Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:57 pm

Veci dio vode je otisao drenazom. Ovo je skroz malo vode i na svakom dijelu je gdje nema trave.
Pokupila bi to trava i kako kaze @okolele. Sta da svaka kap ode, ona nema smisla zaljevat travu, ode sve.
Mene ne brine ova kolicina vode na slikama,
 
Avatar
Valter
Postovi: 1313
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:02 pm

GhostFire je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:32 pm
Treba da budemo zadovoljni samo novim travnjakom, novom tribinom, novim stolicama, ofarbanim reflektorima? A svugdje u svijetu pa i na balkanu je to normalna stvar i stvar koja se podrazumijeva a ne stvar na koju se svrsava.
Sve je to super kad se skonta sta smo prije imali, ali sve to treba da prati i dobra skupina igraca, trenera, borba za prvo mjesto, napredak u Evropi gdje stagniramo godinama. Zadovoljni smo stvarima koje trebaju da se podrazumijevaju, zato i jesmo u kur*cu, ljestvice trebaju da se postavljaju sve vise i vise kako bi imali nekog uspjeha.
Covjek uplati 80 sezonskih karata i pokaze sto je ljubav prema klubu, bez uslovljavanja (vjerovatno i on ponekad bude kritičan prema nekim stvarima u i oko kluba) . Ali ova moderacija nikako da prepozna Neandertalce, a baš se nakotili
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:03 pm

Nego, igramo za 5 dana.
Zna li se hoce li nas neko prenositi iz Estonije?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:03 pm
Nego, igramo za 5 dana.
Zna li se hoce li nas neko prenositi iz Estonije?
Biće na laolatv1 stream..

http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... znicar-len
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:06 pm

Okolele je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:03 pm
Nego, igramo za 5 dana.
Zna li se hoce li nas neko prenositi iz Estonije?
Biće na laolatv1 stream..

http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... znicar-len
Super :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:07 pm

Jel poceo Guso raditi i jesu li lopte na broju ? :D
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:12 pm

Svaka čast 👏
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:14 pm

Svaka cast dijasporo za ove godisnje.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:19 pm

Tek sad vidjeh storye od 1921.tv. Pa ono je katastrofa...
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:21 pm

Ma biće teren uredu ba normalno je da ima vode koje gledo Espanjol i Barcelone i kad su igrali mogli su vidjet da vode ima na terenu i ako je stadion napravljen prije par godina!!!
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:26 pm

Zna li neko hoce li biti trening danas, ne znam kad nasi idu prema gore?
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:36 pm

LeoMessi je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:21 pm
Ma biće teren uredu ba normalno je da ima vode koje gledo Espanjol i Barcelone i kad su igrali mogli su vidjet da vode ima na terenu i ako je stadion napravljen prije par godina!!!
Svi mi gledamo lige petice, a ponekad pogledamo i Želju. Naravno kad mu dobro ide.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:39 pm

Svaka čast momcima iz moderacije i veliko hvala našem navijaču iz Švabije. Iskreni Željovci su oni koji bezuslovno vole Želju i pomažu mu na način na koji mogu, bilo to kroz finansije, kroz volonterski rad, kroz kupovinu članske, dresova..Ili jednostavno dolaskom na utakmice, treninge i praćenjem svega vezanog uz naš klub.
Često se stvore dva tabora na ovom forumu, ali ovdje u 95% slučajeva nema zle namjere, nema interesa nego čisto vidjenje situacije iz svog ugla. Ono što mi zasmeta je da pojedinci misle da ako se uprava podrži, da je to slijepo vjerovanje, da gledamo sve ružičasto i da to nije dobro za klub. Svi mi se nerviramo i sekiramo zbog Želje i niko od nas nije sretan što 5 godina nema titule. Ipak nije realno reći da je prošla sezona neuspješna, jeste neslavna i jesmo mogli više, ali kup i 2. mjesto je više nego solidan uspjeh u sezoni.
Sve nas boli Mostar i Grbavica protiv Zrinjskog, isto tako Krupa i Koševo od pretprošle sezone i to će uvijek ostati u ružnom sjećanju. Na Koševu sam bio medju pitarima na zapadu i taj osjećaj u 90. minut je jedan od najružnijih u životu...gubili smo skoro čitavu tekmu, a ne možeš progovoriti, reagovati i onda se to desi...Pitari se raduju jer mi nismo prvaci i ove godine im je to jedina utjeha, a mi toliko nezahvalni. Od rugla dobili smo evropski stadion, na kojem je svaki mjesec nešto novo uradjeno i svaki mjesec je bio ljepši i moderniji. Za milion i dvjesto hiljada pravi se moderni travnjak sa grijačima i novom drenažom, dok pitari za milion pojačaju reflektore, ugrade kamere i neke stvari ušminkaju. Onda naš navijač pljuje Misimovića i dopušta da to isto rade pitari, a njih Sabrina okreće kako hoće. Zaboravi navijač Želje da su te 'milionske' kamere ugradjene na naš stadion prije pola godine ili više, ali to je ništa.
Ništa su i 3 pobjede u derbiju, 2 u Širokom, u Banja Luci, isto tako i 2.mjesto i kup. Miroslav Stevanović, Adnan Zahirović i slični kad su dolazili svršavalo se, kad Miro prekuca ligu onda je to sreća, a kad Zahirović podbaci onda je krah sportskog segmenta...
Moglo je bolje i može bolje, ali sa tako poštenim odnosom i radom i toliko dobrim namjerama nije sigurno bilo lahko. Zoran Samardžija kaže da je Željo imalo htio da se bavi stvarima van terena, obje godine bi bio prvak, mogao je i ovako, ali malo više mentalitet i tvrdoglavost trenera, a malo nesreća i nije nam se poklopilo. Da smo se bavili stvarima van terena to više ne bi bio Željo, a Željo jeste i uvijek će biti simbol radničke klase, ljudi koji do svojih uspjeha dolaze isključivo svojim poštenim radom i trudom.
Budimo jedni uz druge, pomozimo našem Želji da u svakom segmentu nastavi da raste iz dana u dan, jer kako kaže naša pjesma "...sa svojom braćom živim za tvoje uspjehe...".
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:41 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:36 pm
LeoMessi je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:21 pm
Ma biće teren uredu ba normalno je da ima vode koje gledo Espanjol i Barcelone i kad su igrali mogli su vidjet da vode ima na terenu i ako je stadion napravljen prije par godina!!!
Svi mi gledamo lige petice, a ponekad pogledamo i Želju. Naravno kad mu dobro ide.
Drug moj pogrešnom pišeš jer ja sam na Grbavici svaku utakmicu i bliža gostovanja i ako sam iz Breze a imam i člansku itd.
Zadnja izmjena: LeoMessi, dana/u sub jul 07, 2018 3:46 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:42 pm

Ušlo se u posljednju fazu radova

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... icu/124023
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:43 pm

Sta ide iza plave plastike, vidim i tu su iskopali ?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:43 pm

Trava se zeleni, sta je ovde katastrofa?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:47 pm

cikazubo je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:43 pm
Sta ide iza plave plastike, vidim i tu su iskopali ?
Tu ce ici podloga za klupe
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:48 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:47 pm
cikazubo je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:43 pm
Sta ide iza plave plastike, vidim i tu su iskopali ?
Tu ce ici podloga za klupe
Beton ili ?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 3:49 pm

cikazubo je napisao/la:
sub jul 07, 2018 3:43 pm
Sta ide iza plave plastike, vidim i tu su iskopali ?
Asfalt ide u onom dijelu na zapadu gdje su bile klupe, bar sam ja tako cuo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Gola, Google [Bot], Jacksparrow, Majkel, SamoNapad i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija