Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1766
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sub mar 11, 2023 9:23 pm

Do jučer je i Samir Toplak bio bez posla. Preuzeo je drugoligaša Kustošiju, nije čudno jer je u klub ušao Andy Bara
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sub mar 11, 2023 9:44 pm

Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

ned mar 12, 2023 12:41 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub mar 11, 2023 8:32 pm
https://www.transfermarkt.de/mensur-muj ... ner/107081 vec dugo je u Gorici, vjerujem da je naucio ponesto od Jakirovica, Rendulica i Dambrauskasa.
Moglo bi ga se probati premuntati.
Po meni bi dobra opcija bio i Marko Topić.
Možda čak i Elvir Baljić, ima znanje, ima i nekog iskustva. Bio je u stručnom štabu reprezentacije s Papetom kad smo u Brazil na svjetsko otišli. Trenirao je i Tuzlu City prije nekoliko godina. Naše je dijete svakako, sumnjam da bi odbio.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

ned mar 12, 2023 10:50 am

Maestro_1921 je napisao/la:
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub mar 11, 2023 8:32 pm
https://www.transfermarkt.de/mensur-muj ... ner/107081 vec dugo je u Gorici, vjerujem da je naucio ponesto od Jakirovica, Rendulica i Dambrauskasa.
Moglo bi ga se probati premuntati.
Po meni bi dobra opcija bio i Marko Topić.
Možda čak i Elvir Baljić, ima znanje, ima i nekog iskustva. Bio je u stručnom štabu reprezentacije s Papetom kad smo u Brazil na svjetsko otišli. Trenirao je i Tuzlu City prije nekoliko godina. Naše je dijete svakako, sumnjam da bi odbio.
Baljic nek se drzi mikrofona, nije za njega trenerski posao. Topic mislim da nikog nikad nije trenirao, tako da bi to bio rizik. Mujdza veliki upitnik takodjer, mlad ne pa mozda ali opet rizik.

Po meni jedine opcije ako bi se Edis sad mijenjao su Adzem, Dudic ili Basic. Spadaju jos u „mlade“ trenere, a realni su za nase uslove. Kodro isto dobra opcija, ali vjerovatno nerealna.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

ned mar 12, 2023 11:01 am

Ja ne bih imao nista protiv Mujdze,vazda je bio insan.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

ned mar 12, 2023 11:52 am

amar92 je napisao/la:
ned mar 12, 2023 10:50 am
Maestro_1921 je napisao/la:
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub mar 11, 2023 8:32 pm
https://www.transfermarkt.de/mensur-muj ... ner/107081 vec dugo je u Gorici, vjerujem da je naucio ponesto od Jakirovica, Rendulica i Dambrauskasa.
Moglo bi ga se probati premuntati.
Po meni bi dobra opcija bio i Marko Topić.
Možda čak i Elvir Baljić, ima znanje, ima i nekog iskustva. Bio je u stručnom štabu reprezentacije s Papetom kad smo u Brazil na svjetsko otišli. Trenirao je i Tuzlu City prije nekoliko godina. Naše je dijete svakako, sumnjam da bi odbio.
Baljic nek se drzi mikrofona, nije za njega trenerski posao. Topic mislim da nikog nikad nije trenirao, tako da bi to bio rizik. Mujdza veliki upitnik takodjer, mlad ne pa mozda ali opet rizik.

Po meni jedine opcije ako bi se Edis sad mijenjao su Adzem, Dudic ili Basic. Spadaju jos u „mlade“ trenere, a realni su za nase uslove. Kodro isto dobra opcija, ali vjerovatno nerealna.
Htio sam napisati napomenu za Balju, u slučaju da nije otišao u estradne vode. Al haj ako ništa bila bi dobra atmosfera, može im zapjevat. :D
Naveo bih i ja Bašića, ali mislim da ga ne bi mogli dovesti, pa iz tog razloga nisam. Ako ga možemo dovesti, ne bih imao ništa protiv.
Adžem je za Dudića Alex Ferguson. Dudić je precijenio sebe, lupa neke cifre fol, a ne vrijedi realno.
Kodro je baš nerealan, odbio je Mirvića koji mu je nudio kule i gradove. Ne znam kako bi ga mogli prevariti da dođe kod nas.
Ja bih iskreno Adžema, neupitno je da ima znanje, a i ogromnu ljubav prema Želji. Zadnji trofej smo osvojili sa njim. Mnogi, pa čak i rivali su govorili da smo najljepši fudbal igrali kad nas je vodio on, i pokojni Oda. Njemu bi se isplatilo dati vremena da nas vodi i da gradi ekipu, bez pritiska.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

ned mar 12, 2023 7:16 pm

Međuseljac, gol i tri asistencije danas.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pon mar 13, 2023 8:37 am

Nemojte da se uce na nasem klubu. :D

Ako cemo tako, evo i od mene jedan. https://www.transfermarkt.co.uk/srdjan- ... eler/47470

U strucni stab dovesti Nedu, ostaviti Tuceta i Stana glavni trener. Sta fali :kafa:
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pon mar 13, 2023 3:16 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon mar 13, 2023 8:37 am
Nemojte da se uce na nasem klubu. :D

Ako cemo tako, evo i od mene jedan. https://www.transfermarkt.co.uk/srdjan- ... eler/47470

U strucni stab dovesti Nedu, ostaviti Tuceta i Stana glavni trener. Sta fali :kafa:
Stop trenerima defanzivcima i golmanima :D .
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

uto mar 14, 2023 7:00 pm

U budućnosti treba pratiti rad Vladimira Ilića, sadašnjeg šefa stručnog štaba Krupe, ima samo 24 godine, a od 2020. godine je već u trenerskim vodama. Ne znam koliko traje proces dobijanja UEFA Pro licence ali vidio sam da je pred kraj 2021. godine bio na stažiranju u Grčkoj, u ekipi Asterasa.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

uto mar 14, 2023 9:03 pm

Evo gdje trebamo traziti novog trenera, kao i igrace u Hrvatskoj, kod nas je to previse neozbiljno, eto zanimljiva opcija, ili ne Mujdza, ali nekog ovakvog, neko ko u vise u sat vremena moze normalno voditi razgovor da ne koriti: znaci, ovaj, onaj, kuzis, kontas, ba i slicne gluposti.
phpBB [video]
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

uto mar 14, 2023 10:06 pm

Mujdža, Lulić, Ibišević, profesionalci, kad bi prenijeli samo 10% onog što su naučili kroz karijeru kao igrači, nema sumnje da mogu biti vrhunski stručnjaci. Uostalom to se primijeti na njemu, ti kad ga ugledaš, vidiš da ima neko ponašanje, znanje, radnu etiku koja nije klasična za naše prostore.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

uto mar 14, 2023 10:18 pm

Nama su hrvati pobjegli milion svjetlosnih godina, samo kad pogledas kroz prizmu angazmana bivsih A-reprezentativaca kao trenera ili jos bolje strucne stabove svih selekcija od A, preko U-21. Od Nike Kranjcara, Biscana, Corluke, Mandzukica svi su vec tu i hoce da rade, a sto je jos vaznije ocito hoce da rade na sebi. Kod nas Baljic bi radje na Zvezde Granda, Barbarez hoce da se zeyebava godinama i onda kad mu naumpadne da vodi A- selekciju, uz duzno postovanje njemu ali to ne ide tako.
Mujdza i u ovom podkastu kaze da je u reprezentaciji bio u najboljem odnosu sa Lulicem i da su bili cimeri, mislim da to nije slucajno bilo :D
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

uto mar 14, 2023 11:25 pm

To je teško porediti, to je često do njih samih. Garantujem da je Barbarez mogao biti odličan trener, međutim on se odlučio za igranje pokera, a imam informacije da je imao ne znam ti koliko ponuda, druga, treća liga Njemačke, mislim da je čak imao i ponudu Hamburga kao pomoćni ili juniorska selekcija, nešto tako. Onda ponude domaćih ekipa - Sloboda, Velež, Sarajevo. Da je on htio mogao je raditi i to u dobrim ekipama. Nije htio. Baljić je nešto drugo, rekao bih da njemu trenerski posao nikada i nije bio nešto što ga zanima, imao je par epizoda uz Papeta, na kraju je probao u Tuzli i to je kraj bio.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet mar 16, 2023 11:31 am

Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet mar 16, 2023 11:32 am

Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet mar 16, 2023 2:11 pm

Fićo je napisao/la:
uto mar 14, 2023 11:25 pm
To je teško porediti, to je često do njih samih. Garantujem da je Barbarez mogao biti odličan trener, međutim on se odlučio za igranje pokera, a imam informacije da je imao ne znam ti koliko ponuda, druga, treća liga Njemačke, mislim da je čak imao i ponudu Hamburga kao pomoćni ili juniorska selekcija, nešto tako. Onda ponude domaćih ekipa - Sloboda, Velež, Sarajevo. Da je on htio mogao je raditi i to u dobrim ekipama. Nije htio. Baljić je nešto drugo, rekao bih da njemu trenerski posao nikada i nije bio nešto što ga zanima, imao je par epizoda uz Papeta, na kraju je probao u Tuzli i to je kraj bio.
Pa mislim da smo se ja i ti slozili, ni ja nemam sumnje da bi Barba bio dobar trener, za selektora jos i bolji, covjek je rodjeni lider, valjda su to i Njemci shvatili, ali kad covjek nece, kao i Baljic, nece..tj. necemo, neda nam se, takvi smo, barem vecina. Kad pogledas, najbolje nam od svih trenera kotira Jakirovic, Kerkez i mozda Akrapovic, imao je pristojnu epizodu u Cska.
Imati nekog kao Mensur bi bilo suho zlato i ako ne prodje kako treba, barem znas da si pokusao najbolju mogucu stvar. Ali o tom u nekim boljim vremenima
Ti se okani Srbije i fati se posla po Hrvatskoj, to nam je zlatna prilika
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet mar 16, 2023 7:32 pm

https://www.transfermarkt.co.uk/ahmad-a ... ler/682225

Danas je dobar bio, treba ga pratiti.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sub mar 18, 2023 4:25 pm

https://www.transfermarkt.co.uk/luka-me ... ler/370443

Treba ga pratiti, fino izgleda na terenu, dobar strijelac.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sub mar 18, 2023 9:04 pm

https://www.transfermarkt.co.uk/dennis- ... ler/526098

Interesantan igrač, trebalo bi ga upratiti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija