Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 05, 2021 11:00 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri maj 05, 2021 5:51 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sri maj 05, 2021 5:46 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri maj 05, 2021 10:53 am
A o kakvom se "resetu" razmišlja, šta to podrazumijeva kada neko kaže reset? Ozbiljno pitam!

Npr.
Odemu u Kanton, krenemo od nule, ali nam ostane historija, ime, boje, titule, pomoćni, stadion, skinu se hipoteke, krediti sami sebe otplate, dugovi se zaborave, porezna halali, dobavljači isto tako, o uposlenicima i igračima da ne pričam, jedva dočekaju da halale.
Super, pa to je odlično rješenje, *ebo par godina u kantonu, eto nas "zdravih" u najviši rang za par godina, čisti kao suza, imamo stadion, pomoćni, imamo sve, samo smo resetovani!

E kad bi to tako išlo...
Reset znaci od nule.Nema repova. Mislim da je prilicno jasno sta nula znaci.
Bez imena, historije, titule, stadiona, pomoćnog, 100 godina uspona i padova???

Niko neće pristati na to. Ako na takvu nulu misliš.

O nekoj drugoj nuli nije realno razmišljati, jer sve ovo zadržati i biti na nuli, nažalost, ne može.
U situaciji smo da je crno ili bijelo, nema sivo.
Naravno da ne.Mislim na nulu u smislu bankrota.Nulu od koje su pocinjali npr.Glasgow Rangersi.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 12:29 am

Sretan rodjendan najvećem ikada!
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 12:50 am

Iako ovo "s ponosom" oslikava ukupno stanje ipak sam pozitivno iznenađen informacijom.
Ona evropska nam svakako neće trebati.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 1:06 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
uto maj 04, 2021 10:47 pm
Treba se sjetiti i brojnih forumasa ovdje koju su pisali da Cericu treba dati sansu i sl.Valjda mladost, neiskustvo, sta li!?

Zapamtiti za ubuduce :Ubelhasima se nema sta davati sansa, a to sam pisao i na dan imenovanja!!!

Covjek se nije udostojio doci, a ne nesto da uradi za klub.

Nema ovdje napretka bez konkretnosti i dooobranoooo zasukanih rukava.
Trebalo je Amaru dat šansu, da sa neformalnom grupom se igra managera i Božanstva. Treba Londonskoj varalici dat šansu. Treba Badžaku dat podršku što aminuje ili kumuje svakoj pogrešnoj odluci, samo nismo trebali dat šansu onima koji napraviše najbolji travnjak u regionu, ni od čega napraviše tribinu.
Mi smo u prosjeku glupi za život. Kad neko takav uzme tastaturu i piše o nekome ko ima milione. Nije sposoban radit ni za minimalac, a pljuje po nekome ko zapošljava takvih stotine. Ja sam sposoban da pljujem po onom što imam, a više od toga nikako ne znam. To je mentalno sklop sa kojim nama nema naprijed. Nažalost svaka fukara danas ima tastaturu i još više njih baklju. Većini je baklja u dalj 20m domet, a sutra bi se proglasili spremnim da SAD vode.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 1:54 am

Qooler je napisao/la:
čet maj 06, 2021 1:06 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
uto maj 04, 2021 10:47 pm
Treba se sjetiti i brojnih forumasa ovdje koju su pisali da Cericu treba dati sansu i sl.Valjda mladost, neiskustvo, sta li!?

Zapamtiti za ubuduce :Ubelhasima se nema sta davati sansa, a to sam pisao i na dan imenovanja!!!

Covjek se nije udostojio doci, a ne nesto da uradi za klub.

Nema ovdje napretka bez konkretnosti i dooobranoooo zasukanih rukava.
Trebalo je Amaru dat šansu, da sa neformalnom grupom se igra managera i Božanstva. Treba Londonskoj varalici dat šansu. Treba Badžaku dat podršku što aminuje ili kumuje svakoj pogrešnoj odluci, samo nismo trebali dat šansu onima koji napraviše najbolji travnjak u regionu, ni od čega napraviše tribinu.
Mi smo u prosjeku glupi za život. Kad neko takav uzme tastaturu i piše o nekome ko ima milione. Nije sposoban radit ni za minimalac, a pljuje po nekome ko zapošljava takvih stotine. Ja sam sposoban da pljujem po onom što imam, a više od toga nikako ne znam. To je mentalno sklop sa kojim nama nema naprijed. Nažalost svaka fukara danas ima tastaturu i još više njih baklju. Većini je baklja u dalj 20m domet, a sutra bi se proglasili spremnim da SAD vode.
Najgori papci smo mi, dno Evrope haman i svijeta... Mi sve znamo mi to sve prosli zavrsili a niko hljeba ne zna jesti.. Nigdje u evropi jedan covjek za sebe ne smatra da zna sve o fudbalu medicini politici finansijama biznisu marketingu geografiji historiji i svemu cega se dotakne osim kod nas, MI SMO DOKTORI ZA SVE. Zamisli dokle to ide kaže ti doktor medicine tako i tako ti dodjes pricas sa haverom srednja frizerska kaze ma kakav on nista ti to nije kako je rekao... Zato i jesmo u k.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 2:21 am

Govorio sam neki dan da ne bih nikoga vraćao al sam pregrizao jezik, vratio bih Zajmovica... Onakav jedan treba nasoj ekipi sad za malo para u odnosu na ovo sta imamo
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 2:26 am

Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 05, 2021 9:53 pm
Da a šta ćemo kada im(većini) isteknu ugovori? Nemam sumnju da niko neće marke halaliti( i ne treba) i kada im ne mognemo vratiti, idu tuzbe i prinudna naplata, ili "Čelik" scenario. A isteci ugovora su blizu...
To su svi do jednog mogli i sada uraditi ali nisu.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 3:12 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet maj 06, 2021 2:21 am
Govorio sam neki dan da ne bih nikoga vraćao al sam pregrizao jezik, vratio bih Zajmovica... Onakav jedan treba nasoj ekipi sad za malo para u odnosu na ovo sta imamo
Zajmovic je Miroslav Stevanovic za krila sto imamo u ekipi.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 3:29 am

Trenirali sa ekipom jos Luka Nizic iz Ljubuskog??
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 7:41 am

slika

E moj Ivice, kako li ti prozivljavas ovo sve... Znam da ovome svom nikada nisi mogao nista dokazati... Pod starost da dozivis da neko tvoj ovo radi Zelji...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 7:43 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet maj 06, 2021 2:26 am
Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 05, 2021 9:53 pm
Da a šta ćemo kada im(većini) isteknu ugovori? Nemam sumnju da niko neće marke halaliti( i ne treba) i kada im ne mognemo vratiti, idu tuzbe i prinudna naplata, ili "Čelik" scenario. A isteci ugovora su blizu...
To su svi do jednog mogli i sada uraditi ali nisu.....
Pretpostavljam da su od nekoga dobili jake garancije vezano za isplate duga shodno potpisanom dogovoru. Vjerovatno su te garancije došle od nekoga kome vjeruju i ko možda garantuje svojim sredstvima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 8:17 am

E da, hvala najboljoj upravi za licencu, vadi, vadi pasose...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 11:18 am

SLAVIT CEMO TVOJE IME
DOK U NAMA SRCE BIJE
80!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 1:22 pm

U gadnoj smo situaciji skroz, 700 000 novog duga prema Amaru plus stari dug. Situacija nije dobra nimalo... A ostala dugovanja da ne spominjem. Neka nam je Allah na pomoci...
Krivina Jug
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 1:25 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet maj 06, 2021 2:21 am
Govorio sam neki dan da ne bih nikoga vraćao al sam pregrizao jezik, vratio bih Zajmovica... Onakav jedan treba nasoj ekipi sad za malo para u odnosu na ovo sta imamo
Nemoj ga Boga ti. On nije dobar s glavom, a takvih u ekipi već imamo previše. Neka Gasala i Hrelje.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 2:07 pm

Senad1921 je napisao/la:
čet maj 06, 2021 1:22 pm
U gadnoj smo situaciji skroz, 700 000 novog duga prema Amaru plus stari dug. Situacija nije dobra nimalo... A ostala dugovanja da ne spominjem. Neka nam je Allah na pomoci...
15 u najavi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 2:23 pm

Znaci Brko predsjednik.... Pa nek to ozvanici da se ima u koga prstom pokazati a ne ovako vlada iz sjene... Bas se pitam sto ne bude mangup i kaze evo ja predsjednik i ulozio sam toliko i toliko da bude na cisto.... A ne ovako za sve se pita a nigdje odgovornosti za poslovanje kluba....
Država Željo
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 2:48 pm

blueboy je napisao/la:
čet maj 06, 2021 1:25 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
čet maj 06, 2021 2:21 am
Govorio sam neki dan da ne bih nikoga vraćao al sam pregrizao jezik, vratio bih Zajmovica... Onakav jedan treba nasoj ekipi sad za malo para u odnosu na ovo sta imamo
Nemoj ga Boga ti. On nije dobar s glavom, a takvih u ekipi već imamo previše. Neka Gasala i Hrelje.
Shodno nasim mogućnostima ja mislim najbolje sto mozemo, a nemamo takvog u klubu ..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Hole1982
Postovi: 32
Pridružen/a: ned dec 20, 2020 10:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 5:30 pm

Senad1921 je napisao/la:
čet maj 06, 2021 1:22 pm
U gadnoj smo situaciji skroz, 700 000 novog duga prema Amaru plus stari dug. Situacija nije dobra nimalo... A ostala dugovanja da ne spominjem. Neka nam je Allah na pomoci...
Spasa nam nema, propasti nećemo.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 06, 2021 5:45 pm

jeli vrijeme da se redakciji govnogovno.ba pocnu samari palit?
BOJKOT GG.BA PORTALA!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija