Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:47 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned sep 20, 2020 2:22 pm
Ako ćemo pošteno , prvi koji bi ODMAH , ali odmah trebali ići iz Kluba su svi delegati Skupštine koji su glasali da na čelo kluba dođe sadašnja garnitura .Novi delegati bi (trebali bi biti u većini ) smjenili ovi garnituru i doveli nove sposobne ljude , ili , bar za početak formirati nekakav privremeni krizni štab.TO bi bio jedini ispravan put .

Naravno , druga je priča, koliko je realna ova opcija.Sve ostalo bi bila kozmetika.
Skupština je Amaru ko ona u PCu Dodiku. On odluči ovi izglasaju. Niko nema svog mišljenja. Ovakva skupština je viška.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:49 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned sep 20, 2020 4:37 pm
Haha a bio jedan forumas inicijali P.P. pa smo se cesto sukobili... i pazi ovo u potpisu mu pisalo dan pobjede Zeljeznicara nakon sto su ovi pojahali... aferim... i onaj srcezelje nesto tih
eeeee taj se vratio na duplogovno.ba nije mogo da izdrzi istinu o kamataru .
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:01 pm

Qooler je napisao/la:
ned sep 20, 2020 5:47 pm
staaarinavijac je napisao/la:
ned sep 20, 2020 2:22 pm
Ako ćemo pošteno , prvi koji bi ODMAH , ali odmah trebali ići iz Kluba su svi delegati Skupštine koji su glasali da na čelo kluba dođe sadašnja garnitura .Novi delegati bi (trebali bi biti u većini ) smjenili ovi garnituru i doveli nove sposobne ljude , ili , bar za početak formirati nekakav privremeni krizni štab.TO bi bio jedini ispravan put .

Naravno , druga je priča, koliko je realna ova opcija.Sve ostalo bi bila kozmetika.
Skupština je Amaru ko ona u PCu Dodiku. On odluči ovi izglasaju. Niko nema svog mišljenja. Ovakva skupština je viška.
znaci nista od ostavke valja nam ga trpiti jos njegove tikove i gluposti i nelogicnosti.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:19 pm

Citam od sinoc a ni slova nisam mogao napisati.U šoku sam još.Znaju li oni u upravi,oni na klupi i oni na terenu šta sve mi prozivljavamo zbog njih.Znaju li oni da su ovakvi sportski porazi nama puno više od sportskog.Znaju li oni da je nama Zeljo puno više od sportskog kolektiva.Mislim da ne znaju.Ali od sinoc,mislim, da nas 95% zna ko su oni.Zna da oni ne pripadaju Zelji.Da sa Zeljom nemaju ništa zajednicko.Da su u Zelji samo zbog licnog interesa i ni zbog cega drugog.Niko platu ne zasluzuje,niko.Sve natjerati iz kluba pa nek tuze.Imamo strucni štab,više ih nego igraca na terenu i ne vide.Ne moraš znati,dovoljno je samo vidjeti da mi nemamo golmana,da nemamo krila,da nam igra 5 veznih igraca od kojih se trojica krecu ko penzioneri sa rulatorom.I od sinoc sam uvjeren da ovo nije slucajno,sve je ovo planirano i zbog toga uprava mora letiti odmah.Nova nek trazi strucni štab.Neko rece teško da ce se ko prihvatiti,ako nece ima konkurs.Za dobru lovu prijaviti ce se mnogi koji znaju i mogu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:29 pm

Prije više od 15 mjeseci je sve objelodanjeno dokumentima. Ko je želio da "progleda" tada je mogao "progledati".

ŠTA JE MISIMOVIĆ PISAO SKUPŠTINI: Kako su tekli razgovori sa Osimom i koliko je novca uzeo od Želje, sprema se tužba protiv Selimovića, kako je Željo poslovao
14 Juna, 2019 21:32


ss.s..spor.tske.baa https://sportske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:33 pm

Jao sta uradi Fanimo,moj Amare dovedi ti Jamaka, Bekrica.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1733
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:39 pm

Nikom te ne damo. ***** li vam patetiku
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:47 pm

Iz laži u laž, ***** li vam sjeme... nit bagera nit konsolidacije nit plate nit igre nit icega nema ni uprave nit znas ko jeste ko nije... oj sta rade od kluba daj boze skloni ih ti kad mi ne mozemo
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:53 pm

https://spor.tske.ba/sta-je-misimovic-p ... -poslovao/ (sport-ske)

Vezano za ovaj teskt sa pomenutog poratala o Mismisovicu i desavanjima tadasnjim.

Ja se dobro sjecam da su svi problemi i hijene oko kluba pocele upravo kada je tadasnja uprava na celu sa Misimovicem krenula u češljanje papira i ove određene pravne radnje da se na svjetlo dana izese sta, ko, kako, gdje, sta je ko radio, ko je odgovoran...itd. Gdje su silne pare, ko je pravi dugove, nije placao poreze i sve ostalo.

A ova uprava i Amar nece jos dugo vidjet cete, a onda ce bagerskom lopatom da uzmu na temlju ugorva, plata i slicnog. Ne dao Bog da oni prodaju pomocni teren ili bilo sta od imovine kluba, hajde sto bi prodali nego sto klub ne bi pare vidio.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:03 pm

slika

Vrijeme je da najtrofejniji kamatar u klupskoj historiji napusti naseg Zeljeznicara i prestane ova tiranija!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:12 pm

Al su se sakrili u misije rupe kamatarovi uhljebi. Nidje ih na forumu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:16 pm

Tryg je napisao/la:
ned sep 20, 2020 7:12 pm
Al su se sakrili u misije rupe kamatarovi uhljebi. Nidje ih na forumuslika


Sent from my iPhone using Tapatalk
cekaju nece li proci ovaj talas nezadovoljstva i nece li se malo ovo zaboravit, pa da nastave sa svojim zadatkom sirenja propagande o liku i djelu po opstanak kluba najopasnije persone
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:18 pm

Al ja ne mogu da vjerujem da ima jos likova koji ono kao sta je ovo, sto ste takvi, sto ste nezadovoljni, vi ste nikakvi navijaci, treba dati podršku...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:26 pm

Ja mislim da nasi jedva cekaju da se odgodi derbi jer znaju da ih poraz automatski sve smjenjuje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:33 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned sep 20, 2020 7:26 pm
Ja mislim da nasi jedva cekaju da se odgodi derbi jer znaju da ih poraz automatski sve smjenjuje.
A ko ce ih smjeniti?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1733
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:37 pm

Ta ce Fanimo imamo mi bekriju i jamaka
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:39 pm

Ne treba njih vise ni gledat, mi smo izgubili titulu, pomirit se sa tim i pocet davat priliku Gasalu i Durakovicu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:40 pm

Amar kao da ne prisustvuje treningu, ne razumije problem svojih igraca, tj nedostatke. Ne kapiram nikako kako mogu mrljavo onako igrati
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:41 pm

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 7:39 pm
Ne treba njih vise ni gledat, mi smo izgubili titulu, pomirit se sa tim i pocet davat priliku Gasalu i Durakovicu.
Tako je brate, svaka ti cast na komentaru !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:42 pm

Rano smo se otpisali, nije ni prvi krug prošao. :D

Pitari imaju ogroman individualni kvalitet, nema veze što su od svakog gol primili.
U nas ekipa krnjava ko babini zubi.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned sep 20, 2020 7:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija