Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 10:21 am

cipiripi je napisao/la:
pon apr 26, 2021 9:08 am
O utakmici zaista nemam snage nista napisati. Drago mi je da je Baka dao sansu juniorima.

Kakva su vasa ocekivanja za derbi, hoce li Baka poslati iskusniju ekipu na teren ili ovu nasu omladinu.
Ako se odluci za iskusnije onda je ocekivat sastav.
Eric-Blazevic Miletic Ikic Milicevic-Bojo Celikovic Stilic-Ramovic (Gasal) Veselinovic Zec.
Ako se odluci za mladje snage onda bismo mogli dozivjeti debakl koji nam zaista ne treba pored ionako turbulentne sezone.
Muftic-Blazevic Miletic Vrhovac Milicevic- Bojo Celikovic Stilic- Gasal Hrelja Zec.
Sastav koji bi mogao izvući barem neriješen rezultat na derbiju:

GK: Muftć - njega stavljam, jer mi je muka od Erića, ali mu nedostaje centimetara i centimetara.
RB: Blažević - sa napomenom da ne prelazi centar.
LB: Šehić - ništa lošiji od onog mrtvog Milićevića koji je u defanzivi grozan.
CB: Ikić - jedini dečko koji liči na fudbalera i koji koristi mozak.
CB: Čeliković - sve je bolje od Miletića.
DMF: Bojo - stavljam ga samo zato što nemamo klasičnih trkača koji mogu ovo mjesto pokriti.
RMF: Gasal - dečko treba vremena i ja ga lično mogu istrpiti.
LMF: Veseli - na utakmici protiv Olmpika 5 faulova na njemu, svi skoro u opasnoj zoni i iznudio žuti karton.
AMF: Štilić - kada bude novca igrat će bolje, ali i ovakav sije strah i trepet anamo onima.
CF: Lendrić - stalo ga je, nezadovoljan je samim sobom, ali mislim da bi mogao dati svoj maksimum na ovoj utakmici.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 10:27 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 26, 2021 10:21 am
cipiripi je napisao/la:
pon apr 26, 2021 9:08 am
O utakmici zaista nemam snage nista napisati. Drago mi je da je Baka dao sansu juniorima.

Kakva su vasa ocekivanja za derbi, hoce li Baka poslati iskusniju ekipu na teren ili ovu nasu omladinu.
Ako se odluci za iskusnije onda je ocekivat sastav.
Eric-Blazevic Miletic Ikic Milicevic-Bojo Celikovic Stilic-Ramovic (Gasal) Veselinovic Zec.
Ako se odluci za mladje snage onda bismo mogli dozivjeti debakl koji nam zaista ne treba pored ionako turbulentne sezone.
Muftic-Blazevic Miletic Vrhovac Milicevic- Bojo Celikovic Stilic- Gasal Hrelja Zec.
Sastav koji bi mogao izvući barem neriješen rezultat na derbiju:

GK: Muftć - njega stavljam, jer mi je muka od Erića, ali mu nedostaje centimetara i centimetara.
RB: Blažević - sa napomenom da ne prelazi centar.
LB: Šehić - ništa lošiji od onog mrtvog Milićevića koji je u defanzivi grozan.
CB: Ikić - jedini dečko koji liči na fudbalera i koji koristi mozak.
CB: Čeliković - sve je bolje od Miletića.
DMF: Bojo - stavljam ga samo zato što nemamo klasičnih trkača koji mogu ovo mjesto pokriti.
RMF: Gasal - dečko treba vremena i ja ga lično mogu istrpiti.
LMF: Veseli - na utakmici protiv Olmpika 5 faulova na njemu, svi skoro u opasnoj zoni i iznudio žuti karton.
AMF: Štilić - kada bude novca igrat će bolje, ali i ovakav sije strah i trepet anamo onima.
CF: Lendrić - stalo ga je, nezadovoljan je samim sobom, ali mislim da bi mogao dati svoj maksimum na ovoj utakmici.
Fali ti jedan :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 11:00 am

slika

Kakva tehnika. Vjerujem da pola foruma bolje igra kontra nogom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 11:16 am

I neko ce morati poplacati ta dugovanja tim poluigracima... na ljeto ce biti svega.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 11:23 am

Stevanovic van terena do kraja sezone najvjerovatnije...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 11:49 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 26, 2021 10:27 am
Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 26, 2021 10:21 am
cipiripi je napisao/la:
pon apr 26, 2021 9:08 am
O utakmici zaista nemam snage nista napisati. Drago mi je da je Baka dao sansu juniorima.

Kakva su vasa ocekivanja za derbi, hoce li Baka poslati iskusniju ekipu na teren ili ovu nasu omladinu.
Ako se odluci za iskusnije onda je ocekivat sastav.
Eric-Blazevic Miletic Ikic Milicevic-Bojo Celikovic Stilic-Ramovic (Gasal) Veselinovic Zec.
Ako se odluci za mladje snage onda bismo mogli dozivjeti debakl koji nam zaista ne treba pored ionako turbulentne sezone.
Muftic-Blazevic Miletic Vrhovac Milicevic- Bojo Celikovic Stilic- Gasal Hrelja Zec.
Sastav koji bi mogao izvući barem neriješen rezultat na derbiju:

GK: Muftć - njega stavljam, jer mi je muka od Erića, ali mu nedostaje centimetara i centimetara.
RB: Blažević - sa napomenom da ne prelazi centar.
LB: Šehić - ništa lošiji od onog mrtvog Milićevića koji je u defanzivi grozan.
CB: Ikić - jedini dečko koji liči na fudbalera i koji koristi mozak.
CB: Čeliković - sve je bolje od Miletića.
DMF: Bojo - stavljam ga samo zato što nemamo klasičnih trkača koji mogu ovo mjesto pokriti.
RMF: Gasal - dečko treba vremena i ja ga lično mogu istrpiti.
CMF: Bekrić - ovakakv kakav je, za ostale primjer, nažalost.
LMF: Veseli - na utakmici protiv Olmpika 5 faulova na njemu, svi skoro u opasnoj zoni i iznudio žuti karton.
AMF: Štilić - kada bude novca igrat će bolje, ali i ovakav sije strah i trepet anamo onima.
CF: Lendrić - stalo ga je, nezadovoljan je samim sobom, ali mislim da bi mogao dati svoj maksimum na ovoj utakmici.
Fali ti jedan :D
Hahah, dobro si, obrisah ga ja "čajnoslu":)
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 12:11 pm

I tako u iščekivanju nekih boljih vremena prođe sto godina.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 12:24 pm

Kad je trening danas
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 3:11 pm

slika

Što se nekad igrao futbol
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 5:36 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon apr 26, 2021 9:51 am
avlami97 je napisao/la:
ned apr 25, 2021 9:37 pm
storm_raider je napisao/la:
ned apr 25, 2021 8:54 pm
Uzece Vranjes titulu sa Borcem, a nama nije valjao...
Eh, da samo Vranješ nije valjao. Amar se morao otarasiti - Mehremića, Pavića, Rodina, Osmankovića, Čurjurića, Zajmovića, Krpića, Hajdarevića...kako bi doveo igrače koji zanju objasniti npr. Paviću šta je Željo. Zato je odmah angažovao Stanića. Kroz Klub prodefilovao buljuk igrača, predvođenih Stanom, Bajićem, Klepačom, Jamakom... i sadašnjim vedetama. Naravno da je mladu i potentnu ekipu Atletikovaca rastjerao i dao do znanja da su slučajno bili među 24 najbolje ekipe u Omladinskoj ligi prvaka. Zna sa mladima. Trebalo mu je samo 5 prelaznih rokova, da konačno fizički i psihički pripremi ekipu i da obori i postavi novi rekord u nepobjedivosti. 1935 i 1977. su apsolvirane. Rekord je postavljen u 2021. na 100. rođendan Kluba. Aferim. Za ovako nešto se treba zaista potruditi i imati znanja, a Amar zna.

O finansijskim aspektima Amarovog znanja, ne treba trošiti riječi.
Dijelom se slazem, ali ta prica o famoznim Atletikovcima je najobicnija glupost, kao i prica o Zeljinoj djeci. O njima dovoljno govore klubovi gdje sada igraju. Mi jedino Boga mozemo moliti da se u OP slucajno pojave igraci slicni onima iz generacija 94-96, a ne pod svaku cijenu gurati ove netalentovane ulicare samo zato jer su Zeljina djeca.
Ova ekipa je igrala 7. 2.2018. godine protiv Atletiko Madrida i kladim se da su u ovom istom sastavu igrali do sada (preko tri godine) ne bi ispali iz lige i sada bi sigurno bili bolje plasirani od 7. mjesta. Sa mladima se trebalo raditi, jer su pokazali da znaju funkcionisati kao kolektiv. Taj kolektiv je trebalo unaprijeđivati i brusiti. No, sada je lahko pričati.
Željezničar: Dujmović – A. Šehić, Velić, Zilić, Beširević (Mujarić) – Hajdarević (Osmanović), Šabanadžović – E. Šehić, Dacić, Žerić – Mujagić (Hasanović).
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 5:41 pm

- U narednom periodu sa kolegom Sijerčićem obavit ću pojedinačne razgovore sa svim članovima Skupštine kako bismo vidjeli gdje i u kojem segmentu svako od njih može pomoći. Za one koji do sada nisu bili aktivni ili koji trenutno ne mogu operativno pomoći klubu, tražit ćemo zamjenske članove.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 6:17 pm

Koliko znam u firmama je normalno da se prikaže da loše posluju i svima ide plata na minimalu (oko 450KM) ili je stečaj. Ko hoće da ide slobodno mu, ko nema gdje ostaje u firmi.
Zar i mi ne bi mogli reči da smo u buli i svima minimala pa ko hoće nek ostane ko neće nek traži bolje. Nemamo za kim zaplakati od igrača od SŠ ni administracije ni uprava ni predsjednika ako odu. Uštedili bi minimalno 100000KM mjesečno a rezultatski ne bi osjetili.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 6:37 pm

SanMan je napisao/la:
pon apr 26, 2021 6:17 pm
Koliko znam u firmama je normalno da se prikaže da loše posluju i svima ide plata na minimalu (oko 450KM) ili je stečaj. Ko hoće da ide slobodno mu, ko nema gdje ostaje u firmi.
Zar i mi ne bi mogli reči da smo u buli i svima minimala pa ko hoće nek ostane ko neće nek traži bolje. Nemamo za kim zaplakati od igrača od SŠ ni administracije ni uprava ni predsjednika ako odu. Uštedili bi minimalno 100000KM mjesečno a rezultatski ne bi osjetili.
Nema tu druze svi na minimalac.Ljudi nisu potpisali ugovore za platu kao sto se potpisuje u firmama (mozda neki i jesu, ali sumnjam), vec za dogovorenu cifru na toliki i toliki period.Tako se radi u fudbalu.Ako ne mozes isplatiti potpisano, a ja ispunjavam svoje obaveze (citaj: igram, treniram) slijedi tuzba, pa blokada racuna i na koncu- stecaj, ako govorimo o brojnim dugovanjima.Tad bi se oni, hipoteticki govorim, namirili prodajom imovine duznika.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 6:56 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon apr 26, 2021 6:37 pm
SanMan je napisao/la:
pon apr 26, 2021 6:17 pm
Koliko znam u firmama je normalno da se prikaže da loše posluju i svima ide plata na minimalu (oko 450KM) ili je stečaj. Ko hoće da ide slobodno mu, ko nema gdje ostaje u firmi.
Zar i mi ne bi mogli reči da smo u buli i svima minimala pa ko hoće nek ostane ko neće nek traži bolje. Nemamo za kim zaplakati od igrača od SŠ ni administracije ni uprava ni predsjednika ako odu. Uštedili bi minimalno 100000KM mjesečno a rezultatski ne bi osjetili.
Nema tu druze svi na minimalac.Ljudi nisu potpisali ugovore za platu kao sto se potpisuje u firmama (mozda neki i jesu, ali sumnjam), vec za dogovorenu cifru na toliki i toliki period.Tako se radi u fudbalu.Ako ne mozes isplatiti potpisano, a ja ispunjavam svoje obaveze (citaj: igram, treniram) slijedi tuzba, pa blokada racuna i na koncu- stecaj, ako govorimo o brojnim dugovanjima.Tad bi se oni, hipoteticki govorim, namirili prodajom imovine duznika.
Ovim postaju jasni ugovori ovih nazovi igrača i SŠ i plan kojim oni idu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 9:28 pm

Qooler, nema potrebe da brises post. Ti si od pocetka ispravnog stava.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 10:12 pm

Šta je ovaj TheTag?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 26, 2021 10:34 pm

Karina kao i sve sto je ova masnica "uradila"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 12:28 am

Koja je sada Amarova funkcija u klubu? Bilo bi lijepo da iz kluba objave ili ni oni ne znaju? Je li 'nako tu? Pa ni pitari ne bi ovakav scenarij napisali. Ne znam sto je ovo sve Baki trebalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 12:37 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 27, 2021 12:28 am
Koja je sada Amarova funkcija u klubu? Bilo bi lijepo da iz kluba objave ili ni oni ne znaju? Je li 'nako tu? Pa ni pitari ne bi ovakav scenarij napisali. Ne znam sto je ovo sve Baki trebalo.
ma draguljce je sada sedmo smetalo kod nas tj kocnicar svega preko potrebnog u zelji.sada kada se izabralo novo rukovodstvo skupstine sada bi bio red da se svi iz sampanj ekipe nogiraju iz svih struktura kluba kao i sam draguljce jehova.te da uo i skupstina odrze sastanak i da izglasaju novi statut koji je dino napisao i da vidimo na cemu smo.i treba sto prije popricati s svima u klubu koliko ko moze pomoci.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 27, 2021 2:15 am

Koliko ljudi nije došlo na skupštinu ovu zadnju?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija