Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 10:36 am

Naravno da nije poremećen, greška je nazivati ga tako. Poremećana osoba je ona osoba koja je višom silom takva, koja ne može uticati i ni na koji način poboljšati svoje psihofizičko stanje, a nije loša i ne treba biti stigmatizirana zbog zle kobe i sudbine kakva je zadesila, a koja je mogla svakoga od nas zadesiti.
Njega treba nazivati kamatarom, ublehašem, moržinom, ubicom Željezničara i interesdžijom koji je zarad svog ega spreman ići toliko daleko da ugasi najveći fudbalski klub u Bosni i Hercegovini. Ono što ***** nisu uspjeli granatama i paljevinom Grbavice on je uspio za 3 sezone kormilarenja našim klubom, i što je najtužnije, izgleda da će ostati još neko vrijeme da nam zakuca posljednji ekser u tabut.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 11:37 am

avlami97 je napisao/la:
pon apr 12, 2021 7:30 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 12, 2021 7:18 am
**** te da se meni gdje ovako uvalit, ne bi razmišljao o Njemačkoj.
Ne mogu te otjerati, a ne radiš svoj posao. Ljepota.
Zafolirali nas da je potpisao na tri i pol godine. Kad ono ćorak...ugovor na neodređeno.
Reci da se salis
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 11:56 am

Spin prica ide ovako:
Amaru su ovo nastimali isti oni sto su i Misketu,a sve zbog prodaje pomocnog terena.
Prica dalje kaze da se amar usprotivio tome te su mu ovi smjestili ovo sve.....
Heroj a ne zlocinac
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 12:11 pm

BrUDA je napisao/la:
pon apr 12, 2021 11:37 am
avlami97 je napisao/la:
pon apr 12, 2021 7:30 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 12, 2021 7:18 am
**** te da se meni gdje ovako uvalit, ne bi razmišljao o Njemačkoj.
Ne mogu te otjerati, a ne radiš svoj posao. Ljepota.
Zafolirali nas da je potpisao na tri i pol godine. Kad ono ćorak...ugovor na neodređeno.
Reci da se salis
Nema ugovor na neodređeno.
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 12:55 pm

Odlazak Amara s klupe je definitivno dobar potez. Govorio sam i ranije da sam za to. Sad se riješiti i ogromnog stručnog štaba, barem pola je viška.

Naravno da bi odlazak Amara iz kluba bilo bolje rješenje, ali odakle nam pare? Vrlo jednostavno, da je Amar dao ostavku, ne bismo mu trebali isplatiti marke. Ovako smo se garant “dogovorili” s njim da se skloni s klupe, a pošto nemamo pare da ga isplatimo, da ipak ostane u klubu dok sve ne naplati. Jbg, tako je kako je. Ja ne vidim kako drugačije je moglo. Potpisan je takav ugovor s njim i to je to.

I ovako su nam sve licence upitne, kad bi Amara tako otjerali, a da ga ne isplatimo, ne bismo ni za ligu dobili.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 12:55 pm

Pitanje svih pitanja, ostaje li Amar u klubu ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 12:58 pm

Sada se postavlja pitanje da li će nas Amar tužiti za neisplaćene plate i da li će nas neko od igrače tužiti za isto? Ako to sada krene hajd što nema europskih utakmica ove sezone, nego ih nema ni naredne godine. Ako se traži neko od trenera, ja bih obavio razgovora i sa Nenadom Starovlahom. Nekad nas je kratko vodio, a mislim da bi njegova stara škola mogla pomoći.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 1:04 pm

kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 12:55 pm
Odlazak Amara s klupe je definitivno dobar potez. Govorio sam i ranije da sam za to. Sad se riješiti i ogromnog stručnog štaba, barem pola je viška.

Naravno da bi odlazak Amara iz kluba bilo bolje rješenje, ali odakle nam pare? Vrlo jednostavno, da je Amar dao ostavku, ne bismo mu trebali isplatiti marke. Ovako smo se garant “dogovorili” s njim da se skloni s klupe, a pošto nemamo pare da ga isplatimo, da ipak ostane u klubu dok sve ne naplati. Jbg, tako je kako je. Ja ne vidim kako drugačije je moglo. Potpisan je takav ugovor s njim i to je to.

I ovako su nam sve licence upitne, kad bi Amara tako otjerali, a da ga ne isplatimo, ne bismo ni za ligu dobili.
A Bukal je svojevremeno oprostio Zelji veliku svotu novca, iako je zivio dosta oskudno. Onda nemojte vise Amara u kontekstu legende spominjati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 1:11 pm

Elegant je napisao/la:
pon apr 12, 2021 12:55 pm
Pitanje svih pitanja, ostaje li Amar u klubu ?
ostaje u tunelu. znaci fakticki je tu, prima istu platu, ali nema tolike odgovornosti kao trener. druga stvar je sto ta njegova zamjena ne volontira sigurno, tako da cemo imati samo jos jedno dodatno ime na platnom spisku. vrlo jednostavno, odlaskom amara sa klupe se nista znacajno nije promijenilo, samo ce se na zeljin budzet dodati jos jedan. aferim. tunel epizoda druga.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 1:35 pm

Ma piša se lik po svima i svemu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 1:55 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
pon apr 12, 2021 12:11 pm
BrUDA je napisao/la:
pon apr 12, 2021 11:37 am
avlami97 je napisao/la:
pon apr 12, 2021 7:30 am

Zafolirali nas da je potpisao na tri i pol godine. Kad ono ćorak...ugovor na neodređeno.
Reci da se salis
Nema ugovor na neodređeno.
"Danas je održan sastanak članova Upravnog odbora i dosadašnjeg šefa stručnog štaba, Amara Osima, na kojima je dogovoreno da najtrofejniji trener neće više obavljati funkciju šefa stručnog štaba". Fkzeljeznicar.ba

Koliko me sjećanje služi potpisao je Ugovor na 3,5 godina i to na poslovima Šefa stručnog štaba. To implicira da je završio s tim poslom i tim Ugovorom (na određeno vrijeme - 3,5 g.). Ugovor prestaje da važi. Da bi radio neki drugi posao mora se provesti neka nova procedura i zaposliti ga na primjer na mjestu blagajnika, sportskog direktora, portira, nebitno...mora se potpisati NOVI UGOVOR. Na koliko dugo 3, 5, 10 godina.

Možda je izganjao Invalidnost II kategorije sa preporukom nadležne ljekarske komisije da se premjesti na neko drugo radno mjesto.

Ovako ispade da mu je ugovor na neodređeno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 2:47 pm

https://hayat.ba/sastanak-sa-plavima-po ... ti/390333/

Ubleha postaje sportski direktor FUJ
Lopovluk se nastavlja
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 3:01 pm

"Kada je u pitanju drugi žuti karton, dobro se vidi na usporenom snimku ni u jednom trenutku nisam dirao loptu rukom. Sudija je kod drugog žutog kartona on pušta prednost i kada je vidio da igrač ne postiže gol, odnosno da fula cijelu loptu naknadno svira igranje rukom koje ni ne postoji" ističe Sadiku.

slika

slika
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 3:02 pm

Ako je Olimpik mogao igrati rukometa, zašto Mladost nije mogla!? :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 3:09 pm

"Nadam se da će video analizom provjeriti dobro sve situacije na utakmici. Ne mogu se oteti utisku da je penal za Željezničar dosuđen prestrogo. Alić je štitio lice i lopta ga je pogodila u ruku, nije bilo namjere igranja rukom. A vidite u tom slučaju on nije dobio ni žuti karton.", nastavlja Sadiku.

Igrač nije počinio prekršaj ako ga je lopta slučajno pogodila u ruku nakon što se odbila od nekog drugog dijela njegovog tijela ili tijela drugog igrača u neposrednoj blizini. Pri tome igrač mora držati ruke tako da tijelo ne čine većim. Ukoliko igrača lopta pogodi u ruku kada se njome pridržavao da ne padne, ili da ublaži pad, te je ruka bila između tla i tijela, tada također nije počinio prekršaj. Ukoliko igrača pogodi lopta u ruku koja je podignuta iznad razine ramena, tada će sudac dosuditi prekršaj.

slika
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 3:10 pm

Fudbol igra koja je nastala nekad, pa se praktikovala kod nas i koja je riječ anglosaksonskog porijekla ima svoja pravila. Jedan pravilnik dostaviti u Doboj kod Kaknja.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 3:26 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon apr 12, 2021 11:56 am
Spin prica ide ovako:
Amaru su ovo nastimali isti oni sto su i Misketu,a sve zbog prodaje pomocnog terena.
Prica dalje kaze da se amar usprotivio tome te su mu ovi smjestili ovo sve.....
Heroj a ne zlocinac
kako ja vidim stvari, nije to tako daleko od istine...
sa djavlom je tikve sadio.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 3:52 pm

Ispravite me ako griješim, zar nije i u prošlom mandatu Amar otišao u tunel pa na neku funkciju poput sportskog direktora i onda se potpuno povukao na godišnji ?
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 4:15 pm

milanribar je napisao/la:
pon apr 12, 2021 3:52 pm
Ispravite me ako griješim, zar nije i u prošlom mandatu Amar otišao u tunel pa na neku funkciju poput sportskog direktora i onda se potpuno povukao na godišnji ?
Ako babuka (p)ostaje sportski direktor, ne vidim nikakvu potrebu traziti novog sefa strucnog staba!
Neka sportski direktor imenuje Memaru na to mjesto i problem rijesen.
Bilo jednom, upalilo, zasto mijenjati tim koji dobija!
....
Nigdje na svijetu ko' u Bosni ne idu "jaja za bubrege"!
....
Zato nas i zovu glupi bosanci!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 4:27 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 12, 2021 1:04 pm
kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 12:55 pm
Odlazak Amara s klupe je definitivno dobar potez. Govorio sam i ranije da sam za to. Sad se riješiti i ogromnog stručnog štaba, barem pola je viška.

Naravno da bi odlazak Amara iz kluba bilo bolje rješenje, ali odakle nam pare? Vrlo jednostavno, da je Amar dao ostavku, ne bismo mu trebali isplatiti marke. Ovako smo se garant “dogovorili” s njim da se skloni s klupe, a pošto nemamo pare da ga isplatimo, da ipak ostane u klubu dok sve ne naplati. Jbg, tako je kako je. Ja ne vidim kako drugačije je moglo. Potpisan je takav ugovor s njim i to je to.

I ovako su nam sve licence upitne, kad bi Amara tako otjerali, a da ga ne isplatimo, ne bismo ni za ligu dobili.
A Bukal je svojevremeno oprostio Zelji veliku svotu novca, iako je zivio dosta oskudno. Onda nemojte vise Amara u kontekstu legende spominjati.
Drugo, ljepše vrijeme koje je iznjedrilo drugačije, bolje ljude. Nije to samo u Želji slučaj, nažalost. Ko je to još u zadnjih 20 godina Želji oprostio velike pare? Ja ne znam nikoga.

Amar je u sportskom smislu svakako legenda, rezultati govore za njega, to se ne može osporiti. Ovo drugo...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija