Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 3:41 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:28 am
Koja je sada Amarova funkcija u klubu? Bilo bi lijepo da iz kluba objave ili ni oni ne znaju? Je li 'nako tu? Pa ni pitari ne bi ovakav scenarij napisali. Ne znam sto je ovo sve Baki trebalo.
Još uvijek mu se ne zna funkcija. Nevoljko bi mu ponudili funkciju sportskog direktora, a najradije bi ga se riješili ali ne znaju kako.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u uto apr 27, 2021 3:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 3:57 am

Ako planiraju ići na ovaj sastanak oko suđenja što organizuje Sarajevo, bilo bi pošteno da se dobro pripreme i izvuku sve odluke na našu štetu u zadnje tri godine. Koliko materijala ima, samo bi se o tome raspravljalo. Ili se možda neće spominjati niz od famoznih pet poraza i sudijske odluke u istom, jer što bi rekao jedan trener "ako si bolji daš tri komada i sudije ti ne mogu ništa".
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 6:36 am

Ljudi, u klubu je i dalje ZLO koje ne radi nista, a košta nas klub mjesecno 8.500 KM + obaveze prema drzavi.

Zlo sa inicijalima A.O.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 7:58 am

blueboy je napisao/la:
uto apr 27, 2021 3:41 am
storm_raider je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:28 am
Koja je sada Amarova funkcija u klubu? Bilo bi lijepo da iz kluba objave ili ni oni ne znaju? Je li 'nako tu? Pa ni pitari ne bi ovakav scenarij napisali. Ne znam sto je ovo sve Baki trebalo.
Još uvijek mu se ne zna funkcija. Nevoljko bi mu ponudili funkciju sportskog direktora, a najradije bi ga se riješili ali ne znaju kako.
Neka sjednu i dogovore isplatu u ratama, valjda nije toliko đubre pa da ne pristane na to.
Svakako je do sada dovoljno klepio, ovo bi mu došlo kao penzija i to dobra penzija.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 9:21 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 27, 2021 7:58 am
blueboy je napisao/la:
uto apr 27, 2021 3:41 am
storm_raider je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:28 am
Koja je sada Amarova funkcija u klubu? Bilo bi lijepo da iz kluba objave ili ni oni ne znaju? Je li 'nako tu? Pa ni pitari ne bi ovakav scenarij napisali. Ne znam sto je ovo sve Baki trebalo.
Još uvijek mu se ne zna funkcija. Nevoljko bi mu ponudili funkciju sportskog direktora, a najradije bi ga se riješili ali ne znaju kako.
Neka sjednu i dogovore isplatu u ratama, valjda nije toliko đubre pa da ne pristane na to.
Svakako je do sada dovoljno klepio, ovo bi mu došlo kao penzija i to dobra penzija.
Ma sta god da mu ponude kako bi ga izbacili iz klub on nece pristati draguljce je previse pustilo pipke po klubu da bi sada otisao.prvo treba sve njegove jarane s dana pobjede otjerati.pa onda uo i skupstina sjesti i dogovarati promjene .
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 9:27 am

Proslo je dovoljno od ove zadnje "bruke"na Grbavici da se moze bilo sta napisati hladne glave.
Na naplatu dolazi nerad.I to u svim segmentima kluba.O hadaljima u upravi ne treba ni slovo potrositi.Njihov nerad se i mogao ocekivati.Samo pogledajte koliko su "uspjesni"u drugim sferama .Klasika sda(princip kojim se funkcionise sad vec decenijama) budjetlija do budjetlije.
Nerad na sportskom polju ,ocito katastrofalne pripreme,los skauting i poimanje fudbalske igre koje je ostalo tamo negdje od prije deceniju i vise.
Kad se na sve to, doda kao posljedica onog prvog nerada i neznanja ,da koga ne uvrijedim dugovanja igracima dobijes drugo poluvrijeme( niz kola) u kojem ne mozes "ni s nogu a ni sto se tice nogu".Kako vic veli nesto ih koljena zahebavaju.Momci nemaju ni snage da trce nit ideju kako a ni volje da nesto ucine.Jer je svejedno.Zato mi je muka Stevanovica jos veca jer nastrada u takmicarski nebitnoj tekmi
Ja bih volio da smo Olimpik namjerno ostavili u ligi.
Realno ono sto se desava na zelenom terenu je potpuno svejedno.ne mozemo gore a ni ispasti ne mozemo
Valjda je jasno cak i da smo sa Bakom dobili sve ove zadnje tekme mi do Uefa licence ne bi mogli pa se opet moramo vratiti na nerad tzv uprave
Zato radar svakog Zeljovca mora biti na promjenama koje su srecom pocele u rukovodstvu skupstine.Najava "ciscenja"skupstine od podobnih u sposobne i radine skupstinare je nas tracak nade.(jos kad bi se smanjio broj skupstinara,po meni je to preglomazno)
Naravno da bi bilo logicno da nakon toga ide "noga"i to bukvalno svima u UO i NO.Pa ko hoce nazad da se isprsi i pokaze plan neka ga.Bujrum
Samo tim promjenama ljeto koje ce biti "pakleno"moze biti dovoljno dobro da prezivimo
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 12:19 pm

Nemam vremena ovih dana često pisati. Mogao bih pisati kilometarske postove, ali sve se svodi na isto - ovaj debakl na sportskom terenu samo je rezultat očajnog rada i u administrativnom, ali i u sportskom segmentu. Srozali su nas, od šampanjca do danas.

Nego, nešto bitno što smo trebali i trebamo raditi. Čitam da su iz Čelika podnijeli krivične prijave protiv konkretnih lica. Dakle, ništa prijave protiv NN lica koje su samo zamazivanje očiju i koje najčešće ne rezultiraju ni optužnicom, nego konkretno protiv tog i tog lica, sve s dokazima.

Sadašnjim i budućim strukturama to mora biti jedan od prioriteta. Sve javno i transparentno. Ne zanima me ko je u pitanju - ako si na bilo koji način oštetio klub, vidjet ćemo se na sudu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 1:44 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:37 am
storm_raider je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:28 am
Koja je sada Amarova funkcija u klubu? Bilo bi lijepo da iz kluba objave ili ni oni ne znaju? Je li 'nako tu? Pa ni pitari ne bi ovakav scenarij napisali. Ne znam sto je ovo sve Baki trebalo.
ma draguljce je sada sedmo smetalo kod nas tj kocnicar svega preko potrebnog u zelji.sada kada se izabralo novo rukovodstvo skupstine sada bi bio red da se svi iz sampanj ekipe nogiraju iz svih struktura kluba kao i sam draguljce jehova.te da uo i skupstina odrze sastanak i da izglasaju novi statut koji je dino napisao i da vidimo na cemu smo.i treba sto prije popricati s svima u klubu koliko ko moze pomoci.
Druze, moras gledati malo siru sliku...Evo, pretpostavimo, da ovi novoizabrani ljudi nogiraju sve ove "krpelje". Vec sutradan bi te sacekale tuzbe, sto od Babuke, sto od igraca koji imaju neisplacena dugovanja. Nova struktura sigurno ne bi imala novce da to isplati.Bili bi u blokadama koje vode ka bankrotu. Jesu li mnogi od vas spremni da Zeljo ode u stecaj i starta iz kantona? Za sebe znam, ali 80-90% navijaca to jos uvijek negira.Stavise, misle da je to nemoguce.

Sta je zakljucak? Ako cemo tjerati Babuku, igrace i praviti cistku, onda novo rukovodstvo mora imati "ledja" u finansijskom smislu.Time smo i dosli do naseg najveceg problema...Nit ima novca, nit ima ljudi koji bi se "poturili".
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 2:16 pm

Ma dok je draguljceta u ili oko kluba ikakvog pomaka nema on je nas kamen oko vrata.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 3:13 pm

Ma suvišno je više bilo šta i pričati, komentarisati...Ni u najluđim snovima nisam mogao pretpostaviti da će nas u propast odvesti čovjek koji nas je učinio najtrofejnijim klubom u BiH...I da tog čovjeka više nikada neću moći smisliti očima...Ovo je isto kao neka noćna mora iz koje čovjek nikako da se probudi...Od sebe je napravio grobara kluba i to će mu zauvijek pisati na čelu, a sve zbog svoje pohlepe, ega i šta sve ne...Mislim da je naredna sezona prava prilika da napravimo totalnu smjenu generacija, da spustimo ambicije na opstanak u ligi i da počnemo se oslanjati na svoju djecu, mlade igrače...Ne možemo se mi više (barem neko vrijeme) nositi sa Borcem, Sarajevom, Zrinjskim pa i Veležom...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 3:46 pm

kvalitet je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:19 pm
Nemam vremena ovih dana često pisati. Mogao bih pisati kilometarske postove, ali sve se svodi na isto - ovaj debakl na sportskom terenu samo je rezultat očajnog rada i u administrativnom, ali i u sportskom segmentu. Srozali su nas, od šampanjca do danas.

Nego, nešto bitno što smo trebali i trebamo raditi. Čitam da su iz Čelika podnijeli krivične prijave protiv konkretnih lica. Dakle, ništa prijave protiv NN lica koje su samo zamazivanje očiju i koje najčešće ne rezultiraju ni optužnicom, nego konkretno protiv tog i tog lica, sve s dokazima.

Sadašnjim i budućim strukturama to mora biti jedan od prioriteta. Sve javno i transparentno. Ne zanima me ko je u pitanju - ako si na bilo koji način oštetio klub, vidjet ćemo se na sudu.
Cuj to, jel moguće da je babuka sportski mag napravio greske u sportskom segmentu ..aaa isfur..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 4:34 pm


cestitke za raju iz usa i kanade. :pivo:
MIRZA RASCIC
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 5:38 pm

ISB87 je napisao/la:
uto apr 27, 2021 4:34 pm

cestitke za raju iz usa i kanade. :pivo:
Svaka cast majstori :palacgore:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 5:59 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 27, 2021 3:46 pm
kvalitet je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:19 pm
Nemam vremena ovih dana često pisati. Mogao bih pisati kilometarske postove, ali sve se svodi na isto - ovaj debakl na sportskom terenu samo je rezultat očajnog rada i u administrativnom, ali i u sportskom segmentu. Srozali su nas, od šampanjca do danas.

Nego, nešto bitno što smo trebali i trebamo raditi. Čitam da su iz Čelika podnijeli krivične prijave protiv konkretnih lica. Dakle, ništa prijave protiv NN lica koje su samo zamazivanje očiju i koje najčešće ne rezultiraju ni optužnicom, nego konkretno protiv tog i tog lica, sve s dokazima.

Sadašnjim i budućim strukturama to mora biti jedan od prioriteta. Sve javno i transparentno. Ne zanima me ko je u pitanju - ako si na bilo koji način oštetio klub, vidjet ćemo se na sudu.
Cuj to, jel moguće da je babuka sportski mag napravio greske u sportskom segmentu ..aaa isfur..
Primijetio čojk, rodila ga majka. Ostali vizionari se i ne javljaju.
A Velež prepisivao od nas.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 6:43 pm

neroazzuro je napisao/la:
uto apr 27, 2021 5:59 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 27, 2021 3:46 pm
kvalitet je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:19 pm
Nemam vremena ovih dana često pisati. Mogao bih pisati kilometarske postove, ali sve se svodi na isto - ovaj debakl na sportskom terenu samo je rezultat očajnog rada i u administrativnom, ali i u sportskom segmentu. Srozali su nas, od šampanjca do danas.

Nego, nešto bitno što smo trebali i trebamo raditi. Čitam da su iz Čelika podnijeli krivične prijave protiv konkretnih lica. Dakle, ništa prijave protiv NN lica koje su samo zamazivanje očiju i koje najčešće ne rezultiraju ni optužnicom, nego konkretno protiv tog i tog lica, sve s dokazima.

Sadašnjim i budućim strukturama to mora biti jedan od prioriteta. Sve javno i transparentno. Ne zanima me ko je u pitanju - ako si na bilo koji način oštetio klub, vidjet ćemo se na sudu.
Cuj to, jel moguće da je babuka sportski mag napravio greske u sportskom segmentu ..aaa isfur..
Primijetio čojk, rodila ga majka. Ostali vizionari se i ne javljaju.
A Velež prepisivao od nas.
Nikad ja nisam ni tvrdio drugačije. Još od onog debakla s licencom i zapošljavanja Brkovića, vrlo jasno sam govorio da mnoge stvari nisu ok.

Razlika je samo u tome kako gledamo na Senada isključivo, ne tu cijelu ekipu. A kad to spomenem, mnogi odmah smatraju kako sam “Amarovac”. Ne samo ja, bilo je još takvih.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 6:49 pm

Inače je među Željinim navijačima takva atmosfera, da ako kritikuješ nešto, odmah si protiv toga, ne razmišljamo da to može biti i konstruktivno. I obavezno ide "pljuvačina" da si protiv Želje, jer ako si protiv "idola" onda si negativac 100%. Isto i ako pohvališ nešto, situacija je slična. Ne znamo mi gdje gonimo, baš smo kvalitetno naograjsali, i sihre povukli.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 8:14 pm

Kada pobjedimo pitare...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 8:28 pm

kvalitet je napisao/la:
uto apr 27, 2021 6:43 pm
neroazzuro je napisao/la:
uto apr 27, 2021 5:59 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 27, 2021 3:46 pm


Cuj to, jel moguće da je babuka sportski mag napravio greske u sportskom segmentu ..aaa isfur..
Primijetio čojk, rodila ga majka. Ostali vizionari se i ne javljaju.
A Velež prepisivao od nas.
Nikad ja nisam ni tvrdio drugačije. Još od onog debakla s licencom i zapošljavanja Brkovića, vrlo jasno sam govorio da mnoge stvari nisu ok.

Razlika je samo u tome kako gledamo na Senada isključivo, ne tu cijelu ekipu. A kad to spomenem, mnogi odmah smatraju kako sam “Amarovac”. Ne samo ja, bilo je još takvih.
Pa evo imali su i jedni i drugi vrijeme, mogućnosti... Jel moguće da je Senad lično bio sposobniji od Amara lično, iako je sa Senadom bio klub ljudi čitav, i u sportskom i u poslovnom segmentu? Jel toliko teško preci preko ponosa i priznati to sebi? Da niko od ovih levata koji su dovedeni od dana pobjede nema veze s fudbalom?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 8:30 pm

storm_raider je napisao/la:
uto apr 27, 2021 8:14 pm
Kada pobjedimo pitare...
i ako Bog da izbijemo im titulu iz ruku :klanjase2: :baklja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 8:32 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 27, 2021 8:28 pm
kvalitet je napisao/la:
uto apr 27, 2021 6:43 pm
neroazzuro je napisao/la:
uto apr 27, 2021 5:59 pm

Primijetio čojk, rodila ga majka. Ostali vizionari se i ne javljaju.
A Velež prepisivao od nas.
Nikad ja nisam ni tvrdio drugačije. Još od onog debakla s licencom i zapošljavanja Brkovića, vrlo jasno sam govorio da mnoge stvari nisu ok.

Razlika je samo u tome kako gledamo na Senada isključivo, ne tu cijelu ekipu. A kad to spomenem, mnogi odmah smatraju kako sam “Amarovac”. Ne samo ja, bilo je još takvih.
Pa evo imali su i jedni i drugi vrijeme, mogućnosti... Jel moguće da je Senad lično bio sposobniji od Amara lično, iako je sa Senadom bio klub ljudi čitav, i u sportskom i u poslovnom segmentu? Jel toliko teško preci preko ponosa i priznati to sebi? Da niko od ovih levata koji su dovedeni od dana pobjede nema veze s fudbalom?
Ma cijela ta prica je odvratna i klasicno silovanje mozga. Senad je odgovoran za sportski rezultat onoliko koliko je i Ceric. Prodali su mnogima muda pod bubrege, raja se primila, izlevatili ih, popio se sampanjac i treba sada to priznati. Mijenjas kraljicu za pijuna i ocekujes da pobjedis partiju... tesko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 154 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija