam kalaisano, ako cemo nekom otimati
titule, to ce biti nasim pobjedama, a ne porazima. Idemo sutra hrabro, muski, kao sto prilici zeljovcima,
pa sta bude. NAPRIJED, ZELJO, LJUBAVI MOJA !
Moj dobri Ujko... Aferim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 11:10 pm

blueboy je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:40 pm
slika

Meni je veci problem sto Buki stoji tu i slika se sa ovim mamlazom. Dino je svakako kompleksas, ali mi taj Buki sada moralise o Zelji, a isti je tuzio klub i ovog mamlaza pustio na Grbavicu da se slika. Mi dobro moramo paziti koga nazivamo "legendom".

Da ne spominjem kako smo brzo zaboravili na sta je stadion licio...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 11:25 pm

fcz je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:43 pm
milanribar je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:10 pm
Ja ga j.bem ko pusti sutra. Ide prva pobjeda ove godine. Forumaši uživajte .
Znaci u redu je da ne zapinju za Zelju ali za pitare trebaju zapeti?
Kakvi pitari, koga boli kur.ac za njih, hoću da vidim jednog igrača koji može igrat za nas iduće sezone, nek igraju kolko mogu pa makar izgubili al o nekom puštanju i izvođenju juniora ne sanjajte...

Simpatićni ste sa tom mržnjom nekom prema njima a većini se ista svodi na fejsbuk komentare i pošalice.

Nek su klanjali dženazu i bacali suzavce na naše proslave, isto i slično sam im radio kad bi bio u prilici, možda bi neke druge ideje imao sad ali da pustimo nekog da oni ne bi osvojili e to je jadno i u njihovom rangu, nešto što bi oni uradili a mi nikad.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 11:26 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 15, 2021 11:10 pm
blueboy je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:40 pm
slika

Meni je veci problem sto Buki stoji tu i slika se sa ovim mamlazom. Dino je svakako kompleksas, ali mi taj Buki sada moralise o Zelji, a isti je tuzio klub i ovog mamlaza pustio na Grbavicu da se slika. Mi dobro moramo paziti koga nazivamo "legendom".

Da ne spominjem kako smo brzo zaboravili na sta je stadion licio...
Famozna fake legenda koja nam je "sredila" da placamo koristenje plastike za djecu... Aferim
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 11:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 15, 2021 11:10 pm
blueboy je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:40 pm
slika

Meni je veci problem sto Buki stoji tu i slika se sa ovim mamlazom. Dino je svakako kompleksas, ali mi taj Buki sada moralise o Zelji, a isti je tuzio klub i ovog mamlaza pustio na Grbavicu da se slika. Mi dobro moramo paziti koga nazivamo "legendom".

Da ne spominjem kako smo brzo zaboravili na sta je stadion licio...
A o "legendama" bi se mogla otvoriti nova tema.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 2:19 am

Ujko je napisao/la:
sub maj 15, 2021 10:45 pm
Izgleda da su stvarno dosla zadnja vremena, ne mogu da vjerujem da se neko moze predstavljati
navijacem Zelje i javno i otvoreno se radovati ako Zeljo izgubi. Ne znam, mozda je do mene i do
nase generacije koja ove godine proslavlja 50 godina navijackog staza ( sto je pola Zeljinog zivota).
Mozda je vrijeme da se mi, djuturumi, usutimo, povucemo u misije rupe, da se poklopimo usima i da
pocnemo aplaudirati novim i puno mladjim narastajima i priklonimo se njihovoj filozofiji i shvatanju
pojma " Zeljo ". Mozda su dosla vremena da je pile pametnije od kokoske, a da se ljubav prema Zelji
mjeri intenzitetom mrznje prema nekim drugim, potpuno irelevantnim klubovima .Mozda je vrijeme da
i ja otvorim IG, pa da mi Srdjan Stanic objasni sta je Zeljo. Nikad !!! Idemo se sutra potuci s Borcem,
koji je trenutno daleko, daleko jaci od nas, ali, mi smo Zeljo i to ne smijemo zaboraviti ni u ovako teskim
trenucima, mozda i najtezim od osnivanja. Mi smo Zeljo, sunce vam kalaisano, ako cemo nekom otimati
titule, to ce biti nasim pobjedama, a ne porazima. Idemo sutra hrabro, muski, kao sto prilici zeljovcima,
pa sta bude. NAPRIJED, ZELJO, LJUBAVI MOJA !
Drug, nije pametno upoređivati forumaše ovdje, posebno jer @pile odavno ne piše, a @kokoška se oglasi tu i tamo.
Što se tiče priče oko sutrašnje utakmice, meni jedno sarajevsko stoji u frižideru od kraja marta i čeka da ga popijem kad konačno dobijemo nekog. Pravo se ohladilo.
Mene boli ona stvar i za kone i za Borac, neka naši igraju kako znaju i umiju za sebe i svoj ponos, mada su ga davno izgubili. Nema priče o puštanju, mi svoj obraz ne prodajemo za (korona) titule i sastanke u majstoru za pivo, promociju jednog člana predsjedništva za titule dobijene sumnjivim penalima u predzadnjem kolu i rukom na Grbavici sljedeće godine u direktnom duelu, koju je vidio i Gagarin iz svemira.
Proslavili smo nedavno rođendan velikog Ivice Osima koji je nepravedno "osuđen" za namještanje radi interesa velikih u svoje doba, zato sutra samo ponesite kokošje proizvode na teren, koje doduše odavno nemate ali nema veze.
Volimo tebe a njih ko jebe, jednostavno rečeno
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 9:54 am

Sanjao sam da smo naguzili Borca 4:2, oni oba gola dali iz penala, a Sarajevo izgubilo od Mladosti 2:0...
:r
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 10:10 am

Dobit danas!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija