Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:06 am

Čime se vi pucate iskreno?
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:15 am

Smatram losim potezom dovodjenje Zebe, bespotreban skup igrac. Bolje bi bilo da smo se protegli malo vise i doveli nekog perspektivnog jer od ovohlg hajra nema a jeftin sigurno nije. Previse smo sada poceli **** interesovanja bacati na ove starudije od igraca, Bekric (da mi je vidjeti budalu koja je odlucila pa hajde da mu damo 3.5 godine ugovora), Jahic (povrijedjen non stop, uzasan potez a preskup je sigurno), Bogicevic starudija ne moze potrcati (a rjesavamo se Bocacinija prema pricama ovdje, koji moze biti samo bolji i bolji), Nikolic (takodje skup i nista specijalno).

Opet ponavljam i mislim da smo u velikoj finansijskoj dubiozi i zaista ne vidim odakle mi placamo ovolike izdatke za ekipu. Nadam se da cemo napokon prodati nekoga na zimu i da cemo praviti pametnije transfere. Vjerujem Slavki mada mi potez sa Zebom nije logican jer to je igrac koji ne trci, igrac za prekide koje mi i ne izvodimo toliko lose koliko se lose snalazimo glavom a nemamo ni visokih igraca za taj tip igre. Njegov dolazak znaci da neko gubi mjesto + jos manje prostora za Zerica koji izgleda ove sezone nece dobiti pravu priliku. Mi i protiv mrtvog Olimpica koji igra sa juniorima bez prebijene marke ne smijemo staviti omladinca u igru, strasno.

Jedini lijek za sve ove probleme bi bio da napookon stisnu muda, pocnu igrati srcem i ginuti za svaku loptu, gaziti protivnika bez obzira na rezultat a ne ko picke se usrati kad prime gol i ne imati ni jedne smislene akcije za sat vremena igre kao protiv Sirokog. Ako ne pobijedimo sve naredne utakmice do kraja polusezone mi cemo voditi borbu za Evropu jer Sarajevo sada ima lagan raspored i ako dovedu Ordagica bice na konju jer je taj igrac bolji i od Bekrica i Zebe skupa, Zrinjski bi vec pobjegao predaleko ako ih ne pobijedimo dole, Siroki ce biti tu negdje kao i mi i eto ti belaja ako neko treci osvoji kup kao prosle sezone.

Nadam se napokon i pocetku izgradnje istoka jer je ovo fkt prevrsilo svaku mjeru a klub je trebao uputiti javno izvinjenje sa detaljnim pojasnjenjem situacije. Ja pocetak gradnje ne ocekujem do proljeca jer ni jedna budala ne gradi u po zime a onda i uzrocno posljedicno zavrsetak radova i izdavanje upotrebne dozvole se moze ocekivati do septembra naredne godine. Davno su objavili informaciju o konkursu za izbor najboljeg ponudjaca i rok je davno istekao a oni sute. Kao da je doslo 1500 ponuda pa sad kao razmisljaju. Nekada su sponzori isli kao na traci a sada je sve stalo.

Izvinjavam se na duzem i nesto pesimisticnijem postu ali nije vala med i mlijeko. Nadam se da cemo napokon krenuti ka vrhu i poceti pobjedjivati jer nam je konkurencija prejadna.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:18 am

SWRA_1921 je napisao/la: Smatram losim potezom dovodjenje Zebe, bespotreban skup igrac. Bolje bi bilo da smo se protegli malo vise i doveli nekog perspektivnog jer od ovohlg hajra nema a jeftin sigurno nije. Previse smo sada poceli **** interesovanja bacati na ove starudije od igraca, Bekric (da mi je vidjeti budalu koja je odlucila pa hajde da mu damo 3.5 godine ugovora), Jahic (povrijedjen non stop, uzasan potez a preskup je sigurno), Bogicevic starudija ne moze potrcati (a rjesavamo se Bocacinija prema pricama ovdje, koji moze biti samo bolji i bolji), Nikolic (takodje skup i nista specijalno).

Opet ponavljam i mislim da smo u velikoj finansijskoj dubiozi i zaista ne vidim odakle mi placamo ovolike izdatke za ekipu. Nadam se da cemo napokon prodati nekoga na zimu i da cemo praviti pametnije transfere. Vjerujem Slavki mada mi potez sa Zebom nije logican jer to je igrac koji ne trci, igrac za prekide koje mi i ne izvodimo toliko lose koliko se lose snalazimo glavom a nemamo ni visokih igraca za taj tip igre. Njegov dolazak znaci da neko gubi mjesto + jos manje prostora za Zerica koji izgleda ove sezone nece dobiti pravu priliku. Mi i protiv mrtvog Olimpica koji igra sa juniorima bez prebijene marke ne smijemo staviti omladinca u igru, strasno.

Jedini lijek za sve ove probleme bi bio da napookon stisnu muda, pocnu igrati srcem i ginuti za svaku loptu, gaziti protivnika bez obzira na rezultat a ne ko picke se usrati kad prime gol i ne imati ni jedne smislene akcije za sat vremena igre kao protiv Sirokog. Ako ne pobijedimo sve naredne utakmice do kraja polusezone mi cemo voditi borbu za Evropu jer Sarajevo sada ima lagan raspored i ako dovedu Ordagica bice na konju jer je taj igrac bolji i od Bekrica i Zebe skupa, Zrinjski bi vec pobjegao predaleko ako ih ne pobijedimo dole, Siroki ce biti tu negdje kao i mi i eto ti belaja ako neko treci osvoji kup kao prosle sezone.

Nadam se napokon i pocetku izgradnje istoka jer je ovo fkt prevrsilo svaku mjeru a klub je trebao uputiti javno izvinjenje sa detaljnim pojasnjenjem situacije. Ja pocetak gradnje ne ocekujem do proljeca jer ni jedna budala ne gradi u po zime a onda i uzrocno posljedicno zavrsetak radova i izdavanje upotrebne dozvole se moze ocekivati do septembra naredne godine. Davno su objavili informaciju o konkursu za izbor najboljeg ponudjaca i rok je davno istekao a oni sute. Kao da je doslo 1500 ponuda pa sad kao razmisljaju. Nekada su sponzori isli kao na traci a sada je sve stalo.

Izvinjavam se na duzem i nesto pesimisticnijem postu ali nije vala med i mlijeko. Nadam se da cemo napokon krenuti ka vrhu i poceti pobjedjivati jer nam je konkurencija prejadna.

brate ako ti se ne svidja preskocis nemoj tog vrijedjanja,ljubi te brat nema potrebe....nemoj to raditi ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:23 am

@SWRA 1921
Razumijem razloge za pesimizam. Ono sto moze radovati kod Zebe je sto smo se opametili - kraci ugovor je u pitanju. Realno, Zeba je prosle sezone proglasen najboljim igracem lige, sigurno da nam moze pomoci. Sto se omladinaca tice, nisam ni ja zadovoljan, ali postoje neke indicije da bi se trebalo s njima raditi, imamo sada poprilicno dobru generaciju. Za nadati se da ce dobijati vise prilike. Zeric da dobija vise prilike sljedece polusezone, pa da se mozda i dokaze i postane standardan sljedecu. Ja bih bio najsretniji. A Zeba, nije mogao propasti kao igrac u dva mjeseca. Dosta ce nam valjati, kao kratkorocno rjesenje, za sljedecu polusezonu i eventualno jos kasnije. Mislim da je okej njegovo dovodjenje, nema u kojoj ekipi ne bi valjao. Treba nam znalac.

Ma nista od istoka prije marta. Klub se jeste opekao sa silnim obavjestenjima, pa sada valjda to vise ne rade, ali bi stvarno red bio da obavijeste ljude vezano za istok. Neki ljudi su kupili desetogodisnje ulaznice. I ja sam razocaran, ali ne bih bio da nije bilo izleta Siljka sa preoptimisticnim najavama. Ali za sada situacija pokazuje da se to ne bi vise trebalo ponavljati. Vidjeli smo i za duzinu ugovora sa Zebom. Godina i po je taman.

Za Bokacinija je neko rekao da Slavko ne racuna na njega. Ne znam stvarno, mi ga sada ne placamo, ali vjerovatno bi mu bila velika plata kada bi potpisao s nama. Mozda je tu kvaka, a nije da nesto odskace da bi zadovoljio i opravdao ta primanja.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:24 am

e čuj sad i veselinović, još nam i plisku i osvajamo ligu
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:29 am

Sta da ocekujemo za Slobodu, posto nema Markovica...trojac Blagoje-Ugljesa-Bekric ili Blagoje-Secer-Ugljesa? Ja sam za drugu opciju, a Bekric za izmjenu taman. Iako nemamo sta izgubiti ako bi i Zera bio opcija za izmjenu, ali tesko je to ocekivati...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:31 am

Niti jedan igrac koji dolazi u ovu ligu nije pojacanje narocito ne kod nas to se do sad pokazalo mnogo puta. Obicno oni od kojih ne ocekujemo mnogo procepe i iznenade sve.
Uz to nakon zadnjih godinu dvije iz nekog realnog i ovjektivnog ugla svaki igrac koji imalo vrijedi ce zaobilaziti i kone i nas nazalost. Previse je bilo dovodjenja i otpustanja igraca koji su tu bili a da lopte nisu kako treba sutnuli i to igraci koji su najavljivani i dovodjeni kao pojacanja.
Koliko god se pravili slijepim i pravdali sve to, itekako ce te stvari ostaviti traga i mrlju koja nam nije trebala.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:32 am

Zaboravljamo zasto smo tog igraca otjerali. Zato jer je tetkica, na najmanji problem njemu se malo digne i pocne minirati i igru i svlacionicu. Nije mogao propasti za 2 mjeseca, ali da je bio neki igrac prije 2 mjeseca, on je zadnju dobru utakmicu odigrao nekad 10 kola prije kraja prosle sezone, a ove je bio nula na terenu. Prosle godine u toj euforiji i dobroj igri Slobode bio je dobar a ove sezoblne kad bi trebao dokazati kvalitet, samo se vukao po terenu. Nama treba igrac koji moze trcati prvenstveno ali pametno a ne kao muha bez glave. Jedino dobro sto bi moglo ispasti je da on igra bas tik iza napadaca i podvaljuje lopte a da Jovan ponovo bude onaj stari na zadnjem veznom sa Markovicem ili Ugljesom. Ali opet ovaj mora trcati sto on ne radi.

Delinjo, imate chat temu za te neke budalastine, nisam ga uvrijedio, osim rekao da je smijesan. Vazda dodje ovdje, glumi nekakvog insajdera, a gori su mi ovi sto ga onda lafo ispituju i 5 stranica na gluposti naberu. Takav post se odmah brise ili prebacuje na chat temu a forumas upozori.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:34 am

ma nemaš ti tu šta pravdati ili ne pravdati. veliki broj promjenjenih trenera je utico na igrački kadar. valjda smo sad našli pravog koji će odraditi bar 4-5 prelaznih rokova.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:34 am

SWRA_1921 je napisao/la:Zaboravljamo zasto smo tog igraca otjerali. Zato jer je tetkica, na najmanji problem njemu se malo digne i pocne minirati i igru i svlacionicu. Nije mogao propasti za 2 mjeseca, ali da je bio neki igrac prije 2 mjeseca, on je zadnju dobru utakmicu odigrao nekad 10 kola prije kraja prosle sezone, a ove je bio nula na terenu. Prosle godine u toj euforiji i dobroj igri Slobode bio je dobar a ove sezoblne kad bi trebao dokazati kvalitet, samo se vukao po terenu. Nama treba igrac koji moze trcati prvenstveno ali pametno a ne kao muha bez glave. Jedino dobro sto bi moglo ispasti je da on igra bas tik iza napadaca i podvaljuje lopte a da Jovan ponovo bude onaj stari na zadnjem veznom sa Markovicem ili Ugljesom. Ali opet ovaj mora trcati sto on ne radi.

Delinjo, imate chat temu za te neke budalastine, nisam ga uvrijedio, osim rekao da je smijesan. Vazda dodje ovdje, glumi nekakvog insajdera, a gori su mi ovi sto ga onda lafo ispituju i 5 stranica na gluposti naberu. Takav post se odmah brise ili prebacuje na chat temu a forumas upozori.
To je Zebina najveca mana i spomenuo sam je bio prije par stranica. Ali kazem, kratkorocno je rjesenje, ovdje zavrsava karijeru i mislim da bi ovaj put trebalo to biti okej. I Blagojevic ce biti sigurno rastereceniji i nadam se da cemo gledati njegove stare partije.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:37 am

Nevjerovatno covjek napise vjeruje Slavki al onda demantuje svoje rijeci izjavama kako je Zeba nepotreban,zasto Bokacini ne zadovoljava tog istog,pa de malo ba realnosti ***** mu misa!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:38 am

:zeljeznicar1: Inace meni drago OOOOOO ZAJKOOOOOO ZEBAAAAA
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:40 am

mali plavisa je napisao/la::zeljeznicar1: Inace meni drago OOOOOO ZAJKOOOOOO ZEBAAAAA
Jel mu halimo onaj goo koji nas je kosto titule kad nam je dao ?
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:43 am

mali plavisa je napisao/la:Nevjerovatno covjek napise vjeruje Slavki al onda demantuje svoje rijeci izjavama kako je Zeba nepotreban,zasto Bokacini ne zadovoljava tog istog,pa de malo ba realnosti ***** mu misa!
Jbga jarane, ukljuci se malo... Generalno mu vjerujem ali sam rekao zasto JA te poteze ne razumijem i obrazlozio ih, a on svakako da ima svoje razloge zasto nekoga dovodi i zeli. Isto tako mi nije logicno da nije bar toliko hrabar da ne smije staviti Zerica ili Mujagica u igru protiv umrlog Olimpica i to kuci.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:50 am

Aj da ja tebe nesto pitam ak nije problem?Jel ti stvarno ili vi pojedini mislite da jedan Kokot voli vise Zelju od Zebe?Evo i moj odgovor ja mu halalim sve jer ce od sutra biti u svetom dresu!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:55 am

Voli Zelju pravo puno, isto kao i Kokot. Mojne suplje, kakve to veze ima sa svim izrecenim. Ne pricam ovo o njemu jer nam je zabio gol, za to je kriv nas igrac koji ga je trebao cuvati da ne opuca.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 2:04 am

Ja vjerujem Slavki samo cu to reci!I meni su dragi svi igraci koji su nam radost donijeli! Toliko od mene!Pozdrav i zivjeli,mene pravo pozitiva puca ne znam za vas :pljesak: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 8:01 am

Dosta toga dobrog napisa @swra1921.
Dok nam je Zeba najbolji bio muku smo mucili u Evropi protiv nekih ekipa koje nisu bauk. Sada, sigurno nije ni sjenka onog Zebe. Pa kakve onda mi imamo planove, da pokusamo opet ubrat koje pretkolo, kada po tri ili cetiri puta jednog igraca vracamo u tim.I opet se sve ovo prerano izdesavalo, ponovo dovodimo igrace a nije ni poceo transfer rok.Kratkorocno nam moze pomoci, jer je vezni red u kur.cu, ali ako budemo tako svakog igraca vracali nama je opet domet drugo pretkolo plafon.Trebali smo sacekat transfer rok i fino pogledati kakvih igraca ima i vagati ko bi nam valjao..
Previse sam pesimistican, ali eto kazem raduje me sto cemo makar imati igraca koji potezom moze rijesiti mec, ali vec sada ciljati i traziti igraca na toj poziciji za dugorocni plan.
Protiv Slobode bih ovako nesto:
------------Veca-------------
Sinisa--Aco--Bocca--Stana
----Jahic/Secerovic ---- Blagojevic-----
Miro--------Ugi-----------Krizman
----------Lendra--------
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 8:09 am

realno naša briga trenutno niije kako ćemo proći drugo i treće pretkolo, nego kako uopšte doći do pretkola. skeptičan sam i ja i to sam pisao i ranije. ali slavko misli da može mnogo, i valjda nije puno sletio u odnosu na prošlu godinu kad je zasluženo proglašen za najboljeg igrača lige.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 9:07 am

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija