Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:22 pm

Dodje ti komsija u kucu na sijelo i prevrne ti kucu na glavacke i ti poslije toga kazes "Ma to su čari komšiluka"
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:23 pm

shzna je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:04 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:01 pm
shzna je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:58 pm
Digli se fol protiv davanja licne, kodeks ovo ono, a nisu nista pisali poslije onog sto su nama na ulazu na Kosevu bukvalno kameru lijepili za facu kako bi nas snimili, svakom lice pojedinacno.
Ko o čemu kurva o poštenju brate moj.
Pozdrav za pristalice kosooke prćije koji čitaju!!!
Ma ko ih yebe.

Preporuci ti koji dobar okus za shishu, da ss moze konzumirati sutra uz tekmu. :mrgreen:
Crazy lemon s malo swisa . Preporuka za sutra :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:25 pm

Ma treba ih poslati gdje im je mjesto. Konstantno ismijavanje naseg stadiona, psovanje, pljuvanje, pozivanje na cupanje stolica i paljenje stadiona, onda dodju pa to i naprave i onda neko kaze cari derbija. To nema veze sa zivotom. Zna sta je derbi i zna se vrlo dobro da je to vrijeme davno proslo. Treba neko glavu izgubiti zbog onih sto vise mrze Zelju nego sto vole svoj jadni klub. Ko ih jebe i ne trebaju nam. Vise stete nego koristi, dok Kosevo bez Zelje niko i ne moze napuniti. Mi njima ostavimo para i para gore na derbiju i ocito da ce ostati bez istih u buducnosti.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:25 pm

Okolele je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:22 pm
Dodje ti komsija u kucu na sijelo i prevrne ti kucu na glavacke i ti poslije toga kazes "Ma to su čari komšiluka"
E bravo, objasnio si sve :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:26 pm

sergejevic je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:21 pm
bistrikboy je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:15 pm
Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.
Procitaj saopstenje. Ne moze im niko dati toliki broj. Vec je momak postavio sliku i da im jos das slovo o mora se pomjeriti tampon zona. Onda bi ona bila e i lj, a nama bi ostalo f, k i z te ona zdenka iz koje se ne vidi pola terena od krova zapada. Pored toga imas cijeli sektor na isoku na koji ne mogu nasi navijaci. Onda njih 2 000, tampon zone, 2 500 i 8 500. **** i taj derbi.
nasi su udovoljili drotovima i to je to.To je sve sto smo napisali.

Dobro eto clanovi mogu kupiti karte,sta je sa ostalima?
1921-1987-2007
 
fcz1921
Postovi: 32
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:26 pm

@bistrikboy Uslov je postavio MUP i drugacije se ne moze ili zabrana gostujucih navijaca. To sto njihova uprava nece da kaze istinu to je druga stvar i zamazivanje ociju njihovim navijacima da bi ispali dobri prema njima.
Nasi su trazili da im dadnu citavu zdenku i dio tribine ko prosli derbi. MUP ne da do kraja zdenku prema istoku njima radi istocne tribine. A nasi nece da dadnu pola sjevera njima radi nasih ljudi na sjevernoj tribini. Jer da dadnu jos jedno slovo nasima ne bi ostalo ni pola sjevera.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:26 pm

bistrikboy je napisao/la:Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.

Gdje su ti silni simatizeri cije zivote stitimo protiv Krupe?
Smatrao sam te ok navijačem, ali sad što se mene tiče I TI BOJKOTUJ S NJIMA!!!

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:27 pm

Eee sve bi ovo bilo drugačije da i oni imaju kakav stadioncic sličnog kapaciteta kao Grbavica, bas me zanima kakve bi bile čari derbija...

Hebo njih ko ce nam beka igrati u SB?
Država Željo
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:27 pm

bistrikboy je napisao/la:Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.

Gdje su ti silni simatizeri cije zivote stitimo protiv Krupe?
Ja bi se složio sa tobom da je moglo drugačije i na neki normalni način kada bi nasa policija htjela da radi posao za koji je plaćena. Na našu žalost jedino što funkcionira je saobracajna policija jer ima kesa od kazni.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:28 pm

tm8782 je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.

Gdje su ti silni simatizeri cije zivote stitimo protiv Krupe?
Smatrao sam te ok navijačem, ali sad što se mene tiče I TI BOJKOTUJ S NJIMA!!!

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Hahahaha a zbog cega ne mozete prihvatiti da ne razmisljaju svi kao vi i onda se spustati na taj nivo nekih medjusobnih prepucavanja?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:29 pm

pile87 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:27 pm
bistrikboy je napisao/la:Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.

Gdje su ti silni simatizeri cije zivote stitimo protiv Krupe?
Ja bi se složio sa tobom da je moglo drugačije i na neki normalni način kada bi nasa policija htjela da radi posao za koji je plaćena. Na našu žalost jedino što funkcionira je saobracajna policija jer ima kesa od kazni.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Pa to je kljuc svega,policija koja je lijena i koja tebe kao klub ogranici u svemu.Bolje bi bilo da su u saopstenju napisali da se ne slazu sa zahtjevima policije i obratis se nadredjenima (premijeru).
1921-1987-2007
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:32 pm

E pretjera ga i ti prijatelju.. Ne valja tako drugu sa tribine ali eto :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:33 pm

Nek nam ograde 1750 mjesta na Kosevu. Idemo naelektrisani gore, ostatak neka nas cekaju na Grbavici da dignemo cup!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:33 pm

bistrikboy je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:27 pm
bistrikboy je napisao/la:Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.

Gdje su ti silni simatizeri cije zivote stitimo protiv Krupe?
Ja bi se složio sa tobom da je moglo drugačije i na neki normalni način kada bi nasa policija htjela da radi posao za koji je plaćena. Na našu žalost jedino što funkcionira je saobracajna policija jer ima kesa od kazni.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Pa to je kljuc svega,policija koja je lijena i koja tebe kao klub ogranici u svemu.Bolje bi bilo da su u saopstenju napisali da se ne slazu sa zahtjevima policije i obratis se nadredjenima (premijeru).
Koliko znam policija je tražila i zamjenu da se prva tekma igra ne Kosevu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:34 pm

pile87 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:27 pm
bistrikboy je napisao/la:Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.

Gdje su ti silni simatizeri cije zivote stitimo protiv Krupe?
Ja bi se složio sa tobom da je moglo drugačije i na neki normalni način kada bi nasa policija htjela da radi posao za koji je plaćena. Na našu žalost jedino što funkcionira je saobracajna policija jer ima kesa od kazni.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
+1

Lako ga je organizovati na Koševu, gdje praktično nema načina za fizički pristup nas i pitara, fazon ga je organizovati na Grbavici gdje su tribine jedna do druge, gdje je sve sastavljeno i gdje nema po 10 metara razmaka između dvije tribine.

A ima tu i do naše kulture, može policija smanjiti na minimalac ove tampon zone al' svi znamo da bi ispalo sranje. Zato, prvo početi od svih nas navijača oba kluba, i mi smo jedni od krivaca za ovakvo stanje.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:34 pm

phpBB [video]


Kako smo ih samo bili stisli u prvom pol. Strasna tekma s nase strane, sekunde se nisam bojao da cemo gol dati, njihov visio u zraku. Dvije precke, onaj "faul" nad Micom.
Onda hladan tus.
Poslije toga katastrofa!

Duznici su nam, moramo sutra zabiti gol, a zasto ne i dobiti. Zgaziii Sirokiii, Zeljo molim te!!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:34 pm

Ovdje je ba problem sto cim neko ima drukcije misljenje odmah ga prozivaju. Ko ste ba vi da prozivate nekoga je li navijac ili nije? Ako se ne slazes sa misljenjem napisanim preskocis i to je to, a ne odmah idi bojkotuj sa njima, nisi pravi navijac itd.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:34 pm

Okolele je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:22 pm
Dodje ti komsija u kucu na sijelo i prevrne ti kucu na glavacke i ti poslije toga kazes "Ma to su čari komšiluka"
Kralju! Sve receno! :palacgore:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:34 pm

bistrikboy je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:26 pm
sergejevic je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:21 pm
bistrikboy je napisao/la:
uto apr 11, 2017 11:15 pm
Za pocetak me zanima sta je tebi sada smjesno i koji ***** pametujes na svaku koju neko napise? Kako se to rjesavalo proteklih godina? Daj im cosak bez stolica 2000 karata (tako smo uradili vise puta) napravi razmak,postavi mrezu i cao. Ovdje ili policija ili nasi seru i to debelo.
Procitaj saopstenje. Ne moze im niko dati toliki broj. Vec je momak postavio sliku i da im jos das slovo o mora se pomjeriti tampon zona. Onda bi ona bila e i lj, a nama bi ostalo f, k i z te ona zdenka iz koje se ne vidi pola terena od krova zapada. Pored toga imas cijeli sektor na isoku na koji ne mogu nasi navijaci. Onda njih 2 000, tampon zone, 2 500 i 8 500. **** i taj derbi.
nasi su udovoljili drotovima i to je to.To je sve sto smo napisali.

Dobro eto clanovi mogu kupiti karte,sta je sa ostalima?
Pa to i jeste fazon sto ocito ne moze kao ranije. Prvo se pisalo danima po forumima i pozivalo na kidanje stolica koje smo mi placali svojim parama i molili da se skinu da ih stoka ne pocupa. Ta ista stoka udje na tribinu i prvo sto radi jeste razvaljivanje stadiona. Navedeno je u saopstenju da kupuju karte za nas dio sjevera i guraju se tamo poput stoke, a nakon toga pricaju kako ih neko sve tjera tamo. Sve sto smo i radili bila je dobra volja i pokusaj da im se izadje u susret. Onda se naprave pametni pa se popisaju na tu dobru volju.
Sto se tice clanova, ne znam da li si upoznat da oni imaju isto pravilo za cijene i da su nase nekoliko puta skuplje od njihovih. Dakle, jug je tri puta skuplji od sjevera, a ista tribina. To mogu napraviti tako sto prodaju kao clanovima, a ti odes i kupis sjever po cijeni za "clanove." Samo da nas ogule. Uopste se ne gleda ko je clan, a ko nije.
Na kraju, ne znam kako nekome moze smetati nesto sto je po zakonu. 5% propisano i u uefa takmicenjima, nije to bezveze. Dobijes toliko i cao. Pa pogledas utakmice lige prvaka gdje gostujuci navijaci dobiju 5 % i zguraju ih u taj dio. Niko se ne buni. Tako ti je kako ti je. Druga stvar je sto oni misle da su za nesto bitni i da mogu provoditi gdje god se pojave. Da smo im dali cijeli sjever i zdenke ostavili kao tampon zone, uljupi bi pisali jeste picke sto niste tampon zonu napravili na istoku i zapadu.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 11:36 pm

Horde (huligančići) bojkotuju - super

Pitari (normalna raja) dobro došli na derbi :)
sergejevic je napisao/la: Ma treba ih poslati gdje im je mjesto. Konstantno ismijavanje naseg stadiona, psovanje, pljuvanje, pozivanje na cupanje stolica i paljenje stadiona, onda dodju pa to i naprave i onda neko kaze cari derbija. To nema veze sa zivotom. Zna sta je derbi i zna se vrlo dobro da je to vrijeme davno proslo. Treba neko glavu izgubiti zbog onih sto vise mrze Zelju nego sto vole svoj jadni klub. Ko ih jebe i ne trebaju nam. Vise stete nego koristi, dok Kosevo bez Zelje niko i ne moze napuniti. Mi njima ostavimo para i para gore na derbiju i ocito da ce ostati bez istih u buducnosti.
:palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija