Moderator/ica: storm_raider

 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 7:46 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
čet mar 23, 2023 7:13 pm
fer i posteno. ko pobjedi u ovom polufinalu ide u evropu. zrinjski je prvak svakako, a mi realno imamo jos sanse i za drugo mjesto u prvenstvu. velez tu sansu nema, njima je kup jedina sansa, tu vidim nasu prednost, oni moraju gristi a mi mozemo i kontre pucamo.
Po cemu nemaju sansu?
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 7:48 pm

Yebo li mu Saničanin majku milu, fuj smradu.. Frajer ne igra u raspalom Partizanu, on haj što ga pozove, nego ga gurne u prvih 11. :zid:
Još ti Vico na pressu dok sjedi pored tebe pred svima prizna da su Saničanin i Danilović igrači od brata one debele spodobe od savjetnika mu, i ti ga opet pozoveš iako ne igra nikako. Pa retardu maloumni.
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 7:49 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet mar 23, 2023 6:40 pm
Ujko je napisao/la:
čet mar 23, 2023 6:33 pm
Stuart2 je napisao/la:
čet mar 23, 2023 5:57 pm
Znaci prodzemo Velez i Evropa zagarantovana ako ne izgubimo cetvrto mjesto
Nazalost, postoji tu i jos jedna potencijalna prepreka...
Licenca i Amar Osim
Meni je timing interesantan glede ove tužbe protiv Amara. Poznato nam je kakvi su tužioci i sudije zadnjih10-20 godina. Sramota za pravničku profesiju. Dosta njih trebaju biti u prvim redovima za robijanje zbog korupcije. Znam da je Amar klupske interese podredio svojim licnim sto i nije neuobičajeno u zadnjih 20tak godina u našem društvu ali se bojim da je ova tužba podignuta da bi se on oprao od problema. Ako je tako ova ružna situacija gdje ni klub ne može da nadjača ljude koji su se nameračili da se opare na račun kluba niti oni mogu da obore klub na koljena pa da im se želje ispune će potrajati jos dugo. U protivnom ako se presudi u korist kluba možda je to i svjetlo na kraju tunela.
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 8:45 pm

Diverzant je napisao/la:
čet mar 23, 2023 7:38 pm
Sinisa sanicanin ne igra u mrtvom partizanu, ljudi ga gledaju ko najgoreg igrača partizana, ali zato u vicinoj prčiji igra u prvih 11. Hadzija mater ti yebem pitarsku, ajmo Island braćo!
+ Zolotic razvaljuje u portugalskoj ligi a on zove usljivog Milicevica iz nekakve Larnace.

Áfram Ísland!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 9:42 pm

Bez obzira na sav kriminal i štele, ne mogu vjerovati da neko može navijati protiv Bosne i Hercegovine. Svašta...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 9:42 pm

Haj da se prešaltamo tamo na temu reprezentacije. Da tamo muhabetimo o repki.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2023 11:33 pm

Kako bi lijepo bilo sacuvati gol u Mostaru.. Nije me Velez nesto zadivio, protiv Borca na misice, protiv sarajeva nista nisu odigrali.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 3:57 am

Bit će naložena atmosfera dole sigurno.
Znaju i oni da dobrim rezultatom dole, na Grbavici mogu stati kao protiv Sarajeva u DK.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 8:41 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 24, 2023 3:57 am
Bit će naložena atmosfera dole sigurno.
Znaju i oni da dobrim rezultatom dole, na Grbavici mogu stati kao protiv Sarajeva u DK.
Kako bojkotuju RA zbog nemogucnosti dolaska gostujucih, atmosfera im je kao u pozoristu. Teren je odlican. Ici na pobjedu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 9:05 am

jovanmaksimovic je napisao/la:fer i posteno. ko pobjedi u ovom polufinalu ide u evropu. zrinjski je prvak svakako, a mi realno imamo jos sanse i za drugo mjesto u prvenstvu. velez tu sansu nema, njima je kup jedina sansa, tu vidim nasu prednost, oni moraju gristi a mi mozemo i kontre pucamo.
Mi imamo samo 5 bodova prednosti u odnosu na Velez, a jos 30 bodova je u igri. Nije sigurno jos ni da nas kone nece prestici, a ne Velez. Ima se jos dosta igrati. To sto smo konacno razbili nekog ne treba znaciti da cemo sad svaku utakmicu igrati kao protiv Sloge.

Ne treba zaboraviti da nam je Edis i dalje trener. Gubio je on Evropu i u boljim situacijama kod nas.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 9:56 am

svraka je napisao/la:
pet mar 24, 2023 8:41 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 24, 2023 3:57 am
Bit će naložena atmosfera dole sigurno.
Znaju i oni da dobrim rezultatom dole, na Grbavici mogu stati kao protiv Sarajeva u DK.
Kako bojkotuju RA zbog nemogucnosti dolaska gostujucih, atmosfera im je kao u pozoristu. Teren je odlican. Ici na pobjedu.
Sve bojkotuju?
Nisam upratio.

Mada i prije kad smo igrali, protiv nas su se čuli urlici sa tribina, pritisak.
Mislim da nije isto kad smo mi i kad je neko drugi. :D
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 10:11 am

amar92 je napisao/la:
pet mar 24, 2023 9:05 am
jovanmaksimovic je napisao/la:fer i posteno. ko pobjedi u ovom polufinalu ide u evropu. zrinjski je prvak svakako, a mi realno imamo jos sanse i za drugo mjesto u prvenstvu. velez tu sansu nema, njima je kup jedina sansa, tu vidim nasu prednost, oni moraju gristi a mi mozemo i kontre pucamo.
Mi imamo samo 5 bodova prednosti u odnosu na Velez, a jos 30 bodova je u igri. Nije sigurno jos ni da nas kone nece prestici, a ne Velez. Ima se jos dosta igrati. To sto smo konacno razbili nekog ne treba znaciti da cemo sad svaku utakmicu igrati kao protiv Sloge.

Ne treba zaboraviti da nam je Edis i dalje trener. Gubio je on Evropu i u boljim situacijama kod nas.
A to sto je na bod od treceg ili tri boda od drugog nista? I to sve kad je Edis trener. U situaciji kad pratitelji kiksaju svako drugo kolo, u kupu protivnik po mjeri. A u finalu te ceka ekipa kojs je sampion i davljenik.
U boljim situacijama? Cak i tad u tom "boljem" periodu dok je on treener bio, mislim da je osvojio najvise bodova u ligi. Neki od vas bas kratko pamcenje imaju.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 10:58 am

volimtezeljo je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pet mar 24, 2023 9:05 am
jovanmaksimovic je napisao/la:fer i posteno. ko pobjedi u ovom polufinalu ide u evropu. zrinjski je prvak svakako, a mi realno imamo jos sanse i za drugo mjesto u prvenstvu. velez tu sansu nema, njima je kup jedina sansa, tu vidim nasu prednost, oni moraju gristi a mi mozemo i kontre pucamo.
Mi imamo samo 5 bodova prednosti u odnosu na Velez, a jos 30 bodova je u igri. Nije sigurno jos ni da nas kone nece prestici, a ne Velez. Ima se jos dosta igrati. To sto smo konacno razbili nekog ne treba znaciti da cemo sad svaku utakmicu igrati kao protiv Sloge.

Ne treba zaboraviti da nam je Edis i dalje trener. Gubio je on Evropu i u boljim situacijama kod nas.
A to sto je na bod od treceg ili tri boda od drugog nista? I to sve kad je Edis trener. U situaciji kad pratitelji kiksaju svako drugo kolo, u kupu protivnik po mjeri. A u finalu te ceka ekipa kojs je sampion i davljenik.
U boljim situacijama? Cak i tad u tom "boljem" periodu dok je on treener bio, mislim da je osvojio najvise bodova u ligi. Neki od vas bas kratko pamcenje imaju.
Sadasnja pozicija na tabeli (4.) je sasvim ok. Treba reci da su ispod nas kone sa boljom ekipom (bar na papiru), a iznad nas ekipe sa slabijim ili jednakim rosterom od nas (borac i Siroki). Polufinale kupa je isto uspjeh, s tim da nismo imali teske protivnike dosad.

Samo sam htio naglasiti da jos nije nista gotovo, i da doslovno u par utakmica mozemo sve izgubiti. Sve je to u par bodova, a kup sa Velezom je isto bara-bara.

Sto se tice Edisa, po mom misljenju on nije dobar trener. Medjutim u par navrata sam pisao da mu ne treba davati otkaz do kraja sezone, a na kraju sezonu bi mu dao otkaz bez obzira na rezultate. Covjek je dobar pomocni trener i nikad nece biti kapacitet za glavnog trenera, osim mozda u ekipama koje se bore za opstanak.
 
SamoNapad
Postovi: 393
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 11:20 am

Sto se tice atmosfere na stadionima, mislim da ne postoji veci pritisak prema gostima nego na Grbavici. Brojni igraci su o tome i govorili problem samo bude sto mi svi znamo izgorit u tome kao protiv Zrinjskog i Borca. U utakmici protiv Borca bukvalno se mislim Mrkaic izvinjava zbog onog malog neandertalca. Valjda covjek vidio da bi sa istoka mogla neka vruca glava svasta uradit. Općenito niko ne moze sa nasom atmosferom jer mi u nekim trenucima imamo 3 tribine koje skacu i stadion akustican uz sami teren.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 11:36 am

Koliko je naša liga jadna, jedna te ista trenerska imena godinama, Jagodić preuzeo Slogu, Branko Karačić preuzeo Posušje, fuj.
Fear of the Maniacs!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 11:41 am

😂😂😂😂
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 2:00 pm

SamoNapad je napisao/la:
pet mar 24, 2023 11:20 am
Sto se tice atmosfere na stadionima, mislim da ne postoji veci pritisak prema gostima nego na Grbavici. Brojni igraci su o tome i govorili problem samo bude sto mi svi znamo izgorit u tome kao protiv Zrinjskog i Borca. U utakmici protiv Borca bukvalno se mislim Mrkaic izvinjava zbog onog malog neandertalca. Valjda covjek vidio da bi sa istoka mogla neka vruca glava svasta uradit. Općenito niko ne moze sa nasom atmosferom jer mi u nekim trenucima imamo 3 tribine koje skacu i stadion akustican uz sami teren.
U proljetnom dijelu smo nekako pali i posjeta i atmosfera.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 7:12 pm

Imate temu otvorenu za politiku u vezi Zelje, ne znam koliko se puta mora reci da je ovde zabranjeno.

viewtopic.php?f=51&t=1064
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 7:18 pm

AsharaK je napisao/la:
pet mar 24, 2023 7:12 pm
Imate temu otvorenu za politiku u vezi Zelje, ne znam koliko se puta mora reci da je ovde zabranjeno.

viewtopic.php?f=51&t=1064
Do mene je, ja sam neke stvari pogresno protumacio od Miroslava, misleci da aludira na skroz nesto drugo.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2023 8:08 pm

Hoćemo li mi igrati kakvu prijateljsku u ovom periodu ? Čak i yebena Sloboda sutra u Beogradu igra prijateljsku protiv Voždovca. Mi možemo biti sretni ako s juniorima odigramo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija