Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 2:02 pm

naravno da nisu kao izrael i palestina. izrael i palestina nekad naprave i primirje da odmore :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 2:10 pm

kremenko je napisao/la:
uto maj 08, 2018 1:39 pm
Velež,Barcelona,Selektor,Pitari...
On je novi?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 2:14 pm

Jesmo li mi ikako u ovoj drugoj polusezoni koristili drugi ili treći dres?
Onaj dosadio baš..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 2:17 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto maj 08, 2018 2:14 pm
Jesmo li mi ikako u ovoj drugoj polusezoni koristili drugi ili treći dres?
Onaj dosadio baš..
Protivnik bijele dresove a mi u svijetlo plavim. Ja nista ne mogu da vidim na tv.
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 2:18 pm

Dajte neka neko ovaj tekst otprinta pa da potpišemo kao peticiju, pa da im LIČNO dostavimo ili makar neka neko elektronski negdje postavi pa da tako (mi navijači) podržimo i rezultate im dostavimo....'vako da konstatujemo da je čo'ek u pravu - nema niko od toga ništa...

A da je sve dobro analizirao - jes' vala

PS Hvala @durgo
 
Blackadder
Postovi: 38
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 2:40 pm

Kada sam postavio video nisam htio povlačiti paralelu između Želje i Athl. Bilbao-a, niti je poenta bila da bi mi trebali ograničiti izbor igrača regionalno, etnički, vjerski i sl. Ne znam za vas, ali ja sam na ovom videu vidio bezuslovnu podršku svome klubu, identifikaciju sa klubom, ljubav i mnogo poštovanja prema onome što je njihovo bez obzira što vjerovatno nikada neće ovojiti titulu ili biti kao veliki klubovi iz njihove države. Mnogo me podsjeća na „Mi smo Željini, Željo je naš“ (ili bih ja možda samo želio da je tako) i vođen logikom nešto ne vidim da su prijeratne generacije pratile Želju zbog titula i fudbalskog uspijeha (a i poslije rata smo imali samo dva uspješna perioda, a bilo nas je uvijek i bili smo mnogo kompaktniji). Eh, taj neki viši cilj ili razlog bi trebao biti temelj za dolazak na utakmice.

Ništa ne može zamijeniti gledanje u teren prije utakmice i taj osjećaj pripadnosti klubu kojem sam dao pola života i koji me u konačnici u velikoj mjeri definisao kao osobu. Nekad nas je većina tako dolazila i zaljubljeno gledala u teren, a danas smo oštrih pogleda i željni instant rezultata koji su u suštini NEBITNI. Ove dvije izgubljene titule su NIŠTA u poređenju sa činjenicom da će jednog dana tvoje dijete nastaviti tradiciju dolaska na utakmice i zaljubljeno gledati u teren, a njihova djeca pričati kako je dedo bio veliki Željovac i kako su od njega naslijedili te manire Željine filozofije. Naša tradicija je naše blago i treba je njegovati. Ideja zbog koje je nastao i opstao klub polako jenjava. Mi nikada nismo uživali respekt zbog titula ili nekog uticaja, nego zbog onoga što jesmo a drugi nisu.

Možda ja nisam dovoljno realističan, mlatim praznu slamu, ali i ovaj forum može poslužiti kao platforma za edukaciju mlađih naraštaja koji čitaju. Da smo malo manje negativni zbog rezultata i ljudi, a više sretni jer svaki vikend uz drugove sa tribine gledamo kako opstaje ono što nam život znači. Ljudi će otići (igrači, treneri, uprave) bez obzira na njihov kvalitet, situacija će se kao i uvijek periodično mijenjati, ali ideja i plava filozofija ne bi trebala nikad nestati jer to bi bio jedini naš poraz.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:04 pm

igla je napisao/la:
uto maj 08, 2018 2:10 pm
kremenko je napisao/la:
uto maj 08, 2018 1:39 pm
Velež,Barcelona,Selektor,Pitari...
On je novi?
Navodno je kontakt uspostavljen. Ne zna se još ništa. Očito je Adžem završio. U novu sezonu idemo sa novim Šefom
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:05 pm

Ok, to je ocekivano. Iskreno, ja ne bih bio nezadovoljan Kodrom. On bi imao i motiv vise protiv Svinjskog :D
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:12 pm

Otkaz Kodri je jedna od najvecih gresaka nasih komsija (pored njihove egzistencije, to je najveca :D). On kao sef struke bi bio veliki korak u pravom smjeru za nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:22 pm

Ja se i dalje nadam da ću jedan dan otvoriti sajt ili forum i pročitati vijest ''Amar Osim novi/stari trener FK Željezničar''. Na naslovnici on i Miske kez od uha do uha, pozdravljaju se. Iza Šiljak boemski posmatra. :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:25 pm

slika

:placeodsmijeha:
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:27 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
uto maj 08, 2018 3:12 pm
Otkaz Kodri je jedna od najvecih gresaka nasih komsija (pored njihove egzistencije, to je najveca :D). On kao sef struke bi bio veliki korak u pravom smjeru za nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bojim se da bi on i kod nas prošao isto.
Pričao mi je insan vrlo blizak (u to vrijeme) komšijama o njegovom sistemu....
Ništa ga kaže ova naša seljadija od igrača nije kontala, podijeli im on ma sticku pojedinačno program, analizu, kretnje....oni ...tabula raza.
Onda su ga bojkotovali....
Onda on naravno po.pušio...
Za ovu stoku od igrača je mjera Staljin s' motkom i ostalim kaznama...
DaBogda na hajr!
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:31 pm

MATORI je napisao/la:
uto maj 08, 2018 3:27 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
uto maj 08, 2018 3:12 pm
Otkaz Kodri je jedna od najvecih gresaka nasih komsija (pored njihove egzistencije, to je najveca :D). On kao sef struke bi bio veliki korak u pravom smjeru za nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bojim se da bi on i kod nas prošao isto.
Pričao mi je insan vrlo blizak (u to vrijeme) komšijama o njegovom sistemu....
Ništa ga kaže ova naša seljadija od igrača nije kontala, podijeli im on ma sticku pojedinačno program, analizu, kretnje....oni ...tabula raza.
Onda su ga bojkotovali....
Onda on naravno po.pušio...
Za ovu stoku od igrača je mjera Staljin s' motkom i ostalim kaznama...
DaBogda na hajr!
Ovo sam i ja cuo :placeodsmijeha: Sada svaki igrac na tabletu dobije sve programe sta mora i kako mora. Moras fakultet imat zavrsen da bi skontao :placeodsmijeha:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:38 pm

ista je i situacija bila - mora titula i bog, sve ispod je katastrofa. nije zrela sredina za takvog. ni fudbalski ni životno. fudbal sigurno zna, ali dabogda da ne bi prošao isto.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:41 pm

Nesto kontam, sto Senadu sve ovo treba?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:45 pm

Mi nismo gradjevinska firma, zelimo ruglo od stadiona, srusen istok i korov na istom da nam se cijela drzava smije !

Kakav jad moras biti da klub nazivas gradjevinskom firmom jer gradimo stadion. Fuj kakve navijace imamo..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:47 pm

Ajzea je napisao/la:
uto maj 08, 2018 3:41 pm
Nesto kontam, sto Senadu sve ovo treba?
Ne znam brate, ja naprimjer ne bi imao zivaca.
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:47 pm

samo treba paziti šta želiš.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:49 pm

uz duzno postovanje prema njegovoj nesumnjivo prebogatoj fudbalskoj i dobroj trenerskoj karijeri, njemu se ne bi obradovao.
da budem iskren do kraja, i pored svih mana, u odnosu na Mehu zadrzao bi Adzema.

bojim se da pocinjemo zaboravljati ko smo. udaljavamo se od sebe samih potkopavajuci jake temelje na kojima egzistiramo vec skoro stotinu godina.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 08, 2018 3:53 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
uto maj 08, 2018 3:12 pm
Otkaz Kodri je jedna od najvecih gresaka nasih komsija (pored njihove egzistencije, to je najveca :D). On kao sef struke bi bio veliki korak u pravom smjeru za nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa najljepse su i igrali kad je on bio trener, al ga je svlacionica otjerala.
Bio je premoderan za njih tad. Igracima nije odgovaralo da treniraju poslije tekme kad izgube, a on ih je znao istjerat na stadion pod reflektore poslije meca.

Jednostavno, prica kod njih je kao i kod nas. Mahalasi otjerali covjeka koji je unio neke nove stvari i koji je bio najbolji od onog sto su do sad imali.
Nisu stali kao uprava iza Kodre.

Dzemo Berbeorovic i companija vedrili i oblacili u svlacionici.
A Meho gospodin, igrao gdje je vec igrao i dodje ovdje u zutim cizmama hoda po ovim blatnjacima.

Za Kodru sam apsolutno ako ce se stati iz njega. Imamo primjer kod komsija. Da ne bude i njemu pricalo iza ledja svasta zbog "modernijih" metoda treniranja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija