Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 4:44 pm

Vedranova oba gola! Moramo naci novog golmana.

Koliko sam shvatio Odović nije rekao da je Dzenan kriv za neki od golova jer i nije kriv po mom misljenju, ali je skrenuo paznju na njegovu losu defanzivu i zasto mozda uprkos dva gola ne bi trebao biti u prvih 11 sljedecu utakmicu. Zna zabiti gol i mislim da je igrac za utakmice gdje nas ništa ne ide i gdje nam je potreban pogodak hitno. Za razliku od utakmice protiv Apolona i ranijih utakmica poceo je kao nesto kombinovati, ali se opet znalo desiti par puta da ne ispostuje Pavica ili ne posalje loptu u sesnaesterac vec se zanese i krene sa loptom u najvecu guzvu.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:05 pm

Derbi je iza nas, hajmo se okrenuti tuzli i probati uzeti tri boda. Najbitnije je puci ove levate dok su u knockdownu. Nas je cesto znala zapasti ultra razigrana sloboda, celik ili cak mladost, dok su pitari i ustase uzimali bodove na konto neke njihove rezultatske krize.

Zna li neko kad je trening sutra poslije podne ?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:07 pm

sutra idu u srebrenik.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:08 pm

A danas nema tog poslijepodnevnog?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:09 pm

neko napisa u 6, ja pojma nemam.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:12 pm

Vidio sam i ja al reko bio jutarnji ne znam hoce 2 puta trenirati danas?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:17 pm

Nema, Curjuric mi rece, nema poslijepodne
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:19 pm

Sta ova raja sa Klix foruma spominje nekog igraca da dolazi ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:19 pm

Dolazi ofanzivni vezni
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:20 pm

Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:26 pm

Morzhy je napisao/la:
pet avg 17, 2018 4:05 pm
ponosannavas je napisao/la:
pet avg 17, 2018 3:55 pm
Svašta se načitah majke mi. Ali jedna stvar mi nikako nije jasna. Prije nego analizirate grešku sudije ili još gore ko je kriv za neki gol pogledate li vi uopšte snimak. načitao sam se ovdje i tipa da se Jazvić nije vratio kod prvog gola, pa da je visoko dignuta noga kod drugog na Paviću i sl. i kad pogledam snimak niđe veze. Ima primjera more, a ovo su dva koja sam se sjetio. I to jel Zajm pogriješio ili ne to samo ODa zna. MI možemo nagađati. Isto tako možemo nagađati i što je njega aš kritikovao jel što misli da će ga to postaći ili da se ne digne ili stvarno što je loše odradio. Ja mislim da je sve pomalo npr. ali ne može se kritikovati čovjek koji je dao dva gola. Evo i da je do njega taj drugi gol isto se može reći i da je do BOgija i do Pavića i do Rodina (svi kasne), a pogotovo do Vece. Svi imaju udio u golu, neko manje neko više. Zajm je zbog svega što nabrojali rođeni napadač. Isto tako sinoć je igrao mnogo manje za sebe nego ranije. Sigurno je desetak lopti iz prve proslijedio, te još nekoliko puta pokušao povratnu. Sve te njegove prednosti i nedostatke (koje svi igrači imaju) trener treba da zna da iskoristi. Oda je osjetio i gurnuo ga i ovaj mu je vratio sa dva gola. Ova dva primljena su npr 20-25% njegov (drugi) i 5% njegov (prvi) ako uopšte ima i tih 5%. Ovo sam navao samo i razloga što bi možda neko predvidio da ranije krene prema Tataru. Predviditi je nekad baš teško i mnogo boljim igračima. Zajm se uredno vratio i zatvorio svog a Tatar je bio PAvićev koji je isto tako otišao da spasi gol. Prebrzo se sve desilo da bi mogli krivii i Pavića i Zajma. Više sve ostale koji su ranije zakasnili.
Vedranova oba gola,ali njega niko očito ne smije kritikovati. Kod prvog gola bezveze stoji na prvoj stativi,a Rahmanović ga lobuje iz mrtvog ugla. Ono što je Pavić loše izbio iz gola je ustvari on trebao lagano pokupiti. Drugi gol umjesto da pomjeri nogu centimetar i izbije loptu u pizdiće,on se čitav savija da bi je stigao rukom pored svog članka i proslijedi je Ahmetoviću na liniju peterca. Ne treba uopšte tražiti nizove grešaka kad je on glavni krivac. Unosi nervozu u cijelu odbranu i ne postoje krila koje će zaustaviti svaki centaršut kako on ne bi pokazivao svoj nekvalitet u neizlaženju na iste
Najveća je njegova krivica slažem se. Što se tiče povratka Rame jedva čekam. PO meni na polusezoni probati se zahvaliti Vranješu, a Ćurjurić može pokriti čak i bolje ovo što Vranješ odgira na toj pozicji, a Rama naprijed. PO meni je bolja opcija bila da je Ćurjurić došao na Harisovo mjesto a da je Arežina ušao na poluvremenu. Onakav umoran Ivan bi više dao na toj poziciji od Vranješa.
I još nešto. Ivan TIrić je slobodan. DOvesti ga kao drugog golmana. Fejza treći i nek trenira djecu, a Ćeman na posudbu nek brani. Tirić ima kvalitet da ga hladno ubaciš ako ovaj bude bezobrazan.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:29 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet avg 17, 2018 5:26 pm

I još nešto. Ivan TIrić je slobodan. DOvesti ga kao drugog golmana. Fejza treći i nek trenira djecu, a Ćeman na posudbu nek brani. Tirić ima kvalitet da ga hladno ubaciš ako ovaj bude bezobrazan.
Taman jučer napisah da je slobodan, može se dovesti jer očito da je imao papire prije isteka prelaznog. Dobra visina, 192 cm, Oda ga je već vodio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:45 pm

Evo i curke rece ako ne budu na 100% nece ni pobjedit.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:50 pm

AsharaK je napisao/la:
pet avg 17, 2018 5:45 pm
Evo i curke rece ako ne budu na 100% nece ni pobjedit.
Istina 1/1. Nista s pola gasa, nista pod rucnom. Samo maksimalno ozbiljno pa se imamo cemu nadati.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:53 pm

hardwell je napisao/la:
pet avg 17, 2018 4:44 pm
Vedranova oba gola! Moramo naci novog golmana.

Koliko sam shvatio Odović nije rekao da je Dzenan kriv za neki od golova jer i nije kriv po mom misljenju, ali je skrenuo paznju na njegovu losu defanzivu i zasto mozda uprkos dva gola ne bi trebao biti u prvih 11 sljedecu utakmicu. Zna zabiti gol i mislim da je igrac za utakmice gdje nas ništa ne ide i gdje nam je potreban pogodak hitno. Za razliku od utakmice protiv Apolona i ranijih utakmica poceo je kao nesto kombinovati, ali se opet znalo desiti par puta da ne ispostuje Pavica ili ne posalje loptu u sesnaesterac vec se zanese i krene sa loptom u najvecu guzvu.
Brate moj nije Oda rekao direktno kriv je ovaj ili onaj za gol,ali je istakao probleme koji dovode do opasnosti po nas gol. Ok ja postujem svacije misljenje. Neko ce reci Vecina su oba gola,i zaista jesu.
Prebacivanje odgovornosti krivice na nekog nije posteno,ako se zna da neko drugi nije obavio svoj zadatak.
Vecina raje ce srati Bogi ovakav ili onakav,Pqvic ovo ili ono. Ali **** to sto Zaim nije ispratio igraca,i sto ne da nije ispratio nego nije ni obratio paznju dok ovaj nije ko tane se srucio ka golu i otisa 20 metara,i stvorio 3 na 2 situaciju. Pa to je isto kad pricamo o kosarci. I imas jednog clana petorke koji lose odigra odbranu,lako prodje svog cuvara,onda slijedi preuzimanje,pa se zna desiti povratni pas na tricu,na samog covjeka jer ga ovaj sto preuzima i pomaze ostavi da bi ovog zatvorio,pa onda neki treci trci dq zatvara tricu,pa taj trojkas moze da puca ili opet daje nekom slobodnom i tako se odbrana cijela pravi smijesnim,a zasto ....
Zato sto jedan igrac ne odradi svoj posao ,ostali onda pokusavaju njegovu gresku ispraviti ,i mi cemo u sustini okriviti onog zadnjeg sto nije stigao blokirati,a **** to sto su oni svi ginuli da isprave gresku onog prvog.
Fudbal je timski sport,pobijedjujes ili ako si bas bolji ili ako koristis greske protivika.
Nema podijele striktne odbrana i napad. Svaka odbrana pocinje od napadaca,a svaki napad pocinje od odbrane.
Pa koliko puta ste vidjeli situacije gdje neki klub dovede veliki broj dobrih fudbalera,pa ih ne moze uklopiti da budu dobar tim. Pa ih dobija ko stigne. Zato sto se igra bazira na individualnim kvalitetima,a ne onome sto je dobro za tim.
Pa sjetimo se Reala Galaktikosa ,pa sta im uradi Barcelona sa duplo manje zvijezda,ali se znalo u svakom trenutku sta ko radi. To su samo primjeri.
Pa evo i kod nas ono Sarajevo sa vrhunskim imenima,pa 5 godina umijesto da se prosetaju oni osvoje jedva jednu titulu i to na pljacku i dogovore.
Sad vi mozete reci nije Zaim kriv ili koliki je procenat krivice. Ali cinjenica je da problem krene od toga. Nije bitan Zaim sad,da to radi i drugo krilo ja bi isto rekao. Da to radi Krpic,neki veznjak,svejedno je. Ali odatle krene problem. Pa kako su pitari odigrali 2-2 . Atalanta se pocne zajebavati i opuste se i pljus eto ti belaja.
Nasi igraci nisu dobro fizicki spremni da sebi mogu dopustiti da im jedan igrac steka na terenu,jer ne mogu to pokriti svaki put.
Znam ja po sebi sta znaci fizicki biti lose spreman. Ja sam sebe sad doveo u dosta dobro fizicko stanje,jer treniram. Ali kao neko ko je bio dio omladiski selekcija Zelje i osvajao 2 titule prvaka,znam koliko sam mogao trcati. Nakon par godina,poprilicno se zapustim,i zovnu te ljudi na termin uz preporuku,dovest cu ja jarana igra super. Ja dodjem i kontam ma ne mogu ja zaboravit igrat,jednom dobar vazda dobar,naviknes da si dobar,ne moram ja puno se trudit,ne mogu drugi bit bolji. I onda dodjes i vidis da ne mozes da dises,da ne mozes da osnovne stvari radis,da ljudi koje si ti smijesnim pravio,sad ne mozes da ih stignes,jer oni bar redovno igraju. I ispadas smijesan,neko ko je propao,pa pocnes da igras odbranu ko Zaim,sjetis se da se vratis,kad ti krenu 3 na 1 i vec se spremaju za sut. I ti fol trcis nazad samo da ne bude ,pa sto se nisi vratio.
Sto ti ovo sve pricam, zato sto i u tom nasem mikro svijetu,kad igras,ne mozes igrati neodgovorno ako zelis dobijati,ako zelis na terminu biti dobar. A sad zamisli koliko malo prava na greske imaju profesionalni igraci.
Ne mozemo pricati da napadaci i krila ne moraju biti toliko odgovorni. Ako zelimo napredovati i pribliziti se Europi,moramo imati kompaktnu cjelinu i tim. Da se bor3 jedan za drugog,da ispravljaju a ne pustati ljude i ocekivati da imamo srece pa da protivnik to ne iskoristi. Onda nikad necemo biti ozbiljna ekipa.
Zato ja imam povjerenje u Odovica,jer covjek je jednostavno u 7 dana procitao sve nase nedostatke,i on ce to ispraviti siguran sam. Ili ce Zaim trcati kao navijen,ili mu nece igrati pa da je Ronalno licno. Imamo mi znalaca dovoljno,ne trebaju nam setaci.
Izvini na duzem psotu i sto tebi repliciram. Nadovezah se samo. Jednostavno me boli dusa,sto ih ne dobismo zbog nasih gluposti.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 6:04 pm

Izgleda nista od treninga sad u 18h...izgleda jedino ja bolesnik dosao 😂
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 6:17 pm

Da smo imali normalnog golmana ko sto nismo mi bi imali 3 titule zaredom.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 6:28 pm

ne može se to baš tako reći.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 6:38 pm

Kamo srece da je samo golman kriv za ono u Krupi i kolo kasnije na derbiju, kao i onih 0:3/3:3 u Mostaru.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 6:51 pm

bile su tri utakmice gdje se mogla uzeti titula, sloboda, krupa i derbi. u sve tri je cijeli tim od vrha do dna zakazao, uključujući i one koji su trebali postaviti i usmjeriti tim, a vedran ni za šta pojedinačno nije kriv.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 145 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija