Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:56 pm

Imal ko kakvu nanu da se bavi crnom magijom , nece moj Zeljo zbog crnca Ayajia ostati bez Europe :ganja:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:57 pm

Đe nam je Slovenac, on reče da ima gore neka baba što mu je onom jaranu pitaru prorekla da ih deremo. Nek ode do nje i neka mu kaže šta će biti do kraja da znamo :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:58 pm

Istrajmo braco Manijaci.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:01 pm

ĐE SU NAŠE STRANICE ISPISANE?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:02 pm

Vratite nam hiljadu stranica mojih nebuloza !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:03 pm

Vratite nam stranice, svi nam bumovi tamo ostali!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:03 pm

Jedino pozitivno jučer je bio onaj Koldžin press. Nakon pressa Koldži i SD-u može vjerovati samo gluh i slijep i naravno njihovi pajdaši. Ni na jedno pitanje nisu dali konkretan odgovor, izmišljaju probleme sa sjeveru iako se grade istok i zapad (?!), očitovanje u tri rečenice, doći će bageri brzo, ali brzo je relativan pojam. Je li to nije je*anje u zdrav mozak?
Neka neko neutralan pogleda jučerašnji press i neka mi kaže je li išta shvatio jučer, neka mi kaže šta su Koldžo i SD-ovci konkretno rekli o problemu. Kružili su kao kiša oko Kragujevca, ali nikad da ubodu "u sridu". Naravno, kad bi uboli "u sridu" onda bi se otkrili. Ovdje je, čini mi se @Republika, pisao da ima info da je press u 14h, kad odjednom u 13h (ispravite me ako griješim). Nadali su se da će doći samo ovce. Ali bože moj, press se snimao, svako zainteresovan je mogao pogledati snimak istog. Opet ponavljam, i najtežim slučajevima Jagomira je jasno o čemu se radi, a kome nije nek posjeti odmah Jagomir i rezerviše krevet na duže vrijeme.
Naravno, kao šlag na tortu i "najveći dokaz" su komentari na zvaničnoj stranici s lažnih profila gdje se ovaj forum javno spominje. Zašto bi nevina strana vršila manipulacije i navodila ime foruma koji nije zvanični forum FKŽ i na kojem svako iznosi svoje mišljenje (ovi su gori od BP, ovi imenuju forum, dok BP nema muda da napiše na kojim forumima se priprema ustanak protiv uprave FKS :lol: )? Pošto vidim da nas prate, ovom prilikom pozdravljam sve Sarajliće i ostalu ekipu (ispričavam vam što sam zaboravio imena) i potvrđujem vaše teze da sam plaćenik. Da, branim ljude koji ispunjavaju naš veliki san od Gargamela i ratnih zločinaca koji znaju samo za zakon kapitala i koristi, a predstavljaju se kao prijatelji i donatori našeg kluba. Uz to, kradu nam i povijest staru 95 godina koja je našim rukama građena.
Pametnom dosta!
... JER SVAKI OD NAS ŠTO PJESMU PJEVA DO ZADNJEG SE ZA TEBE BORI!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:04 pm

AsharaK je napisao/la:Pdf nije obrisan vec samo sakriven, dok se rijesi ova situacija bit ce vracen, nije do njih.
Kako mislis nije do njih?
Mozda je skrivanje pdf visa sila (citaj:politika) al ne objavljivanje obavijesti, koju su pri tom jos najavili je itekako do njih, nismo mala djeca..
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:04 pm

gdje su ti sto vracaju,nek nam i Stilu vrate :roll:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:04 pm

Kako god savez reagovao, a ocekujte da ce biti ogromne kazne, mozda i najvece do sada u istoriji, klub ce sigurno kazniti Vedrana, i to drakonski.
Željeznicar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:05 pm

Ostavio sam citanje knjiga po strani da bih imao vise slobodnog vremena za citanje hiljadu i vise stranica !

VRATITE NAM PEJDZEVE !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:06 pm

Kako uzasan zavrsetak sezone, losi rezultati, zayebase nas za stadion, ovaj belaj u Zenici.

Šlag na tortu sutrasnje kazene i suspenzije ....
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:08 pm

Sad cu ja nazvat onu nenu sto pravi amajlije da se noge oduzmu kad krenes u kladionicu, sad ces vidjeti kako se noge oduzimaju igracima sirokog protiv drine.. zahvalite mi nakon utakmice :karanje:
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:09 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Jedino pozitivno jučer je bio onaj Koldžin press. Nakon pressa Koldži i SD-u može vjerovati samo gluh i slijep i naravno njihovi pajdaši. Ni na jedno pitanje nisu dali konkretan odgovor, izmišljaju probleme sa sjeveru iako se grade istok i zapad (?!), očitovanje u tri rečenice, doći će bageri brzo, ali brzo je relativan pojam. Je li to nije je*anje u zdrav mozak?
Neka neko neutralan pogleda jučerašnji press i neka mi kaže je li išta shvatio jučer, neka mi kaže šta su Koldžo i SD-ovci konkretno rekli o problemu. Kružili su kao kiša oko Kragujevca, ali nikad da ubodu "u sridu". Naravno, kad bi uboli "u sridu" onda bi se otkrili. Ovdje je, čini mi se @Republika, pisao da ima info da je press u 14h, kad odjednom u 13h (ispravite me ako griješim). Nadali su se da će doći samo ovce. Ali bože moj, press se snimao, svako zainteresovan je mogao pogledati snimak istog. Opet ponavljam, i najtežim slučajevima Jagomira je jasno o čemu se radi, a kome nije nek posjeti odmah Jagomir i rezerviše krevet na duže vrijeme.
Naravno, kao šlag na tortu i "najveći dokaz" su komentari na zvaničnoj stranici s lažnih profila gdje se ovaj forum javno spominje. Zašto bi nevina strana vršila manipulacije i navodila ime foruma koji nije zvanični forum FKŽ i na kojem svako iznosi svoje mišljenje (ovi su gori od BP, ovi imenuju forum, dok BP nema muda da napiše na kojim forumima se priprema ustanak protiv uprave FKS :lol: )? Pošto vidim da nas prate, ovom prilikom pozdravljam sve Sarajliće i ostalu ekipu (ispričavam vam što sam zaboravio imena) i potvrđujem vaše teze da sam plaćenik. Da, branim ljude koji ispunjavaju naš veliki san od Gargamela i ratnih zločinaca koji znaju samo za zakon kapitala i koristi, a predstavljaju se kao prijatelji i donatori našeg kluba. Uz to, kradu nam i povijest staru 95 godina koja je našim rukama građena.
Pametnom dosta!
... JER SVAKI OD NAS ŠTO PJESMU PJEVA DO ZADNJEG SE ZA TEBE BORI!

I ona neka Emina kurava zajedno sa Sarajlicima..mrs u kuhinju **** te Koldzo a i ti njega...mrs od Zelje!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:10 pm

Dužan sam pojašnjenje.

Portal se susreo sa mogućom prijavom zbog natpisa sa foruma. Kao takav morali smo djelovati i vidjeti koje su naše opcije i šta nam je činiti. Radimo na tome i uskoro ćemo biti u mogućnosti govoriti više o tome. Zato vas molim za malo strpljenja.

Mi vodimo svoju bitku sami i ne tražimo ni od koga pomoć, samo vas molimo da se suzdržite nepotrebnih komentara i pozivanja nekakvih na neku silu.

Jedina naša molba vama.

Isuviše godina imam da bih sebi dozvolio da lažem, prodam se i tako to kako se pokušava plasirati.

Pogledajte broj vaših postova i bit će vam jasno da je sve na mjestu, samo strpljenja

Hvala na razumijevanju
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:11 pm

nikson je napisao/la:

I ona neka Emina kurava zajedno sa Sarajlicima..mrs u kuhinju **** te Koldzo a i ti njega...mrs od Zelje!
ama izmišljenim profilima iz opštine hebete majke, šta vam je...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:14 pm

Frizerski salon AG podržao je projekat evropske Grbavice i uplatio 660 KM
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:16 pm

ChWilla je napisao/la:
nikson je napisao/la:

I ona neka Emina kurava zajedno sa Sarajlicima..mrs u kuhinju **** te Koldzo a i ti njega...mrs od Zelje!
ama izmišljenim profilima iz opštine hebete majke, šta vam je...
Samo onima koji stoje iza profila.. Citaju oni nas..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:18 pm

Minjore je napisao/la:Imal ko kakvu nanu da se bavi crnom magijom , nece moj Zeljo zbog crnca Ayajia ostati bez Europe :ganja:
Buraz uzmi oglase kategorija "raznorazne usluge" al nemoj odmah odletit na HOTLINE nego pogledaj imal ko da gleda u kasike ili pravi magiju :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 6:21 pm

Ko ih jebe, bitno se ispuhati :D
A nisam nista lose rekao, odgojen sam tradicionalno gdje je zenama mjedto u kuhinji :P
:lol: :lol:
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Blueee1921, dell21, Google [Bot], Majkel, Meha87, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, South, svabo, TheBlue, ubaceni element, Zaki87 i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija