Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 2:38 am

Mislio sam da Slavko neće poslati naše na trening poslije tekme kao što je uradio trener AIKa, ali ipak jeste :D Doduše samo vezni red

phpBB [video]
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 2:41 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 2:38 am
Mislio sam da Slavko neće poslati naše na trening poslije tekme kao što je uradio trener AIKa, ali ipak jeste :D Doduše samo vezni red

phpBB [video]
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Jugozapad
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 14, 2017 6:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:14 am

Brkoo je napisao/la:
pet jul 14, 2017 2:41 am
LARS1921 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 2:38 am
Mislio sam da Slavko neće poslati naše na trening poslije tekme kao što je uradio trener AIKa, ali ipak jeste :D Doduše samo vezni red

phpBB [video]
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
[/quot
Blagojevica nema slici....kreno u kontra smijeru....nije skonto jbg
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 5:46 am

od 45 do 70 minute navijanje je bilo perverzno..bukvalno cijeli stadion.

Nego, ima li kakav snimak danas iza pola 5?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 7:09 am

Moja jedina zamjerka na jucerasnji dan je ona hebena pjesma despasito koja je svirala i prije utakmice i na poluvremenu. Momci ostavili srce na terenu, da je bilo malo srece i pameti dali bi ga. Cini mi se da cist penal nad Stevi nije sviran u prvom poluvremenu, ali svejedno odlican rezultat za nas. Oni su dosta jaca ekipa od nas, ali neke minimalne sanse sigurno da imamo
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 7:22 am

MrkiMedo je napisao/la:
pet jul 14, 2017 7:09 am
Moja jedina zamjerka na jucerasnji dan je ona hebena pjesma despasito koja je svirala i prije utakmice i na poluvremenu. Momci ostavili srce na terenu, da je bilo malo srece i pameti dali bi ga. Cini mi se da cist penal nad Stevi nije sviran u prvom poluvremenu, ali svejedno odlican rezultat za nas. Oni su dosta jaca ekipa od nas, ali neke minimalne sanse sigurno da imamo
Joj jest fakat pjesma isla na neku stvar.
Ma idemo mi dalje, samo se treba paziti visoki lopti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 7:31 am

Hajde ordagicu sve ti yebem opeeet
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:01 am

Ako je gledao obje utakmice (Zrinjski i mi), a vjerujem da jeste, i ako opet ode dole onda ko ga yebe...ha ya...
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:03 am

Ordagic je trenutno blizi nama!!!!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:08 am

droba je napisao/la:
pet jul 14, 2017 8:03 am
Ordagic je trenutno blizi nama!!!!!
Nadam se da su ti informacije tačne...da bi nam legao, legao bi nam definitivno...uz njega, još jedno krilo (ako je istina za Crnova da će na operaciju) i špica (grtalica :ganja: ) imali bi poprilično kvalitetnu ekipu za naše uslove...
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:15 am

Sinoć jako lijepo na Grbavici. Prvo bih pomenuo JUG, navijanje odlično, parole fantastične, momci svaka čast. Kapa dole.
Generalno lijepa predstava sinoć, sveukupno gledajući. Pozitivna atmosfera, pun stadion, korektno navijanje. Igra kao igra, može bolje ali rezultatski sam zadovoljan. Spora smo ekipa i to nam je osnovni problem. ALi to je problem kompletne lige kao i suđenje u ligi. Nismo navikli na dobro suđenje, sa malo prekida.
Napravili smo puno manje grešaka nego protiv Zete i to je dobro, samo treba nastaviti tako i možemo fine rezultate napraviti ove sezone.
Igračima se nema ništa prigovoriti osim Staniću za onu nonšalanciju u zadnjoj minuti, sve ostalo je bilo u skladu sa mogućnostima.
I da, Zeba mora igrati pa makar na jednoj nozi, on donosi prevagu i nešto najgluplje je kad čujem da treba Zebu zamjeniti i uvesti bilo koga u onakvoj utakmici. Na 2:0 ga treba odmarati i davati priliku mlađim, ali u onako teškoj utakmici Zeba znači jako mnogo. Da je mlađi 3 godine glat bi ga AIK kupio nakon utakmice.

P.S. Čitam izjavu Zakarića i kaže "možemo biti ponosni na ovakvu utakmicu", U potpunosti se slažem. Ponosni na ukupan dojam od sinoć.
NE znam za ostale ali meni je pravo dobro bilo sinoć :D . A sve je krenulo od konobarice u Bečkoj :ganja:
Zadnja izmjena: vrbanjusa, dana/u pet jul 14, 2017 8:30 am, ukupno mijenjano 1 put.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:22 am

Nije što je naš, ali je najljepši na svijetu!

slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:26 am

Ali zaista ne shvatam sta je trener AIKa htio u ovoj utakmici.
Igrao sa dva napadaca, od tog jedan jak ko Ibrahimovic, a i drugi solidne visine, a vecina ubacaja bekova su bila prizemna.. Jos su nam stoperi, bar sto se tice fizike daleko ispod njihovih napadaca, i srecom nije bilo previse lopti za njih, a koja god da je isla visoko, onaj Bog je sve lijepo spustao.
Po meni puno bolja opcija im je bio Goitom(tako nesto).. Crnac opasan, brz pravo, ako su vec isli na te prizemne lopte.
Njega ocekujem u prvoj u revansu, jer moraju napasti, pa cemo vidjeti na sta ce to izaci :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:47 am

Tekmu sam gledao nesto na mob a nesto na compu. Ljudi pa predobro je izgledalo. Stvarno za deset. Bas me i talijani pitaju kakva je to tekma, ko igra. Odusevila ih atmosfera. Predobro je izgledalo stvarno. Velika je stvar sto smo docekali evropske tekme u nasoj Dolini cupova. I na kraju steta je sto ovo nismo dobili a trebali smo
 
AdoS
Postovi: 48
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:49 am

Bogicevic i Graovac su odlicni bili. Pored onoliko nabijenih lopti od defanzivaca AIK-a pokupili su ih 90% pored 2 stamena klasicna špica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 8:52 am

E sada, hajmo se uvaliti ovoj svedskoj dijaspori: viewtopic.php?f=78&p=232265#p232265

:ganja: :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 9:07 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 14, 2017 8:26 am
Ali zaista ne shvatam sta je trener AIKa htio u ovoj utakmici.
Igrao sa dva napadaca, od tog jedan jak ko Ibrahimovic, a i drugi solidne visine, a vecina ubacaja bekova su bila prizemna.. Jos su nam stoperi, bar sto se tice fizike daleko ispod njihovih napadaca, i srecom nije bilo previse lopti za njih, a koja god da je isla visoko, onaj Bog je sve lijepo spustao.
Po meni puno bolja opcija im je bio Goitom(tako nesto).. Crnac opasan, brz pravo, ako su vec isli na te prizemne lopte.
Njega ocekujem u prvoj u revansu, jer moraju napasti, pa cemo vidjeti na sta ce to izaci :)
Trener aik-a ubleha teska :D, al fakat tako mislim..

Hajmo dovesti Ordagica, Vukotica i kakvog spica kapitalca pa da se popisamo po ligi, sto bi anamo oni rekli :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 9:11 am

Blagojevic najgori, daj nam Ordagu zvijerku!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 9:16 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 9:07 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 14, 2017 8:26 am
Ali zaista ne shvatam sta je trener AIKa htio u ovoj utakmici.
Igrao sa dva napadaca, od tog jedan jak ko Ibrahimovic, a i drugi solidne visine, a vecina ubacaja bekova su bila prizemna.. Jos su nam stoperi, bar sto se tice fizike daleko ispod njihovih napadaca, i srecom nije bilo previse lopti za njih, a koja god da je isla visoko, onaj Bog je sve lijepo spustao.
Po meni puno bolja opcija im je bio Goitom(tako nesto).. Crnac opasan, brz pravo, ako su vec isli na te prizemne lopte.
Njega ocekujem u prvoj u revansu, jer moraju napasti, pa cemo vidjeti na sta ce to izaci :)
Trener aik-a ubleha teska :D, al fakat tako mislim..

Hajmo dovesti Ordagica, Vukotica i kakvog spica kapitalca pa da se popisamo po ligi, sto bi anamo oni rekli :D
Prioritet Ordagic i jedna fina grtalica.
Iza njih po mogucnosti Vukotic, Subic.
I eto tako fina ekipica hehe
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 9:27 am

Kao što rekoh juče, Siniša za klasu bolji od Stane, barem trenutno. Još jedna perfektna partija. Čak je i centar počeo prelaziti...
21 10 4

Petrović Slavko

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija