Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 4:50 pm

Kako god, svidja mi se ovo ogromno potcjenjivanje pitara ;) A oni ni dan danas neznaju kako su odnjeli tri boda iz Tuzle. Zeljo, znas sta ti je raditi u Ugljeviku a onda ide qaranje Tanovih qurvi.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 4:51 pm

Okolele je napisao/la:
uto avg 07, 2018 4:47 pm
slika
Ma ovo je izvan...

Ali, peterca.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 4:55 pm

Ovu akciju za reflektor moramo izgurati. To je naš obraz. Pokrenuli smo i treba to završiti.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 4:56 pm

Zvijezda se mora preozbiljno shvatiti. Mislim da je čelik tu negdje ili lošiji od njih pa nam se desi poraz. Derbi i Sarajevo 08 ne spominjati dok se zvijezda 09 ne apsolvira.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 4:56 pm

I penal nad Jazvićem, koliko se meni čini i njega je galić udario po stajnoj nozi zato je onako i pao Filip

slika
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 4:57 pm

Prvo Zvijezda pa pitari
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:06 pm

U Ugljeviku nesto ovako:

Kjosevski
Stevanovic – Bakrac – Rodin – Pavic
Sabanadzovic (Hajdarevic) – Blagojevic
Jazvic (Veselinovic) – Arezina – Zec
Krpic (Zajmovic)

(Izmjene)

Imamo stvarno sirok roster. Odovica na klupi ponovo. Navijace koji su stali iza kluba. Oslabljenog direktnog konkurenta za titulu. IDEMOOO! #bicezeljoopetsampion
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:20 pm

Raspored do reprezentativne pauze.

Dolaze nam pitari i Krupa, idemo Zvijezdi, Tuzli i Širokom.
Zrinjski ide Čeliku, Sarajevu i Krupi, a dolazi im Tuzla.
Piticama dolazi GOŠK, Zrinjski, a idu nama, Zvijezdi i Čeliku.
Širokom dolazi Radnik, Sloboda i Mi, a idu Mladosti i GOŠKu.

11. august - 4. kolo

Zvijezda 09 - Željezničar
Čelik - Zrinjski
Sarajevo - GOŠK
Široki Brijeg - Radnik

15. august - 5. kolo

Željezničar - Sarajevo
Mladost - Široki Brijeg
Zrinjski - Zvijezda 09 - ali se neće igrati jer Zrinjski dan poslije igra protiv Ludogoretsa

18. august

Tuzla City - Željezničar
Sarajevo - Zrinjski
Široki Brijeg - Sloboda

25. august

Željezničar - Krupa
Zrinjski - Tuzla City
Zvijezda 09 - Sarajevo
GOŠK - Široki Brijeg

1. septembar

Široki Brijeg - Željezničar
Krupa - Zrinjski
Čelik - Sarajevo



Eh nakon pauze pa do naredne imamo možda relativno lakši raspored.

Prvo Radnik kući, kup utakmica, Mladost u Gostima, onda kući Sloboda, GOŠK, pa ako prođemo u kupu prvu rundu i opet kući protiv Čelika. Znači samo jedno gostovanje u ligi između dvije pauze.

Zrinjski odmah nakon pauze kući protiv Širokog, kup, u gostima protiv Radnika, kući protiv Mladosti i Slobode, kup, i onda u gostima protiv GOŠKa.

Pitice kući Tuzla, kup, u gostima Krupa, kući Široki i Radnik, kup, u gostima Mladost.

Široki u gostima protiv Zrinjskog, kup, kući protiv Zvijezde, u gostima protiv Sarajeva i Tuzle, kup, i kući Krupa.

Sve pod uslovom da sve četiri ekipe prođu prvo kolo kupa.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:25 pm

Halalite na offtopicu ali ako ima neko da nudi fin i pristojan studentski posao, neka mi se javi.
Imamo jednog kolegu s foruma koji je pri kraju sa fakultetom a posao bi mu dobro dosao.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:27 pm

sajo10 je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:06 pm
U Ugljeviku nesto ovako:

Kjosevski
Stevanovic – Bakrac – Rodin – Pavic
Sabanadzovic (Hajdarevic) – Blagojevic
Jazvic (Veselinovic) – Arezina – Zec
Krpic (Zajmovic)

(Izmjene)

Imamo stvarno sirok roster. Odovica na klupi ponovo. Navijace koji su stali iza kluba. Oslabljenog direktnog konkurenta za titulu. IDEMOOO! #bicezeljoopetsampion
Svidja mi se postava samo bi meni Hajdarevic igrao prije Sabanadzovica, mislim da cini bolji tandem sa Blagojevicem
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:34 pm

Zeljo je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:27 pm
sajo10 je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:06 pm
U Ugljeviku nesto ovako:

Kjosevski
Stevanovic – Bakrac – Rodin – Pavic
Sabanadzovic (Hajdarevic) – Blagojevic
Jazvic (Veselinovic) – Arezina – Zec
Krpic (Zajmovic)

(Izmjene)

Imamo stvarno sirok roster. Odovica na klupi ponovo. Navijace koji su stali iza kluba. Oslabljenog direktnog konkurenta za titulu. IDEMOOO! #bicezeljoopetsampion
Svidja mi se postava samo bi meni Hajdarevic igrao prije Sabanadzovica, mislim da cini bolji tandem sa Blagojevicem
Kontam neka Anel pocne, a Hajdarevica u derbiju staviti. Kada bi nas rezultat isao bilo bi dobro ranije izvaditi Krpica i Blagojevica i odmoriti ih za derbi. Pa i Zeca.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto avg 07, 2018 5:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:34 pm

Ja se samo nadam da ce gospodin Odovic pokazati autoritet i na svaku sitnicu znati da reaguje.

Vec je indirektno par puta prozvao kondicionog trenera jer nam igraci evo dvije sezone jedva disu nakon 70-te minute, citava ekipa, ne par igraca. Igraci Zrinjskog uopste nisu fizicki pali, kako? Ne mogu opisati rijecima koliko me razocarao Nedim Covic, ja sam mislio kad je tek dosao da smo dobili vrhunskog strucnjaka..

Pusti Oda finocu odmah trazi novog kondicionog trenera da ti dovedu, trazi jos jednog napadaca i igrace za pozicije za koje mislis da ti trebaju pojacanja. Na vrijeme ispravi sve sto je lose, da se kasnije ne bi kajao i da se ne bi desilo ono sto se desilo prosli put kad si bio sef strucnog staba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:34 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 07, 2018 2:50 pm
Fanzi je napisao/la:
uto avg 07, 2018 2:39 pm
O stanju nacije:

Na 10.08.2017. bilo je prodato 1.745 sezonskih ulaznica.
Dana 7.8.2018. imamo prodatih 809 sezonskih ulaznica.
Gotovo 1.000 manje uplaćenih obnova godišnjih članarina (uslov za kupovinu sezonske je učlanjenje). Vjerovatno više.

Apatija...
Jel ovo bio najveci broj prodanih godisnjih
8.8.2016. godine 1517. bez desetogodišnjih. Na to dodaj i 811 desetogodišnjih, što daje cifru od 2328. Tada je bilo :karanje:
https://fkzeljeznicar.ba/svaka-cast-zel ... iji/21672/

Jako je bitno da se učlani još barem 35 osoba, kako bi došli do cifre od 6000. Važna je i sa psihološkog i sa sponzorskog aspekta :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:37 pm

sajo10 je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:34 pm
Zeljo je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:27 pm
sajo10 je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:06 pm
U Ugljeviku nesto ovako:

Kjosevski
Stevanovic – Bakrac – Rodin – Pavic
Sabanadzovic (Hajdarevic) – Blagojevic
Jazvic (Veselinovic) – Arezina – Zec
Krpic (Zajmovic)

(Izmjene)

Imamo stvarno sirok roster. Odovica na klupi ponovo. Navijace koji su stali iza kluba. Oslabljenog direktnog konkurenta za titulu. IDEMOOO! #bicezeljoopetsampion
Svidja mi se postava samo bi meni Hajdarevic igrao prije Sabanadzovica, mislim da cini bolji tandem sa Blagojevicem
Kontam neka Anel pocne, a Hajdarevica u derbiju staviti. Kada bi nas rezultat isao bilo bi dobro ranije izvaditi Krpica i Blagojevica i odmoriti ih za derbi. Pa i Zeca.
A to jeste, ja skroz zaboravio da je derbi u srijedu pa da nece ni imati nesto vremena da se odmore.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:38 pm

Zeljo je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:27 pm
sajo10 je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:06 pm
U Ugljeviku nesto ovako:

Kjosevski
Stevanovic – Bakrac – Rodin – Pavic
Sabanadzovic (Hajdarevic) – Blagojevic
Jazvic (Veselinovic) – Arezina – Zec
Krpic (Zajmovic)

(Izmjene)

Imamo stvarno sirok roster. Odovica na klupi ponovo. Navijace koji su stali iza kluba. Oslabljenog direktnog konkurenta za titulu. IDEMOOO! #bicezeljoopetsampion
Svidja mi se postava samo bi meni Hajdarevic igrao prije Sabanadzovica, mislim da cini bolji tandem sa Blagojevicem
Meni se baš i ne sviđa, mislim da tu fali agresivnosti u vezi da bi bilo uspjesno. Jedini Blagojevic bi isao direkt na gol, a mislim da to nije dovoljno. E sa Hajdarom bi moglo, ali ja bih ga radije odmorio za pitare.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:41 pm

Fanzi je napisao/la:
uto avg 07, 2018 2:32 pm
Neću vam pisati u dugo i u široko.
Svako od nas je ima likovno. Uzmeš bojice, crtaš preko bijelog papira.
Sad bojicama crtaš Grbavicu, bojama joj ušivaš ožiljke, tamo gdje nisi mogao rukama, nogama, tijelom pokriti. Ispunjavaš jedan dječački san.
U utakmici između državnih davanja, privatnih fondova i sinergije navijača, neka pobjedi masa malih davanja.
Simbolično reflektor pod kojim će nastupati mnoge generacije nakon nas.

U meni nešto tinja da se ništa ne ostavlja kao simbol ratnog stradanja Grbavice. Taj zadnji reflektor sam htio da Grbavica čuva kao spomenik, njega bih ostavio na pola nacrtan, onaj drugi dio ostavio izgreban i ranjen.
Čisto kao opomena i podsjećanje da tamo gdje plava boja stane, počinje veliko zlo.
Odlična ideja, zaista moramo na neki način naglasiti našu Grbavicu kao simbol ratnog stradanja radi opomene i podsjećanja kako nas koji to zlo pamtimo, tako i budućih generacija. Radi same estetike stadiona možda ne bi bilo dobro da to baš bude preostali neofarbani reflektor. Moj prijedlog je da se na sjevernoj tribini postavi veliki bilbord sa slikom razrušenog stadiona, jedna od onih slika koje su se već postavljale na forumu sa nekim prikladnim natpisom.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:46 pm

Ko hoće nek analizira

Mladost 0:0 Zvijezda 09

slika





Zvijezda 09 1:1 Sloboda

slika





GOŠK 2:2 Zvijezda 09

slika

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:48 pm

Ovog Luku Asentica (ugovor istice iduce ljeto) treba blizno pratiti tokom sezone i odma dovesti pri isteku ugovora! Beslija, znas sta ti je raditi.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 5:54 pm

Sta je ovo ovaj Fedor ovako podbacio :o
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 07, 2018 6:01 pm

sajo10 je napisao/la:
uto avg 07, 2018 5:48 pm
Ovog Luku Asentica (ugovor istice iduce ljeto) treba blizno pratiti tokom sezone i odma dovesti pri isteku ugovora! Beslija, znas sta ti je raditi.
To bi nam Oda mogao srediti, vodio ga je u Slaviji, 11 mečeva kod njega odigrao. Isto tako Nemanja Stojanović iz Slavije 22 godine al izgleda bulić mu menadžer. Onda i Tirića je trenirao u Rudaru.

Ima Zvijezda par solidnih igrača prije svega golman Erić, Skahić iako je dosta propustio, Zekanović bek, Vojnović, Ćulum, Krajišnik aka krađa stoljeća iz partizana u sarajevo, Osmanagić, Huseinbašić, Govedarica iako mi se čini da ima viška kila ako ga nisam pobrkao sa nekim, Predragović, Husić, Asentić. Mada sve je to većinom dovoljno za borbu za opstanak.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija