Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 2:22 pm

Zna li neko hoce biti i drugog treninga danas u 18h ili nece?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 2:23 pm

ima tih igračaka i u neuporedivo boljim i jačim sredinama. nije to samo po sebi problem. on ima mjesto u prvoj ligi zato što su tradicionalni klubovi decenijama vođeni na nedomaćinski način. to je napravilo situaciju da je sa nekoliko miliona neuporedivo lakše danas osnovati klub i doći u prvi rang nego sanirati tradicionalni klub.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 2:28 pm

Kakav crni Husić i Tuzla šiti ovo zatvorenih očiju trebamo dobiti..Ne jebu njih ni 5 %..Pa likovi od Goška izgubili a priča se o nekoj pomoći sudija njima protiv nas..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 2:53 pm

ublehas je napisao/la:
pet avg 17, 2018 1:51 pm
LeBlue je napisao/la:
pet avg 17, 2018 1:27 pm
Vladavic pojma nema sta govori. On to samo govori zbog Veleza, i nije objektivan. Nisam ni ja ljubimac Husica, ali on sasvim dovoljno poznaje fudbal i kapacitet pojedinih igraca. Pa pogledaj te koji su igraci igrali za Slobodu; krpic, ahmetovic, zec, veselinovic, saric, piric itd. Gdje oni sad igraju? Ne radi se samo o parama, nego je covjek objektivno znao da ubode sa igracima. Ono sto Papac npr nije znao, i ako sam se i ja radovao njegovom dolasku. Tuzla City je druga prica, gdje i nas igracki kadar i transfer period je dosta bolje odradjen nego sto je ranije bio slucaj.
Možemo reći da je u "ubo" sa Veselinivićem i Sarićem. Ostali su ili igrali već u Slobodi ili su došli kao dokazani igrači. Osim toga, na njih 2, fulio je sa malim milionom igrača. Lik realno pojma nema. Jedino što iskešira na crno bruku para za igrače, preplati ih, i još malo podmaže sudije.
Papac je lično Monchi za Husića.

I po čemu je Starčević dokazano dobar trener?
Piric je u Slobodi od te sezone kad ih je Husic preuzeo. Vjerovatno ga on nije doveo iz Bratstva. Ali evo zaboravio sam Ordagica kojeg je on doveo. Cak i te dokazane koje si spominjao, doveo ih je na vrijeme i iskoristio njihov potencijal. I to je neki kvalitet. Papac nije to pokazao u kratkom period. Opet ovo nema veze sa nasom trenutnom situacijom gdje smo doveli kvalitetna pojacanja. Mi smo bolja ekipa od Tuzla City i sa pravim pristupom ocekujem 3 boda.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:06 pm

bila je dobra selekcija. ali ko zna ko je tu tad pomagao, a ko pomaže danas.
gradi željo boli te *****
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:09 pm

Opet kažem, nije doveo nedokazane igrače. Tražili su i naši Ordagića, ali on više dao para. Svi dobro znamo kako on plaća inače. 400 na račun a ostalo na blagajnu. Lik pokupio skoro sve što je u to trenutku važilo za neki kvalitet u PL. Pokupio ih tako što ih je generalno preplatio. neki se pokazali kao pojačanja, neki ne. Nije da je "osjetio" kvalitet igrača. Evo i sad. Opet je svašta nakrcao u ekipu, pa su u glavnom to flop igrači.
Naravno, ja ne očekujem laku utakmicu. Mi smo i od Čelika za klasu bolja ekipa, pa izgubismo. Ako ne bude zalaganja, nećemo se ni u Tuzli dobro provesti. Samo kažem, da nema on ni blizu kvalitetnu ekipu kako se to na početku predstavljalo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:12 pm

danas nema. i nije se pretjerano ni pričalo da ima, većina je bila stava da je puno potrošenih i sporih. ali opet mi ni na 90% nećemo dobiti, iako bolji jesmo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:21 pm

Utakmica po utakmica, tri bobe po tri bobe. Jurissss
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:33 pm

Sto se tice otkrivanja igraca, tu je Oda odlican, nadam se da ce imati vremena za skauting jer je dosao na klupu bez priprema, kako mi to obicno radimo :D pa su mu ruke pune posla trenutno.
Mada sto se mene tice, na zimu ne bi smjeli gomilati nove igrace, Ramovic se svakako vraca. Vidjet ce se ko ce nam moci pomoci, a ko ne do zime. Sto se i Vranjesa tice, neka i njega do zime, pa vidjeti onda. Skoncentrisati se na sklapanje tima i timskog duha, te da se sve to uigra. Oda zna fudbal, to se odmah i vidi, a znamo i po dva prethodna mandata, tako da se ne sekiram.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:34 pm

Okolele je napisao/la:
pet avg 17, 2018 2:28 pm
Kakav crni Husić i Tuzla šiti ovo zatvorenih očiju trebamo dobiti..Ne jebu njih ni 5 %..Pa likovi od Goška izgubili a priča se o nekoj pomoći sudija njima protiv nas..
Ne lupajte bgt vise o pobjedama na strani zatvorenih ociju!Pa majku mu,jel vi od jucer pratite ovu ligu???Ko je ikad na strani uzimao tekme laagano,imal i jedan primjer?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:38 pm

na 100% bi mi trebali dobiti, svakako. ali znamo koliki je problem nama to dati i održati iz utakmice u utakmicu.
gradi željo boli te *****
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:39 pm

nookey je napisao/la:
pet avg 17, 2018 1:00 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pet avg 17, 2018 12:34 pm
Jos ako je tacno to za dodatnih 50 hiljada?? A trudio se guzeljan sinoc koliko je mogao
ma nema šanse da prođu Bešiktaša
Ma ima sto ne bi bilo, besiktas u zadnjoj minuti prosao prosjecnu ekipu iz prosjecne lige. Jedva..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:44 pm

ChWilla je napisao/la:
pet avg 17, 2018 3:38 pm
na 100% bi mi trebali dobiti, svakako. ali znamo koliki je problem nama to dati i održati iz utakmice u utakmicu.
Iz tuzle i sirokog ako se vratimo sa 4 boda,plavu lokomotivu niko ne zaustavi!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:49 pm

Ko da gledam, nama ce i ove sezone najveci problem biti fizicka sprema igraca. Iskreno mi se svidja sto sada igramo srijeda subota, nadam se da ce se taj trend nastaviti. Igraci se moraju navikavati na taj sistem, moraju biti spremni na to, pa kada se preskoci srijeda, da budu u top formi za subotu, eh sada individualan rad je kljuc toga.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 3:55 pm

Svašta se načitah majke mi. Ali jedna stvar mi nikako nije jasna. Prije nego analizirate grešku sudije ili još gore ko je kriv za neki gol pogledate li vi uopšte snimak. načitao sam se ovdje i tipa da se Jazvić nije vratio kod prvog gola, pa da je visoko dignuta noga kod drugog na Paviću i sl. i kad pogledam snimak niđe veze. Ima primjera more, a ovo su dva koja sam se sjetio. I to jel Zajm pogriješio ili ne to samo ODa zna. MI možemo nagađati. Isto tako možemo nagađati i što je njega aš kritikovao jel što misli da će ga to postaći ili da se ne digne ili stvarno što je loše odradio. Ja mislim da je sve pomalo npr. ali ne može se kritikovati čovjek koji je dao dva gola. Evo i da je do njega taj drugi gol isto se može reći i da je do BOgija i do Pavića i do Rodina (svi kasne), a pogotovo do Vece. Svi imaju udio u golu, neko manje neko više. Zajm je zbog svega što nabrojali rođeni napadač. Isto tako sinoć je igrao mnogo manje za sebe nego ranije. Sigurno je desetak lopti iz prve proslijedio, te još nekoliko puta pokušao povratnu. Sve te njegove prednosti i nedostatke (koje svi igrači imaju) trener treba da zna da iskoristi. Oda je osjetio i gurnuo ga i ovaj mu je vratio sa dva gola. Ova dva primljena su npr 20-25% njegov (drugi) i 5% njegov (prvi) ako uopšte ima i tih 5%. Ovo sam navao samo i razloga što bi možda neko predvidio da ranije krene prema Tataru. Predviditi je nekad baš teško i mnogo boljim igračima. Zajm se uredno vratio i zatvorio svog a Tatar je bio PAvićev koji je isto tako otišao da spasi gol. Prebrzo se sve desilo da bi mogli krivii i Pavića i Zajma. Više sve ostale koji su ranije zakasnili.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 4:05 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet avg 17, 2018 3:55 pm
Svašta se načitah majke mi. Ali jedna stvar mi nikako nije jasna. Prije nego analizirate grešku sudije ili još gore ko je kriv za neki gol pogledate li vi uopšte snimak. načitao sam se ovdje i tipa da se Jazvić nije vratio kod prvog gola, pa da je visoko dignuta noga kod drugog na Paviću i sl. i kad pogledam snimak niđe veze. Ima primjera more, a ovo su dva koja sam se sjetio. I to jel Zajm pogriješio ili ne to samo ODa zna. MI možemo nagađati. Isto tako možemo nagađati i što je njega aš kritikovao jel što misli da će ga to postaći ili da se ne digne ili stvarno što je loše odradio. Ja mislim da je sve pomalo npr. ali ne može se kritikovati čovjek koji je dao dva gola. Evo i da je do njega taj drugi gol isto se može reći i da je do BOgija i do Pavića i do Rodina (svi kasne), a pogotovo do Vece. Svi imaju udio u golu, neko manje neko više. Zajm je zbog svega što nabrojali rođeni napadač. Isto tako sinoć je igrao mnogo manje za sebe nego ranije. Sigurno je desetak lopti iz prve proslijedio, te još nekoliko puta pokušao povratnu. Sve te njegove prednosti i nedostatke (koje svi igrači imaju) trener treba da zna da iskoristi. Oda je osjetio i gurnuo ga i ovaj mu je vratio sa dva gola. Ova dva primljena su npr 20-25% njegov (drugi) i 5% njegov (prvi) ako uopšte ima i tih 5%. Ovo sam navao samo i razloga što bi možda neko predvidio da ranije krene prema Tataru. Predviditi je nekad baš teško i mnogo boljim igračima. Zajm se uredno vratio i zatvorio svog a Tatar je bio PAvićev koji je isto tako otišao da spasi gol. Prebrzo se sve desilo da bi mogli krivii i Pavića i Zajma. Više sve ostale koji su ranije zakasnili.
Vedranova oba gola,ali njega niko očito ne smije kritikovati. Kod prvog gola bezveze stoji na prvoj stativi,a Rahmanović ga lobuje iz mrtvog ugla. Ono što je Pavić loše izbio iz gola je ustvari on trebao lagano pokupiti. Drugi gol umjesto da pomjeri nogu centimetar i izbije loptu u pizdiće,on se čitav savija da bi je stigao rukom pored svog članka i proslijedi je Ahmetoviću na liniju peterca. Ne treba uopšte tražiti nizove grešaka kad je on glavni krivac. Unosi nervozu u cijelu odbranu i ne postoje krila koje će zaustaviti svaki centaršut kako on ne bi pokazivao svoj nekvalitet u neizlaženju na iste
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 4:14 pm

Evidentno je da posljednje cetiri utakmice pod vodstvom Ode igramo dosta ljepši fudbal. Mislim i nadam se da će to aBd s vremenom ići sve bolje i bolje. Nažalost, trenutno imamo problem s fizičkom spremom, padamo od 65 minute. Ono što je još pogubnije po naseg Želju jeste igra Vedrana. Sa ovakvom njegovom formom i prikazanom igrom daleko smo od titule. Ostatak ekipe vjerujem da će vremenom biti još bolji.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 4:34 pm

Mislim da sam ja jedan od onih koji vide nevjerovatan napredak, ali zaista veći i od onog što se spominje. Ja jedva čekam sljedeću našu, čekao sam i prije, ali sad čekam i zbog igre.

Konačno da dočekamo da pasovima natjeramo u 25 metara protivnički tim.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 4:39 pm

igla je napisao/la:
pet avg 17, 2018 4:34 pm
Mislim da sam ja jedan od onih koji vide nevjerovatan napredak, ali zaista veći i od onog što se spominje. Ja jedva čekam sljedeću našu, čekao sam i prije, ali sad čekam i zbog igre.

Konačno da dočekamo da pasovima natjeramo u 25 metara protivnički tim.
Isti sam ti... zamisljam jos Sinana u sredini pa gledam njegove stare klipove al nema nijedan sa potezima iz Zelje,mogao bi Larse jedan welcome back klip za Sinana :D

:zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pet avg 17, 2018 4:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 4:40 pm

igla je napisao/la:
pet avg 17, 2018 4:34 pm
Mislim da sam ja jedan od onih koji vide nevjerovatan napredak, ali zaista veći i od onog što se spominje. Ja jedva čekam sljedeću našu, čekao sam i prije, ali sad čekam i zbog igre.

Konačno da dočekamo da pasovima natjeramo u 25 metara protivnički tim.
Ma napredak je evidentan..Puno pas igre uz što manje kontakta i sve manje bezpotrebnog izbijanja..Jedini problem je koncentracija i golman koji nije u formi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Ujko i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija