Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:31 pm

Poentirao je Model, dosta toga dobrog je rekao. I nazalost znamo ko nam se naklatio na kosti i sluzit ce se svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima da ne uspijemo. Nije ovo nikakva paranoja. Zato je uzasno bitno da se izgradi istocna tribina. A tamo na onom forumu vidis mentole koji kazu 'jebes stadion, **** tribinu'. Fuj i dno dna, pogotovo kad covjek zna da smo mogli ostati bez stadiona, da je bio spaljen. I sad kazu **** stadion. Ima ih dosta sto gledaju svoje talove i sada je belaj jer ih vise nema, da se zivi fino od lopovluka.
Zadnja izmjena: Omar500, dana/u čet nov 03, 2016 10:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:32 pm

Plava Porodica je napisao/la:Nije tacno da ima malo pravih Manijaka, a da ne govorim o te dvije glave.
Malo spusti loptu, indirektno vrijedjas vecinu ljudi koja prate Zelju ma gdje bio,a ne uz streamove..
Procitaj sa razumjevanjem :)
Za dvije glave i malo pravih Manijaka nisam ja rekao vec SDAovac ;) . Na žalost to je slika kako nas vidi naša vlast.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:43 pm

Model1964 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Nije tacno da ima malo pravih Manijaka, a da ne govorim o te dvije glave.
Malo spusti loptu, indirektno vrijedjas vecinu ljudi koja prate Zelju ma gdje bio,a ne uz streamove..
Procitaj sa razumjevanjem :)
Za dvije glave i malo pravih Manijaka nisam ja rekao vec SDAovac ;) . Na žalost to je slika kako nas vidi naša vlast.
A to je odma tema da se iznosi na forum, uz koju ti vec danima razmisljas da je SDAaovac u pravu.
Sta bi to trebao da uradi pravi Zeljovac da nas vlast primi kao brata? Da dizemo ustanke?
Ne razumijem poentu, a sto se tice ostatka dijela posta vecinski se slazem :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:44 pm

Ma samo ustanci i pobune. :)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:50 pm

Boga pitaj na sta ce teren liciti u subotu...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:50 pm

baxuz87 je napisao/la:Ma samo ustanci i pobune. :)
Ko nas predvodi? Dijaspora? ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:51 pm

Plava Porodica je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:Ma samo ustanci i pobune. :)
Ko nas predvodi? Dijaspora? ;)
:D
HAJDE Ž!!!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:54 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Nije tacno da ima malo pravih Manijaka, a da ne govorim o te dvije glave.
Malo spusti loptu, indirektno vrijedjas vecinu ljudi koja prate Zelju ma gdje bio,a ne uz streamove..
Procitaj sa razumjevanjem :)
Za dvije glave i malo pravih Manijaka nisam ja rekao vec SDAovac ;) . Na žalost to je slika kako nas vidi naša vlast.
A to je odma tema da se iznosi na forum, uz koju ti vec danima razmisljas da je SDAaovac u pravu.
Sta bi to trebao da uradi pravi Zeljovac da nas vlast primi kao brata? Da dizemo ustanke?
Ne razumijem poentu, a sto se tice ostatka dijela posta vecinski se slazem :)
Nije vala odmah :) vec od derbija u lavoru. Storm me je prozvao :)
Glede, unatoc podebljanog
Ja sam za evoluciju prije revolucije , ali ako nemere prva, more druga varijanta :) .
Postavljam ti kontra pitanje
ŠTA SMO TO NAPRAVILI DA SE NAŠ GLAS CUJE, DA NAS MAKAR MALO RESPEKTUJU KAO GRUPU GRAĐANA?
Ovo nije galama tebi nego u nebo
Dijaspora se fino uhljebila :) da bi bila sposobna da predvodi pobune
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:57 pm

Qarabag Šehića dobio nekog Paoka 0:1 u gostima. Prošlo kolo 2:0 kući. 2 na tabeli 7 bodova, imaju protiv Fiorentine i libereca tako da ne bi trebalo biti problema oko prolaska dalje.

Standard dere Panathinaikosa u gostima 0:3 :lol:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:05 pm

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:@storm
hvala, na njega sam i misliJo :-)
Bio sam ubjeđen da je dio ovog portala... do mene je ;-)
Ma ne prijatelju.

Interesuje me tvoje podrobnije vidjenje svega sto se desava unutar kluba i oko kluba, pa bih volio da se osvrnes. Budi britkog jezika kao i uvijek, jer nama samo istina treba. :)
Stvari su uvjek jednostavnije nego što ih cojk vidi :)
Uprava se je prihvatila teškog posla. Da su svi Batmani i Supermani, opet bi bio težak. Nismo se, sad za sad, utalili nisukim ;) i to nas Yebe. Da smo pristali dat neku pinku bili bi sada na mjestu Zrinjskog. Igramo, borimo se na puno frontova. Ovi frontovi što ih mi ne vidimo su puno teži. Koliko ja znam, a znam puno :) , i to cu jasno napisati....
Nama je na kicmu sjela SDA Partijski nesposobni kadrovi udruženi sa pitarima, jasno :) , na sve nacine rade da nas dozovu tobe. Da nas oderu i fino zarade. U takvom okruženju trenutno egzistira klub. Neka nam je bog na pomoci. Dali je pravi nacin raditi u tišini i pošteno? Pošteno, da. U tišini ne! Barem ja tako vidim. Ja bih galamio, digo kuku i motiku,tukao se sa svakim ko pokušava da me uništi, ili bi igrao još prljavije od protivnika. Yebiga taki tip igraca :) .
Ovu upravu koju smo mi izabrali moramo i podržati. Dali smo svjesni da je trenutni rezultat odraz igara oko kluba? Ocito da nismo kada tražimo nova pojacanja, kada izbijamo lovu iz đepa zbog kazni koje nam papci u savezu šalju.
Nedavno sam bio u SA i iz razgovora sa puno starih Manijaka i sa nekadašnjim igracima i funkcionerima kluba sam zakljucio da situacija još dugo nece biti dobra.
Oko našeg doma kruže lešinari svih vrsta. Kurjak je blaga rijec. Ubacuju svoje ljude u klub, mute na svsakom cošku.... Kada bi neko iz kluba progovorio kakvih je sve podmetanja bilo oko imenovanja Tice, bilo bi vam jasno gdje smo. Koga dovesti, zaposliti a da nebi bio novi Muharemovic, novi Hervas, neko novi koji odaje informacije. Ogomna lova je u našim rukama, jer ova zemlja u srcu Sarajeva vrijedi u poslovnom smislu pola milijarde KM.
Svi problemi se svalili na pleca nekoliko ljudi. Mi kao navijaci hocemo rezultate.
Budimo pošteni pa se zapitajmo šta smo uradili da pomognemo klubu.
Dali se naš glas cuje van stadiona? Dali smo respektabilna grupa o kojoj ce voditi racuna i politicari i ekonomisti?
Marx je dopunio Hegela * Historija koja se ponavlja prvi put je tragedija. Drugi put je vec farsa.* U tom svjetlu vidim želju gamadi iz saveza da pocaste :r Ivicu Osima sa titulom pocasnog predsjednika saveza. Po drugi put im treba kamuflaža za nihove lopovluke. Mi o tome ko mufloni šutimo a šatro kivni na savez. Kako nam malo treba da progutamo udicu :oops1: Cak neki svršavaju na taj potez saveza, na to licemjerstvo... pocasni, šta vec .... a lift mu ne dozvole da napravi :psujem:
Za boravka u rodnom gradu sam se uz kafu svađo sa bivšim prijateljem :) a sada funkcionerom SDA ,o Želji jasno. Na žalost, moram priznati da je u jednom u pravu.
Citiram *Malo je pravih Maijaka koji žive za klub. Sa njima je teže, samo ih ima malo. Sa ovom balavurdijom je lako, po dvije glave i vec su tvoji. Da je situacija kao nekada, onakva kaku ti pamtiš bila bi to druga prica*
Od tada mi se ove njegove rijeci stalno motaju po glavi. Dali je u pravu, dali imam pogrešnu sliku o nama, ili je on sa položajem zadužio i bahatost svojstvenu ljudima na vlasti?
Imajte ovo na umu kada zahtjevate ostavke, super rezultate, pojacanja i ostala sranja.
PS
I ovim kelnerima svaka cast. Dokaz da se može
Nista, moracu se sloziti sa tobom. Naravno da @model ne pise protiv Manijaka ili ne daj Boze protiv Zelje, vec covjek sa svojim iskustvom pokusava da digne svijest ljudi. Mi smo zaokupljeni nekim borbama izmedju sebe, na forumima, na ulici, na kafi, mozes cuti kako jedni pricaju protiv Zubana, Misimovica, ovog, onog, a zaboravljamo na ono najbitnije .- Zeljeznicar koji trpi. Dok se mnogi bave drvetom koje im je u oku, promjene se iza u cijeloj sumi desavaju. I to na nasu stetu. Trebamo svi, kolektivno - bratski malo stati, odmaknuti se da vidimo cijelu sliku. To je ako nista, prvi korak ka "evoluciji", koju @model spominje. A opet, ta letargija se moze ogledati u letariji naroda generalno. Trpimo, mnogo trpimo.. i mozemo trpiti. Nazalost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:12 pm

A rješenje je?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:18 pm

Faruk TM´87 je napisao/la::karanje: :karanje: :DD: :DD:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=EuQ-GAC5HbQ[/video]
Zajko, Zajko majstore, citavu Grbavicu dizes na noge! :ganja: :ganja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:24 pm

baxuz87 je napisao/la:Ma samo ustanci i pobune. :)
Ma samo naprijed eeeeee, ma pobicemo sveee..
Ma igraj naprijed eeeeeeee, ma poklat cemo sveeee..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:30 pm

Ajzea je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:Ma samo ustanci i pobune. :)
Ma samo naprijed eeeeee, ma pobicemo sveee..
Ma igraj naprijed eeeeeeee, ma poklat cemo sveeee..
:rofl1: :rofl1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:32 pm

Brkoo je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:Ma samo ustanci i pobune. :)
Ma samo naprijed eeeeee, ma pobicemo sveee..
Ma igraj naprijed eeeeeeee, ma poklat cemo sveeee..
:rofl1: :rofl1:
Nek dijaspora salje pakete a mi cemo palijat sve redom
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 11:50 pm

Elegant je napisao/la:Ja ne znam kakvu ulogu igra sto ce plato biti kraci za 5. metara ? Kad se cesta zavrsi bice to ljepo, prilaz drugaciji nece se i ne primjetiti da je krace.
Problem je sto je ionako guzva pred sjeverom na jacim utakmicama, o derbiju da ne govorim, a zamisli tek ovako, puno manji prostor, sira cesta, morati ce se cekati zeleno na pjesackom sto ce stvarati dodatne guzve, a vako raja samo preleti jer je kratko, ali eto, zivi bili pa vidjeli
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 579
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:07 am

Ne znam vala sto je ne zatvore kad su tekme, pogotovo derbi, nije da se nema kuda zaobici autom.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:12 am

Joj kad napravimo kosookim ulet za Ordagića,ima da gori sve ! :D
Veca,Memija,Aco,Bogi,Beširević,Blagojević,Marković,
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:12 am

kao da je taj ordagić neki igrač
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:14 am

Joj kad napravimo kosookim ulet za Ordagića,ima da gori sve ! :D
Veca,Memija,Aco,Bogi,Beširević,Blagojević,Marković,Zeba,Miro,Križman,Lendra ! JURIŠ ! U najlošijem slučaju. :)
U najboljem : Veca,Memija,Aco,Kostić,H.Čale,Marković,Ordagić,Zeba,Miro,Peco,Lendra ! :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 76 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija