Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:10 pm

iggy2377 je napisao/la:Je li definitivna odluka donesena da se utakmica protiv olimpika igra bez publike?
Jeste
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:10 pm

FKZ1921 je napisao/la:Taman se malo unormali tema,a onda opet opletemo o stvarima o kojima pojma nemamo. A bas o tim stvarima o kojima pojma nemamo volimo ublehariti. A te stvari obavezno moraju imati veze s parama. Menadzeri...
Nemojte ljudi o stvarima o kojima nemate informacije. I nemojte da neko kaze da ima. Laze.Nema. Ne moze imati.Moze imati informaciju tipa rekla kazala...O tim stvarima niko ne prica. Ni menadzeri ni igraci.
I zasto bi mi uopce raspravljali o tome? Osim potrebe da se bavimo poslovima drugih ljudi umjesto svojim.
Hvala Bogu pa postoji i glas razuma na ovom forumu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:11 pm

FKZ1921 je napisao/la:Taman se malo unormali tema,a onda opet opletemo o stvarima o kojima pojma nemamo. A bas o tim stvarima o kojima pojma nemamo volimo ublehariti. A te stvari obavezno moraju imati veze s parama. Menadzeri...
Nemojte ljudi o stvarima o kojima nemate informacije. I nemojte da neko kaze da ima. Laze.Nema. Ne moze imati.Moze imati informaciju tipa rekla kazala...O tim stvarima niko ne prica. Ni menadzeri ni igraci.
I zasto bi mi uopce raspravljali o tome? Osim potrebe da se bavimo poslovima drugih ljudi umjesto svojim.
Hajmo se baviti činjenicama. Tu nema rekla kazala. Ko su nogometni manageri u Bosni i Hercegovini, i koje su ozbiljne transfere oni napravili. Ne spominjite mi ove transfere od 500 milja ili miliona,jer je to smješno u ozbiljnim poslovimai prodajama igrača.
I još nešto..od euforije do prozivanja nekih zastupnika igrača imenom i prezimenom...smrdi nešto tu i neko po nečijem nalogu piše..da se ne lažemo, ima ovdje ljudi koji ništa ne znau, ali ipak kontaju stvari...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:13 pm

Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, po već ranije definisanoj proceduri rada dogovorili su dolazak novog fudbalera, a radi se o bivšem fudbaleru Slavije i Olimpica, Bojanu Regoji. :shisha:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:14 pm

1921.ba je napisao/la:Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, po već ranije definisanoj proceduri rada dogovorili su dolazak novog fudbalera, a radi se o bivšem fudbaleru Slavije i Olimpica, Bojanu Regoji. :shisha:
Znam da nije istina, ali sam morao provjeriti, još se zadesi jedna ćelavica na indexu, bandak :ganja:
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:14 pm

Da malo skrenemo pricu na druge teme.
U intervju Kostic rece da je zavrsio DIF,nesto kontam od tada,jel on prvi nas trener sa zavrsenim DIF-om,zapravo jesmo li uopste imali trenera dosad koji ima zavrsen neki fakultet nakon rata!?
Zadnja izmjena: rios, dana/u sri jun 15, 2016 11:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:15 pm

1921.ba je napisao/la:Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, po već ranije definisanoj proceduri rada dogovorili su dolazak novog fudbalera, a radi se o bivšem fudbaleru Slavije i Olimpica, Bojanu Regoji. :shisha:
neeee zajebaji mali :rofl:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:15 pm

FKZ1921 je napisao/la:Taman se malo unormali tema,a onda opet opletemo o stvarima o kojima pojma nemamo. A bas o tim stvarima o kojima pojma nemamo volimo ublehariti. A te stvari obavezno moraju imati veze s parama. Menadzeri...
Nemojte ljudi o stvarima o kojima nemate informacije. I nemojte da neko kaze da ima. Laze.Nema. Ne moze imati.Moze imati informaciju tipa rekla kazala...O tim stvarima niko ne prica. Ni menadzeri ni igraci.
I zasto bi mi uopce raspravljali o tome? Osim potrebe da se bavimo poslovima drugih ljudi umjesto svojim.
Mene iskreno ti menadžeri uopšte ne zanimaju, znam za dvojicu, trojicu možda iz priča i novina. Bezveze uopšte da se ja kao navijač zamaram tim stvarima. Znam da ću kupiti dres, obnoviti svoju člansku, kupiti još neku sitnicu iz fan shopa, pomoći klubu koliko god mogu i to je ono što me najviše interesuje. Ostalo me plaho i ne zanima...

Sutra počinje turnir "Igraj fudbal živi život" gdje naši kadeti brane titulu osvojenu prošle godine. Igrat će na Grbavici u 11 sati protiv Maribora, pa ko bude mogao neka pogleda utakmicu. Igrat će ova generacija dječaka što su nedavno potpisali ugovore :) Evo i kompletnog rasporeda turnira:

slika


MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:15 pm

1921.ba je napisao/la:Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, po već ranije definisanoj proceduri rada dogovorili su dolazak novog fudbalera, a radi se o bivšem fudbaleru Slavije i Olimpica, Bojanu Regoji. :shisha:
Sretno Bojane!!
Sutra Kajkut potpisuje..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:20 pm

Neandertalac je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Malo Kostic, malo visoka primanja i pokusaj smanjenja, malo promasaji, mozda i koja prodaja.

Nije ba poenta da nama treba Sd bas po cijenu zivota, nego nam sada tu funkciju vrse, kako ja ono kazem, FM igraci.
Nikad Izvini@ Vidim znas sta je i kako je. Menager strasni, savjetodavac. A Zubanu skoro pa zatvorena vrata.
A sta je problem sto su Zubanu pa skoro zatvorena vrata. Zuban je fino zaradio od svakog posla sa nama jel tako pa pustili su ga da udje ko u obadaniste i da potpise od igraca sta hoce.
Ko kaze da je problem?
A valjao nam je, itekako. Znas sigurno o cemu pricam.
Ali eto, nije podoban...
Ako je istina za Zubana to nije posteno mislim koliko god mi mislimo da bajoc vrijedi teako da bi ga mi samo onako prodali, al dobro vidjet cemo mozda se zelimo okrenuti malo vise ligama iz zapadne evrope

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:22 pm

Cuj sta je Cuk valjo Zelji, pa kako ce valjati kad nije dosao kod nas u podmladak i kaparisao Baju, Amira, Zeru, Vecu u biti sve sto valja u 95+ godistima, nego Zuban.. opet hvala Zubanu sto je ispao korektan, a i on treba reci hvala klubu na max korektnosti, al svakako da je bolje da klub vodi racuna o igracima, poslije je lako da se unajmi neko kao posrednik po potrebi...

Al zaista ovo spominjanje imena na ovaj nacin, cuj sta je Cuk valjo Zelji, tacno se lik pravi glup, zasto kojim slucajem nije napisao "cime je Cuk ostetio Zelju", eh pa to nekom nije u interesu...
 
Avatar
deto1921
Postovi: 36
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:24 pm

1921.ba je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:Je li definitivna odluka donesena da se utakmica protiv olimpika igra bez publike?
da
Ima li šanse šta da snimiš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:25 pm

deto1921 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:Je li definitivna odluka donesena da se utakmica protiv olimpika igra bez publike?
da
Ima li šanse šta da snimiš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mi cemo snimati ali sve se daje kosticu... u javnost mogu samo fotke sa tekme otici
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:27 pm

1921.ba je napisao/la:
deto1921 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la: da
Ima li šanse šta da snimiš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mi cemo snimati ali sve se daje kosticu... u javnost mogu samo fotke sa tekme otici
Ma vi nam samo onako prenesite generalne utiske sa utakmice, ko je bio najbolji itd.. biće sasvim dovoljno :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:28 pm

1921.ba je napisao/la:
deto1921 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la: da
Ima li šanse šta da snimiš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mi cemo snimati ali sve se daje kosticu... u javnost mogu samo fotke sa tekme otici
Tako treba. To je prvi test. Ako je zatvorena neka bude za sve osim za one koji moraju biti tu. Ne pravite grešku(mislim na upravu) i ne puštajte pojedince i privilegovane da ipak budu tu i gledaju tekmu.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
deto1921
Postovi: 36
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:32 pm

1921.ba je napisao/la:
deto1921 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la: da
Ima li šanse šta da snimiš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mi cemo snimati ali sve se daje kosticu... u javnost mogu samo fotke sa tekme otici
Pošteno , bar nam izvještaj napiši slikaslika


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:33 pm

IvanOsim je napisao/la:Cuj sta je Cuk valjo Zelji, pa kako ce valjati kad nije dosao kod nas u podmladak i kaparisao Baju, Amira, Zeru, Vecu u biti sve sto valja u 95+ godistima, nego Zuban.. opet hvala Zubanu sto je ispao korektan, a i on treba reci hvala klubu na max korektnosti, al svakako da je bolje da klub vodi racuna o igracima, poslije je lako da se unajmi neko kao posrednik po potrebi...

Al zaista ovo spominjanje imena na ovaj nacin, cuj sta je Cuk valjo Zelji, tacno se lik pravi glup, zasto kojim slucajem nije napisao "cime je Cuk ostetio Zelju", eh pa to nekom nije u interesu...
Jesi ti onaj sto nam je po sezone trubio da trebamo igrace iz Radnika dovoditi, te ima ovaj dobar, te ovaj odlican, te na ovog trebamo obratiti paznju? Jesi ti taj?
Da jesi.

Super, nervira vas moja prica, meni se vasa gadi.


Evo sada onaj Swra@ dusa draga diskreditira nekim slikama, a danas iznosi lazi, namjerno ili slucajno da je Mailson skoro dzaba igrao.
Da ne citoram redom svakoga od vas sta sve se covjek naslusa, namjerno ili slucajno, kao ti za te igrace Radnika.
Pa nikome nisam rekao, glup, placenik, poslusnik, po nalogu, bla bla itd itd...
Željeznicar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:44 pm

Moze li neko postaviti onaj raspored ovog u16 turnira? Jel to sutra pocinje?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:45 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Moze li neko postaviti onaj raspored ovog u16 turnira? Jel to sutra pocinje?
Postavio sam ja na prošloj stranici, počinje sutra i naši igraju u 11 sati sa Mariborom na Grbavici.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:46 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Moze li neko postaviti onaj raspored ovog u16 turnira? Jel to sutra pocinje?
http://image.prntscr.com/image/bedb18b3 ... 7a66a6.png" target="_blank

Ako ce neko ici a da ima finu kameru, i ako 1921 nece snimati, nek se javi da skontamo da odradimo nešto

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija