Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 12:32 pm

kokoška je napisao/la:
sub maj 15, 2021 12:09 pm
E cuj ovih moralnih vertikala na forumu fol bi oni da Zeljo pobijedi...trebali su fino da se skupe manijaci i na treningu da im zaprijete da moraju pustiti inace ide samaranje...dje sampanjac?
Ma gube jufke svakako titulu. Ja se nadam nasoj pobjedi jer bi vico toliko ofirno zadnja dva kola namjestao i sudjenje bi i UEFI paralo oci tako da bi mozda citavoj ligi zabranili izlazak u evropu. Nek crkne svima krava i Cetnicima i Ustasama a bogme i ovim Bosnjacima na termin sa koseva, ako mi necemo u evrop nek ne ide niko.
 
Studenti1921
Postovi: 22
Pridružen/a: sub maj 15, 2021 12:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 12:42 pm

Pozdrav, prvi put pišemo iako smo se prijavili nedavno. Mi smo neformalna grupa studenata koja želi da neki način doprinese našem klubu. U klub smo poslali mail sa našim prijedlozima za uređenje i rad kluba (nakon nekih nasih analiza rada klubova u okruženju), konkretan odgovor nismo dobili. Međutim, pokrenuli smo Instagram i Twiter profil gdje ćemo prezentovati neke statističke podatke i zanimljivosti. Ovo je samo od jedan projekata koje smo planirali za ovu godinu kako bi barem nekako doprijenili boljoj atmosferi i imidžu Kluba. Nadam se da ćete nas podržati na Instagramu i Twiteru. Lijep pozdrav svima !
Molba : ako neko zna gdje se moze vidjeti statistika nakon odigranih utakmica samo neka nam javi da bi i taj segment ispratili. Također za sve sugestije i prijedloge u vezi ovoga projekta tu smo.

Primjer jednog od prikaza sadržaja ;
Broj primljenih pogodaka po sezonama :

slika
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 12:43 pm

avlami97 je napisao/la:
sub maj 15, 2021 9:25 am
Mi se ne trebamo obazirati na protivnike, nego gledati samo sebe. Zar bih ja sad morao mrziti Ivicu Osima koji je pitarima sredio evropsku licencu, čini mi se, 2012. godine.
Dvije totalno ali TOTALNO nepovezane stvari.

- Ivici Osimu je to bio posao.

- Ovi igraci bojkotuju utakmice zbog plata. To je ocito. Gube namjerno iz osvete prema upravi i to je... Pa recimo opravdano. Ne pravdam ih ja licno ali eto na neki nacin je objasnjivo, shvatljivo. MEDJUTIM, ako samo za ovu utakmicu prekinu bojkot to je vec dusmanluk. Ako bojkotuju sve, zasto ne bi i ovu? Eventualnom pobjedom protiv Borca ne bi na koji nacin suknuli upravi niti bi to bila ikakva osveta Debelom. Bio bi to, bez pretjerivanja, izraz ciste mrznje prema imenu Zelje, prst u oko navijacima. Cin bez ikakve koristi i doprinosa bojkotu, samo izraz mrznje i dusmanluka, nedvosmislena poruka da im je vise stalo do pitara nego do kluba za koji igraju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 1:18 pm

fcz je napisao/la:
sub maj 15, 2021 12:43 pm
avlami97 je napisao/la:
sub maj 15, 2021 9:25 am
Mi se ne trebamo obazirati na protivnike, nego gledati samo sebe. Zar bih ja sad morao mrziti Ivicu Osima koji je pitarima sredio evropsku licencu, čini mi se, 2012. godine.
Dvije totalno ali TOTALNO nepovezane stvari.

- Ivici Osimu je to bio posao.

- Ovi igraci bojkotuju utakmice zbog plata. To je ocito. Gube namjerno iz osvete prema upravi i to je... Pa recimo opravdano. Ne pravdam ih ja licno ali eto na neki nacin je objasnjivo, shvatljivo. MEDJUTIM, ako samo za ovu utakmicu prekinu bojkot to je vec dusmanluk. Ako bojkotuju sve, zasto ne bi i ovu? Eventualnom pobjedom protiv Borca ne bi na koji nacin suknuli upravi niti bi to bila ikakva osveta Debelom. Bio bi to, bez pretjerivanja, izraz ciste mrznje prema imenu Zelje, prst u oko navijacima. Cin bez ikakve koristi i doprinosa bojkotu, samo izraz mrznje i dusmanluka, nedvosmislena poruka da im je vise stalo do pitara nego do kluba za koji igraju.
Pa, nije baš tako. Da je striktno primjenjivao pravila, pitari bi ostali bez licence, jer su zakasnili sa reprogramom (sličan slučaj kao Slavko). Gracić (tada bio glavni u Olimpiku) im je potpisao reprogram, odnosno M. Janjoš (trener Olimpika) i Suljević (igrač Olimpika i bivši igrač Sarajeva). Također, M. Nedić bivši igrač Sarajeva (igrao i prije rata) im nije oprostio dugove.
Ivica Osim im je progledao kroz prste i završio im licencu iako su probili sve rokove. To se ne može porediti.
Spoiler:
Nogometaši Sarajeva na travnjaku su izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope, a danas su za zelenim stolom dobili licencu da mogu predstavljati Bosnu i Hercegovinu u tom takmičenju.

Naime, Drugostepena komisija za licenciranje klubova Nogometnog saveza BiH, kako javljaju medijiu BiH, poništila je odluku Prvostepene komisije N/FSBIH kojom FK Sarajevo nije ispunilo uslove za dobijanje licence za nastup na evropskoj sceni.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub maj 15, 2021 1:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 1:25 pm

avlami97 je napisao/la:
sub maj 15, 2021 1:18 pm
fcz je napisao/la:
sub maj 15, 2021 12:43 pm
avlami97 je napisao/la:
sub maj 15, 2021 9:25 am
Mi se ne trebamo obazirati na protivnike, nego gledati samo sebe. Zar bih ja sad morao mrziti Ivicu Osima koji je pitarima sredio evropsku licencu, čini mi se, 2012. godine.
Dvije totalno ali TOTALNO nepovezane stvari.

- Ivici Osimu je to bio posao.

- Ovi igraci bojkotuju utakmice zbog plata. To je ocito. Gube namjerno iz osvete prema upravi i to je... Pa recimo opravdano. Ne pravdam ih ja licno ali eto na neki nacin je objasnjivo, shvatljivo. MEDJUTIM, ako samo za ovu utakmicu prekinu bojkot to je vec dusmanluk. Ako bojkotuju sve, zasto ne bi i ovu? Eventualnom pobjedom protiv Borca ne bi na koji nacin suknuli upravi niti bi to bila ikakva osveta Debelom. Bio bi to, bez pretjerivanja, izraz ciste mrznje prema imenu Zelje, prst u oko navijacima. Cin bez ikakve koristi i doprinosa bojkotu, samo izraz mrznje i dusmanluka, nedvosmislena poruka da im je vise stalo do pitara nego do kluba za koji igraju.
Pa, nije baš tako. Da je striktno primjenjivao pravila, pitari bi ostali bez licence, jer su zakasnili sa reprogramom (sličan slučaj kao Slavko). Gracić (tada bio glavni u Olimpiku) im je potpisao reprogram, odnosno M. Janjoš (trener Olimpika) i Suljević (igrač Olimpika i bivši igrač Sarajeva). Također, M. Nedić bivši igrač Sarajeva (igrao i prije rata) im nije oprostio dugove.
Ivica Osim im je progledao kroz prste i završio im licencu iako su probili sve rokove. To se ne može porediti.

[spoilerNogometaši Sarajeva na travnjaku su izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope, a danas su za zelenim stolom dobili licencu da mogu predstavljati Bosnu i Hercegovinu u tom takmičenju.

Naime, Drugostepena komisija za licenciranje klubova Nogometnog saveza BiH, kako javljaju medijiu BiH, poništila je odluku Prvostepene komisije N/FSBIH kojom FK Sarajevo nije ispunilo uslove za dobijanje licence za nastup na evropskoj sceni.][/spoiler]
Moglo bi se uporediti samo ako bi konstantno i namjerno stetio Zelji a onda pomogao njima. Jer upravo to ovi igraci rade - svjesno i namjerno gube utakmice pa nema razloga da to ne urade i u nedjelju. Sem ako su okorjeli pitari.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 1:50 pm

Pitari su bili probili sve rokove i Švabo im je pomogao svojim autoritetom da dobiju tu licencu 2012. Mi smo kod duga sa Slavkom Petrovićem probili rok za par dana i licenca nam je uskraćena, a njima i pored višemjesečnog kašnjenja i neispunjavanja uslova se udjeli ista.

Švabo im je valjao kao niko. https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/97 ... cencu.html
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 2:16 pm

Najbolji rasplet mi tresnemo pocetnike pod memarom a pitari opet izgube..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 2:34 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub maj 15, 2021 2:16 pm
Najbolji rasplet mi tresnemo pocetnike pod memarom a pitari opet izgube..
Imal gdje da se potpiše :kafa:

Samo Mušija je njihova stara mušterija. Kad se sjetim polufinala kupa i preskakanja lopte.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 2:43 pm

Plavi ponovo ubjedljivi protiv gradskih rivala: Željezničar savladao Sarajevo u Butmiru

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... iru-656482

Ovi malci su izgleda ubjedljivo najbolji u državi.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 2:45 pm

Stanje u klubu je takvo da niko iz Uprave nije znao hoće li se Baka pojaviti jučer na treningu ili neće.

Eventualno "povlačenje ručne" protiv Borca sutra iz Uprave mogu završiti samo sa igračima što vjerovatno i nije teško s obzirom na njihove igre i finansijsku situaciju u klubu. Mema im je rekao da, što se njega tiče, od "povlačenja ručne" nema ništa.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 3:05 pm

Mema ne kenjaj
 
Studenti1921
Postovi: 22
Pridružen/a: sub maj 15, 2021 12:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 3:09 pm

Igrači sa najviše postignutih golova na Grbavici ove sezone.

slika
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 3:14 pm

blueboy je napisao/la:
sub maj 15, 2021 2:45 pm
Stanje u klubu je takvo da niko iz Uprave nije znao hoće li se Baka pojaviti jučer na treningu ili neće.

Eventualno "povlačenje ručne" protiv Borca sutra iz Uprave mogu završiti samo sa igračima što vjerovatno i nije teško s obzirom na njihove igre i finansijsku situaciju u klubu. Mema im je rekao da, što se njega tiče, od "povlačenja ručne" nema ništa.
Joj jesmo jadni.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 3:31 pm

Kakva je kuja ovaj musija igraju sa pionirima, zato i mi trebamo pjetlice izvesti, dosta vise postenja
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 3:48 pm

Bori se za opstanak i naguzit ce im se opet...
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 4:14 pm

100 godina kluba, a mi se bavimo pitarima, oni nam glavna tema, danima, sedmicama, mjesecima.
Najveći uspjeh u ovoj sezoni ako ih naguzimo za titulu i da navijamo protiv kluba za koji živimo?! Apsurd!
A oni kriminalni, neće uzeti nikoga do kraja.

Šta nam od kluba uradi veliki stručnjak! I od navijača napravi mrtve kompleksaše i postavi ih u istu ravan sa pitarlukom!

Čast izuzecima, koji pokazuju zašto smo sa druge strane.

Sutra ćemo vjerovatno i izgubiti, navikli smo, ali barem obraz sačuvati, ništa nam drugo od kluba nije ni ostalo!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 4:51 pm

Baš je čuvanje obraza davanje gurbetima titulu u ruke da opet par hiljada uhljupa klanja dženazu Želji po Ferhadiji, da nosi plavi tabut i da nam psuju klub i majke. Evo im kita, daBogda izgubili sutra u devedeset i nekoj minuti iz nepostojećeg penala.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 5:09 pm

IlProfessore je napisao/la:
sub maj 15, 2021 4:51 pm
Baš je čuvanje obraza davanje gurbetima titulu u ruke da opet par hiljada uhljupa klanja dženazu Želji po Ferhadiji, da nosi plavi tabut i da nam psuju klub i majke. Evo im kita, daBogda izgubili sutra u devedeset i nekoj minuti iz nepostojećeg penala.
:palacgore: Sutra nastavit niz i onda u remont
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 5:52 pm

izvesti najmladju mogucu ekipu, i ako pobjede onda tamam na njima graditi .naredne 2-3 sezone.... ako ne pobjede onda nadogradjivati :) sa ovim iz kadeta i pionira
Država Željo
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 15, 2021 5:59 pm

Naprijed Borac lea leeee
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot] i 149 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija