Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:20 pm

Jos nek ih nagrade aplauzom i pjesmom nakon tekme. Znaju da je najbitnija utakmica i nista. Slavko nas je preporodio,ali osim Radnika nije pobijedio nijednu ekipu iz vrha. Ma ustvari nije on kriv nego panjevi koje boli nesto za Zeljo. Sad ce se oni smijati u autobusu i zezati. Znaju da ce primiti platu redovnu i sta ih boli neka stvar sto moj Zeljo je 5.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23666
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:21 pm

Nista to je to, prvi poraz otkako je Slavko tu. Steta...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:22 pm

Sad cekajmo da nas prosvjetle ovdje na forumu i kazu kako nije ovo lose, kako nismo imali srece i slicno. Do prije tekme je bio raspali Siroki od kojeg je nemoguce izgubit, sta li ce sad biti? Jedva cekam samo da procitam takav komentar..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24762
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:23 pm

Svaka čast, ne bi ga ni Pehilj zabio.

Al kakvih sve ima na ovom forumu i kaže nemoj psovat
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:23 pm

Pa zar nećemo bit prvaci? :)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:23 pm

Nadam se da opet neće biti trener kriv, kad se samo sjetim koliko se sralo po Kostiću,,,
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:24 pm

Tavas1921 je napisao/la:Sad cekajmo da nas prosvjetle ovdje na forumu i kazu kako nije ovo lose, kako nismo imali srece i slicno. Do prije tekme je bio raspali Siroki od kojeg je nemoguce izgubit, sta li ce sad biti? Jedva cekam samo da procitam takav komentar..
Suti nemoj tako ahahah ovo je danas dobro...mi ovakvom Sirokom ne mozemo dati gol pa to je bruka.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:25 pm

Hocete li ikad prestati srati!?!?!?!??!?!?!?!?!!?!? Utakmica odlicno zapoceta, perfektno, samo sto NE ZNAMO zavrsiti!!! Pobjednicki mentalitet ove ekipe je ravan nuli! To nas yebe.
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:25 pm

Ne znam za vas ali ja jedva cekam kraj sezone. Ovo mi djeluje kao nocna mora. Kakve picke igraju za Zelju ne mogu da vjerujem. Umjesto redovnih plata i doprinosa treba im svima osim Stevanovicu qrcinu dati. E moj Slavko blago tebi jer nemas kosu, kako je krenulo ni ja je necu imati ubrzo zato sto se nerviram zbog manekena koji misle da su igraci i kojima ce Zeljo biti vrh karijere..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:25 pm

Drugoplasirani nam bježi 3 boda, prvo poluvrijeme obećava bez obzira na gol. Dolazi nam Sloboda, sa tri boda smo opet gore. Ni prva a ni posljednja izgubljena.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:25 pm

Nista ne zamjeram samo vise ne dovodite igrace koji nam radi iskustva nam trebaju... jeboo ti ovakvo iskustvo..
Ivan ofsajd Lendric
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:26 pm

odmorni igrači + 15 minuta sa igračem više ...
Jedino je još preostalo da je neki igrač Širokog zabio autogol ...

Uprava mora odmah (bez ustanovljene procedure ) kupiti Wagnera , s obzirom kako većina naših igrač igra , Brazilac je deset godina mlađi od njih , ...
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:27 pm

nemojte samo sad odma prodavat pola tima... steta nismo gledali to prvo poluvrijeme gdje smo lafo bili dobri ali ovo u drugom je dno dna, sramota ali sa promjenom 6-7 igraca ne mozes ni uspjet to nas je i dovelo do ovdje... zajebo nas je onaj glupi spanac ipak igramo bez desetke svo vrijeme ( samir ipak moze bit desetka samo protiv brotnja).. tezak i vrlo zajebaan poraz ali nadamo se da cemo se nekako ugurat medju tih prvih 6
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:27 pm

(FOTO/VIDEO) Wagner donio Širokom minimalnu pobjedu nad Željezničarom

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... arom/70392

(VIDEO) Baraban prekinuo akciju Plavih rukom, i završio u svlačionici

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... nici/70391
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:28 pm

Ma ne mogu da vjerujem. Nikad nas Siroki nije nezasluzenije pobijedio.. Ljudi bukvalno dali go i opstruisali svaku mogucu igru. Fuj! A ovi nasi bez samopouzdanja, bez mentaliteta da ovo okrenu. Veliki korak unazad. Titula cao, borba za ligu za prvaka i to je to. Iduce kolo ogroman imperativ protiv Slobode.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Zadnja izmjena: exbabilon, dana/u ned okt 30, 2016 6:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23666
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:28 pm

Svi smo razocarani zbog ovog poraza, ali nemojte jedni druge "etiketirati". Ja cudnijeg igraca od Blagojevica nisam gledao. Ti vidis da on sve zna sa loptom, da ima odlican i sut i pas, ali u praksi gotovo uvijek ima neka nelogicna rjesenja, pokusava neke pasove koji se samo na igrici pokusavaju, umjesto da igra jednostavno. Sa znanjem koje ima, to mu ne bi trebalo predstavljati problem. Jako cudan igrac, psihicki je labilan - to znamo i od ranije, a to se izgleda prenosi i na njegovu igru, gotovo redovno.

Sto se tice utakmice danas, teren solidan, necu reci dobar, ali kakav god da je, takav je i njima kao i nama. Izgubili smo, nastavljamo tradiciju losih rezultata u Sirokom, a steta.. pored onakvih prilika, bas steta. Ali dobro, to je fudbal. Drugo poluvrijeme uzasno, nicim nisam zadovoljan, jako malo htijenja i elana, iako su igraci Sirokog evidentno bili umorniji. Cak ni Miro u drugom poluvremenu nije bio za prolaznu ocjenu. Steta, mogli smo sa 3 boda ili makar bodom mnogo toga donijeti, ali idemo dalje. Nece biti nimalo lako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:29 pm

Kostic je bivsi zbog ovih manekena,Slavko nadam se da nece nastaviti tim putem,alibi je sto nije on pravio ekipu ali na terenu izgledamo isto kao i prije njega ,samo smo eto koji bod vise skupili igra je na istom nivou ,osim utakmice na Grbavici protiv Metalnih sve ostalo je na nivou na ojem se igralo i pod Kosticem....mi nemamo kvaliteta ni psihickog ni suhog ni ovakvog ni onakvog,svaka nam utakmica to dokazuje a mi opoet trazimo alibi vjecito...sinoc su neki najavljivali setnju upozoravao sam da je ovo duel dvije podjednake ekipe nazalost....moglo je i na nasu stranu otici to je sve fudbal kad igraju ekipe pribliznih kvaliteta....ma nemam pojma vise sta raditi sa ovim momcima ne pije tu ni oduzmianje plate ,da ih otjeras sve i dovedes nove to smo i radili evo kako smo zavrsili a da dovedes klasnih 11 igraca nemas para ,nemam pojma debakl ce biti ako ne izborimo uopste ligu za prvaka,a Bgm visimo opasno ...ne znam nek se tim stvarima zamara onaj ciji je to posao jer ocigledno mi ovdje ne mozemo nista promjeniti....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:29 pm

Tavas1921 je napisao/la:Sad cekajmo da nas prosvjetle ovdje na forumu i kazu kako nije ovo lose, kako nismo imali srece i slicno. Do prije tekme je bio raspali Siroki od kojeg je nemoguce izgubit, sta li ce sad biti? Jedva cekam samo da procitam takav komentar..
Bas,satro optimiste ce doci sad da nas prosvijetle i otvore nam oci kako je ovo bila samo nesreca ne odraz nase nemoci i neznanja.Ja sam ih opravdavao i vitez i zrinjski i derbi i tuzlu i olimpik ti mrtvi da dva gola ovde prica opustili se hahha nek se gone mene je sramota ovo nije Zeljeznicar ko zeli ovo sebi da opravda nek opravda ja ne mogu.Zao mi je Miroslava sto se polahko utapa u njihov amaterizam i sivilo,idi ziv bio glavom bez obzira.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:29 pm

rodrigo87 je napisao/la:Hocete li ikad prestati srati!?!?!?!??!?!?!?!?!!?!? Utakmica odlicno zapoceta, perfektno, samo sto NE ZNAMO zavrsiti!!! Pobjednicki mentalitet ove ekipe je ravan nuli! To nas yebe.
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
Ne znam prijatelju, ja im ne mogu cestitati jer niti jedan od njih nije pokazao bilo kakvu zelju za promjenom rezultata.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:30 pm

Moze li neko reci sta ne valja vise ?? Kada smo dole odigrali bolje poluvrijeme od prvog poluvremena danasnjeg ??? Jednostavno, ne znamo zabiti kada trebamo, da znamo sada bismo slavili vec nakon 30te minute. Serete previse.
P.S Ajzea, ma drug znam sve to, ali hajmo reci da smo odigrali odlicno prvo poluvrijeme. Kada smo primili gol ja sam znao da je to to, jer nas gol uvijek unisti..

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 187 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija