Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:59 pm

ne dovoditi samo da se dovodi, bez obzira što je ovo očajno. iliti ne dovoditi kao vladu čapljića...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:00 pm

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:01 pm

LARS1921 je napisao/la:slika
Gledaj ti olosa... pa valja njemu ziviti sa njim ovakvim. Fuj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:03 pm

Kakav ba Segrt ljudi dragi, po vasem svako ko lijepo prica taj je dobar trener. Covjek je sa Zvijezdom ispao iz lige. Gusu nemojte ni u sali spominjati, to je supak nevidjeni..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:05 pm

Simo Krunić :palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:06 pm

Model1964 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Dužan sam pojašnjenje.

Portal se susreo sa mogućom prijavom zbog natpisa sa foruma. Kao takav morali smo djelovati i vidjeti koje su naše opcije i šta nam je činiti. Radimo na tome i uskoro ćemo biti u mogućnosti govoriti više o tome. Zato vas molim za malo strpljenja.

Mi vodimo svoju bitku sami i ne tražimo ni od koga pomoć, samo vas molimo da se suzdržite nepotrebnih komentara i pozivanja nekakvih na neku silu.

Jedina naša molba vama.

Isuviše godina imam da bih sebi dozvolio da lažem, prodam se i tako to kako se pokušava plasirati.

Pogledajte broj vaših postova i bit će vam jasno da je sve na mjestu, samo strpljenja

Hvala na razumijevanju
OVO NIJE OBJAŠNJENJE NEGO ŠUPLJA JEDNOG ŠUPKA. ĐABA TEBI GODINE KAD OBRAZA NEMAŠ.
SLOBODA GOVORA JE CIVILIZACISKA TEKOVINA I U BURUNDIJU I TUNGUZIJI,SAMO U BIH NIJE.
KOME PRIJAVA? VLASNIKU PORTALA? lAŽ! NIKAD NIKO NIJE, NITI ĆE ODGOVARATI ZA OBO ŠTO DRUGI NAPIŠU. POŠTENO NAPIŠI DA SI SE GUSRO OD POLITIČKIH I DRUGIH PRIJETNJI. DA SI NAPISAO DA SI SE USRO I DA NISI USTANJU DEVERATI OKO PORTALA, ZATIM PORTAL UGASIO.... REKAO BI SVAKA ČAST CARE. OVAKO ŠUPAK KOJI BI DA SJEDI NA DVIJE STOLICE A DA RAJA MISLI DA JE MORALAN.
JA SAM SINOČ NAPISAO POST NISAM POZIVAO NA SILU NITI SAM KAČIO SLIKE PA SI ME OBRISO U SEKUNDI. NAPISAO SAM STORMU PP I ON KAO MODERATOR NEMA POJMA. JA SAM PRVI SPOMENUO GRAĐANSKU NEPOSLUŠNOST I POZIVAO MANIJAKE DA REGUJU. PONAVLJAO SAM DA SMO U RATU ZATO JE I MOJ ZADNJI POST IZBRISAN. VJEROVATNO SI DOBIO ILI SAM PROCJENIO KOJA IMENA TREBA BRISATI.
DOK SMO KLIKALI I DONOSILI LOVU BILI SMO DOBRI. SAD JE LOVA VEČA PA SI SE SVRSTO NA VRIJEME.
JA OVDJE VIŠE NEČU PISATI.
POZIVAM NA BOJKOT I DRUGE MANIJAKE JER IMAMO SVOJU STRANU !!SAMO ŽELJO!! ZAR NE? :)
NARAVNO I OVO MOŽEŠ I HOČEŠ IZBRISATI, ALI ZNAJ DA DA ČU OVU KORENSPODENCIJU OBJAVITI U CJELINI NA SVAKOM PORTALU I POSLATI NA SVE MOGUČE NOVINSKE NASLOVE.

KO KURBANI BLEJIMO I DOZIVAMO KATILE.
NIJE U PITANJU SAMO ONIH NEKOLIKO KVADRATA! U PITANJU JE KOMPLETAN ŽELJO JER SU SE GAMAD NA SVIM NIVOIMA NAMERAČILA NA ZEMLJIŠTE U CENTRU GRADA.

necu reci i da si upravu i da nisi ali i ja sam imao ovo misljenje kada sam procitao ovo obavjestenje...mozda je ovaj momak tj admin fkt iskren i posten decko ali i meni ovdje nesto tukne opasno ...jbg
Zadnja izmjena: delinjo, dana/u čet maj 05, 2016 10:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:07 pm

Model1964 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Dužan sam pojašnjenje.

Portal se susreo sa mogućom prijavom zbog natpisa sa foruma. Kao takav morali smo djelovati i vidjeti koje su naše opcije i šta nam je činiti. Radimo na tome i uskoro ćemo biti u mogućnosti govoriti više o tome. Zato vas molim za malo strpljenja.

Mi vodimo svoju bitku sami i ne tražimo ni od koga pomoć, samo vas molimo da se suzdržite nepotrebnih komentara i pozivanja nekakvih na neku silu.

Jedina naša molba vama.

Isuviše godina imam da bih sebi dozvolio da lažem, prodam se i tako to kako se pokušava plasirati.

Pogledajte broj vaših postova i bit će vam jasno da je sve na mjestu, samo strpljenja

Hvala na razumijevanju
OVO NIJE OBJAŠNJENJE NEGO ŠUPLJA JEDNOG ŠUPKA. ĐABA TEBI GODINE KAD OBRAZA NEMAŠ.
SLOBODA GOVORA JE CIVILIZACISKA TEKOVINA I U BURUNDIJU I TUNGUZIJI,SAMO U BIH NIJE.
KOME PRIJAVA? VLASNIKU PORTALA? lAŽ! NIKAD NIKO NIJE, NITI ĆE ODGOVARATI ZA OBO ŠTO DRUGI NAPIŠU. POŠTENO NAPIŠI DA SI SE GUSRO OD POLITIČKIH I DRUGIH PRIJETNJI. DA SI NAPISAO DA SI SE USRO I DA NISI USTANJU DEVERATI OKO PORTALA, ZATIM PORTAL UGASIO.... REKAO BI SVAKA ČAST CARE. OVAKO ŠUPAK KOJI BI DA SJEDI NA DVIJE STOLICE A DA RAJA MISLI DA JE MORALAN.
JA SAM SINOČ NAPISAO POST NISAM POZIVAO NA SILU NITI SAM KAČIO SLIKE PA SI ME OBRISO U SEKUNDI. NAPISAO SAM STORMU PP I ON KAO MODERATOR NEMA POJMA. JA SAM PRVI SPOMENUO GRAĐANSKU NEPOSLUŠNOST I POZIVAO MANIJAKE DA REGUJU. PONAVLJAO SAM DA SMO U RATU ZATO JE I MOJ ZADNJI POST IZBRISAN. VJEROVATNO SI DOBIO ILI SAM PROCJENIO KOJA IMENA TREBA BRISATI.
DOK SMO KLIKALI I DONOSILI LOVU BILI SMO DOBRI. SAD JE LOVA VEČA PA SI SE SVRSTO NA VRIJEME.
JA OVDJE VIŠE NEČU PISATI.
POZIVAM NA BOJKOT I DRUGE MANIJAKE JER IMAMO SVOJU STRANU !!SAMO ŽELJO!! ZAR NE? :)
NARAVNO I OVO MOŽEŠ I HOČEŠ IZBRISATI, ALI ZNAJ DA DA ČU OVU KORENSPODENCIJU OBJAVITI U CJELINI NA SVAKOM PORTALU I POSLATI NA SVE MOGUČE NOVINSKE NASLOVE.

KO KURBANI BLEJIMO I DOZIVAMO KATILE.
NIJE U PITANJU SAMO ONIH NEKOLIKO KVADRATA! U PITANJU JE KOMPLETAN ŽELJO JER SU SE GAMAD NA SVIM NIVOIMA NAMERAČILA NA ZEMLJIŠTE U CENTRU GRADA.
Pusti forum brate, neg' de vidi sa onim svojim haverom koji je bio kod one babe u Sloveniji hoće li Željo se dokopat europe, to nas trenutno najviše brine :DD:
A sektor je pravi sektor.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:08 pm

Daj, uozbiljite se malo. Cemu dizanje tenzija? Strpljen-spasen.
Ne napadajte momke bezveze..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet maj 05, 2016 10:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:11 pm

Pustite se prica "supak ovaj supak onaj".. Treba gledati na osnovu strucnosti i rezultata.. Ne mislim ovdje na Gusu al meni se cini da smo u startu nasli bruku mana svakom ko se pomenuo.. U nasoj drzavi nema puno strucnjaka a vjerujem da su vecina koji se mogu nazvati "strucnjacima" supci bar na neki nacin.. Da uvozimo neke likove iz susjednih zemalja nema smisla a treneri sa znanjem i iskustvom iz inostranstva kostaju vise nego sto mi mozemo dati..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:11 pm

LARS1921 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Sta je pricao Bajramovic ?
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank
Hvala
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:13 pm

Da prođu ova dva kola a onda poradit na stvarima !

Bice dugo ljeto bez europe na zalost, svaki dan na zvanicnoj cekati vjesti i novitete.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:13 pm

Edis ostaje, pojacat ce mu se strucni stab. On ce nastaviti svoje skolovanje i idemo u ligu 12 kao najveci favorit, sto moramo i opravdati. Sljedeca sezona ce biti tek ludilo, ovo je nista.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:14 pm

storm_raider je napisao/la:Edis ostaje, pojacat ce mu se strucni stab. On ce nastaviti svoje skolovanje i idemo u ligu 12 kao najveci favorit, sto moramo i opravdati. Sljedeca sezona ce biti tek ludilo, ovo je nista.
Nek organizuju sto vise prijateljskih preko ljeta ako ne bude europe, ko ce cekati par mjeseci :D

Nego ocel bit sta od onog sto ti najavi u svojim postovima :D
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:15 pm

@ Model

Ponovit ću ti i reći jedino da možeš da mi vjeruješ ili ne vjeruješ sve je stvar izbora. Mog, tvog ili bilo čijeg.

Dopusti da dovršimo svoj proces i mi ćemo pokazati i dokazati o čemu se i šta radi.

Nakon toga slobodno procijeni jesam li lagao ili nisam, kako ja tako i moji saradnici.

Ishitrene objave donijele bi bespotrebne daljnje polemike koje u ovom momentu nisu potrebne.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:15 pm

Dobra bi to ideja bila za prijateljsku na Grbavici, naravno ako je moguće :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:15 pm

Fizika je kod nas 100% posla, dovedi 15 prosječnih fudbalera koji mogu trčati ko konji i prekucaćeš ligu. Amar je lomio egal utakmice na fiziku u zadnjih pola sata. Kod nas je previše inače u društvu i zemlji tog "jaranskog odnosa" to nigdje ne vodi, prije ili kasnije to se obije o glavu. Zato i pišem da sam apsolutno za trenera stranca profesionalca, samo tako možemo prema evropi jer ovi naši treneri su limitirani totalno. Pola ovih naših ekipa bi mogla voditi i većina raje sa foruma još bi neki vjerovatno imali i više uspjeha od pojedinih. Kakve ba naše licence i ta sranja, bitno je da si redovan na nastavi i da uplatiš kesh, diploma je nakon toga samo logičan slijed (jer nema niko da se školovao za te licence pa na kraju ostao bez iste). :)

FKŽ1921 Bilo kako bilo moramo praviti iskorak, kažeš ekipa koja ima ambicije ima i problem zato se treba na vrijeme prilagođavati i postavljati neke nove trendove i standarde. Ovako se samo vrtimo u krug a po meni je bolje malo više platiti trenera koji zna posao nego dovoditi skupe igrače treneru koji ne posjeduje dovoljno znanja za neki značajniji rezultat.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:15 pm

LARS1921 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Edis ostaje, pojacat ce mu se strucni stab. On ce nastaviti svoje skolovanje i idemo u ligu 12 kao najveci favorit, sto moramo i opravdati. Sljedeca sezona ce biti tek ludilo, ovo je nista.
Nek organizuju sto vise prijateljskih preko ljeta ako ne bude europe, ko ce cekati par mjeseci :D

Nego ocel bit sta od onog sto ti najavi u svojim postovima :D
Cekam i ja vjeruj mi... Sto si to ti nick promjenio?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:17 pm

A ovaj gore Nijaz Mandjukic stilom pisanja podsjeca na jednog nekadasnjeg pitarskog insajdera sa ss foruma.. Ne mogu da mu se sjetim nika al znam da je bubo ove zareze ko lud :lol:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:17 pm

I ako ce Edis ostat,bolje mu je da dovede jednog pravog igraca,jednu 10 ku pravu,nego trojicu,cetvoricu igraca,platis covjeka i dobijes razliku i vidjet ovog Zakarica jel moguce ikako,strasan igrac.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 10:18 pm

Hadzijalagic je napisao/la:A ovaj gore Nijaz Mandjukic stilom pisanja podsjeca na jednog nekadasnjeg pitarskog insajdera sa ss foruma.. Ne mogu da mu se sjetim nika al znam da je bubo ove zareze ko lud :lol:
jel od ovih novih, tipa zuka, svrakindolac ili je to neka stara garda :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija