Avatar
gavran
Postovi: 8452
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: MEGAMIX
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 21, 2026 7:10 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jun 21, 2026 4:51 pm
E da mi nije mrsko traziti objave od proslog ljeta, iste najave, prva tri, bum, osvajamo a na kraju za opstanak se borili.
Boga mi smo cirkus jedan veliki, mozda i najveci u ligi.Imamo predsjednika za kojeg niko ne zna cim se bavi, imamo statut koji je poguban za klub i koji hvala Bogu pa nije prosao a isti je trebao biti poznat javnosti kako je najavljeno a nije. Nadalje taj predsjednik ocito nikakav plan ni viziju nema jer ne mozes predsjednika i direktora mijenjati u 6 mjeseci ako znas sta radis i citav upravni odbor pa imamo predsjednika koji bi ostao pa ne bi pa
svaki dan neko moljakanje tako da u toj situaciji skroz je nebitno koji nam igraci dolaze.
Ko ce placati te igrace jel mirva sa kamatom, sta u dlucaju da Zeljo ne möze te pare vratiti, jel nam imovina upitna? ima li iko da razmislja o tim stvarima.
Najveci nam je uspjeh taj kao ne cure informacije iz kluba.
curile bi da ima sta curiti
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 8452
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: MEGAMIX
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 21, 2026 7:14 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned jun 21, 2026 12:52 pm
Mogla bi i kakva najva biti ovo koji dan...
Bit ce sjebavanja sa raskidima....
I suza bi moglo biti
sabic odlazi?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 7955
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 21, 2026 7:37 pm

gavran je napisao/la:
ned jun 21, 2026 7:14 pm
Dzezvar je napisao/la:
ned jun 21, 2026 12:52 pm
Mogla bi i kakva najva biti ovo koji dan...
Bit ce sjebavanja sa raskidima....
I suza bi moglo biti
sabic odlazi?
Ko si ti?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 6020
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 12:28 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jun 21, 2026 4:51 pm
E da mi nije mrsko traziti objave od proslog ljeta, iste najave, prva tri, bum, osvajamo a na kraju za opstanak se borili.
Boga mi smo cirkus jedan veliki, mozda i najveci u ligi.Imamo predsjednika za kojeg niko ne zna cim se bavi, imamo statut koji je poguban za klub i koji hvala Bogu pa nije prosao a isti je trebao biti poznat javnosti kako je najavljeno a nije. Nadalje taj predsjednik ocito nikakav plan ni viziju nema jer ne mozes predsjednika i direktora mijenjati u 6 mjeseci ako znas sta radis i citav upravni odbor pa imamo predsjednika koji bi ostao pa ne bi pa
svaki dan neko moljakanje tako da u toj situaciji skroz je nebitno koji nam igraci dolaze.
Ko ce placati te igrace jel mirva sa kamatom, sta u dlucaju da Zeljo ne möze te pare vratiti, jel nam imovina upitna? ima li iko da razmislja o tim stvarima.
Najveci nam je uspjeh taj kao ne cure informacije iz kluba.
Sve Željovci kojima je najveći uspjeh u životu praviti cirkus na forumu o Želji. Zamisli.
Yebem ga kome je do cirkusa
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 7955
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:08 am

A zasto ta pitanja postavljate na forumu.
Zasto se direktno ne obratite klubu sa istim?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3588
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 8:30 am

Pocinje nova sedmica, hoce li biti kakvih objava i desavanja u ovoj sedmici ?
Alea iacta est!
 
AdmirA
Postovi: 2333
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 9:00 am

Raspadamose.
 
Avatar
LARSSON
Tema Autor/ica
Postovi: 25248
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 10:22 am

cipiripi je napisao/la:
pon jun 22, 2026 8:30 am
Pocinje nova sedmica, hoce li biti kakvih objava i desavanja u ovoj sedmici ?
Bit će, samo laganini, odmah se sve objavljuje, radi se punom parom.
 
AdmirA
Postovi: 2333
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 11:14 am

Ako nemamo alternative, a nemamo je očigledno evo par godina, pamet u glavu i ne letite na ove plaćene "pokrete otpora" koji preispituju Sanina ovo par dana.. ko zna o cemu govorim shvatit ce

Online

Trenutno korisnika/ca: kemo i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija